• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@akrimala @lucinda85 Diky, ja tak nejak predpokladala, ze to snad testuji, ale minule mi to zjistili az v porodnici po porodu, kdyz jsem porad omdlivala :frowning2: ale treba to bylo jen ztratou krve u porodu, tezko rict. Rada bych tomu ted predesla, tak snad nic nezkazim, kdyz si to koupim v lekarne preventivne? co myslite? nebo to pri poradne zkusim zjistit. totiz jsem ted porad dost unavena a to muze mimo jine prave anemie zpusobovat. Mozna je to jen tim, ze jsem v jednom kole :sweat_smile:
14. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz
@annca Každopádně být tebou zeptala bych se na to doktorky na příští poradně a třeba ti vezmou krev a udělají rozbor přímo na železo. Mě sestra řekla, že se to v krvi pozná, ale pak už nikdo nic neříkal tak kdo ví :frowning2:
14. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
autor
@annca taky nevím, jen vím, že bych to nepozřela.. navaluje se mi jen, co cítím sladkou vůni.. strašně mě pálí žáha, takovým způsobem, že jdu i zvracet.. no nic moc.. :frowning2: doufám, že se to bude dát změřit i jinak.. :confounded:
14. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
autor
@miruska_h Čau kočko, tak jak ses měla o víkendu? V sobotu bylo luxusně .. Uvažovala jsem, že zajedu do Vyškova za mojí kamarádkou.. :slight_smile: Ale nakonec jsme nejeli...
14. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@lucietka77 Ono je to vlasten tak, ze rano naberou krev a podle glykemie reknou, jestli budou vubec zatezovy teste delat (sestrenice mela hladinu vysokou a nic ji pit nenechali a poslali do dia poradny) no a tem "zdravym" to nechavaji pit, aby se videlo, jak rychle se cukr odbourava... takze vlastne moc nechapu proc, kdyz se hned rano vyhodnoti, ze je vlastne glykemie ok :confused:

@lucinda85 mas pravdu, radsi se zeptam, nez mit toho zeleza malo a po porodu petkrat denne omdlivat :confounded:
14. únor 2011 v 15:17  • Odpověz
autor
@annca Já jsem to taky moc nepochopila... ale prostě tohle absolvovat nechci.. nechci pokoušet žaludek, pak budu jenom zvracet a bude mi zle a nebudu moct dlouho ani nic sníst... nedávno mi bylo takhle zle, takže to mám v živé paměti,jak mi trvá, než se mi žaludek vrátí do normálního stavu.. jsou to stavy, kdy pak zvracím i čistou vodu... :rolling_eyes: Bleeee...
14. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
@lucietka77 tak ja myslim, ze kdyz tohle reknes doktorovi, tak to musi pochopit! :wink: navic myslim, ze mas plne pravo nejake vysetreni odmitnout, zvlast kdyz se nedomnivas, ze by melo vyjit pozitivne. to bude ok, pokud mas rozumneho doktora. A treba to nabere proste jenom z krve a bude :slight_smile:
14. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
@lucietka77 Cauky :slight_smile: no ja se mela celekm fajn, myslela jsem na Tebe jak si uzivate na chate :wink: my jsme zase malovali cat bytu, musime to delat po kouscich,ale uz je kuchyn kompletne hotova,tak jsem rada.Te Milacka ceka zbytek chodby a pak to nejhorsi, obyvakoloznice :grinning:
14. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
autor
@miruska_h :slight_smile: jojo, my jsme přemýšleli, jak to tam uspořádáme pro toho našeho prcka.. Ivoš dělal dveře do koupelny, protože jsme to neměli dodělané.. byla tam jen díra a závěs. Tak tam zazdíval futra. No a taky je příjemné přemýšlet o tom, jak to tam přeorganizujeme... :slight_smile: Je to tam sice malé, ale myslím, že nám tam s ním bude fajn :slight_smile:
Jo a malování nás taky nemine.. ale budeme tam dělat i větší zásahy.. no, snad to zvládneme, než se malej narodí :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:09  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky, Ty jsi byla nemocna??? :astonished: No ja jsem mela tak napul pracovni, napul odpocinkovy, takze pohoda :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:11  • Odpověz
@miruska_h : no nemocná nevim bolest svalů a hlava mě bzučela hlava, ale horečku jsem neměla v neděli už to bylo celkem fajn, ale raději jsem taky ještě ležela, abych mohla jít dnes do práce a musim to zatukat je mi fajn :wink:
Teda a jak malujete nějaké barvičky? My jsme se v listopadu stěhovali a malovali jen obývák a ložnici a ještě toho muže tedy čeká moc a doufám, že to na jaře zvládne udělat než přijde mimčo at už to máme doma hezký :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:25  • Odpověz
ahojky holky kooukam ze se resi testy v kolikatym tejdnu se jde na ten cukr?? u me se moc testu teda nedelalo jen ty zakladni jestli nemam aids jakou mam krevni skupinu , pak na dawnuv syndrom jinak pri kazdy prohlidce odevzdavam moc a jinak nic ... co jeste me ceka prosim reknete mi ??? jeste vim ze me ceka velkej UTZ ale to je vsechno ...
14. únor 2011 v 16:31  • Odpověz
autor
@pepsilight chodí se od 24. týdnu do tuším 28. .. ale to si nejsem jistá
14. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@lucietka77 aha tak to jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja jen abychneco nepropasla :grinning: :grinning: :grinning: dekuji moc
14. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
autor
@pepsilight není zač.. ale to ti určitě paní doktorka řekně :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@lucietka77 jako jak rikam ja, kdyz se dva lidi maji radi a cekaji mimi, srovnaji se i v malem byte a navic male miminko mas porad stejne u sebe,takze ja v tym nevidim problem :sunglasses:
14. únor 2011 v 16:36  • Odpověz
@lucinda85 jo jo malovali jsme neco na zluto, neco na bilo a jeste nas ceka oranzova :slight_smile: Tak to je dobre, ze uz je Ti dobre :grinning:
14. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
@pepsilight Ahojky, ja jsem treba byla na krvi hned na zacatku tehu na zaklani testy, pak na NT+ a krev, ted na UTZ na VVV a ted me ceka v 26 tydnu cukrovka.Jinak na triplech jsem vubec nebyla a ani me zadne takove tesy necekaji co ja vim. :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@miruska_h : jj jsem taky ráda doufám, že se z toho něco nevyklube. Ted jak řádí ty chřipajzny měla jsem strach jestli to není ono, ale asi jenom nějaký virus.
14. únor 2011 v 16:43  • Odpověz
autor
@lucinda85 tak to je dobře, že to není nic vážnějšího.. jojo těch virů lítá vzduchem tolik... :frowning2: .. tak čekám, jestli něco nechytnu v MHD, jak jezdím do ráce, ale naštěstí ten můj spoj není moc plný, lidi na sobě nejsou namačkaný, tak je menší pravděpodobnost..
14. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
Holky doporucuju actimel :slight_smile: ma to fakt neco do sebe :wink: Jo a taky mam pro vas uzitecnou informaci.Zaregistrujte se na http://www.rodinnepasy.cz/, ziskate kartu a ma to spustu vyhod.Treba tady u nas mam diky te karte sevu 50% na nadstandart po porodu.Sla bych tam tak ci tak,ale sleva se hodi ne?? :wink:
14. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
@lucinda85 tak hlavne vitaminky, actimel a zase vitaminky -. hlavne ovoce
:slight_smile:
14. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
autor
@miruska_h ano ano ano.. Actimel popíjím :slight_smile: To je super věc.. už mockrát se mi vyplatil.. Taky dost papaám citrusy.. hlavně pomeranče, mandošky.. ale taky hrozny, banány.. :slight_smile:
14. únor 2011 v 17:17  • Odpověz
@lucietka77 to ja treba nemam na citrusy vubec chut a to je mam normalne rada.Ale davam si do piti citron,ale pak zas chodim porad na zachod :grinning:
14. únor 2011 v 17:42  • Odpověz
@miruska_h jé nechodíme ke stejnému doktorovi, mám za sebou stejné vyšetření jako ty :slight_smile:
14. únor 2011 v 17:46  • Odpověz
autor
@miruska_h jojo citronovou vodu mám taky ráda :slight_smile:. Já taky pořád lítám na záchod .. to je síla :grinning: a pak když se prcek občas trefí přesným KUNG-FU kopem do močového měchýře.. to pak letím, jak střela :grinning:
@miruska_h ahojik tak to jo na vsechny testy tesim :slight_smile: jsem zvedava co ti reknou a nejlepsi je kdyz slysis ty vysvedky maminko vsechno je v poradku ale nez ti to reknou tak mam bobky v kalhotech :slight_smile:
@berule jo tak to ja nvim :grinning:
14. únor 2011 v 17:48  • Odpověz
@lucietka77 taky mam nekdy pocit, ze si na mem mocaku malej lebedi jak jsem ucurana :grinning:
14. únor 2011 v 17:49  • Odpověz
@pepsilight Tak NT+ bys uz mela mit za sebou ne???ja mam vsechno v naproste pohode, takze se vubec nemusim stresovat
14. únor 2011 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.