• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@soucke00 To je blbý...a na netu se sehnat nedá?
17. únor 2011 v 19:41  • Odpověz
@lucietka77 Tetičky zdravíí, pěkný kukuč :slight_smile: Já se aspoň teď zaměstnávám zařizováním té svatby,ale to jen ještě zítra a víkend mám nabitý a pak do středy do UTZ nemám nic tak se to potááhne...A běda jak tam zase strčí ty nožičky jak minule :grinning:
No vidíš tak doktorka neřádila kvůli cukru, tak to nakonec dobře dopadlo :slight_smile:

@vegal Ti to teda vzali vážně ti doktoři, to jsem netušila, že je kolem toho takový mumraj ještě pak...mě to píchání do prstu celkem vadí, aspoň mě to dycky bolelo...Jak jsem tu dneska měla tu maminu tak říkala, že na cukru vůbec nebyla, že prý se to dělá až od 25ti let, chodíme ke stejnému doktorovi...to jsem třeba taky nevěděla..myslela jsem že se to dělá v každém těhu..
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
autor
@soucke00 ježiš a to jsi jenom zjistila, a nebo jste sedli do auta a jeli až sem???? Takovou dálku.... to by bylo horší..to by mě nenaštvalo, ale přímo nasr*** :frowning2:
17. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
autor
Holky, strašně jsem se bála, co mi paní doktorka řekne na to, že jsem tam nebyla.. ale jsem ráda, že se to dá vyřešit i jinak... :slight_smile: Oddechla jsem si, to je fakt... :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:58  • Odpověz
autor
@eeelishka Kukuč bude mít mrňousek doufám po tatínkovi... ty jeho veliký hnědý oči :wink: který tak miluju :wink: Jo a jinak doufám, že se už taky zadaří a nebude prtě dělat fórky a ukáže se vám v plné kráse :wink: Jsem moc zvědavá, co budeš mít :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
@lucinda85 Jé, gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
@vegal takže si jen měříš cukr nebo i pícháš inzulín? Já jsem měla ten test při Adélce taky zvýšený, ale pak po celou dobu co jsem jezdila na diabetologii jsem to měla v pořádku, ale už mě chtěli furt sledovat :unamused:
17. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
@eeelishka mě tam dneska doktorka říkala,že se te´d ten test dělá všem,ale taky jsem si myslela,že se dělá jen rizikovým nebo od 25 let,tak nevím.To píchání do prstu mi taky vadilo,ale možná to bylo tím,že mě píchali jehlou,ale s tímhle přístrojkem to fakt necítim...se spíš leknu jak to udělá ten zvuk :grinning: Ale hlavně že bude prcek zdravý a mě ta dieta vůbec neuškodí,protože jsem i před těhu měla nadváhu...už mě doktorka upozorňovala,že by bylo dobré v dietě pokračovat i po narození prcka
17. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz
@berule jen si to měřím a kdyby byly hodnoty i přes dietu vysoké,tak bych si musela píchat inzulin,ale tomu se snad vyhnu dietou.Teď jsem se měřila hodinu po večeři a bylo to naprosto v normě,tak jsem zvědavá za těch 14 dní co mi poví
17. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
@vegal tak to máš tak jako jsem to měla já, ale já jsem dietu flákala :sunglasses: a jen týden před kontrolou jsem vynechala sladké a večer před tím jsem nejedla rohlíky a dala si kefír a pak jsem vždycky měla krásné hodnoty a doktorka říkala, jak krásně dodržuju dietu :grinning:
17. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
autor
@vegal No, pravda..jako mně by taková lehčí dietka taky prospěla.. taky jsem měla nadváhu a mám k ní sklony od té doby, co jsem přestala závdně tancovat a začala brát antikoncepci, tak jsem najednou strašně přibrala, že se mi udělaly i strie na zadku a bocích... a od té doby už to jede .. takže jednou za čas si dám redukční dietu.. schovám velký oblečení a vytáhnu to menší, ale je to běh na dlouhou trať.. :unamused:
17. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz
@berule tak to máš dobrý :grinning: já jsem na tohle moc velkej srab,abych to flákala.Ale jak říkám,vůbec mi to neuškodí a konečně mě k dietě někdo donutil...Náš ještě nenarozenej prcek...kdo by si to pomyslel :grinning:
17. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
@vegal ale zase na druhou stranu jsem fakt v tom těhu přibrala jen 7 kg, takže takové trošku hlídání asi neuškodilo. Já jdu příští pátek na ten cukr, tak doufám, že to bude v pořádku, protože jezdit ještě na další oddělení do Brna, to by mě asi kleplo :grinning:
17. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz
@lucietka77 nojo,jak je člověk zvyklý na sport a pak s ním skončí,tak to stojí za prdlajs.Já nabrala během pěti let 20 kilo,jen tím,že mě ten můj začal vozit autem,pili jsme coca colu a tak.Loni,když jsem nastoupila k poště,tak se mi váhu podařilo srazit pohybem o 5 kilo,ale teď jak jsem doma,tak to prostě nejde a tím jak se mi chce skoro pořád na wc,tak ani nemůžu jít na nějakou procházku,protože s pupkem už bych to asi někde v podřepu za stromem nedala :grinning:
To že se dokážeš odhodlat k dietě fakt obdivuju,mě to většinou nedělalo dobře nebo jsem spíš věděla,že to není zas tak akutní a vybodla jsem se na to :unamused:
17. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
@berule tak to jsi přibrala málo,to je bezva.Budu držet palce,abys to měla ok :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
@vegal díky, taky ti budu držet pěsti, abys to zvládla s dietou. Když si vezmu, že teď už jsem přibrala 7 kg, tak se to nedá srovnat :grinning:
17. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@berule děkuju :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
Holky, jdu se s vami do nedele rozloucit.. zitra jedeme za mamkou do Boskovic a vracime se az v nedeli:slight_smile:)
tak toho moc nenapovidejte, at nemam na docitani romany..
Papa a krasny vikend Vam preji:slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz
autor
no, holky, já jsem přibrala už 12 kilo.. teď by bylo nejlepší, abych už nepřibírala a aby prcek rostl už jen z mých zásob :grinning: ale to asi nepůjde.. :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
autor
@kami1984 Tak si to užij. My taky pojedeme co nevidět do Boskovic za budoucí tchýní :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz
@kami1984 Krásný víkend!!!
17. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz
@lucietka77 to by bylo fajn,ale to asi fakt nevyjde...bohužel se nejvíc prý přibírá ty poslední 3 měsíce :frowning2:
17. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz
@kami1984 Hezký víkend :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz
No já mám zatím nahoře "jenom" 4 kilča ale jak říkáte nejvíc se přibírá ke konci, to bude teprv radosti :grinning: chtela jsem cvicit na tom stepperu a cosi jsem cvičila ale já nevím jestli je to dobré pro prcka, co myslíte?..je to super na nohy a zadek což mi teď nejak kyne,ale zas se u toho rychle zveda puls a nevim co to dela s malym uvnitr ty pohyby tak se trochu bojim...asi se poptam doktora pristi tyden...
17. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz
autor
@vegal @eeelishka No právě holky ... docela se děsím, co ze mně bude :grinning: No, ale snad to vyběhám s kočárkem na procházkách a vykojím a kdyžtak se snad dokopu zase k nějaké redukční dietě.... není to o tom, že bych při ní nejedla.. jí se u ní v podstatě pořád akorád úplně něco jinýho, ale hlad u toho není a dá se na to zvyknout. Minule jsem zhubla za 4 měsíce 18 kilo. Bylo to dost znát. :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz
@lucietka77 A to já právě moc neumím, držet tyhle diety, neumím si odepřít některá jídla, mám malou vůli...před těhu jsem hodně cvičila a jedla mnohem zdravěji a výsledek byl znát ale co mi chutnalo to jsem si neodepřela i když bych to asi neměla..aspoň jsem ale dokázala omezit sladké, tehdá...teď mi to moc nejde :grinning:
17. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz
@lucietka77 ty jo,tolik?Tak to máš můj obdiv
17. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz
@meduza dekuji :slight_smile:
@miruska_h dekuju jj je super pak poskytnu foto ale je toho ted tolik ze nestiham zitra poprosim pritele at mi uz konecne vyfoti brisko a hodim si to tam jinak me doktor nechce rict se na me s maly spolcili a tajej mi to jo a jeste za to chce 200 kdyz mi rekne co to je ...
@berule dekuji :slight_smile:)
@lucinda85 jeee to je hezkyy moc gratuluju k chlapeckovi doufam ze se taky brzo pripojim k vam a reknu co cekame
17. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
holky dneska dobrej den stavam pravidelne ve tri rano pak v pet v sedm pravidelne se budim a ty sny desny pak zjistim ze je jedna odpolednestava se vam to casto ze se budite ??? vylitnu z postele a volam na pritele ze musime k zubari pac jsme predvecer musili na pohotovost s jeho zubem boze musela to byt bolest umirala jsem za nej v cekarne :frowning2: :frowning2: pak musim do obchodu pro objednanej kolotoc je kraaaaasnej uz tady hral malymu na spinkani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pak rychle do novyho bytu sepsat smlouvu a na jidlo malej mel hladik a chut na pizzu tak jsme se napapali a koukam na hodinky ctvrt na 10 dneska to strasne uteklo a jeste nez jsem vas docetla :slight_smile: :slight_smile: tak to byl den :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz
@lucietka77 jestlipak jsis všimla,že dneska máme akorát 100 dnů do porodu??? :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz
@pepsilight No tos měla pěkně rušný den teda...my měli s prckem taky dneska pizzu :slight_smile: Mě čeká rušný den zítra, budu shánět šaty, tak snad seženu a jelikož máme už i termín a restauraci domluvenou tak budu mít to hlavní za sebou, ty ostatní věci až těsně ped svatbou..
A jinak se nějak teď nebudím, ale je fakt, že kolem 17teho týdne jak jsem se třeba ráno vzbudila jak chodil přítel na ranní tak jsem nemohla třeba hodinu usnout...a nebo jsem se vzbudila ve tři a hoďku jsem tu bloumala po bytě..teď je to naštěstí v pohodě, nesnáším když nemůžu usnout a přitom se mi příšerně chce spát...Ale ty sny, no to někdy stojí za to..děs a hrůza :confounded:

Tak já už pádím do pelechu za přítelem, hezký zbytek večera všem a hezké sny :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.