• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka ona se nedozvi od nas, ze ma vnuka ci vnucku, zamezime ji kontakt. nestykame se z jistych duvodu, co tu nebudu rozepisovat..
dobrou noc
15. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz
autor
@cinky na lidech?? Tam jsme se seznámili s mým miláčkem :wink: Máme tam profil oba :wink:. Jaký máš nick?
15. únor 2011 ve 22:47  • Odpověz
autor
@vegal promiň, dostala jsem se k Netu až teď, slyším spíš pohyby a žbluňkání :wink: a srdíčko jsem slyšela jen jednou a od té doby marně pátrám, ale slyším spíš svoje, jak držím stetoskop prsty, tak mi v prostředníčku nějak tepe :--D je to dost citlivé na zvuk z okolí, jak třeba třeš prsty o sebe, tak je to dost slyšet, takže to chce trochu grif. A asi jsem už stará, ale slyším i jak mi vržou klouby v prstech :grinning:.
15. únor 2011 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj, jsem v 17tt a hledám kamarádku, která by se mnou chodila na těhotenské cvičení a plavání.
16. únor 2011 v 00:46  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 Děkuju :slight_smile:
16. únor 2011 v 06:40  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim, ze jsem vstala, napisu par vet a jdu k zubari na trhani toho zubu. doufam, ze skubne a zub bude pryc...
tak 9,30 na me myslete:slight_smile:
@lucietka77 ja chci taky zblunkat:slight_smile:))
16. únor 2011 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Holky, preji vsem dobre rano :slight_smile:
kami1984 Kami drzim palce, zubar, to je moje nocni mura, uz jsem si tam dost zazila a jeste me toho dost ceka :frowning2: tak se drz.
16. únor 2011 v 08:55  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :wink:
Vyspinkané? :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:04  • Odpověz
autor
@kami1984 Jaj... Kami.. moc držím pěsti, snad to bude bez potíží....mě to taky čeká.. chci se přihlásit k jinému doktorovi.. co spravoval mojí sestřičce zoubky a udělal to mooooc krásně :slight_smile: ... Tak tam budu dneska volat, jestli by mě vzali :wink: takže mě to taky nemine.. nic mě zatím nebolí, ale jistota je jistota ... :slight_smile: Takže ... drž se holka a dej vědět.. :wink:
16. únor 2011 v 09:08  • Odpověz
autor
@vegal není zač :wink:
16. únor 2011 v 09:08  • Odpověz
autor
@soucke00 Ahoj. já jsem bohužel z Brna.. to bych měla dost z ruky .. :frowning2:
16. únor 2011 v 09:11  • Odpověz
autor
Holky ... já teď koukám, že za chvíli .. příští týden... vklouznu do POSLEDNÍHO TRIMESTRU !!! Jsem v 26. týdnu a to je poslední týden 2. trimestru.. to je teda mazec!!! Takže já za 3 měsíce rodím... :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:14  • Odpověz
@lucietka77 no jo,utíká nám to jak blázen :slight_smile: a to mi toho ještě strašně moc chybí...tenhle měsíc jsem nekoupila ještě vůbec nic :frowning2:
16. únor 2011 v 09:17  • Odpověz
autor
@vegal No nám oběma.. :slight_smile: obě máme 101 dnů do porodu :slight_smile: Já jsem si říkala, že bych tento měsíc koupila ještě nějakou kosmetiku a možná i plínky. Ale nějak se nám nedostává peněz, protože upravujeme chalupu, aby jsme se tam mohli pak přesunout.. :fearful:
16. únor 2011 v 09:20  • Odpověz
autor
@vegal A co Ti chybí? Zdá se mi, že máš už snad úplně všechno :wink: když jsem viděla tvoji výbavičku :wink:
16. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
@lucietka77 @vegal : Ahoj holky co všechno ještě budete kupovat? Já jsem se včera byla zarestroval v DM jak tu někdo chytře poradil myslím že eeeliska a děkuji ten slevový bloček je super a po porodu se musím přihlásit a přijde mi nějaký další :wink:
16. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
@lucietka77 Nemáme kočárek,komodu a podle těch různých seznamů toho chybí ještě poměrně dost,ale spíš už jen maličkosti.A tenhle víkend se bude malovat ložnice,tak se už těším.Jen těch peněz se taky nějak nedostává...čekám na peníze z marodného,ještě to nějak neposlali :frowning2: a zítra jedu do Plzně k doktoru,tam necham za půjčení glukoměru 500,- ale až ho vrátím,tak mi peníze vrátí zpátky.Kosmetiku zatím kupovat nebudu,prý není stejně pro úplně malá miminka vhodná
16. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky,jj az budes mit mimi, tak ti daji zase knizecku a tam budou plinky a jine ruzne uzitecne veci :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:41  • Odpověz
@lucinda85 tam jsem se taky zaregistrovala a bloček se slevama už mam doma,tak snad se tam zítra dostanu,a omrknu ceny
16. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
@vegal Ahojky,pokud muzu,tak ta kosmetika je nejvhodnejsi Bübchen nebo tak nejak se to pise :grinning: maji to ale jen v lekane a na zadecek BPANTEN- :slight_smile: ten je sice drzzi,ale bylo mi doporuceno do porodnice bez neho nechodit - na bolave bradavky a pak na melho, pry se po tom vubec neoprudi.
16. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
@miruska_h jj...taky mam nějaké doporučené věci z těhu kurzu,tak pak už jen vybrat co a nakoupit to
16. únor 2011 v 09:45  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky kocko, chtela jsem Ti rict, k tomu testu na tu cukrovku, jak uz Ti psala eelishka, me vcera rikala kamoska,at si tam vezmu uvareny tehotensky caj, ktery normalne piju - nejlepci je Teekane- neoslazeny, dam ho sestricce a ze ona mi to nalije do sklinky a da mi do toho ten prasek.pry to neni tak hrozny akorat Ti to osladi ten hořkej caj :wink:
16. únor 2011 v 09:47  • Odpověz
@vegal co mas z toho ja nemam jeste ani polovinu toho co Ty,ale vybrany uz mam vsechno :grinning: ted budu uz jen ojednavat :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
@miruska_h to já bych taky objednávala jak divá,ale ještě nemam našetřeno dostatek peněz,tak mam smůlu :slight_smile:
Jo,a ještě chybí matrace do postýlky a povlečení
16. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
autor
@miruska_h Tak to by se dalo... že bych si to tam vzala do lahve.. a říkáš, že těhotenský od Teekane ? Podívám se po něm... a ten citron si tam asi vezmu taky... děkuju :slight_smile:
S tou kosmetikou, moc doporučovaná byla i Rybilka a taky jsem chtěla koupit nějakou základní kosmetiku HIPP prý není špatná a není ani moc drahá.. Pudřík, olejíček a od Nivea SOS krém, je prý taky moc dobrý... :slight_smile:

16. únor 2011 v 09:56  • Odpověz
@vegal tak to ja mam tajny fond, ktery byl urceny vylozene pro tento ucel :slight_smile: tak apon neco, bo z penez ze socialu, bych nekouila vubec nic, protoze kdyz vsechno poplatim, zbyde mi minimum :unamused: ale co, jeste mame tatinky ne?? :grinning:
16. únor 2011 v 09:58  • Odpověz
@lucietka77 jo Teekanee, ten je fakt super, ale nejupuj si leros, ten je tak hnusnejm ze jsem ho musela dat babicce :grinning: je v nem roibos aten ja nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako te kosmetiky je hafo,ale nejmin hypoalergeni je pry ten Büpchen a to co jsi psala ty je taky dobry,ale vis jak, kazdemu mimi vyhovuje neco jineho.jeden se po necem osypea druhemu to vyhovuje to je tezky
16. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
autor
@vegal Matraci do postýlky taky zatím nemám.. :frowning2: to až příští měsíc.. a k tomu povlečení a mám v Ikei vybrané osušky http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00129908 a taky povlečení do postýlky http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10107784
16. únor 2011 v 10:02  • Odpověz
autor
@miruska_h S tím tajným fondem to je super, ale nemám, kdo by mi ho naplnil penízkama :grinning:
16. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
@miruska_h no,mam tu něco málo,ale to není ještě ani na tu komodu,ale ještě čekám,až bude hotová ložnice,aby se to tu nemotalo.Tatínka sice máme,ale peníze máme společné,takže toho vysávám s placením složenek :grinning: Ale máme ještě hodnou tchýni,tak ta určitě pomůže :slight_smile:
16. únor 2011 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.