• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight Já jsem za ten utz neplatila, myslím, že se standardně nedělá, mě to dělali kvůli předchozím problémům.
@lucinda85 Je to stejný utz jako velký, jen si tam něco přepnul a naběhli dr. nějaké čáry a říká, podívejte je to v pořádku :slight_smile: no stejně jsem tomu moc nerozuměla, ale když to říkal :grinning:
16. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
@lucietka77 to je taky dost kdyz si vezmes ze je to 1+1 taky panela nesnasim si prdes v 5 patym patre a slysej to v 1 hruza ted bydlim v panelaku a jsem tak nestastna slysis i to co slyset nechces..uz at jsme pryc :slight_smile:

@berule tak to je dobry doufam ze se radi mezi standartni prohlidky taky bych to rada vedela jak na tom je :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky, hezky vecer, dnes jsem se sem dostala na chvilku ted, kdyz hlida manzel malou co prisel z prace, ale pak zas musim bezet uspavat... tak jen par komentaru:

kosmetika: nam se osvedcila Rybilka, pouzivam ji doted (prvni tydny jsem mela pravou rybi mast z lekarny v kelimku, dr rikal, ze je nejlepsi, ale strasne smrdi, tak jsem presla na Rybilku) Mala se oprudila za 2 roky jednou v lete - to nam pomohl Sudocrem (na soustavne pouzivani mi pripada celkem drahy) a Infadolan; Bepanthen jsem mela do porodnice, je na bradavky a oderky, na zadecek jsem ho vlastne vunec nepouzivala... ale jde to taky

jidlo: ja propaguju hodne zeleniny a ovoce, mlecne vyrobky (naucila jsem jist malou jogurty, Pribinacky a Lipanky mi pripadaji dost sladke a hlavne tucne, ale kdo myslite, ze tim malou stale krmi? tchyne :grinning:
hodne varim polivky, libove maso, ryzi, testoviny, brambory, cocku atd. Snazim se o zdravou kuchyni, ale obcas se nejaka dietni chyba udela, to je jasne :wink: ale tohle rozmazlovani nechavam na prarodicich, mela jsem tendenci to nejak omezovat, ale proste to nejde, nasim reknu, ale s tchyni se nechci hadat... takze potvrzuji, nejvic rozmazluji babicky :wink: hlavne ale mam v planu nepovolit a bojkotovat co nejdele sladke limonady, chipsy, kupovane zakusky, casto cokoladu, fast foody, burty a podobne, to mam pocit, ze to je to nejhorsi a jak to jednou deti ochutnaji, bude tezke jim to uprit

ten doppler, neni to srdecni cinnost a prutoky pupecnikem? merili mi to v poradne a pak v porodnici taky, mala je mela spatne, takze pak vyvolavali porod driv :frowning2:
16. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz
@pepsilight Gratuluji k výběru bytu :slight_smile: určitě je mooc pěkný...Tak se soustřeď na bříško dál, jak se to bude stupňovat tak to budou ty pohyby :slight_smile:
16. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz
@eeelishka oki diky za radu :slight_smile: urci dam vedet az si budu jista ale takhle kdyz jeste cekam 1. miminko tak nevim ten bytecek je uzasnej je skvelej dokonalej aspon prozatim protoze az se tam budeme stehovat tak to bude peklo uz to vidim ten bordel krabice neeeee tak na to se netesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz
@pepsilight ale je to hotovy byt ne? prakticky jen nastehovat nabytek a svoje veci...to me bavilo jak jsem se stehovala sem...predtim ta rekonstrukce byl narez ale pak uz stehovani do hotoveho to bylo super...
16. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz
@eeelishka jj jak rikas ale ja uz se stehovala tolikrat ze to nejde spocitat a to myslim vazne hodnekrat jako mala to si nepamatujes ale pak pri povodnich nas zasahli a pak zase zpatky pak k pritelovi a ted znova bozeeee nastesti je to hned tak je to fajn doufam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavne at je to za mnou ja uz jsem tam a muzu zacit uklizet
16. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
autor
Holky, poradili byste mi nějakou dobrou knížku pro tatínky? Něco, co není ažtak poučné, ale spíš dobře čtivé či vtipné? Chtěla bych dát příteli, aby věděl, co může očekávat a byl připravený na různé situace... ?? Nevím si rady co koupit nebo po čem se pídit...... :frowning2:
16. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz
@lucietka77 Zkus knížku "Ahoj tati" Je to čtivé a zábavné a pobavíte se u toho oba dva. Manžel jí dostal od miminka k narozeninám, aby věděl, co ho čeká a nemine :grinning:

@pepsilight Gratuluji k bytečku.

ostatni: Holky, nestíhám reagovat. Takže gratuluji všem k dobrým výsledkům a všem přeji ať drobečkové prospívají. Nás čeká velký ultrazvuk už v pondělí, tak jsem taky zvědavá, jak si to manžel užije.
16. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz
autor
@meduza Děkuju za tip.. obávám se, že začíná mít nervy už teď.. a občas nechápe moje "nálady", tak aby si to byl schopný dát do souvislostí.. :slight_smile:
17. únor 2011 v 08:16  • Odpověz
Krasne dobre rano Dámy :slight_smile:
@pepsilight gratulace k novemu bydleni, urcite to bude super :slight_smile:

@lucinda85 Dnes velky UTZ ze???Doufam ze vse dobre dopedne ze se Ti prcek ukaze - jestli to bude kluk nebo holka :wink: Myslim na Tebe

Jo holky, chtela jsem vam rict, ze mi pripada divne, ze spousta z vas jeste nevi, co ma v brisku.Ja jsem to treba vedela uz ve 12+5.Rekl mi to dochtor v Brna uz na NT+.Jak to mate s tema dochtorama?
17. únor 2011 v 08:38  • Odpověz
@lucietka77 ahojky Luci, chtela jsem Ti rict, ze jak jsi psala uz driv, ze mas v rise fotbalistu, tak ja zacinam mit ten samy pocit. :grinning: V utery me poprve kopl silneji,az jsem se normalne lekla :grinning: a vcera poprve kopl i pritele :slight_smile: tak z toho byl cely nameko :slight_smile: .Ale rikala jsem vcera kamosce, ze mam pocit ze mem hodne zive dite a taky mam pocit jako by nekdy ani nespal cely den :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 08:44  • Odpověz
autor
@miruska_h Hezké ránko :slight_smile: jojo mě kope docela často. A že jsou ty kopy už takové o dost silnější? Já už je cítím přes bříško dost silně už nějakou dobu a dost pravidelně...taky se mi zdá, že budeme mít živé stříbro :wink::grinning: Je to mazec, že? Já jsem hotová z každýho velkýho kopance, přijde mi to strašně srandovní :slight_smile: :sweat_smile:
A je to super pocit .. teď už si mnohem víc uvědomuju, že to není jen velké břicho, ale že je tam prcek, který se připomíná čím dál častěji, že bude za chvilku mezi náma :wink:.
17. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
Pěkný den :slight_smile: ,
já už jsem na nohou od 6 hod., vypravila jsem starší holku do školy, s mladší jela na odběr krve, pak ji vezla zpátky do školky..mají karneval a teď jsem dorazila domů. Ještěže je dnes už lepší počasí, tak jsem mohla jet autem.
@pepsilight Blahopřeji k novému bytu :wink:
@miruska_h K těm doktorům....mě taky řekli v 15.tt co budeme mít, ale pak už ne, tak se musím zeptat, ať nenakupuju špatnou barvu :sweat_smile: Včera mi zrovna říkala tchýně, že u nich v práci jedné říkali dr. v Brně, že bude mít holku a nakonec se narodil kluk. Prý měli všechnu výbavu růžovou i kočár červený a že pak ani neměli v čem kluka odvézt z porodnice :slight_smile:
17. únor 2011 v 09:15  • Odpověz
@lucietka77 jj to mas uplnou pravdu, tak me to tesi, ze uz pohyby maji vetsi intenzitu :sunglasses: Zrovna vcera jsem priteli rikala, ze me hrozna mrzi, ze to taky nemuze citit, myslim jake to je uvnitr tela, ze bych mu to trasne chtela popsat jake to je,ale ze nevim jak.Asi to ani nejde :frowning2:
17. únor 2011 v 09:19  • Odpověz
@berule tak to ja jsem klidna,me rekl v Brn Dochtor, ze to bude kluk ve 12+5 a pak znova ve 20tt a mam to aj na dvd, kde nam to malj krasne ukazuje, takze ja si nakupuji uplne v klidecku :grinning:
17. únor 2011 v 09:20  • Odpověz
@miruska_h nj, to se někdo má :slight_smile: taky se asi radši zeptám když půjdu toho 2.3. na utz, jistota je jistota :wink:
17. únor 2011 v 09:24  • Odpověz
@berule to je jasny. :wink: Ty jsi vlastne psala ze cekate treti holku ze?
17. únor 2011 v 09:28  • Odpověz
@miruska_h jo jo, třetí treperendu :grinning:
17. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
@berule a kam chodi ta prostredni do skolky?
17. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
@miruska_h k nám na vesnici, jo vidíš, včera jsem nakupovala ve Skeepu a mají tam docela slušné ceny, už ses tam koukala?
17. únor 2011 v 09:37  • Odpověz
@berule obcas tam chodim, ale ted uz jsem tam dlouho nebyla.Pokud jde o oblecni, tak toho uz nebudu kupovat asi nic, az pak,az se malej narodi, protoze ja uz toho mam tolik, ze bych to nemela kam dat :grinning: .Nejaky veci jsem koupila, ale spoustu jsem toho podedila a jeste mam nadomlouvany, takze nakupuji spis takovety vetsi veci, co si nechci pujcovat.Stejnak na leto toho obleceni moc portebovat nebudu, tak za to ted nechci utracet :slight_smile:
17. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
@miruska_h já jsem zvědavá až začnu chystat věci po holkách kolik toho budu mít, ale včera jsem si řekla, že pár nových věciček neuškodí, ono tam stejně není výběr všeho, jen asi 7 druhů a třeba malinké velikosti nebyly.
17. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
@berule tak to je jasny, ze neco novyho musi byt :grinning: bez toho bych se ani ja neobesla, jsem totiz nakupni maniak :grinning:
17. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
@miruska_h tak to já taky, včera mi říkal manžel, že se diví, že jsem nakoupila jen tak málo, když jsem čekala 1,5 hod na autobus :grinning:
17. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
@berule :grinning: :grinning: :grinning: tak to je docela vtipne :grinning:
17. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky. Tak v bříšku se nám schovává malej uličník :slight_smile: Paní doktorka hned hlásila jen co se připojila jestli víme pohlaví a že to bude kluk prý je si jistá viděla to docela dobře :slight_smile: já mám video na mobilu a je to tam taky trošku vidět, ale jak to řekla tak jsem byla úplně mimo a zbytek ultrazvuku mi prostě nějak unikl jen vím, že docela dlouho koukla na srdíčko, ale říkala, že čekáme krásné zdravé miminko :grinning: Takže už ne miminko ale Matyáška :slight_smile:
17. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
@lucinda85 Ahooooj Tak to je super. mooooc velika gratulace :slight_smile: tady je to skoro same kluk :slight_smile: Hlavne, ze je vsechno v poradku :slight_smile: Tak ted uz muzes v klidu vybyirat vybavicku a nakupovat :wink: jeste jednou gratuluju :wink:
17. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
@lucinda85 to je krasa!!Moc gratuluji k chlapeckovi:slight_smile:)a uprimne zavidim, ze uz vis, co nosis pod srdcem.))

ja dneska koupila bile bodycko s medvidky a zlute dupajdy s zabou na prsou..meli krasne veci, ale vice se mi mi libily doruzava a domodra...
17. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
:wink: @miruska_h :Díky jo fakt samý klučíci se narodí :slight_smile: Kdybyste viděli jakou má radost manžel, že prej je to pořádnej chlapák, že ho viděl že doktorka nekecala :grinning: on moc chtěl klučíka tak se mu povedl :slight_smile: já bych nejraději hned běžela tomu našemu drobečkovi něco koupit, ale večer přijde máma tak musím hned po práci dom
17. únor 2011 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.