• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucinda85 jako neni to zadna hruze.Jsou tam dost prisna pravidla co se tyce hygieny a me to chutna :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
@lucinda85 ty taky :slight_smile: to ja bych si taky dala,ale ja mam na druhy chod sekanou :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz
@miruska_h šikovná paní učitelka ty moje co tam byli už asi byli moc přepracované, že tý jedný prostě ruply nervíky a prostě to do mě narvala :frowning2: ale to už je moc dlouho dneska už si myslím, že by si to žádná nedovolila
16. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz
Holky nebudu vás označovat najednou všechny! :grinning: Je vás moc, tak to napíšu tak a snad to bude odpověd na všechno.
Dneska jsem měla poradnu a velký utz. Brouček měří 20 cm, váží 247 g, všechno je v pořádku, ale je hrozný stydlín! :grinning: Prostě nám neroztáhl nožičky a pak nám ukazoval zadeček :grinning: Paní doktorka měla co dělat, aby prcka celého zkontrolovala. Nakonec jsme to vzdaly a mám přijít za 14 dní. Snad přijde k rozumu. Jinak by mě pak poslala jinam.
Pro manžela to byl neskutečný zážitek! Byl z toho úplně hotový, pořád se na něco vyptával a pohled na něj mě dohnal k slzám. Bylo to krásné.
Dala mi žádanku na srdíčko do Ostravy, tak jsem se objednala a jdu tam ve čtvrtek na půl jednou. Tak jsem zvědavá. Prý uslyším i bušení srdíčka! Asi z toho taky nebudu moct usnout, tak jako včera. Pořád jsem myslela jen na broučka. Škoda, že se neukázal. Jsem hrozně zvědavá. Mám už od začátku pocit, že to bude holka. Ale po návštěvě H&M bych si spíš přála kluka:grinning:
Tak cukroví i koláče jsme si nechávali péct od tety, která v tom jede. I tchýně ji chodí pomáhat. Vůbec nevím kolik kg a ks jsme toho měli, už si to nepamatuji, jelikož to zrovna měla na starost tchýně. A taky to s ní nemáme lehké. A máme to o to horší, že s něma bydlíme :grinning: Sice odděleně, ale ... Mám pocit, že se nám pak do výchovy bude plést. Ona má takovou nutící povahu. (vem si, napí se, proč to děláš tak, udělej to tak atd...) :frowning2: To pak bude nejspíš baba na zabití:grinning: Ale s manželem jsme oba za jedno, takže ji snad pak odkážeme do příslušných mezí.
Ikeu mám asi 40 km daleko, ale až do poslední návštěvy jsem tam jezdila ráda i jen tak okukovat.
A k tomu mekáči. Jídlo od tama nemusím, ale zmrzlinu mají výbornou! tu bych mohla na kila:grinning: Hlavně s kitkatem a karamelem. Koktejl musím vyzkoušet.
Bepanten je na bradavky super, ale na opruzeniny jen tak nesedne. Hodně jsem koukala do blogů a spíš rybilku a nebo sudocream nebo tak nějak. To mám vyčtené od holek tady.
Do dm si ještě musím zajít. úplně mi to vypadlo :grinning: Hlavně, že jsem kolem dneska šla.
16. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@lucinda85 o techto metodach jsem slysela od sposty lidi,ale dneska uz se to dela trochu jinak :wink:
16. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@miruska_h sekačku tu už jsem taky dlouho neměla tak že bych ji upekla k večeři? ale asi někdy příště dnes musim zdělat zbytek kuřecího co tam zůstal ze včerejška. Asi mužovi udělám nějakou směs masa s nudlema a sobě nudle s mákem :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@cinky ahojky, gratuluji k dobrym vysledku, je dobre, ze je vse v poradku a ze se ma prcek s svetu :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz
@lucinda85 no tak nudle s makem bych a mela max jako zakusek. :grinning: Ja musim mit hlavni jidlo s masem pokud mozno :grinning: ja jsem hrozna Masarka :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz
@cinky Ahojky gratuluji k dobrému UTZ a k dojatému manželovi :wink: teeda ty mě strašíš, co když se ten náš stydlín taky neukáže? :fearful: Minule se mu teda vůůůbec nechtělo..Ale víc se mi taky do podvědomí vtírá klučina :slight_smile:
No my cukroví a koláče mít nebudeme, žádné posílání a tak, prostě se sejdem jenom rodina na pohoštění po svatbě..
Koktejly u mekáče mají výborné, je tam vanilkový,čokoládový a jahodový, je to jak rozpuštěná zmrzlina :slight_smile:

Tak jsem právě domluvila fotografa na svatbu, plus i průběžné focení bříška a na konci fotka už s miminkem...na to se těším :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@lucietka77 jo a ještě ten profil
Brejloocka, ale moc tam nechodím, teď co chodím za váma, tak vůbec :grinning:
Ani tam nemám aktuální fotky, tak se nesměj :grinning:
16. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jej tady se řeší zase baštění, a já dostala hlad jako vlk a krůtí maso ještě nemám rozmražené :frowning2: zapomněla jsem si ho včera vytáhnout z mražáku :rolling_eyes: tak musím skočit po něčem jiném zatím...
16. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
@miruska_h
@eeelishka holky děkuji:slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@cinky : No tak to je škoda, že prcek je takovej stydlivka, ale zase půjdeš znova za dva týdny to je taky fajn ne :slight_smile:
No já doufám, že to naše mimčo bude nudista a zítra se nám ukáže :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz
@miruska_h To já zase maso vůbec nemusim a vlastně jsem nikdy moc nemusela, ale samozřejmě ho jim.
16. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
@eeelishka Co budeš z toho krůtího vytvářet?
16. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak zub vydrzel, dr. rekl, ze kvuli omu tlaku to nechame jeste mesic u ledu, pokud by to bolelo nebo neco, okamzite dojit, ze nebude trapit matky... mimi se ai dneska balo, schopvalo se a ja nemam zadne brisko, tak se me ptal, kde ze mam bricho, kdyz jsme ten 5.mesic:slight_smile:) ale opravil mi plombu, nasel kaz, takze jsem tam nejela zbytecne..
uz nam tu pekelne zdrazili pecivo, housky o cca 0,60haleru a kolacky o 2Kc...budu muset zacit pecet doma a bude..udelam 3zaviny a vsichni mlaskaji-tvaroh, mak a jablecky:slight_smile:)

dojedla jsem koprovku s vajickem, manza ma zapecene brambory, dala jsem mu i chilli, tak ani nezkusim...a na zitra jsem vytahla kureci masko, tak neco musim vecer udelat, at ma manza do prace.
ja mam nastesti vse v ordinaci, kde chodim, i kardio, a tak, jen asi na cukr budu muset do nemocnice, nebo jste nektera byla u dr??

@cinky tak hlavne, ze je bobisek v poradku, taky doufam, ze bobik bude spolupracovat, jinak pry budu delat drepy a chodit tam po schodech. verim, ze pro manzu to muselo byt uzasne....

jinak bepanthen pouziva kamaradka ma 3mesicni dcerku a rikala, ze nic lepsiho enzna, mala opruzeninky nikdy nemela, zvbytek co je kamoska namaze na sebe a je a financne to pry vychazi skvele, ma teprve 2tubu amaze porad...

s ubihajicimi ny ani nemluvte, je to des, jak to utika..

prisla mi nemocenska, mam o 8tisic min, nevite, jak se ta nemocenska vlastne pocita???
16. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@lucinda85 takovou rychlovku,odkoukala jsem to od skoro tchyne :slight_smile: krůtí nebo kuřecí trošku naklepeš,okoreníš dle libosti, já dávám koření zlaté kuře ( kupuju to v tech pojízdných stáncích s kořením,občas bývají v albertu) No a hodím to na pánev, na přírodní způsob opeču, vyndám a z výpeku si udělám trochu omáčky,takže přidám hladkou mouku, pak trochu horké vody a koření dle chuti, dávám vegetu a houbové koření ( taky koupeno v tom stánku) můžeš i trochu kari, prakticky cokoli čím to chcesš mít ochucené...Na závěr tam přihodím ty plátky masa ať se prohřejou. A uvařím si k tomu rýži, je to rychlé, dietní a dobré :slight_smile: Ale zase rychle po tom člověku vyhládne..Jak jsme to dělala poprvé tak mi tam něco chybělo, nemohla jsem to dochutit, ale pak jsme si sehnala to houbové koření a už je to fajn :slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
@kami1984 Hmm ty záviny bych si taky dala :slight_smile: I tu koprovku...
Já mám všechno mimo svého dr. vše v nemocnici..akorát cukr budu mít v té kde pracuju a jelikož máme část laboratoře hned vedle oddělení tak prý mi to po známosti dají tam a budu drbat s holkama..a prý mi i tu krev vemou holky na odd.tak pohoda...Tak mi to aspo%n včera říkala naše staniční, i když ta toho nakecá hodně, no ještě si to ověřím jak se budu objednávat ...
A nemocenská se počítá průměr posledních tří platů a z toho průměru ti dají 60 %..
16. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz
Holky jak často cítíte nebo cítíly jste pohyby ve 20 tém týdnu? ten můj prďola má nějaké odpočinkové dny asi, včera a dneska toho našťouchal hodně málo...předevčírem řádil jak olympionik...doufám, že je všechno v pohodě... :confused:
16. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz
@eeelishka neboj!Měla jsem to stejně...taky jsem se bála,když prcek jeden den stávkoval,ale další den o sobě dával pořádně vědět :wink:
16. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz
@eeelishka Díky skvěle si mi poradila :wink: udělám mu kuře s houbama a k tomu udělám takovou omáčku akorát doufám, že z těch sušených to bude taky dobré :wink: jelikož já nemám žádné houbové koření
16. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj, tak dnešní poradna dopadla dobře, tlak v pořádku, recept na cukr jsem dostala a jsem na něj objednaná 25.2. Zrovna mě dr. objednal na utz na dopplera 2.3., naštěstí jen k němu a nemusím do Brna. A další poradna 9.3.
Včera jsem konečně šla k zubaři, mám zánět jako blázen, ale aspoň už mám razítko v průkazce :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
@eeelishka Neboj já to mám taky t. Včera jsem o něm moc nevěděla a dneska je taky úplně v klídku tak jsem zvědavá jestli se nerozjede třeba večer
16. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@berule Ahoj. Gartuluji k dobrým výsledkům :slight_smile: Co je to ten utz na dopplera ?
16. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
ahojky holky hlasim se pozde pardon ale kdybyste to videli co jsem vcera musela absolvovat hruza des tak si predstavte mela jsem spicha s kamoskou a najednou desna chut na mekac ale hrozna objednam si hromadu jidla a pak se divim ze jsem to snedla kecame kecame a cumime po obchodech vlezu jen do dvou na kukacku musim si koupit uz kalhoty si rikam tak vlezu do prvniho HM koukam po kalhotech a ty ceny co ???? snad upadli nebo se zdrazilo proce nemuzou dat kalhoty ktery budu nosit tak 6 mesicu cca dat za 1500 kc desny a tak dobre rikam si koukam na detsky a mmikinka pro malyho 500 co??? fakticky je to mozny ?? nebo jsem zatim nakupovala nak levne ? tak vlezu do toho druhyho NEXT koukam se je tam jen detske tak vidim nadherny laclace pro malyho fakt pekny 700 kc tak smutne odchazim nechapu proc je to tak na ty maly drahy kdyz to budou mit jen par mesicu... no holky tak jsem se sla uklidnit vafli mela jsem na ni chut uz tak dlouho a ta byla se slehackou to pravou ne sprejovou domaci vanilkovou cerstvejma velkejma jahodama a jahodou polevou fakt luxus nemuzu si to vynachvalit aspon tu vaflifakt dobrej den ... jinak asi ja nevim ale jsem citila pochyby mozna je to vsugerovany ale posudte sedim v klidu ctu si neco na netu mam opreny nohy a najednou kop je to mozny zadny motyl ani ryba ?? nebyli to streva :grinning: :grinning: ale za ten vecer tak 3x to je blbost ne ??? poradte prosim

@cinky tak to gratulace k dobrym vysledkum me to ceka az v pondeli jsem zvedava co mi reknou hlavne se nemuzu dockat jestli uz nam rekne co to je ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

16. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
@lucinda85 Děkuji,to jsou dopplerovy průtoky placentou.... tzn. jak se vyživuje miminko.
16. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@berule too je fajn jsem ani nevedela ze to existuje :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
@pepsilight Já si klidně myslím, že už si mohla cítit první kopanečky já úplně ty první 2/2 což jsem byla konec 19 tého týdne :wink:
Jinak ty ceny to je hold masakr tak vím, že to zní asi divně já zatím nikde moc nepokukuju jsem pořád v práci zkusila bych nějakej slušnější sekáč třeba tam budou mít něco nového a rozumnější ceny :wink:
16. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
@berule Aha tak o tom slyším až ted od tebe a ten ultrazvuk se něčím odlišuje od normálního?
16. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@lucinda85 fakt jsem koukala co je to za ceny desny :confused: jinak jsem prvorodicka prej to citi az ve 20 nejsem si tak jista
16. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.