• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka Moc gratuluji!!!A držím palce,aby Vám vyšlo vše podle plánu :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:39  • Odpověz
@vegal Děkuji :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@eeelishka tak budu drzet palce, at sezenes :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
Holky zatim se s vami loucim, zachvilu valim na kavicku do sve byvale prace :slight_smile: tak se zatim mejte :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
@eeelishka ty jooo tak to gratulace :grinning: :grinning: :grinning: je vto tak hezkyy uz jssem zase na mekko
15. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
15. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
@eeelishka no neni za co :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
@eeelishka Gratuluji!!! Mě manžel požádal o ruku 13.2.2010 :grinning: Fakt ti to přeji, je to úžasné! :slight_smile:
Ale ráda bych se s tebou podělila o svůj názor. Oba dva nesnášíme, když jsme středem pozornosti, tak jsme taky uvažovali o malé svatbě. Ale tchýně to zamítla, že když svatba, tak pořádná. Nakonec jsme byli moc rádi! Svatbu jsme si moooc užili a uteklo to jako jedna hodina! Sice je to stresové, pořád jsme oba dohlíželi, aby se všichni bavili, měli jsme trému ze soutěží, které si na nás svědkové přichystali (absolutně jsme nevěděli co nás čeká) atd...Ale za to všechno to stálo. Do smrti budu tchýni vděčná, že nepolevila. Mám vzpomínku na celý život. A pak bych asi sama sobě vyčítala, že jsme měli malou svatbu. Zvlášť pokuď to opravdu bude na celý život. (nikdy nevíte co se může stát)
Ale to je jen můj názor... Je to vaše věc. :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz
A ten kojící polštář si taky budu muset pořídit co nejdřív:frowning2: Dneska jsem si už musela podkládat bříško polštářem.
A včera jsem viděla super film. Jmenoval se Záložní plán. Je to o Jen Lopezové, která otěhotní hned na poprvé po inseminaci (je sama bez chlapa a vyhovuje jí to), ale jako naschvál potká toho pravého právě v den toho oplodnění :grinning: Mě se to líbilo, tak si to kdyžtak najděte:wink:
15. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
@eeelishka Ahoj, taky gratuluji k zasnoubení :slight_smile: A nějaký konkrétní datum máte už vybrabé? Před svatbou jsem měla stres cca den předtím, když fakt muselo být vše doladěné a tak, ale my zase měli svatbu ve vlastní režii a hostinu dělali ve svých pronajatých prosterech, aby nás to nevyšlo na tolik, jelikož měli jsme docela dost lidí, takže myslim jinak by stres vůbec nebyl kdybych to dělala někde v restauračce :wink: Jaký si to člověk udělá takové to má a jde to určitě i bez stresu :wink: Kamarádka je taky ted těhotná a brali se ani ne před měsícem, aby to stihli před příchodem mimča a přitom měli plány že až v létě.
15. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@miruska_h Doufám, že nám poví už ve čtvrtek :wink: Pak se hned zaregistruju a neuložila jsem si ten odkaz tak kdybych to pak nemohla najít tak bych ti písla :wink:
15. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jinak hlásím, že dnešní poradna proběhla v pořádku. Výsledky triplů jsou negativní a moč taky v pořádku.
Máme zase 3 kila nahoře a prý pěkně rosteme :grinning: Takže ve čtvrtek konečně velký ultrazvuk :slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
@cinky No my to děláme taky kvůli peněz, naši teď platili kočárek a mají ještě spoustu svých výdajů a z přítelovy strany chystali v lete svatbu brachovi, v listopadu byla 60tka pred 2 tydny pohreb takže taky hodně výdajů,tak budou asi všichni vděční když to bude malé...a hlavně nás ten cirkus kolem svatby fakt nebavi, me by stresem vypadly vsechny vlasy a hlavne bych na to zas byla beztak sama, protoze to moje jelitko na tohle zarizovani vubec nenii :grinning: my budeme radsi kdyz nam jeho rodice pomuzou s vybavickou...
15. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@eeelishka tak s množstím akcí, které museli platit se vám ani nedivím. To je fakt moc:frowning2:
A ta výbavička kolik stojí ani nemluvím :frowning2: Třeba si to užijete jindy.
A budete se aspoň chtít vyfotit?
@lucinda85 gratuluji! Já budu vědět a vidět až zítra:grinning:
15. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@lucinda85 Děkuji a gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:...a taky brzkému UTZ ..Já se ho snad nedockam...ale zas mám půl kila nahore a pupek vetsi tak maly roste o 106 :grinning:
No my uvidíme kdy to provedem...chtěla bych aby bylo už tepleji, nesnáším zimu, tak spíš až později na jaře...aspoň při focení ve svatebním sfouknem při jednom profi focení s bříškem...měla jsem to v plánu,tak teď to zkombinujem...
15. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
autor
@lucinda85 Gratuluji k negat. výsl. triple testů :slight_smile: Už se těšíš na UTZ, co? :wink: Já mám poradnu ve čt, ale UTZ mi asi dělat nebude :frowning2:... protož ejsem byla na velkém UTZ min. týden. :frowning2: Jsem maniak.. dívala bych se na prcka nejraději pořád. Doma co chvíli mám stetoskop v uších a poslouchám :grinning:...
15. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
@cinky Já vím a taky ti závidím, že jdeš o den dřív :wink: mě dneska uklidnila že ta krev je v pohodě a nějak to ještě budu muset vydržet. Tak se zítra pochlub jsem zvědavá.
15. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@eeelishka :To víš že jo taky kdybych se měla vdávat a chtěla bych to stihnout do porodu volila bych až jaro a navíc se můžete fotit i venku a myslím, že to jsou krásné fotky. Jinak pokud je obřad uvnitř asi bych neměla tolik proti zimě i když ji nesnáším. Trošku ti závidím i to plánování mě to hrozně bavilo zasnoubená jsem byla od prosince a svatbu jsme měli až v září ale svatební šaty byly zamluveny už v únoru :grinning:
15. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@lucietka77 : Já tě v tomto plně chápu :wink: ted už tolik neposlouchám co cítím pohyby, ale předtím jsem to měla na uších taky pořád :grinning: Na ultrazvuk se těším jako dítě na Vánoce jen jsem trošku zklamaná, že u nás nejde nahrát záznam na DVD a přitom to mají v ceníku :frowning2: Tak třeba tě na poradně doktorka překvapí a mimíska ti ukáže, přeju ti to :wink:
15. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz
@eeelishka vidíš to:slight_smile: Budeš to mít dvě v jednom:slight_smile: A myslím si, že to budou určitě hezčí fotky, než kdyby jsi se byla fotit jen tak s bříškem.
A jaro je krásné! Sestřenka se vdávala loni na jaře a bylo to lepší než když jsme to pak měli my v létě.

@lucinda85 neboj, určitě se pak pochlubím :slight_smile: Ale asi až odpoledne, protože po utz chci ještě obhlídnout pár obchodů.
Já jsem taky měla šaty brzo :grinning: Ještě nebylo ani 14 dní po nasazení prstýnku a já jsem už šaty měla:grinning:
15. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
@cinky Půjdeš se rovnou poobhlédnout po výbavičce? :wink: To já bych šla hned taky, ale v po prohlídce musim zase hned pádit do práce a jediné kdy mám čas je o víkendu respektive v sobotu dopoledne pak jedině nějaké předražené metropole v Praze kde jsou defacto pořád :wink: Taky sis plánování svatby pěkně užívala :slight_smile: já když o tom přemýšlím vdávala bych se klidně hned znovu. Taky po svatbě jsme tím vypalašili naše svědky, kteří mají dvou letou holčičku a zatím nejsou svoji, aby do toho taky praštili, že nám zbylo spoustu pití a tak všeho a málem jsme je člověče i překacali :wink:
15. únor 2011 v 16:13  • Odpověz
@lucinda85 no, půjdu. manžel si vzal volno, tak se aspon nebudu muset plahočit busem.
A užívala jsem si to. Bylo to super a taky bych se klidně znova vdávala. :slight_smile:
A jak si prosímtě vydržela tak dlouho na svatbu čekat? Já jsem čekala něco málo přes 4 měsíce a zdálo se mi to nekonečné:grinning:
15. únor 2011 v 16:26  • Odpověz
@cinky Můj si taky udělal v práci volno a půjde konečně semnou :slight_smile: Akorát na ty nákupy on stejně moc není a na to si raději někdy vezmu volno sama :wink: No bylo to úmorné čekání, ale vydržela jsem a stálo to za to :wink: Nemáš někde ofotky třeba na beremese?
15. únor 2011 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky, nedocitam, vcera nam nesel net:((
co noveho???
15. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
manza ma taky na utz volno:slight_smile:)mam radost

15. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
@lucinda85 taky se těším, že půjde se mnou. Jsem na jeho reakci úplně moc zvědavá :grinning:
Nn, nemám. Přímo od fotografky mám jen doma. Ale pár fotek od pána co nám točil svatbu mám na lidech a na fb.
15. únor 2011 v 16:39  • Odpověz
@cinky tak jsem taky přidala pár svatebních fotek do albíčka ted pádim dom papa
15. únor 2011 v 16:59  • Odpověz
@lucinda85 koukala jsem a jsou moc krásné! Moc vám to sluší. Akorát ti je asi smažou, tak jako mě. Musíš si přečíst pravidla a přijdeš na to. Vůbec jsem netušila, že to tady tak chodí.
15. únor 2011 v 17:01  • Odpověz
@lucinda85 jasne pak kldne pisni a gratuluji k dobrym vysledkum :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:13  • Odpověz
@lucinda85 gratulace k výsledkům!!!
15. únor 2011 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.