• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@kami1984 Díky..já s těma oblečkama měla úplně ten samý problém možná proto ještě doma nic nemám, ale ted to rozjedu :grinning:
A kdy ty jdeš na ultrazvuk?
17. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
@lucinda85 ja bych taky jela, jako fretka, babicka upletla a uhackovala backurky s ba,bulkami-bile jsou ok a ruzove, ale krasna barvicka a ja na ni, co kdyz bude mimis kluk a ona, no boze, bude mit ruzove backurky:slight_smile:))
poradnu mam 2.3., nejsem moc rozumna, zda bude delat i velky utz,a le naznacovala, tak asi ano a na kardio 9.3.

uz bych chtela oznamit to pohlavi, budu delat tu "poukazku", jak jsem tu minule uz psala... v breznu se pojedeme podivat do Polska a do sam baby a uz bych chtela kupovat na mimi.)))porad si rikam, ze je lepsi, kdyz ma holcicika treba modre dupajdy a k tomu doruzova tricko, ale u kluka ruzova mi moc nejede:slight_smile:))
17. únor 2011 v 16:10  • Odpověz
@kami1984 : No jasně u tý holčičky se ještě dají ty modré a zelené věci normálně používat u kluka fakt blbý :unamused:
A co ty by si vůbec víc chtěla? Ty bačkůrky musí být úplně luxusní dokážu si představit :wink: moje májme je švadlena tak doma taky štrikuje jako o závod. Zatím jsem u ní viděla jenom nějaký bílý svetříček tak konečně může začít používat i barevné klubka :wink:
17. únor 2011 v 16:15  • Odpověz
@lucinda85 ted uz si muzes udelat ten rodinny pas :slight_smile: jee tak to mas dobry, ze mas maku svdlenu, to by se mi taky hodilo. :sunglasses:
17. únor 2011 v 16:19  • Odpověz
@lucinda85 backurky jsou super, libi s emi moc bambulky, ma jeste jeden svetrik ci co..jen me se moc pleteniny nelibi.. tak jsem ji to rekla a snad se babi uklidni:slight_smile:) jeste chce neco z porodky, ale ja mam vybranou soupravicku a do pleteniny v cervenci dite nechci cpat..

holky, jaky je vas nazor na riflovinu u miminek??
17. únor 2011 v 16:19  • Odpověz
jinak ja bych radeji holcicku, myslim si, ze to tedy bude, bylo to 60:40 pro holku. Manza chce kluka:slight_smile:)
17. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
@kami1984 jako myslis treba rifle nebo lacle a tak?jako normalni, stejne jak vsechno oblecni,ale spis az tak na podzim.V lete bych mu to asi nedala.
17. únor 2011 v 16:24  • Odpověz
@miruska_h No neřijkej dvakrát já bych si chtěla koupit třeba krásné povlečení s nebesy do postýlky a moje máma "zbytečný" koupíme látku s medáma a já nějaké super spíchnu...abych byla upřímná trošku se děsim co vyrobí :slight_smile:
prosím dáš mi znovu ten odkaz na registraci?
17. únor 2011 v 16:28  • Odpověz
@kami1984 To víš, že jo ještě aby se nám ty miminka v tom vedru o prázdninách potili v nějakých svetrech mě je taky dělá větší, že využiju až na zimu :wink: na tu riflovinu nevim ještě jsem nic nestudovala, ale některý věci jsou krásný ale sama bych to viděla až tak kolem 3tího měsíce
17. únor 2011 v 16:30  • Odpověz
@lucinda85 tak ji rekni, at Ti usije neco jineho.Ja bych treba chtela kapsar :slight_smile: jasny tady to je http://www.rodinnepasy.cz/ :sunglasses:
17. únor 2011 v 16:31  • Odpověz
@lucinda85 jak rikam, na podzim :slight_smile:
17. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@miruska_h Víš ono je to těžký, já nechci aby se hned urazila, že si to raději chci jít někam koupit za droho. Hold kdyby to byla opravdu nějaká hrůza tak se použije jednou a už asi nenajde, nebo jen když se bude vědět o návštěvě :wink:
17. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@lucinda85 jo tak to chapu a napad je to dobrej :grinning:
17. únor 2011 v 16:51  • Odpověz
Ahojky, zdravím všechny...mě to tu celé dopoledne nejelo,psalo mi to stránka nedostupná tak mi zas dvě stránky utekly :grinning: Ale stejně jsem lítala pořád, měla jsem tu jednu maminu na návštěvě, rodí v březnu, pak jsme okukovaly obchody a pak jsem zařizovala termín svatby...no nakonec se to podařilo skloubit všechno a 7. května si okroužkuju miláčka :sunglasses:
Zítra jdu odpoledne omrknout šaty :slight_smile:

@lucinda85 Moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi, to je paráda :slight_smile: Takže skoro samí chlapečci mezi náma, ještě já příští týden doplním řady, jsem zvědavá kým :slight_smile:

@kami1984 Moje babča taky plete takže si dokážu představit, že až se doví pohlaví tak nebude dělat nic jiného :grinning: A jinak riflíky se mi líbí, ale s rozumem, prostě to střídat, ale to mrně budu spíš oblíkat do klasických věciček, hlavně v létě, pak na podzim nějaké riflíky a jaro, lépe to na tom prckovi vypadá jak už má nějaký pohyb než když ještě bobek leží a už je v džínách..
17. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
@eeelishka Díky tak třeba holčičkou, aby ti naši kluci vůbec měli s kým chodit :grinning:
17. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
@miruska_h myslíš dobrej jako že už se to pak nikdy nenajde ju :slight_smile:
17. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
@eeelishka super, vy jste teda rychlici:slight_smile:))
17. únor 2011 v 17:00  • Odpověz
ja chci holcicky, kolem me se rodi jen holky, kluk zadny:slight_smile:)
17. únor 2011 v 17:01  • Odpověz
@lucinda85 jo ten je super :grinning:
17. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
@eeelishka Ahojky, tak jak ctu tak to mas teda dost nabyte :slight_smile: me to taky neslo, asi tam neco aktualizovali :sunglasses:
17. únor 2011 v 17:06  • Odpověz
Holky ja se dneska loucim.Sedim u toho uz cely den a vsechno me z toho boli tak se mejte a pekny vecer :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
@miruska_h Hezký večer i tobě :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:13  • Odpověz
@lucinda85 Jo no holčičku, ale já bych radši chlapečka :grinning: No prostě už aby to bylo...za týden už budu o tomto čase doma a budu se kochat koupenýma věcičkama pro prďolu :sweat_smile: ..příští středu celé odpoledne strávím nakupováním :grinning:
17. únor 2011 v 17:33  • Odpověz
Ahoj všem,
koukám, že jsem to s tím cvičením v týhle diskusi moc nevychytala.
Můžu si postěžovat? Vyhlídla jsem si na stránkách sconta nádhernou postýlku pro svýho broučka a dneska jsem zjistila, že v Brně, kam jezdíme, ji už vyprodali. No nenaštvalo by vás to? Mám pech.
17. únor 2011 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@lucinda85 no teda gratuluju k Matyáškovi :wink: Jojo já to říkala .. samí kluci :slight_smile: Tak to je obrovská radost, když už víš, kdo se ti tam choulí pod srdíčkem , že?
@eeelishka Eli, tak uvidíš, třeba se to taky povede :wink: Třeba to bude taky chlapeček :slight_smile:
Holky dneska jsem byla v poradně, doktorce jsem se přiznala, že jsem se vyprdla na ten cukr.. no a řekla jsem, že bych na to jít nechtěla.. ona, že ať si to ještě rozmyslím, že by byla klidnější, ale že teda v příští poradně, jak budeme dělat odběry, tak se udělá odběr i na glykémii :slight_smile: Tak jsem ráda...

Jo a přidávám aktuální fotečku, kouká se přímo na vás ....... kuk na tety :wink:
17. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
@lucinda85 gratuluji k chlapečkovi!!!
Dnešní doktory jsem zvládla,i když jsem byla tak utahaná,že jsem usnula asi na 2 hodiny :grinning: Píchnutí do prstu skoro vůbec necítím,tak jsem zvědavá kolik si naměřím po večeři :confounded: Jen ještě budu muset chodit ke gynekologovi ,který se zabývá tou cukrovkou a budou mi dělat UTZ,jestli prcek moc rychle neroste,pak budou měřit množství plodové vody a kdo ví co ještě a taky do dietologické poradny,ukazovat jim jídelníček,jestli jsem se zlepšila :grinning:
17. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
autor
@vegal Ahoj :slight_smile: ....aha.. a už máš stanovený upravený jídelníček? Nebo nějaká doporučení?
17. únor 2011 v 19:38  • Odpověz
@soucke00 Ahojky, no naštvalo :slight_smile: ,ale tak ještě máš fůru času shánět postýlku, určitě tam ještě bude časem pokud chceš konkrétně jenom tuhle..jenom to je třeba sledovat a abyste nejeli zbytečně tak si tam třeba zavolat dopředu jestli už ji mají na skladě.. Už nevím,co ses tu ptala s tím cvičením? tady to rychle utíká ta diskuse tak se to snadno přehlédne :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:38  • Odpověz
@lucietka77 Krásná fotka!!!Je fajn,že jste se nějak domluvili a nebudeš tam muset.Mě to stejně přijde,že kdyby sis místo toho sladkého pití vzala jen sladkou tyčinku,tak by ti ten cukr musel vylítnout...Zrovna mi říkala teta co dělá v nemocnici,že se tam jednou píchla do prstu,tak si tu glykemii zkusila udělat a měla hodnotu 14...prý si před tím dala nějakej snickers
:grinning:
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz
@lucietka77 jj...vím,že přílohy si musím vážit a podle toho jak na ně budu reagovat,tak si upravit množství,ale zeleninu,maso,vajíčka a ještě pár dalších můžu bez omezování.Jde hlavně o to,jíst častěji,pravidelně a v menších porcích...takže vlastně to,co mi nikdy nešlo :grinning: Ale teď se kvůli prckovi držím
17. únor 2011 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.