• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
holky tak mi se jedem kouknout na byt se tesim jak bude vypadat drzte nam palecky at uz nam to vyjde protoze na to co jsme se byli koukat tak to bylo drahy a osklivi tak snad uz pak napisu jaky to bylo drzte se paaaa
16. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
@pepsilight Já jsem to právě taky neznala, až když mi to kontrolovali na velkém utz , tak mi to vysvětlili. :slight_smile:
Ceny na prďata jsou strašný, ale já jsem dnes taky koukala u nás do obchodu, není to sice značkový ale jen skeep a už jsem utratila 260kč :slight_smile: ale mám 2 bodýčky, 1 košilku s krajkou, sametový overálek a dvoje ponožky, ty jsou úžasný :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
děkuji... Taky jsem se hrozně těšila, že už to budu vědět a nic:frowning2: ze začátku jen neroztáhlo nožičky a pak prdelka :grinning: No asi nám chtěl ukázat, že se máme nechat překvapit..
A taky má občas mimčo odpočinkový den, kdy ho skoro necítím. Párkrát už jsem dokonce cítila i kopaneček na bříšku, ale když tatínek přiloží ruku, tak naschvál nekope:grinning: Zkoušíme každý den a nic:grinning:
Mám pocit, že čekám malého ďáblíka:grinning:
16. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
@pepsilight já jsem první kopanečky taky cítila dřív než ve 20... To asi většina holek tady. A ty úplně první rybičkové pohyby jsem cítila když jsem byla 16+1
16. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz
Me ta nemocenska nesedi:(((
16. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
@pepsilight Tak ať je to konečně už ten správný byt a můžete chystat prckovi místečko :grinning:
16. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
@berule to je fajn ja prece taky nechci aby chodili ve znackovem proc na to si nepotrpim hlavne at je to cisty a kdyz je zima tak teply a nepotrahany jen nechapu pro na nas chtej vydelat .... ten ultrazvuk je dobrej dela se jako standartni vysetreni nebo se plati ???

@cinky jeee tak to je fajn ja si nejsem jista dokud to snad nebudu velkej kopanec tak to asi nepoznam porad si myslim ze jsou to streva :grinning: :grinning:

@berule dekuji moc snad uzzzzz hned pak dodam info

holky padimm uz musim takkkk paaa
16. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@pepsilight Tak uvidíš časem jestli si cítila opravdu pohyby nebo se ti to jen zdálo to pak určitě poznáš :wink: Já to cítím pořád slabě, ale vím, že to tehdy tím určitě začalo.
16. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz
ja porad ty pohyby nemam, ja fakt nevim, mam docela strach..
16. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já měla k obědu sýrový špíz a k tomu šťouchačky s cibulkou :slight_smile: Mňammm... to byla dobrota.. !! Koprovku bych si dala taky s vajíčkem a brambůrkama ve slupce vařenýma :slight_smile:..
Já teď pohyby cítím mnohem silněji .. ve 20. týdnu jsem je ještě necítila.. ažtak od poloviny 22.týdne...zato teď :slight_smile: včera mi 2x kopl přímo do fonendoskopu :grinning:
Rybilka je prý moc dobrá a není ani tak drahá..:wink: vyzkouším raději prvně ji a jen pokud se neosvědčí, tak půjdu do toho Bepanthenu..

@cinky Teda holka tak gratuluji amoc závidím reakci tvého muže.. můj přítel byl zaskočen, že to není holčička a musel to spíš rozdýchávat.. strašně se na to upnul ... takže ta jeho reakce nebyla taková, jakou jsem si ji vysnila.. ale teˇˇd už je to v pořádku a na mrňouse se moc těší :wink:

@miruska_h já ty chlapský jídla taky zbožňuju, ale nemůžu je jíst pořád, protože mám tendence k nadváze, takže se musím hlídat víc než normálně.. můj prcek bude jíst všechno.. děti mojí švagrové jsou moje noční můra.. tahle je ani nechci vychovat (páč jsou strašně rozmazlený a nevychovaný na můj vkus) a taky budou jíst všechno.. :slight_smile: to jsem si to pěkně naplánovala :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
@lucietka77 kdes fonendoskop kupovala??na netu jsou pres 7set korun:((
me rybilka desne smrdi:slight_smile:)
16. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
@lucietka77 Koukám, že jsme měli podobný oběd já měla zase sýrové trio :grinning:
16. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
Taaak ten můj uličník stávkuje jenom pro mě...přítel přišel z práce, já jsem ležela a zkoumala jestli něco konečně neucítím, tak přítel přiložil ruku a po pár vteřínách už dostal ukázkový kopanec :grinning: ..to bude asi pěkný tatínkův mazánek :grinning: Tak jsem si oddechla, že tam je v pohodě a že jenom asi odpočívá :slight_smile:

@pepsilight Ty ceny jsou fakt na hlavu postavené, to máš pravdu...A jinak to klidně můžeš cítit pohyby, já je cítíla už v 17tém týdnu a taky jsem tomu nevěřila, že to může být ono :slight_smile: Tak ať se byteček líbí :wink:

@kami1984 Dá se koupit ve zdravotnických potřebách, nebo i tady třeba http://www.polymedshop.cz/k15-fonendoskopy?utm_source=sklik&utm_medium=ppc&utm_campaign=polymedshop&utm_content=fonendoskop
16. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
@eeelishka a mas ten jednostranny anebo dvoustranny fonendoskop?
16. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@kami1984 mám jednostranný a nevím ani jaký je mezi nima rozdíl...tenhle mi dala paní ve zdravotnických potřebách,ale je citlivý dost..
16. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@eeelishka super, tak se zitra asi zajdu podivat:slight_smile:))a jde to pekne slyset??
16. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
@kami1984 v popředí je ještě hodně slyšet škručení střeva ale v pozadí už i ty pohyby, srdíčko jsem našla zatím jenom jednou, to pak půjde později lépe vychytat jak už tam prcek nebude mít tolik prostoru a bude se méně hýbat..a jak říkala lucietka77 je třeba mít úplně v klidu ruku , pohyby prstů se přenáší takže to lze taky lehce zaměnit..a hlavně úplné ticho v místosti..:slight_smile:
16. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
Tak my fičíme do obchodu omrknout televizky a zeptat se do jednoho svatebního salónu jak to tam mají s těhu šatama :slight_smile:
Zatím pa
16. únor 2011 v 15:32  • Odpověz
autor
@kami1984 Já ho koupila ve Zdrav. potřebách v Brně.. :slight_smile:
16. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
autor
@eeelishka @kami1984 Jojo to je nutné.. absolutní klid v místnosti, ale já mám taky jednostranný a je citlivý opravdu hodně :slight_smile: taky jak u eeelishky ...
16. únor 2011 v 15:37  • Odpověz
autor
@lucinda85 Ty si to sýrové trio dáváš často, co?? :grinning: :grinning: Já sýry taky miluju :wink:
16. únor 2011 v 15:37  • Odpověz
@lucietka77 oni tam zase měli nabídku jak z nosu a sýrové trio je každodení meny, takže jsem ho tam odsud měla terve podruhé, ale jinak sýra můžu takže tomu jídlu se vůbec nebránim :grinning:
16. únor 2011 v 16:01  • Odpověz
tak holky prave sem se vratila z toho bytu na co jsem se byla koukat takova nadhera ale neni vytah a kocatkarna dolu to schodech tak nevim jak ten kocar utahnu vazi 14 kg ale ten byt berem mam radost ze jsme konecne vybrali... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nevim dam tomu cas jestli to ty pohyby byli zatim to budu svadet na ty streva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@pepsilight blahopreji k bytu..
taky mi porad bubla v brichu a rikam si, ze streva:slight_smile:)
16. únor 2011 v 17:25  • Odpověz
autor
@pepsilight tak moc gratuluji :slight_smile: , a kde to je? V jaké části?
@kami1984 třeba si tam bublá prcek :wink:
16. únor 2011 v 17:48  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já měla ten dnešní oběd na meníčku.. moc si z té pizzerky jídlo nedávám, ale máme jí v baráku a risk se dnes vyplatil. Jinak si upřímně myslím, že bych tam ty kuchaře strčila s přehledem do kapsy... :grinning:
16. únor 2011 v 17:49  • Odpověz
@kami1984 no to si rikam taky ale co kdyz ne co kdyz je to ten malej a my to jen nevime na UTZ si u me lita jako superman necitila jsem tak nevim ono to prijde a pak to vezmes zpatky a reknes si ze to bylo ono

@lucietka77 je to kousek od metra takze dobry a na okraji prahy takze klidecek tichoucko pecka moc se tam tesim
16. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
autor
@pepsilight to bude moc fajn :slight_smile: a nájemní byt? Jak je velký a kolik se pohybuje nájem takhle na okraji Prahy? Jestli to není tajemství.. jen pro zajímavost..:slight_smile:
16. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
@lucietka77 jj najemni je to 2KK a v praze je to nejdrazsi jen najem bez poplatku je 8900 a je to nejlevnejsi byt ktery se mi libil jsou i levnejsi ale v tom se neda bydlet to je nebydlitelny primo na okraji to neni ale je to daleko od centra
16. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
autor
@pepsilight jojo, tak to máš pravdu.. u nás nájemní byl 1+1 v cihlovém domě (neberu paneláky.. nemohla bych v nich žít..) s inkasem se dá sehnat za 8.500 Kč
16. únor 2011 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.