• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
jééé, tak už to čtu :grinning: chlapečkové jsou fajn, jsou to úžasní mamánci nebo teda aspoň ten náš, to je mazel šílenej:slight_smile:
15. led 2011 ve 13:45  • Odpověz
autor
@alenka83 přesně, strašně se těším, že budu se špuntem pořád venku na čerstvým vzduchu. No taky se trochu děsím těch kil navíc,, asi to nebude sranda shodit, už teď mám 10 kilo navíc a bříško dost velké a vysoko, takže jak budu vypadat tak za 2 měsíce si ani neumím přestavit :grinning: natož před porodem. Tak nějak jsem se celá zaobalila :unamused:
15. led 2011 ve 13:49  • Odpověz
@lucietka77 já u malýho nabrala celkem 20 kg a než jsem je shodila, tak uplynuly 2 roky. Takže mi něco zůstalo a když to bylo jakš takš dobře, zjistila jse, že jsem těhu znova:slight_smile: TeĎ mám zatím +3 kg, ale to půjde nahoru. Je fakt, že teď asi tolik nejím jako předtím, předtím jsem ujížděla na sladkým, na palačinkách a teď ani ne:slight_smile: Tak jsem zvědavá, na kolika skončím. Udělala jsem už album:slight_smile:
15. led 2011 v 15:01  • Odpověz
autor
@alenka83 jojo, koukala jsem :slight_smile: Ale ty jseš jako proutek, prosímtě, ani to na Tobe není vidět :slight_smile:.
15. led 2011 v 16:13  • Odpověz
Ahojky,no premyslela jsem nad tim kocarkem v-cross ale nejsem si jeste 100%jista.jinak cukr nas ceka ve stredu?jo uz vime budeme mit chlapecka :slight_smile:
15. led 2011 v 17:01  • Odpověz
autor
@sjusi Tak další chlapeček na obzoru :slight_smile: Rodí se samí kluci , koukám :slight_smile:
15. led 2011 v 17:03  • Odpověz
@lucietka77
Ahojky,no my novy kocarek kupovat budeme protoze si to preje pritel.premyslela jsem nad kocarkem v-cross ale jeste si nejsem uplne jista.jinak budu doufat ze budu mit vse potrebne?
15. led 2011 v 17:04  • Odpověz
autor
@sjusi můj si to taky přeje.. takže taky budeme shánět, ale ještě jsem se ani nedívala.. :sweat_smile:
15. led 2011 v 17:06  • Odpověz
presne tak dalsi chlapecek?doufam ze za par let bude holcicka :slight_smile:
15. led 2011 v 17:06  • Odpověz
@lucietka77
tak to ti zavidim ja uz po kocarkach koukam dlouho a neni to vubec jednoduche sehnat supr kocarek
15. led 2011 v 17:07  • Odpověz
autor
@sjusi Určitě budeš.. a co nebudeš mít, tak se dokoupí pak.. neměla bych z toho takový strach :slight_smile:. Zvládly to naše babičky a maminky.. tak co bychom to nezvládly my :slight_smile: A ty určitě neměly tolik na výběr. Podle mě nás tak trochu obchodní řetězce tahají za fusekli. Dělají si z nás maminek dojné krávy.. co se týká dětí, tak je to těžký byznys, protože jsme naměkko a chceme pro ty naše drobečky jen to nejlepší, ale chce to se nedat oblbnout :wink:
15. led 2011 v 17:11  • Odpověz
autor
@sjusi :slight_smile: kamarádka si koupila kočárek za 8,5 tis. a říkala, že po 2 měsících jí začalo upadávat kolečko a ještě cosi.. nevím, co budu vybírat, ale nejsem moc optimistická, co se týká kvality.. :frowning2: Takže hlavně si koupím šátek a pak nosítko a budu prďocha nosit co to půjde :slight_smile:.
15. led 2011 v 17:14  • Odpověz
Vsak to toho se tez bojim aby nebyl nejaky vadny ale zase kamaradka rikala ze byla spokojena ale ze ta korba byla mensi
15. led 2011 v 17:17  • Odpověz
autor
@sjusi no, právě.. s tou korbou je to problém...
15. led 2011 v 17:19  • Odpověz
autor
@sjusi Jo.. tak ten šátek .. nějaký takový třeba ... :slight_smile:
15. led 2011 v 17:20  • Odpověz
@lucietka77
ten je krasnej?????????????????
15. led 2011 v 17:22  • Odpověz
Ja premyslim nad timto kocarkem?
15. led 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
Moc hezký :slight_smile:, ale fakt je nutná ta korbička, aby byla větší...abys pak v zimě nezjistila, že se ti do něj mrňousek nevejde :frowning2: V tomto to budeme mít těžší, ale myslím, že ty sportovní kočárky jsou také dobrá volba.
15. led 2011 v 17:32  • Odpověz
já už po kočárkách čučím taky nějaký ten pátek a zatím jsem favorita nenašla.Hlavní důvod je ten,že v zimě bude mít miminko určitě více než 76cm no a plus fusak a už se do hlobokého kočárku nevejde. Tudíž jsem trojkombinaci zavrhla. Jsou to dle mého názoru vyhozené peníze. Kamarádka mi doporučila,abych si koupila pěkný hluboký kočár v bazaru, protože za 6měs. používání ho miminko nezničí a pak teprv si koupit pěkný sportovní kočár,kam se mimi vejde i s fusakem. No a ten hluboký zas dám do bazaru.Rovnou sporťák nechci,protože mi na léto pro malé miminko přijdou strašně humpolácké a zbytečně vycpané. Ale jistá si taky ještě nejsem,pořád vše zvažuji a zatím mám čas.Třeba do léta přijde na trh kočárek,který mne oslní :slight_smile:
15. led 2011 v 18:31  • Odpověz
autor
@vonkacka Taky dobrý nápad.. jen nemůžu přítele přesvědčit, že bysme měli koupit z bazárku ... on chce zkrátka nový. :slight_smile:
15. led 2011 v 19:36  • Odpověz
@lucietka77 tak sem teď brouzdala po netu a asi se mi líbí kočárek Danny Sport Prestige 2010 ,ještě samozřejmě záleží na tom,zda budeme mít holku nebo kluka,ale pro holčičku by se mi tahle barva líbila.Pro kluka bych vzala asi zelený.Ještě uvidím.Kouknu se po nějakých recenzích. Líbí ?
15. led 2011 ve 20:59  • Odpověz
Super je,že délka vnitřku korby je 81cm,to má málokterý hluboký kočár. A četla jsem,že i sportovní verze je hodně prostorná.Pojedu si okouknout do obchodu a uvidí se :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
@vonkacka mě se líbí, jen u nás na vesnici, bych moc dlouho s takovýma kolečkama nejezdila. Já budu potřebovat nafukovací, aby se prcek houpal až pojedu přes ty naše rozbité cesty :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:07  • Odpověz
@lucietka77 docela jsem ráda,že nejsem sama,kdo tak nabírá na váze.Jsem na konci 18tt a mám 6kg nahoře. Když čtu diskuse o přibírání v těhotenství,tak má buď každý mínus,nebo max 2-3kg plus a to ve 20tt. Fakt to nechápu. To budu při mé výšce 178cm asi pěkná velryba :grinning:
15. led 2011 ve 21:08  • Odpověz
@berule no ale právě že jsou nafukovací,já jsem také z vesnice a ani nemáme chodníky,ale vyjeté cesty :slight_smile: Moje požadavky jsou 4 kola a nafukovací !
15. led 2011 ve 21:09  • Odpověz
@vonkacka a jo, teď koukám, že mají ventilky :grinning: mě se zdálo že na nafukovací jsou moc malá, my budeme asi taky kupovat použitý kočárek. Už jakou dobu surfuju na mmb a hned bych si vybrala :wink:
15. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
@berule já ho chci vidět na vlastní oči.Přes net bych ho určitě nekupovala,buď najdu pěkný v bazaru v Praze,nebo si koupím nový,ale přes net bazar se bojím.
15. led 2011 ve 21:24  • Odpověz
@vonkacka jé teď koukám, že možná budete mít taky Marušku. Manža tentokrát vybírá jméno a taky vybral Marušku :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj, holky a co kočárky značky TAKO? Máte nějaká zkušenost? Zatím jsem po nic koukala jenom na netu a docela se mi líbí jak vzhledem tak cenou. Chystáte se pak někdo na výstavu na přelomu března dubna na výstaviště v Letňanech? Myslíte, že by se tam pak třeba dal ještě sehnat s nějakou slevou?
15. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
holky, pokud můžu poradit, tak na velikosti korbičky nezáleží. V létě a na podzim se vám tam prckové vejdou a pak stejně přesedláte do sporťáčku, i miminko bude chtít koukat ven, takže jestli je korbička velká nebo malá asi nehraje roli, stejně tam už asi s fusakem nebude, ale je to můj názor. Kluka jsem měla červnovýho na konci a na začátku prosince jsem ho dávala do sporťáku, protože chtěl už vidět ven a nelíbilo se mu jen tak ležet. A pak jjak byl spokojenej:slight_smile: My teď budeme mít bazarovku tu autosedačku a kočárek poděděný, mám pak golfky (peg perégo pliko) a ty jsou bezkonkurenční. Ale je jasný, žekaždá máme jiné nároky:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.