• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@berule Ahojky, no ja to mam v planu,ale jelikoz cekam prvni mimi, tak radeji pockam, az budu vedet, jestli budu moct kojit.Driv nic urco kupovat nebudu. :wink:
18. únor 2011 v 18:04  • Odpověz
autor
@berule ahojky, já taky nebudu předem kupovat nic.. lahvičku jsem jednu taky měla v balíčku od doktorky a navíc švagrová jich má plnou krabičku .. plastové, skleněné, anatomické i se savičkama :slight_smile: Takže určitě ne.. a s odsávačkou.. to taky počkám, protože taky chci prvně vědět jako @miruska_h, jestli budu mít dost mléka a jestli jí vůbec budu potřebovat...dřív ne.
@eeelishka Tak trochu jsem šla do sebe.. vysála jsem celý byteček.. peru.. utřela jsem prach,. vytřídila letáky a povyhazovala zvytečnosti.. a navařila.. no, není to sice žádný extra výkon, ale aspoň něco.. :grinning: Zítra budeme s přítelem pokračovat, protože má zítra ty narozky a přijdou nějací jeho kolegové a kamarádi na panáka a na chlebíčky, tak to tu chci mít dokonalééééé a pak se bude pokračovat do Olympie na bowling :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:34  • Odpověz
@lucietka77 Ty jooo tak tomu rikam pracovitost :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
@lucietka77 Teeda taková hospodyňka :slight_smile: Když mě to popadne tak jsem taky k nezastavení, ale musí mě to popadnout :grinning: Ale když má někdo přijít tak taky uklízím jak šílená aby to tu bylo ťip ťop :slight_smile:
Taky asi nakonec s tou odsávačkou počkám, je fakt, že se může stát že mlíko nebude a co pak s tím...i když já doufám a přeju si aby bylo,lavně kvůli prckovi a taky tahle velikost mi zůstat nemůže :fearful: to bych se zbláznila :grinning:
18. únor 2011 v 18:43  • Odpověz
@eeelishka to ja bych taky moooc chtela kvuli malemu ale aj kvuli sobe,tak doufam, ze to bude vsechno v poho :slight_smile: Kdy Ty jdes na velky UTZ??
18. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
autor
@eeelishka @miruska_h óóóó holky děkuji za pochvalu :slight_smile: . Co se týká kojení, tak doufám, že budu kojit a budu kojit co to půjde.. chci mrňouskovi dát všechno nejlepší ze sebe.. hlavně kvůli těm protilátkám. Aby to byl silný chlapík :slight_smile:.
18. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@lucietka77 ja sice tak dlouho asi ne,ale doufam, ze budu moct vubec.Moje mamka nekojila, babicka taky ne, tak doufam, ze ja budu.Zatim mam vse bez problemu, tak doufam, ze to tak bude i nadale.
18. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
Holky musim se vam pochlubit, dneska mi psala pani, ze uz ma pro me kolotoc nad postylku, tak uz ho budu mit pristi tyden,az si ho vyzvednu :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:58  • Odpověz
@miruska_h Jdu tam ve středu,ještě 5x se vyspím :sweat_smile: ...já jsem jak dítě před vánocemi :grinning: Kolotoč taky budu chtít ale ještě nemám žádný vybraný...máte nějaké tipy holky?
18. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
@eeelishka jj to a jsem byla taky :wink: a ted uz to mam na dvd a muzu se na Mrnouska divat kdy chci :wink: jo ja mam vybrany, mrkni na muj fotoblog mam to tam ve vecech pro mrnouska.je krasny, ma 5 melodii, dalkove ovladani a promitani na strop :wink:
18. únor 2011 v 19:24  • Odpověz
No já právě řeším, jestli si kupovat tu flašku a odsávačku, taky bych chtěla kojit, poprvé mi nemohli poradit ani sestřičky v nemocnici a podruhé jsem měla popraskané bradavky a nevěděla jsem co s tím, tak jsem musela přestat. Tak teď už mám všechno nastudováno a chci vydržet za každou cenu. Proto se bojím, že když budu mít doma flašku a nastanou nějaké problémy, tak budu moct podlehnout a dát UM :slight_smile: Když ji nebudu mít, tak mi nic jiného než kojení nezbude :grinning:
18. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
@miruska_h Ten je krásný, musím něco taky najít, s tím promítáním na strop se mi to zdá nejlepší :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
@berule Jako zatim to nehrot, nech to fakt az na posledni chvili.
18. únor 2011 v 19:41  • Odpověz
autor
kolotoč mám z Ikei.. jednoduchý a je super. Je sice jen látkový a je bez melodie... mě se ale strašně líbí. na melodie mám takovou plyšákovou berušku, která má uvnitř strojek :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:41  • Odpověz
autor
@miruska_h ten tvůj je takový už vymakaný :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:42  • Odpověz
@berule ja mela doma lahvicku pro vsechny pripady, odsavacku jsem nekupovala s tim, ze kdyby byla akutne potreba, pujcila by mi ji sestrenka a mela bych cas ji dokoupit. Nakonec potreba nebyla, mela jsem stesti, ze mlika jsem mela tak akorat, odstrikavat jsem nemusela a ani jsem to nemusela odsavackou stimulovat, kdyz se pauzy mezi kojenim v noci prodlouzily, tak na to kupodivu zareagovalo i telo a mlika se tvorilo min, nastesti jsem nemela ani zadny zanet prsu nic, jen obcas trochu hrudky, ktere se musely nahrat a masirovat

lucietka77 s tim krvacenim jsme na tom podobne, ja par dni po zjisteni tehotenstvi zacala krvacet :frowning2: a pak jsem spinila dva mesice, pak chvili nic a ted zase :unamused: asi je to pry hormonalni
@eeelishka ¨muzu Ti dat kontakt kde se da sehnet nejlevneji co jsem videla :wink:
@lucietka77 Me se libil,ale spis pritel si ho uplne zamiloval, tak to bylo jasny :grinning: asi se bude s Mrňou divat na nebicko :grinning:
18. únor 2011 v 19:45  • Odpověz
autor
@annca Třepala jsem se, aby to nebyl počínající potrat.... naštěstí mrňousek zabojoval a udržel se :slight_smile: .. No a nasadili Ti nějaké léky?
18. únor 2011 v 19:46  • Odpověz
autor
@miruska_h No to bude uspávačka pro malýho i pro přítele :grinning: počkej .. na uspávání bude tatínek .. a usne dřív než drobeček :grinning:
18. únor 2011 v 19:47  • Odpověz
@miruska_h To bys byla hodna :slight_smile: Děkuji
18. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
@lucietka77 tak to je jasny, to uz vim ted, jelikoz uz to tak praktikuje :grinning:
18. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
@lucietka77 Ascorutin a Utrogestan a klid, okamzite rizikove a kdybych nebyla na matersky, tak neschopenka, ale rekli mi, ze kdyz mam male dite, tak se mu musim venovat a moc setrit ze se nemuzu, ze to telo to snad zvladne, dlouho mi rikali, ze je to 50 na 50, jestli se udrzi :frowning2: ja verila, ze to dopadne dobre, nastesti to vypada ok, ted uz Utrogestan nemam, jen Ascorutin, pisou tam, ze se v tehotenstvi nesmi, ale pry je to jen vitamin C a rutin na zesileni cev. Klidna nejsem doted, trapi me to, ale kdyz je miminko v poradku a roste jak ma, tak snad to dobre dopadne!
18. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
@eeelishka http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php Eli tady si to projed a mrkni na ceny.j jsem si ho tam nasla za 945 coz je jednoznacne nejnizzi cena.A nebo pokud bys chtela muzu ti dat primo mejl na pani od ktere ho mam ja :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@eeelishka ma to sice nezev mimibazar,ale daji se tam sehnat nove veci a fakt ze super ceny, budu mit z tama aj prebal.podlozku, sedatko a dalsi
18. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
@miruska_h @eeelishka Mimibazar je velice dobrá věc..a navíc je to osvědčený eShop..mám tam taky vybraných pár věciček :slight_smile: včetně oblečků.
18. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
autor
@annca Tak snad už bude všechno v pořádku :slight_smile: Když mrňousek roste, tak mu věřím, že to bude taky bojovník... však to nejhorší a nerizikovější už máš za sebou, ne? :wink:
18. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
@lucietka77 ja si ho nemuzu vynachvalit.jako oblecky uz nekupuji,ale urcite jak zas budu tak tam neco vyberu :sunglasses:
18. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz
@lucietka77 snad ano, uz jsem v druhem trimestru, tak tam uz je snad riziko mensi, uvidim na ultrazvuku ve 20. tydnu, snad me tam zase uklidni :wink:

@miruska_h mimibazar doporucuji, sama jsem tam nakoupila spoustu pekneho obleceni i novych boticek
18. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz
18. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.