• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka jo tak to nejtezsi budes mit zitra saty ty jooo to da asi praci najit ty prave nebo to mam asi jaaa ze to nejdulezitejsi jen pro me jsou saty a hosty pak jidlo a vse kolem toho vzdycky jsem si prala bejt ta princezna ale to me treba casem prejde a budu chit normalni svatbu ne ze bych si prala nakou za miliony ale musim se priznat jsem perfekcionista tak musim mit vse perfetni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: jinak drzim palecky at najdes ty svoje ty PRAVEEE :slight_smile: . S tim spanim nevim je to desny kdyz koukas ve tme na svyho krasnyho pritele jak krasne spinka a ty nic v tu chvili ho bodam ocima :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 22:44  • Odpověz
@eeelishka Ahojky, no, chtěla bych najít nějakou spolutěhulku z Budějic, co by se mnou chodila cvičit a plavat.
17. únor 2011 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 Naštěstí jsem si tam napsala a odepsali mi to. Tak mě ta zbytečná cesta netíží. To bych asi měla chuť i vraždit. Takhle mě může štvát jen to, že nebudu mít tu nejkrásnější postýlku, co jsem kdy viděla a za tak levno. :slight_smile:
18. únor 2011 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz
čau moooc všem děkuji za včerejěí gratulace :slight_smile: Jak se dneska jinak máte? Já včera pro Matyáška dostala super bodíčko a ponošky...ted už jenom koupit nějakou skříň a můžem začít hromadit výbyvičku :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:58  • Odpověz
Krásné zasněžené skoro poledne :slight_smile:
Já už jsem dnes byla na odběrech na ŠŽ a když už jsem byla ve Vyškově, tak jsem si udělala pěkný nákup :slight_smile: Tak teď budu mít do středy klid, než zase začnu jezdit po doktorech. Navíc se mi dělá moc pěkný opar na rtu, se z toho jednou zblázním, v těhu na to strašně trpím. Tak to musím něčím namáznout a chytnout to ze začátku :wink:
18. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
Dobré ránko (teda poledne) všem :slight_smile:

@soucke00 Aha, no tak z Budějovic tady asi není nikdo, škoda no, já bych klidně chodila, ale já jsem snad nejdál ze všech...tak snad někoho ještě objevíš :wink:

@lucinda85 Já se mám dneska dobře, ostatně jako každý jiný den od doby co jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile: už jsme od včerejška vstoupili do poloviny :slight_smile: ještě týden a budeme v šestém měsíci....utíká to...No já mám zatím uvolněné dva šuplíky v komodě, ale ještě budu chtít uvolnit aspoň dva..nevím jestli budeme kupovat novou, asi bysme ji neměli zatím kam dát...Matyášek je moc pěkné jméno, zkoušela si bodyčko na bříšku?
18. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
autor
Hezké poledne holky :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:52  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky...zrovna fičím dělat oběd, smažený hermelínek, už aby mi tu tancoval na talíři :grinning: ...venku to vypadá že bude zas brzo sněžit :frowning2: Fakt se mi tam dneska moc nechce, ale musíím..
18. únor 2011 v 11:56  • Odpověz
autor
Tak.. už jsem vás dočetla .. :slight_smile:
Děkuju za obdiv s dietou, ale když máte na váze 90 kilo, tak by Vás to taky donutilo něco radikálně změnit :slight_smile: To je totiž moje hranice obezity podle BMA .. bylo to šílený ...připadala jsem si jako oteklá vzducholoď, byla jsem deprivovaná a končila jsem osmiletý vztah a tou dietou se mi vrátilo sebevědomí, sebeúcta a začala jsem úplně nový život. Začala jsem si užívat jako nikdy před tím (a to se vším všudy..). Kluci se na mně začali dívat jinak než před tím a připada jsem si zase aspoň trochu krásná. A pak po nějaké době jsem si začala psát přes net s mým současným přítelem.. za tři dny jsme měli první rande a okamžitě jsme se do sebe zamilovali, proflámovali jsme spolu noc a rozločili se až v 6 ráno 31.12.2009. Ráno před Silvestrem....a za měsíc a půl už jsme bydleli spolu :grinning:. A za 8 měsíců od prvního rande jsem otěhotněla. Zamilovaní jsme pořád a je to úžasné být zamilovaná a těhotná. :wink:
18. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
autor
@eeelishka Jé ... smažený hermelínek ???.. mňammm :slight_smile: Ten miluju. Já mám dneska volno, tak se asi podívám naroti do hospůdky na meníčka, co mají a taky se půjdu najíst. Tak dobrou chuť!! :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
autor
@soucke00 Tak jsem ráda, že jste nevážili tak dlouhou cestu.. to by bylo fakt na vraždu.. ale třeba se ještě objeví, nevěš hlavu a nebo najdeš ještě nějakou mnohem krásnější :wink:
18. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
autor
@vegal No chtěla jsem Ti ještě včera napsat, že máme už jenom 100 dnů.. jenže jsem usnula a už se k netu nedostala, takže dnes máme první den, co na našem počítadle jsou už jen dvě číslice :slight_smile: 99 dnů do porodu :wink: jsem zvědavá, jestli se nám to podaří ten samý den :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz
autor
@berule u Vás sněžilo? Tak tady u nás v Brně nic... venku je mokro a 3 nad nulou...
18. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak nakonec jsem vytáhla mleté maso a udělám poctivou sekačku s bramborovou kašičkou :wink: Vzbudila jsem se docela pozdě, protože jsem se v noci probudila (po dlouhé době ) a nemohla zbrat...takže jsem dopoledne dospávala.. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
@lucietka77 To máš pravdu, je super být zamilovaná a těhotná :sweat_smile: My otěhotněli za 10 měsíců po prvním rande :slight_smile: A s tou dietou a hubnutím to je fakt že sebevědomí pak krásně stoupá a člověk si nepřipadá už tak na nic a odepsaný..
Joo smažený hermelnínek, už se mi hřeje friťáček :sunglasses: Taky přeji dobrou chuť, snad tam vybereš něco dobrého :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
@eeelishka :No jasně to musí být :grinning: je moc veliké 3-6 měsíců tak to vypadalo velice vtipně, ale je to lepší než aby mi všichni nosili jen to malinké :wink:
18. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
@lucietka77 aha, tak sekaná nakonec? taky mňamka, tu jsme měli nedávno, se zelím a bramborem :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
autor
@berule zkoušela jsi náplast Compeed na opary? Jestli ne, tak zkus. Je výborná :slight_smile: Mě se občas opar taky objeví , ale kupodivu celé těhotenství mám klid.. jestli je to těmi vitamínky, co beru.. nebo nevím..musím to zaklepat.. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@lucinda85 Už aby byla středa...pak budu zkoušet i já bodyčka se snoopym v mimibazarku tady u nás...maji tam víc velikostí tak je asi všechny vemu :grinning:
18. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
přeji Vám holky dobrou chut :wink:
18. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo sekaná, protože naproti v hospůdce mají svíčkovou a nebo rizoto.. svíčkovou bych si sice dala, ale raději si ji udělám doma :wink: tam mi totiž tolik nechutná, protože maso mívají takový žvýkací a já ho udělám vždycky tak, že se rozpadá , jinak bych ho nesnědla.. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
autor
@eeelishka Jééé bodýčka se Snoopym?? No super.. já byla včera v tom H&M, ale se Snoopym neměli, ale jinak měli náááádherný věci :slight_smile:. Většinu měli s tygříkem, ale i trička bombarďácký, fakt mazec.. ale dost drahý. Já sháněla nějaký tepláčky, ale asi taky koupím z bazárku.. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz
@eeelishka Já jsem si taky dnes udělala radost a objednala pár krásných věcí tady z bazárku :wink: taky po výplatě se chystám obejít pár krámků a hlavně už jsem s mámou domluvená zajet do obchodu kde ona dříve nakupovala do svého krámu (měla dětský textil) ale už je to dlouho tak mi uspořila jen pár kousků tak ještě bude potřeba něco koupit :wink:
18. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz
autor
@lucinda85 Děkuji za přáníčko :slight_smile:. Nakoupování těch malinkých věciček je super :slight_smile: strašně mě to baví :slight_smile: Jen, kdyby bylo víc penízků... :fearful:
18. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
autor
@eeelishka No a koukám, že jste to teda vzali taky hopem jako my. :slight_smile: . 10 měsíců po prvním rande .. tak to jsme na tom vlastně stejně :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz
autor
Jo.. abych nezapomněla.. miláček má zítra 30 a já jsem mu sehnala včera tu knížku "AHOJ TATI" .. jen jsem do ní nahlídla a musela jsem se smát.. je fantastická.. opravdu doufám, že se mu bude líbit. Je psaná fakt zábavnou formou a po chlapsku. Strašně se mi líbí :slight_smile: No. kdyby se řídil všema radama, co v ní jsou, tak jsem na vrcholu blaženosti asi :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
@lucietka77 Jo a nebo kdyby to nebylo třeba tak strašně drahý. Včera jsem byla v globusu a dělali tam dětskou výprodej právě věcí na miminka a když jsem viděla kolik to stojí po slevě tak mě málem vezli :fearful:
18. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz
@lucietka77 Luci kde si tu knížku sehnala a na kolik tě vyšla? Muž bude mít v dubnu taky narozeniny a neni to vůbec šparný nápad na dárek :wink:
18. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já ji koupila v Brně v knihnupectví Barvič a Novotný .. mají i eShop. Stála 278,- Kč a jsem z ní opravdu nadšená... ještě mi k tomu něco koupím, to je jasnačka :slight_smile: Jsem moc zvědavá, co na ni bude říkat :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@lucietka77 Snoopyho mám moc ráda, i sobě sem tam něco koupím :grinning: Ale pro prcka se mi líbí i obrázky žirafek :slight_smile: už mám omrknuté jedno flanelové povlečení s žirafkou :slight_smile:
Vzali jsme to celé hopem, hlavně ten začátek, naši nestíhali :grinning: ale tak věděli jsme oba, že chceme zůstat spolu tak na co čekat...bydlení zajištěné, finančně taky v rámci možností tak jsem na to hupsli a na druhý pokus to vyšlo :slight_smile:
Teda já jsem se tak přejedla, sotva se hýbu :grinning: Ale divím se, hermelín nebyl ani nijak velký...doufám, že mě zas nezačne pálit žáha...
18. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.