• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
18. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz
Já tu knihu viděla na netu i za 209 kč :slight_smile: taky se po ní tady u nás podívám, vypadá zajímavě :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo naši se taky nestačili divit, občas jse se setkala i s názorem, že jsme na to hupsli brzo, ale děti se nemají plánovat ale dělat... tak jak říkáš.. na co čekat.. jestli ten vztah vydrží není otázkou času.. já byla 8 let s přítelem a taky to šlo do kytek.. Takže dlouhá doba zárukou není. Prostě to buď vyjde a nebo ne. My jsme otěhotněli náhodou, ale i tak jsme věděli dopředu, že když se to stane, tak budeme oba rodiči a přítel z toho nedělal žádnou vědu. Docela mně uklidnil svým postojem.. "no, tak budeme mít mimnko, no .. " :grinning: A byl moc hrdý, když se tak stalo.. :slight_smile:
Hermelín je dost sytý, taky sním jeden a jsem plná ..
18. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
@eeelishka nepřála bych ti to...já na to netrpim, ale dnes mě taky pálí :unamused: měla jsem k obědu rizoto tak nevím jestli z toho?? nebudeš mít tu postýlku od Klups a žirafkou když máš ráda?
18. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
@lucietka77 Ahoj, jo u nás do rána nasněžilo a teprve teď máme mokré silnice, ale na trávě ten hnusný sníh ještě zůstal :grinning: To na opary jsem nezkoušela, zatím jsem to natřela nějakým Erazabanem a uvidím. Já zase na ně netrpím normálně, ale tohle těhu už ho mám potřetí, prevíta :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
@lucietka77 Díky za odkaz podívám se v metroli tam je takové ohromné knihkupectví budou mít určitě taky
18. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@lucinda85 gratuluji!!! úplně ti závidím (i když se to nemá)... Jsem od toho utz taková nějaká přešlá:frowning2: Taky už chci vědět, co nosím pod srdíčkem. Ta nevědomost mě už štve. Všichni okolo se mě pořád ptají, zda už vím, co to bude a mě nebaví jim to pořád vysvětlovat.
@eeelishka tobě taky gratuluji k termínu svatby! Určitě vám vyjde krásné počasí.
A vy teda řádíte! :grinning: než jsem vás dočetla, úplně jsem zapomněla, co jsem vám chtěla napsat:grinning:
A tchýně mě včera překvapila. Dostala jsem od ní prostěradlo do postýlky. Obědnávala si povlečení do ložnice a myslela i na nás. Dokonce i barvu trefila. Chtěla jsem mít všechno v postýlce do žluta.
A ceny těch mini věciček jsou opravdu šílené.
18. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
@lucietka77 No právě, a pak roky utíkají,hodiny tikají :slight_smile: Nám taky naši říkali jestli se k sobě brzo nestěhujeme a jestli se brzo neseznamujeme s rodiči a tak...ale my věděli, že je to úplně něco jiného než to bylo kdy předtím tak nám to ani nepřišlo, prostě jsme to tak chtěli a nikdo nám v tom nezabránil..Ty dvě čárky pro nás oba byly překvapením, protože jsem v té době dobrala silné atb na gyn. infekci, která většinou početí zabraňuje,tak jsem ani v tom období nepočítala s otěhotněním, z čehož jsem byla na nervy..a ono se ukázalo, že jsem otěhotněla ještě dávno před těmi ATB...Taky mi z nich bylo celou noc na zvracení a bolelo mě břicho, ale jsou fakt silné a žaludek to kolikrát nezvládá..ale bylo to asi spíš tím že jsem už byla těhotná, takže jak jsem se to dověděla tak první reakce byla hrozný pláč, protože jsem si myslela že ty ATB ublížily miminku a že už beztak nežije..doktor mě ale po telefonu uklidnil, že na začátku je embryo velice odolné a že se pravděpodobně nic nestalo..tak pak jsem si konečně mohla tu radost v klidu užít a po prvním UTZ to už bylo úžasné..
18. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@cinky :Díky neboj za chvilku budeš už určitě taky vědět a mimčo se určitě na tom ultrazvuku ukáže, přeci si to nádobíčko nemůže večně schovávat :wink: Kdy tě objednala na další? Mě něco říkala až o 30 tém týdnu :frowning2: Takže já Matyáška zase dlouho neuvidim :frowning2:
18. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
@lucinda85 No mě se moc ta postýlka líbí to je fakt, ale nesedla by mi do ložnice k nábytku barevně, byla by tam jak pěst na oko, ale je to škoda, je za stejnou cenu jako ta co mám vybranou :frowning2: ...dá se k ní sice nábytek dokoupit v jedné barvě, ale to jsou už šílené pálky, na to bychom teď neměli..tak budu mít asi od drewexu takovou světlou..ale možná ještě změníme názor a bude jiná, toho je fakt hodně na výběr...A žáha zatím nepálí tak jsem ráda :slight_smile:
@cinky Děkuji :slight_smile: Já doufám, že bude hezky, proto jsem to posunula až na květen..Duben jsem nechtěla riskovat, vetšinou tady prší...Žlutá barva je pěkná, mě se líbí i světle zelená nebo oranžová :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz
@eeelishka No tak to si měla opravdu dost krušný začátek :astonished: tak ještě že všechno v pořádku a ted čekáš zdravé mimčo :wink:
18. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz
autor
@lucinda85 určitě to seženeš.. já na ni narazila ve 3. knihkupectví, takže jsem byla šťastná :slight_smile: a kdyžtak se dá objednat přes net.. :wink:
18. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
@eeelishka : já u nás v obchodě viděla i takovou hnědou (nebyla úplně světlá) a taky měla tam právě vyřezeanou tu žirafku, ale nikde na netu už jsem ji pak neviděla. Každopádně mi máme od drewexu tu s tím medánkem :slight_smile:

Holky jak budete volit barvu povlečení? Já asi stejně nakonec vyberu béžou vyhlídla jsem s i s motivem medvídků, která by se mi tam úplně hodila a v barevný verzi se mi to vůbec nelíbí :wink:
18. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
@lucietka77 Lucietko, tak taky obdivuju zhubnutí.
A porodní kilá jdou dolu, já jsem přibrala 17kg a vykojila na -3kg od předporodní váhy, ale pak to šlo zase trocha nahoru, když jsem odstavila...
Jo a vztah taky super, člověk cítí, kdy je to opravdový. Já jsem se k přítelovi nastěhovala za 3týdny a po roce jsme měli svadbu. Miminko jsme hned nechtěli, rozhodli jsme se až po 5letech.

Jinak holky, nestíhám dočítat....
Já jsem dnes byla konečně na glukozový test, nic hrozného, akurát jsem musela vstávat v pět a tahat sebou i holčičku, tá teď dospáva, tak můžu nakuknout.
18. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
ahojky holky tak ted prave jsem vas docetla fakt jedete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ted jsem se vzbudila je to desny kdyz celou noc nespite a slysite svyho pritele fnukat bolesti boli ho zub a to je furt stavate jestli neco nechce a nak mu pomohli neee nechce tak si dete zase lehnout ale nemuzete usnout jak funi na pohotovosti sme byli a byla tam doktorka co mu delala jinej zub jak rval jsem slysela pres zed do cekarny jak jsem se lekla tak sme pak meli s maly skitavku a to prosim je uz od pondeli jeho doktorka ma dovolenou a nam nic nezabira dneska pojedem zase na pohotovost proste litacka nevite nahodou co na bolest kdyz uz prasky nic hrebicek nic tak co ???? jinak jak ste tu psali o tom seznameni tak my sme se s pritelem seznamili neseznamili zname se pres tri roky z prace vim ze v praci nic nema ale nak sme sli pit a tancovat a tam mi rekl ze me pres 2 roky miluje samozrejme opilej :wink: tak mu rikam vdyt ja tebe taky :slight_smile: no jo jenze druhej den si pisem a on mi to opravdu prizna tak sme se pak ve volnu sesli sli do zoo bylo to v cervenci v tech NEJVETSICH vedrech a chodili a kecali a zjistila jsem ho k nemu taky neco cejtim a ze ho mam pred ocima takovou dobu a nevidim to ,,ja hloupa'' si rikam. tak sme spolu zacali a ja po peti mesicich otehotnila a moc se milujeme a tesime takze bych souhlasila ze na case nezalezi. byla jsem s byvalim pres 4 roky a taky to slo do kopru
18. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@lucinda85 ja jsem volila a to oranzovou a zelenou a jak jsem pak zjistila mam vsechno zeleny i postylku tu ted lakujem posledni vrstvou a je nadherna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
autor
@eeelishka Asi bych byla taky s nervama pryč.. no já se taky lekla, protože po tom zjištění, že čekáme miminko jsem začala náhle krvácet a moje gynekoložka odešla do důchodu, tak jsem sháněla, kde by mně vzali.. a čím dál víc propadala beznaději a myšlence, že miminko potrácím.. uf.. ještě když si na to vzpomenu, tak je mi zle, ale pak mě přijala moc hodná Dr. Svojanovská (mladá a moc sympatická) k sobě, protože si zakládala vlastní sokukromou ordinaci a ta mně hned vzala a udělala mi UTZ (má ho v ordinaci) a uklidnila mě, že srdíčko bije, nasadila mi Utrogestan a poslala na neschopenku.. :confused: byla jsem tak šťastná, když jsem poprvé viděla srdíčko na tom monitoru, jak tam ze všech sil bouchá.. že jsem se rozbrečela jako malá holka.. Doktorka mi podávala kapesníčky.. byla to jedna z nejsilnějších chvil, co jsem kdy prožila ..
18. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
autor
@meri ahoj Meri, děkuju.. Dlouho ses tu neukázala, že? :slight_smile: Dočítat je někdy fakt síla.. holky toho třeba za jedno odpoledne napsaly 6 stránek.. no , to se nedalo :grinning:
18. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz
autor
@pepsilight takže nesme samy.. holky to prostš vycítí, že je to ON! Jsem ráda, taky krásný seznámení - neseznámení :wink:
18. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz
@pepsilight Postýlka bude zelená? Jakou měla původně barvu? Kupovali jste novou a přebarvujete si jí, nebo nějakou starší? Mě ho hodila k nábytku tmavší takže ten drewex super varianta :wink:
Jinak taky koukám, že docela rychlovka ale hlavně at Vám to dál klape jako ted :wink:
18. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
autor
@pepsilight s tou zelenou .. my jsme teď v garsonce a mám ji bílo zelenou :slight_smile: Takovou tu listovou zeleň.. zamilovala jsem si tu kombinaci a přítel už si ťukal na hlavu, ale chápe mě. Takže bílé stěny a krásně zelené dopňky.. poštářky, koberečky.. ukládací krabice.. prostě moc hezký kontrast.

Zjistila jsem, že pro mimčo chci základ bílý a do toho barevné kombinace.. nic v pastelových barvách.. spíš ve výraznějších kombinacích s tou bílou.. asi jsem magor, ale moc se mi to líbí :wink: No a v tom se asi s přítelem neshodneme, protože jemu se naopak líbí ty jemné barvy a tón v tónu .. tak jsem zvědavá, jaký kompromis zvolíme :grinning:
18. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@lucietka77 jj dekuji a tobe gratuluju za hubnuti ja se furt do necoho kupu ale furt sundat pradlo umyt nadobi to jsou banaliti ale treba jak pisou ze bysme meli masirovat hraz taky se kopu a jeste jsem nezacla no a pak se kopu do cviceni jeste jsem nezacla myslim ze budu cvicit pri stehovani a tahani kocarku do sklepa jinak se nedokopu jsem lenocg fakt priznavam :grinning: :grinning: :grinning: jinak s tim krvacenim tos mela to samy ale ja ho mela v 11 tydnu probreceny noci jestli se tam ten malej udrzi a udrel ma se k svetu malinkej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
@lucietka77 proč ne k miminku se přeci hodí veselé barvy :wink:
18. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
@lucinda85 jdu 2.3. Což je sice za chvilku, ale mě to už teď přijde ještě delší než ty 3 týdny, co jsem čekala na velký utz :frowning2:.
@eeelishka no, duben je takový rozporuplný, ale sestřenka se 24.4 vdávala a měla úplně úžasné počasí! Není ještě až tak teplo a je to pro všechny mnohem příjemnější. My to měli 26.6 a byl pařák jako blázen. A dlouho do noci. Však ještě v jednu hodinu ráno jsme seděli venku a bylo úplně suprově. Takže já po své zkušenosti bych už jedině volila jaro.
18. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
autor
@lucinda85 :slight_smile: myslím, že kdybysme měli holčičku, tak on by ji oblíkal jen do růžové.. :grinning:
18. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@lucinda85 no byla to rychlovka nerychlovka byli jsme dlouho kamaradi jen sem ho nevidela ve spravnym svetle :slight_smile: :slight_smile: postylku mame po kamaradovi dal nam ji byla klasicka svetle drevena tak sme se s pritelem schodli ze ji natrem at je veselejsi a je krasna az ji slozime to bude koncem porodu jsem povera tak vyfotim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucietka77 oooooooooooo uplne si to dovedu predstavit tecu blahem jak jsi si to krasne vyzdobila moc pekny ta kombinace :wink: :wink: :wink: na ten komromis jsem zvadava treba to date ze bude zaklad bili a stridat se bude tmava se svetlou zelenou jina se prece nehodi ne ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
@cinky : Heled a ta dokrotka za ten další ultrazvuk bude něco chtít, nebo ti ho udělá jako v rámci dalšího vyšetření nebo součástí poradny? Mě třeba taky hrozně mrzelo, že neumí záznam na DVD a přemýšlela jsem jestli nejít někam v Praze, ale zase je mi líto tolika peněz za to bych raději malému koupila něco užitečného kord, když mi moje doktorka potvrdila, že je všechno v pořádku :wink:
18. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@lucinda85 No byly to nervy, ale nakonec je všechno ok a až překvapivě dobře celé těhu zvládám,bez nevolností a jiných trablí...Ještě omrknu ty postýlky a zkusím najít nějakou se žirafkou :slight_smile:

@lucietka77 No taky si to měla pěkně na nervy, já bych šílela kdybych krvácela,ještě že jsi našla fajn doktorku a je vše v pořádku :slight_smile:...I já jsem pokaždé co jsem šla na záchod měla nervy jestli neobjevím krvácení a při dalším cyklu jsem se bála, že to třeba embryjko nevydrží a pustí se a bude všechno pryč..a navíc jsem nevěděla jestli se ta infekce přeléčila, to už bylo druhé přeléčení, poprvé to nezabralo..a na netu psali že to způsobuje i potraty tak jsem se pak bila do hlavy že jsem něco vůbec četla...a když jsem říkala v lednu doktorovi či to nezkontrolujeme tak říkal že to teď kontrolovat v těhu nemůže..ale tak žádné potíže nemám tak je asi vše ok :slight_smile: Slyšet poprvé srdíčko to byl opravdu silný zážitek, sotva jsem vylílta z ordinace tak jsem na chodbě začla taky brečet :grinning:

@pepsilight Jee vy to máte jak z nějakého románu ten váš začátek vztahu :slight_smile: Tak přeju ať se ti přítel brzo uzdraví, ať jste oba v klidu..od bolestí co mě ještě napadla je slivovice na ten zub..at si dá pulku a podrží to na tom zubu....Jinak z prášků zabírá kámošce Valetol...a mě od jakékoli bolesti dycky dobře zabral Aulin nebo Coxtral (obojí stejné,akorát jiná firma)
18. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
@lucietka77 Kdo manžel? prosimtě já jsem tolik chtěla chlapečka a ted se rozplívám taky nad každým růžovým oblečkem a to ji přitom vůbec nemusim :wink:
18. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
@pepsilight tak super to se pak musím podívat k tobě do alba :wink: věřimže bude určitě pěkná a hlavně že Vám se bude líbit :wink:
18. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.