• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 a slyšíš srdíčko nebo jak se prcek mele?Přemýšlím,že si ho tAKY koupím
15. únor 2011 v 19:08  • Odpověz
@eeelishka s malou svatbou souhlasím.My měli jen nejbližší rodinu,brali jsme se v kostele a na oběd jsme jeli do jiného městečka.Bylo nás 16 a za jídlo a pití jsme dali něco přes 4 tisíce.Šaty jsem si předělala z jedněch starších než jsem byla já :grinning: ale nakonec to docela ušlo.Jo a na ten oběd jsme jeli malým autobusem,aby si mohli všichni připít(tatí byl řidič na čsad,tak to odřídil jeho kolega) Bylo to zvláštní,ale ušetřili jsme. :wink:
15. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
@eeelishka moc gratuluji k zasnoubeni..
muj osobni nazor je ten, ze bych se nechtela vdavat s briskem..

nas stala svatba 160tisic, i se svateb.cestou. nemeli jsme nic extra a ten den jsme si uzili. meli jsme rodinu, pratele.. nemenila bych, jen teplota byla 35st. ve stinu:(( dost nam pomohli mi rodice a babicka....

fotografky na brucho mam dve a manza rikal, ze vyfotime i neco v poli, pokud tedy nebude pupik moc velky a ja budu vypadat alespon trosku k svetu:slight_smile:)
15. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
Hezky večer přeji :slight_smile: Byla jsem drbat za kámoškou do zveráku :slight_smile: Tak svatba bude asi v květnu, už máme vybrabou i restauraci, bude to trochu po známosti tak snad i ušetříme :slight_smile: I fotografa mi možná bude dělat spolužák ze základky, dověděla jsem se že fotí, tak ho zkusím odchytit...

@vegal Tím busem to náhodou mělo určitě svoje kouzlo :slight_smile: A je to i praktické :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
@kami1984 Děkuji, tak to mě to nevadí, jelikož se mi to celkem líbí :slight_smile: Svatební cestu mít nebudeme, nebude za co, třeba šetřit na prcka :slight_smile: Možná si ještě předtím střihnem nějaký ten relax pobyt na horách, uvidíme :sunglasses:
15. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
@eeelishka tak samozrejme, je to vase volba vas den:slight_smile:))
ja vim, kolik me to stalo sil, zarizovani,litani:slight_smile:) dost veci jsem vyrabela sama, delala cukrovi, balila 85baliku vysluzek... atd:slight_smile:))ale moc me to bavilo... zasnoubili jsme se v cervnu 2008 a 17.7.2009 se brali:slight_smile:))
15. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz
@kami1984 Takže do roka a do dne :slight_smile: skoro...Právě, že já bych z toho zařizování zešílela, naštěstí přítel je stejného názoru tak nebojujem :grinning:
15. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz
@eeelishka ja jsem tvurci typ, ja tim zila:slight_smile:)) no jo no presne rok, mesic a den:slight_smile:))a na 2. vyroci cekame mimi..
a perlicka, zasnoubili jsme se po 3,5mesicich..hold je to muj osudovy muz!!
15. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
@cinky Aha a proč je smažou?
15. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz
15. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@kami1984 Tak to máte teda pěkné :slight_smile: Stejně to je paráda jak si dva tak dokonale sednou vid? my to věděli taky dost brzo, že jsme se hledali až jsme se našli, vůbec ten začátek jsme měli fakt rychlý :grinning: Ale nač čekat že jo :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lucinda85 přesně už si nepamatuju, ale svatební fotky patří jinam, tady musí být fotky spojené jen s těhotenstvím...nesmí být víc jak 2 atd... musíš si to najít. Koukala jsem na to jako blázen.
Nahrála jsem si dva alba hned po registraci - svatba, společné fotky a druhý den už tam nebyly:frowning2: Nechala jsem to tak a po čase jsem si nahrála fotky alba znova a tentokrát mi smazali jen svatbu... Dala jsem si krátkou zprávu, proč se mi mažou alba a dostala jsem odpověd. Alba nesplňovaly pravidla a byl tam odkaz na pravidla, tak jsem si je přečetla. A tam to bylo:grinning: Tak už vím, proto mám jen jednu fotku v albu.
15. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz
@cinky tak at si je smažou :wink: jinak jich mám moc na FB tak se klidně podívej :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
@cinky Tak já už tam to album nemám :frowning2:
15. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz
@eeelishka jj, my po 14dnech spolu zacali bydlet... vedela jsem hned, ze je to ten pravy:slight_smile:)

holky, jj a bacha, pokud budete "prudit" nedodrzovanim pravidel, mohou vas i bloknout:((ted to je tu nejak v mode:(/(((
15. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
@kami1984 no, toho zařizování je fakt hodně! Ale je to to samé jako s těhotenstvím a porodem. Ta námaha stojí za to :slight_smile:
To si teda hodně šikovná, že sis i cukroví sama upekla! Tos teda měla pěknou fušku! Jak dlouho jsi to pekla? A o balení ani nemluvím:grinning: Když si vzpomenu, co nám dalo práce všechny ty koláče zabalit:grinning:

@eeelishka přesně, nač čekat. :grinning: Kéž by to šlo i u mě a manžela:slight_smile: Kvůli mládí jsme museli čekat 5,5 let než jsme se mohli vzít :grinning: :grinning: Nikdo nás nechápal, proč se bereme tak mladí. Ale taky jsme docela brzo věděli, že spolu chceme být "až do smrti". Však si můžeš přečíst článek, co mám v blogu:slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz
@cinky Tak to je síla s těma fotkama teda, sice to logiku má, ale i tak je to na prd...
15. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@lucinda85 Lucinko podívám se zítra, dneska už toho mám dost a jdu se spánkem připravit na ten krásný žážitek :slight_smile:
Tak vám přeji dobrou noc, já se s vámi pro dnešek loučím.
15. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz
@eeelishka no je to na prd, právě jsem psala, že by mě to vůbec nenapadlo, že se sem "nehodí" svatební fotky. :grinning:
15. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz
@cinky cukrovi bylo jen muj pricmrnt:slight_smile:)vse delala hlavne babi a 2sousedky, bylo 36kusu a pres 30kilo.. kolacu bylo 1800ks a delala je pekarna, mam na rajceti fotky, pokud by te zajimalo, poslu odkaz:slight_smile:)
clanek jsem nedavno cetla, taky pekne:slight_smile:)) takove ty reci, jste mladi atd. jsou jen kecy.... jeden to citi v 18, druhy v 25 a treti nikdy:slight_smile:)
15. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz
36druhu, ne kusu:slight_smile:))
15. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz
@cinky tak čau a stejně neusneš jak se budeš pořád těšit :wink: :grinning:
15. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz
@kami1984 : koukám že si ty přípravy taky měla pestré :wink: Já tolik nepekla, ale ostatní z rodiny ano a ještě se objednávalo spoustu zákusků v cukrárně a stejně to nikdo nejedl a druhý den jsme jenom celý rozváželi...no byli to náročné dny, ale krásné :wink:
15. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz
@kami1984 Mě už po 14ti dnech znali jeho rodiče,byla jsem prvni holka kterou konecne oficialne predstavil doma, ze pry do te doby nemel nikdy potrebu to delat ale ze u me to citil hned..proste jsme byli jak dva pubertacci :grinning: Až jsem tím vším byla zaskočená jak se všechno daří, do té doby to stálo za velké kulové až jsem si říkala že už normálního chlapa asi nenajdu a pak to přišlo všechno tak rychle že jsem se nestačila divit :grinning: I dneska se tomu někdy divím kde se vzalo tolik štěstí najednou :slight_smile:

@cinky Ten článek jsem četla a je krásný, je to obdivuhodné, že dva lidi dokážou spolu vydržet tak dlouho od skoro dětství..Znám jenom jeden pár, ti jsou spolu od 16ti, ti nás s mojim seznámili, za to jim nepřestanu být vděčná :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz
@kami1984 Teda tak tys to měla opravdu se vším všudy, jsi dobrá žes to zvládla :slight_smile: Všechna čest :wink:
15. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz
@cinky Ty máš zítra velký UTZ nebo jen poradnu? ja už se v tom ztrácím...no každopádně hodně štěstí ať je vše v tom nejlepším pořádku :wink: Dobrou noc :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz
Nemenila bych vubec nic... bylo to uzasne..jen bych vymazala tchyni:((
babi to desne prozivala..ja lepila vyzdobu, psala, strihala, malovala na sklo atd:slight_smile:)
dost mi pomohlo beremko:slight_smile:)
15. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz
@kami1984 Joo tchyně to je dycky problém... Ale já, musím zaklepat, mám skoro tchýni úplně super..tak snad se to nezmění :sunglasses:
15. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz
@eeelishka tak ja mam peklo na zemi...snad to brzo skonci:((
15. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
@kami1984 No nechci tě strašit ale aby to narozením prcka spíš nezačalo, tchýně dokážou být hodně vlezlé co se týče výchovy...tak snad budeš mít klid, přeju ti ho..:slight_smile:
Pádím na kutě, dobrou noc :slight_smile:
15. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.