• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Jůů, ona je ta výstava teď v březnu? tak to je super, taky jsem se tam chtěla podívat:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:35  • Odpověz
alenka83: Byla už si někdy předtím na takové výstavě? Myslíš, že se tam dá sehnat pak třeba i o něco levněji, nebo to maji ještě víc natažené? Já každopádně tam pojedu i kdyby jen okouknout a pak si ho třeba objednala přes net, ale nejprve ho musím mít omáklý :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:46  • Odpověz
@berule tak to je šikovnej kluk.Maruška je moc krásné jméno :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:47  • Odpověz
@lucinda85 dík za info. O výstavě jsme vůbec nevěděla,tak to si asi ještě počkám :slight_smile: TAKO neznám,ale jdu se juknout na net jak vypadá :wink:
15. led 2011 ve 21:48  • Odpověz
@alenka83 já ještě nemám žádné zkušenosti,ale moje kamarádka rodila kluka v červnu a teď se jí nevejde do hlubokého a jelikož ještě nesedí,tak do sporťáku nemůže. Ona si totiž koupila trojkombinaci u které nejde ve sportovní verzi nastavit dno do roviny. Proto to tak řeším.
15. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
vonkacka: koukni a pak mi schválně napiš svůj názor :wink:
15. led 2011 ve 21:52  • Odpověz
@vonkacka Malej mi taky neseděl, ale když jsem to dala do lehu, tak byl mírně zvednutej, což nevadí u cca půl ročního dítěte ani na spinkání a hezky koukal ven. Sporťák přeci nejdejen na sezení, ale jde i položit do lehu (u některých úplného lehu):slight_smile:
@lucinda85 s tímto veletrhem zkušenosti nemám, ale mělo by se tam dát koupit něco za nižší cenu, jako ve výprodejích nebo ukázkové zboží, ale nevím. Taky bych tam jela jen na kukačku:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:54  • Odpověz
alenka83:Já právě zvažuju, že zatím nebude ještě nic kupovat (tím myslím hlavně kočár a postýlku a doufám, že by se tam pak dalo něco sehnat. I když na netu ti to taky do 14ti dnů doručí a já mám termín koncem června tak času dost, ale jsem nervozní jak už všichni pomalu maji a já zatím nic :unamused:
15. led 2011 ve 22:04  • Odpověz
Lucinda, prý dobrý postýlky jsou v Ikee za cca 700 Kč. prostě takový normál, ale postačí bohatě, záleží, jakou sháníš a jakou bys chtěla. Jinak kočárek by se tam možná dal sehnat nějaký levný, jen bych tam jela už s představou a případně, za kolik ho seženeš na netu, aby tam nevyšel dráž. My se tam taky chceme podívat po autosedačce na kočár, nikde jí nemají, abych se podívala, jak vypadá:slight_smile:
15. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
@alenka83 a už jste přemýšleli o přebalovacím pultu? mě se líbil v ikei takový,který složím když ho nebudu potřebovat.
Jinak taky nic nekupujem, je opravdu ještě brzo.
15. led 2011 ve 22:14  • Odpověz
@lucinda85 Myslím, že Tako je polský kočárek a asi bude težký.
Já jsem měla u holčičky Inglesinu magnum a byla jsem maximálně spokojená, takže ji budu používat i u druhého mimča. I když nemá otočná kolá, lehce se s ní manipuluje a super jsou i polohovací zádička. Malá se do ni vešla v roce i s fusakem. :wink:
15. led 2011 ve 22:16  • Odpověz
my vozili malýho v roce a půl v Pliku taky s fusakem, takže s nim spokojenost, jen je problém, že to jsou golfky, takže nejsou do terénu, ale jinak nemají chybu.

@berule Přebalovák jsem měla u Martina perfektní, ale teď jsme se přestěhovali a bohužel na něj není místo, takže budem přebalovat asi na gauči či na jiném místě. Mám teda tu podložku z Ikey a na to nějaký místo budem muset najít. Ještě nevím:frowning2:
15. led 2011 ve 22:32  • Odpověz
alenka83 : Já už mám tostýlku vybranou od drewexu a četla jsem na ní recenze na netu a celkem všechny maminy si je tam pochvalovali. Na postýlky v ikee jsem taky koukala, ale mám jinou představu. JJ určitě do té doby si vyberu nějakého favorita po kterém tam půjdu a zjistím si kde jak jsou ty ceny :wink:
Holky nevíte jestli maji v ikee jenom desku na skřín, abych nemusela kupovat celou sestavu? Někde jsem ji vidělala asi za tisícovku, ale už vůbec nevim kde. Přijde mi, že když si koupím skřínku a k tomu ten pultik tak to vyjde levněji.
meri:jj ten kočár vypadá velký, ale já bych spíš chtěla něco modernějšího, ale nejspíš to bude méňě praktické :unamused: No nevim ještě musím promyslet. Co firkon taky vypadá větší: hluboká verze kočárku : přenosná taška na dítě - délka lůžka 80cm, šířka lůžka 34cm, výška lůžka 18cm

15. led 2011 ve 22:38  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Tak já mam předběžně vybraný kočárek Bebetto ,zítra jedeme na velký UTZ,tak snad se zajedeme podívat i na kočárky a konečně si to budu moct osahat a ozkoušet
16. led 2011 v 18:54  • Odpověz
@vegal tak na sebe budeme myslet já jdu taky zítra na velký UTZ, kočáku už mám taky jasno, dnes jsem ho viděla na živo, sice jsem měla jiného favorita, ale nemohla jsem odolat, splňuje vše co chci - Mamas and Papas Sola
16. led 2011 v 19:12  • Odpověz
@daisynka to je bezva,že už máte vybráno...já dlouho váhala,ale tenhle je dostatečně veliký.Fakt je hrozné se v té záplavě věcí orientovat.
Zítra samozřejmě budu držet pěsti.To jdeš i na NT screening?
16. led 2011 v 19:23  • Odpověz
jojo jdu krev dopadla v pořádku tak zítr ten screening
16. led 2011 v 19:44  • Odpověz
ahoj, držíme palce, ať vám zítřejší kontorly dopadnou výborně a případně se ukáže, co se vám pod srdíčkem choulí! Těším se na dobré zprávy:slight_smile:
16. led 2011 v 19:45  • Odpověz
@alenka83 myslíš že se to už pozná když jsem takhle málo teprve 12tt nějak si to nevybavuju :grinning:
16. led 2011 ve 20:42  • Odpověz
@alenka83 děkuji :slight_smile:
16. led 2011 ve 20:43  • Odpověz
@daisynka no já byla na screeningu ve 13+3 tt a už to vypadalo jako camprlík,ale doktor řekl,že zatím z toho může být oboje pohlaví,tak mam počkat až na ten ve 2.trimestru
16. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
autor
@daisynka mě tehdy řekl, že se tam "snad" klube nějaký camprlík, ale pak ho zase moje paní doktorka nenašla a myslela si, že je to holčička.. no a až na velkém UTZ se potvrdilo, že je to opravdu chlapeček. Tam to paní Dr. kontrolovala 2x a řekla mi, že si je jistá. Aji mi ho ukazovala :grinning:.
16. led 2011 ve 20:55  • Odpověz
autor
@vegal Přesně tak, jak říkáš.. těžko říct, počkala bych si na ten UTZ... :fearful:
16. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
autor
@vegal Jinak přeji, aby bylo zítra všechno OK :slight_smile: a užili jste si pohled na to vaše miminko :slight_smile:
16. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@daisynka Taky držím pěstičky :wink: Uvidíš, bude to OK :slight_smile: a možná, že si Dr. bude jistý tím, co to je... ale asi bych to brala ještě s rezervou...
16. led 2011 ve 20:59  • Odpověz
autor
@daisynka Taky držím pěstičky :wink: Uvidíš, bude to OK :slight_smile: a možná, že si Dr. bude jistý tím, co to je... ale asi bych to brala ještě s rezervou... :wink:
16. led 2011 ve 20:59  • Odpověz
@lucietka77 děkuju...manžel se už hrozně těší a já samozřejmě taky...je to přece jen něco jiného,než když vidí prcka jen na fotkách
16. led 2011 ve 21:00  • Odpověz
Jak psala Lucietka, je to možné, ale záleží, jak je miminko otočené, ale asi bych to brala hodně s velkou rezervou. Mě u malýho na velkým utz dr říkala, že to ypadá spíš na holčičku a na srdíčku už z toho byl jaský bimbula:slight_smile:
16. led 2011 ve 21:02  • Odpověz
když jsem byla na kontrole ve 20.týdnu,tak se paní doktorka snažila,ale prcek byl blbě natočený a nic nám neukázal :grinning:
16. led 2011 ve 21:05  • Odpověz
autor
@vegal no a mě v 18. týdnu říkala, že si myslí, že je to holčička tak ze 70%. Taky musela počkat až se trochu pootočí... říkala, že se asi stydí, že ho nechce ukázat :slight_smile:Ale zato ručičkama hýbal, jako by mával, byla to nádhera byly krásně vidět prstíčky :slight_smile: bylo to kouzelné.. a vidíš .. mám tam malého raráška :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.