• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Holky dneska jsme navštívili Avion a tam mě šíleně nadchnul obchod H&M!!! Měli tam úplně skvělé hadříky na prcky! Hned jsem si koupila úžasné bodýčka:grinning: Jen doufám, že mi ve středu potvrdí kluka! Je tam tolik frajerských věcí! Fakt doporučuji:slight_smile:
A v Ikei jsem narazila na jakokdyby nafukovací přebalovací podložku za 149,-! I kdyby jsem ji měla použít na cesty, tak si ji příště vezmu. Je to super. Akorát tam bylo šíleně moc lidí, tak jsem si to všechno v klidu neprohlídla. A zklamali mě sortimentem dětských matrací. Přišly mi šíleně předražené na to, že byly pouze molinanové a jedna byla molitan a přužina:frowning2: A výběr komod úplně žalostný. Žádná taková neutrální, která by se mi líbila...
12. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
@cinky Mě ikea klame už delší dobu. V Lutzu maji velký výběr, ale pekelné ceny :unamused:
13. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@lucinda85 to neznám...
Ale ta Ikea mě mrzí ještě dneska. Chtěla jsem si tam koupit komodu na věci pro mimčo... Tak budu muset koupit v Mobelixu. Tam jedině měli výběr.
13. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
@cinky a co jeste kika tam toho maj taky dost nebo prinejhorsim asko nebo skonto ale to prinejhorsim protoze mi to tam prijde zastaraly jakoby se tam zasekli jinak uz nevim :slight_smile:
13. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz
Kiku mám moc daleko, ve Scontu se mi žádná nelíbí, v Jysku mají malé... Všechno už mám projeté. Spoléhala jsem na Ikeu... V jediném Mobelixu mají veliký výběr a podobné mé představě. Akorát ta kvalita. :frowning2: přijde mi tam úplně nejhorší :grinning:
13. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz
autor
@kami1984
@eeelishka
@lucinda85 Ahoj holky, k tomu seriálu Divoký Anděl .. můj miláček je Ivo :grinning: .. a dokonce, když ten seriál běžel, tak mu říkali Ivo di Carlo :grinning: :grinning: Já jsem se taky dívala. Byla to docela sranda.
@meri Tak aspoň nějaká holčička :slight_smile:, je tu jinak nějak přechlapečkováno :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
autor
@pepsilight Jojo máš pravdu.. mě tam nábytek přijde jako pomalu z osmdesátých let .. a nebo max. ze zač. devadesátých...
13. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
autor
@cinky Do H&M se taky chystám.. chci něco opravdu pěkného ma prcka.. třeba s mým oblíbeným SNOOPYm :wink: to by bylo super :slight_smile: Nevíš, jestli tam mají?
13. únor 2011 v 17:03  • Odpověz
@cinky Taky jsme xhteli koupit komodu na veci pro pinďu v Ikei, ale jak rikas, nic co by cloveka nadchlo....nevim, kde ji nakonec sezenem, je to bida... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zitra se chystam po tydnu marodeni do prace a vuuubec se mi nechce, si rikam, ze by to bylo uz fajn byt doma, ale pak si zas rikam, ze aspon pujdu mezi lidi, pak si toho doma uziju az az.... :grinning:
13. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, joo je to celkem sranda ten serial, porad koukam,kazdy dil konci tak zajimave :grinning:
A Snoopy je taky muj oblibenec :slight_smile: v mimibazarku u nas maji bodycka snoopy,nove, a ve vice velikostech,tak asi naberu ve vsech moznych :grinning:

K tomu nabytku, je to dneska bida s tema komodama, ikea me v mnoha vecech taky uz zklamala, ale zas se tam vyradim v te sekci pro kuchyn dycky :grinning:...ale celkem dobre jsem koupila komodu pred 2 roky prave v tom scontu a maji ji tam jeste tak asi vemem jeste jednu pozdeji, ta vypada jeste dobre..pasuje mi tu k ostatnimu nabytku..
13. únor 2011 v 18:37  • Odpověz
@cinky to je v haji co proste tady nemaj vyber a kdyz uz jo tak ne kvalitni ze bych se na to tady nevyprdla asi je nejlepsi si to objednat z nemecka tam to maj kvalitni i levny ale kde ?? a jestli ti to privezou a za jakou cenu ?? to je desny !! :frowning2:

@lucietka77 ja necchapu proc se zasekli kdyby se dali dohromady tak tam maj urco narvano ale ta jejich povest proste tam lidi uz nepachnou protoze vi co tam maj!
13. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
Holky dneska končím.. mám ještě práci, tak snad zítra, jestli bude v práci chvilka času.. :slight_smile: Hezký večer :slight_smile:
13. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
@lucietka77 jejda, snoopyho jsem si vůbec nevšimla, ale mohla jsem ho přehlídnout. Přímo po něm jsem nešla. :frowning2: Hledala jsem bodýčka s napísem miluji tatínka a pod...
S těma komoda to ještě bude sranda:slight_smile: A ještě mě tak napadlo jestli ta jedna komoda nebude náhodou málo. Minimálně chci cca 85 - 110 výška, šířka okolo metru a hloubka je většinou 35 - 40 cm. Co vy na to? Mám se dívat i na nějakou menší k tomu? Kdybych mohla mít v ložnici ještě jednu skříň, tak bych si skříň koupila, ale bylo by to jako v bunkru:frowning2: Proto řeším komodu.
13. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
@cinky : JJ v mobelixu se mi taky nakupuje celkem fajn a maji tam i krásný věci pro mimča :wink:
14. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
@lucinda85 minule jsem ty věcičky jen tak proletěla, tak ani nevím, co tam všechno bylo :slight_smile:
A už se nám to krátí, viď? :slight_smile: Nakonec to přece jen uletělo. Ještě 2x se vyspím a uvidím mimíska.
14. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
@cinky jééé ty se máš :wink: já ještě třikrát a uvidím :slight_smile: zítra mě čeká poradna
14. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
autor
@lucinda85 @cinky mě čeká poradna ve čtvrtek odpoledne, ale ultrazvuk mi asi dělat nebude, protože jsem byla min. týden na UTZ vyšetření v Prenatalu. Ale uvidíme.. třeba jo :slight_smile: No a uvidíme až paní doktorce řeknu, že jsem nebyla na tom cukru.. jsem zvědavá, co mi na to řekne ... :unamused:
14. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
@lucietka77 a to si se měla objednat sama, nebo si byla objednaná a nešla si tam? Já jsem zvědavá jestli už mě taky na něj bude chtít objednat
14. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já vždycky dostanu doporučení - lísteček a objednávám se už na konkrétní termín telefonicky sama.. ale neobjednala jsem se, protože to absolvovat nechci.. jen uvidíme, co mi na to moje Dr. řekne.. nadšená z toho asi nebude..
14. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla na tripplech a teď jsem se bavila s kamarádkou, ona na ně jde ve čtvrtek. Mně sestřička vysloveně řekla nalačno a jí řekli ať klidně přijde odpoledne, že to nalačno být nemusí. Jak jste to měly s krví vy na tripply? Nalačno nebo ne?
14. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
@lucietka77 : Jo tak to mě hned všude objednají. Mě tedy zatím neposílali nikam dál všechno v rámci jedné nemocnice, takže jen sestra zvedne sluchátko a pokecá si s kolegyní kdy má volno. Tak to mi pak schválně napiš co ti na to doktorka řekla, jsem zvědavá :wink:
14. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
@akrimala já nemusela na lačno normálně posnídat :wink:
14. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@akrimala : Ahoj já na lačno být nemusela. Ale jelikož jsem byla objednaná hned na ráno tak jsem ani nesnídala .
14. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
autor
@akrimala Ahoj já tuším nebyla nalačno.. ikdyž jsem byla na 9:00 h.
14. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
Vsem krasneho Valentyna! My teda nijak neslavime, nezvykli jsme si na to, mame jina dulezitejsi vyroci, zanedlouho to budou druhe narozeniny nasi male, to to leti!

@berule Diky za odpoved co se tyce reakce holcicek, ja jsem zvedava, Andrejka je jeste mala, bude ji dva a pul az si prineseme miminko, tak snad to probehne dobre, znami me strasili, ze jejich maly hrozne zarlil :frowning2: GG mamavit jsem brala taky pul rok pri kojeni, zelezo mi predepsali az v porodnici, kde mi udelali testy a zjistili chudokrevnost. Nevite nekdo, jeslti pri odberech ve 12. tydnu testuji taky hladiny zeleza? Jestli je sance se to v tehotenstvi dozvedet, aby se mi ta anemie neopakovala....

@lucietka77 vlastne moc nevim, proc delaji ty zatezove testy, proc treba nestaci, aby nabrali krev a zjistili hladinu cukru timto zpusobem... mozna ze je to prukaznejsi, nevim. Nevedela by @eeeliska? :slight_smile: Ten zatezovy test neni tak strasny, da se to vydrzet a vsechny jsme se tam shodly, ze po vypiti toho strasne sladkeho napoje se zacaly vsechny deti v brise hrozne hybat :grinning:

@akrimala byla jsem odpoledne, normalne najedena po vydatnem obede :wink:
14. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
@annca Já byla s malou taky anemická, myslím, že se to testuje až s těma tripple testama.....ale jistá si nejsem...
14. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
@annca Ohledně toho železa myslím, že to při krvi zkoumají. Já jsem totiž řekla sestře když mi brala krev, že se mi pak dělá špatně, že jsem chudokrevná a ona řekla, že se to v krvi pozná a kdyžtak mi na to doktorka něco napíše, ale pak už nikdo nic neříkal :unamused:
14. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Holky.Vsechny zdravim po vikendu a doufam, ze se mate fajne :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz
@miruska_h : Ahojky jde to, ale celý víkend jsem proležela ani tady jsem nebyla :frowning2: Dnes už zase je dobře :slight_smile: Co ty?
14. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@annca já si zase myslím, že se železo nekontroluje, mě to nikdy nezjistili a mám opravdu strašně špatný krevní obraz díky tomu železu. Řekla bych, že dělají specifické testy a neřeší tohle. Mě ani ty tripply nedělali a když mi kontrolovali cukr, tak jsem to měla v pořádku. A pochybuju, že při NT+ by kontrolovali železo.
14. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.