• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucinda85 udělá mi utz v rámci poradny. Platím jen za obrázek.

A holky na to musíte kouknout! To je super! To musím naučit našeho pejska
http://www.youtube.com/watch?v=hJWC91tqOeE&feature=player_embedded
18. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@lucinda85 nad tim dvd jsem taky premyslela ale pak jsem jako ty zvazila ze za ty penize co po nas chtej koupim malymu neco krasnyho s pokojim se je s tou foteckou obcas na tom UTZ mam problem rozeznat co je co natoz na tom dvd tak nevim je to vec nazoru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@eeelishka Koukni já ted zase pořád koukám na to povlečení, ale už mám asi vybráno, ale jak se znám tak nakonec stejně koupím úplně jiné :grinning:
18. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
@cinky tak to máš dobrý podle mého kdybych ted měla jít znovu já taky by určitě chtěli zaplatit, jelikož to mají jako položku v ceníku - určení pohlaví na vyžádání.
18. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz
@pepsilight Já mám největší problém s tím, že nosím brýle a hlavně ten monitor jak je dál tak na něj pořádně nevidim a hlavně je na pevno a stejně by ani nijak přiblížit nešel. Hold jsem trupka a měla bych navštívit očaře :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
@lucietka77 Bílo-zelená kombinace je super, já mám objednaný světle zelený kojící polštář tak určitě taky budu mít něco zeleného ať nemám jen jednu věc :slight_smile: a zbytek tak tu oranžovou a žlutou a bílou to je jasné :slight_smile: No prostě od příští středy budu k nezastavení v nakupování :grinning: A jestli to bude holčička tak růžovou moc nechci kupovat, nějak se mi ty přerůžovělé dítka nelíbí...Já si hrála s autíčkama, venku s děckama pak hrála fotbal a růžovou jsem nesnášela :grinning:
18. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@eeelishka taky jsem tu postylku videla ale na netu skuz ty detsky obchudky urco ji najdes a je celkem levna fakt pekna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . jako z romanu jo?? me to prislo jako klasickej zacatek vztahu jen jsem se desne stidela jsem desne stydliva stidim se vsude ale nejhorsi je to furt u doktora pokazdy to samy trisko servany az ke kolenum a ruda jak rak
@lucinda85 vydz jsem povera dneska jsem slibila ze tam dodam fotky briska kocarek mame u nasich a postylka to jsou 4 prenky natreny nic vic neni slozena a taky do porodu nebude
18. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@lucinda85 bud v klidu co mas proti brylim ?? :slight_smile: :slight_smile: mam je taky skoro 2 dioptrie a jeste do toho mam cilindr takze taky silham abych videla ale da se to a to urceni pohlavi obrazek se u me vsechno plati desny

@eeelishka taky jsem byla takova prala jsem se klukama i snima hrala fotbal tech poznamek co jsem nosila domu to vzdycky doma bylo ze nemaj holku ale sigra :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
@pepsilight :Teda já nejsem zase tak pověrčivá ale postýlka taky leží pod postelí v krabici složená ne že by nebylo místo, ale zatím ji ani skladat prostě nechci :wink: je pravda že zatím není kam spěchat.
18. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@pepsilight :Já proti brýlím zase tolik nemám, ale prostě blbě vidim potřebovala bych asi silnější skla a to jsem tam byla někdy na jaře..hrůza :frowning2:
18. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
@lucinda85 presne ja jsem desne ted jak jsme byli na ty pohotovosti tak mi prebehla cerna kocka pres cestu tak jsem to celyyyy obesla radsi a pak zjistim byla jsem v krci ze tam je cely stado muflonu maj tam muflony tak jsem pridala s pritelem na kroku aby nas nenabrali :grinning: :grinning: :grinning: trosku jsem byla podelana
18. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
@lucinda85 asi se nam to tim tehu horsi ja to mam nekdy dobry a jindy mzouram a nic nevidim :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
@cinky To video je super :grinning: Uvidím co naučím toho našeho kocoura :grinning: ten se akorát naučí ještě víc lenošit v postýlce s mimcem. je to takový postelový lenoch, celý garfield :grinning: potřebuje mít dycky s někým kontakt tak bude prcka zahřívat :slight_smile:
@pepsilight určo ji zkusím pohledat :slight_smile: No mě to přijde jako z románu, prostě tě měl rád ale bál se ti to říct, tak s tebou jen kamarádil, nakonec jsi i ty přišla na to že na něm něco je a objevila skryté city...dyť to je jak z filmu :slight_smile: U doktora se dycky taky stydím, jsem ráda, že už teď dělá UTZ přes bříško, předtím, jak to vyšetřoval tou UZ sondou tak jsem lezla studem po stěně :grinning:

No nic děvčata já pádím do sprchy a udělat ze sebe člověka ať mi to na tom zkoušení šatů sluší, po třetí vycházím tak snad to stihnu..těžko se od vás odpojit :grinning:
18. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz
@pepsilight : Jo nevím jestli to bylo v Krči, ale taky pamatuju, že jsme Prahou projížděli a oni se tam normálně váleli na stráni u silnice...byla jsem z toho tehdy hrozně vykulená :wink:
18. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
@pepsilight Nevím jestli je to těhu, ale mě se k té očařce prostě vůbec nechce a pak zase čekat na to až mi v optice vymění skla a hlavně nemám vůbec náhradní brejle tak bych musela na slepo :confounded:
18. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
Akorát se mi teď už podruhé dneska spustila krev z nosu tak snad se to nespustí u těch šatů zase :frowning2:
18. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz
@eeelishka Držim palce at objevíš ty pravé :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
autor
@eeelishka Taky držím pěsti :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz
@eeelishka jee dej pak vedt jaky to jsou.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak to u tebe ctu tak asi joooo :grinning: :grinning: :grinning: dekuju ted to mam jeste hezci..jj mas pravdu jeste ze pres brisko ted se to da mam tam kahotky :grinning: :grinning: :grinning:

@lucinda85 tak jsi jela kolem krce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to teda byli kozi si to pletu...tak to si tam dojdi at si je nekazis jeste vic
18. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz
@pepsilight : No měla bych se objednat, ale asi to nechám až těsně před porodem až budu už doma a bude čas...
18. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
Tak mamka mi volala že se zdrží, tak mám ještě chvíli čas....děkuji holky, já doufám že tam najdu ty pravé, nechce se mi jezdit po jiných salónech a navíc tenhle má nejlepší ceny a je nejblíž...akorát tam padla zrovna šílená mlha a inverze, no pěkný smrádek venku...není nad to bydlet v průmyslovém městě...
18. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
autor
@eeelishka Vzpomínám si na kamaráda z Ostravy, jakou říkal, že občas mívají inverzi.. že se někdy nedá ani větrat..tak si teď s manželkou hledají domeček někde mimo Ostravu, protpže taky chtějí založit rodinu..
18. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
@lucietka77 no někdy je to na facku,ale tak naštěstí to není tak často...já bydlím výš a dál od starého města kde jsou železárny takže to ještě jde, ale tam někde poblíž bych bydlet nemohla....no a teď tam zrovna jedu :confounded:
18. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
autor
No u nás je zataženo, že jsem dokonce musela rozsvítit..
Jdu vysávat a nacpat pračku, dneska jsem prd udělala.. Mám nějaký líný den, nebo co a to jsem si to dokázala tak pěkně naplánovat :grinning: :grinning: ... jo to mi jde...
18. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
tak já pádím, a moc toho nepiště ať to pak zvládnu dočíst :wink:
@lucinda85 jj to chapu taky bych si to asi nechala ale kouknu se tam pro jistotu
autor
@eeelishka tak papa a dobře pořiď!!
Holky mám dotaz, budete si některá dopředu kupovat odsávačku MM? A co flašky, taky?
18. únor 2011 v 16:59  • Odpověz
Tak jsem zpátky s nepořízenou :frowning2: Bylo tam zavřeno, v pátky mají jen do půl 3..takže tam jdu znova v pondělí...Tak jsem si spravila otrávenou náladu jahodama se šlehačkou a granko topingem :slight_smile: Hned je to lepší :sunglasses: Asi si dám ještě trochu...

@lucietka77 S tím plánováním domácích prací mi povíddej...já si to den předem tak pěkně v myšlenkách naplánuju až mám z toho radost a pak se ale vzbudím před obědem, sednu tady nebo mi do toho prostě něco vleze a je večer a já nemám nic udělané :grinning:

@berule Odsávačku určitě kupovat budu, ale ještě nevím jakou značku...Lahvičky asi taky, jednu už mám doma z balíčku klinikbox od doktora a myslím že v tom co dostanu v porodnici jsou taky nějaké...
18. únor 2011 v 17:54  • Odpověz
Ahoj Holky, preju vsem pekny podvecer :slight_smile: Teda clovek tady chvilku neni a ma cteni na hodinu :grinning:
18. únor 2011 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.