• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@miruska_h našla jsem ho, je parádní, ale nevím či mi tu cenu přítel schválí, on totiž sponzoruje komplet vybavičku :confused: Ale našla jsem ho jinde jako bazarové zboží za 600 tak uvidím...každopádně děkuji moc za tip, mrknu i v tom mimibazarku na jiné věci :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz
No nic mile damy, ja se dneska loucim, Zitra jdem pokracovat v malovani, tak se jdu uz natahnout k tv a relaxovat, bo zitra me ceka uklizeni :unamused: tak vam prji pekny vecer a pres vikend moc nepiste at stihame docitat :grinning:
18. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz
@eeelishka jasne jako fakt je to super :slight_smile: Tak zatim pa pa :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
Pěkný večer!Na mimibazaru jsem zatím koupila jen polohovací lehátko,ale pěkné,i když použité...jsem ho pak měla nějakou dobu rozložené v ložnici a chodila se na něj dívat :grinning:
18. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz
@berule uz mam koupeno a pak kdyz tak prodam do bazarku :slight_smile: lahvicky mame taky jednu taky z toho klinic boxu :slight_smile:
@eeelishka tak to je skoda ze je to z neporizenou ale v pondeli urco najdes tyy prave :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz
tak holky zase se zvedam a jedu s pritelem na pohotovost doufam ze mu ho tam vytrhnou nebo uz dneska umru vybouchnu :wink:
18. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
@miruska_h @eeelishka holky, jen pozor, na mimibazaru ve vyhledavani jak je filtr jakou chcete znacku, velikost atd, tak nahore vpravo je kolonka "OD HVĚZD" nebo "OD VŠECH INZERENTŮ"... ty hvezdy jsou snad ti, kteri si tam za clenstvi plati a zobrazuji se prednostne, tak ja vzdy zadavam "OD VŠECH INZERENTŮ" a vyjede mi zboží všechno :wink:
18. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
autor
@vegal Ahoj :slight_smile: tak ses sem přece dostala :slight_smile: spolubojovnice s číslem 99 :grinning:
18. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
autor
Holky, tak jste mně navnadily, že už lovím v mimibazaru a právě jsem si objednala na mrně 3 krásný bodýčka s motivy moře.. jsou fakt supr a za 60 kaček za všechny .. tak jsem je hned objednala :grinning:
18. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz
autor
@pepsilight tak ať vám to dobře dopadne a máte už klidné noci bez bolestí ... :confused:
18. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@lucietka77 ahoj!Jo,jsem tu :wink: Jste mě zase navnadili s mimibazarem,ale furt se nemůžu rozhodnout jaký koupit kočárek :frowning2: Když už mam něco vybraného,tak mi někdo řekne,že už by ho nechtěl ani za nic a já můžu začít znova
18. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
autor
@annca taky to tam takhle filtruju :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
autor
@vegal No jo, já jsem zvědavá, jaký kočátek pořídí přítel... prý se o to nemám starat, tak jsem zvědavá co pořídí :slight_smile: Na jednu stranu, aspoň na to nemusím myslet.. taky bych asi nevybrala. Líbí se mi, které mají přední kola otočná.
18. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@vegal Ahojky, já tam zrovna na ty lehátka koukala :slight_smile: už mám sice vyhlídnuté jedno nové na jiných stránkách, ale pořád uvažuju či třeba nevemu nějaké z bazárku, zase se bojím aby nepřišlo něco ušmudlaného třeba nebo od praní samý žmolek...tobě přišlo v dobrém stavu jo? tady ve městě je taky bazárek a tam mají jedno na prodej ale stav nic moc právě, nitky vytažené a dost seprané..
18. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz
@eeelishka mam ho v galerii a je fakt pěkné,i když ho paní používala prý dost často.Nebo kdyby se ho zbavoval někdo z tvých známých,.abys to mohla okouknout
@lucietka77 tak to se máš...ten můj to nechává na mě,jen prý povlečení a věci na postýlku chce modré,že nechce mít doma "esmeraldu" :grinning:
18. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
Tak to asi zatím řešit nebudu.
Taky ráda nakupuju na mimibazaru a taky filtruju od všech inzerentů. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@vegal jé to lehátko je fakt pěkné :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
autor
@vegal právě jsem zkoukla to lehátko a fakt moooc hezký :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
@berule @lucietka77 napřed jsem si ho vybrala,pak jsem našla levnější,ale nezdálo se mi tak pěkné,tak jsem se vrátila k tomuhle a stálo 600,- Kamarádka mi chtěla prodat od sebe nějaké s hračkami,hrající a vibrační,ale za 1200,. a to se mi zdá docela moc...ale za tohle jsem fakt ráda
18. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz
@vegal je fakt moc pěkné, no ještě to zítra všechno projedu...dneska už ne, tam je těch stránek s lehátkama tolik že mě už z toho bolely oči a bralo mě spaní :grinning: Já si teď udělala celozrné mini toustíky se zeleninou a sýrem a koukám zas na divokého anděla :grinning:
18. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz
@eeelishka taky to tam projíždim a je tam toho tolik,že mě to po chvilce už nebaví. :unamused: Dobrou chuť,já si jdu dát za chvilku druhou večeři...celozrnný chleba,rybičkovou pomazánku a trochu zeleninového salátu
18. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz
@vegal děkuji :slight_smile: no jo ty teď musíš druhé večeře že? podle té diety...a co cukrik, dobre vysledky podle toho mereni doma?
18. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz
@eeelishka no jo,musím i druhé večeře,ale tím jak jím míň,tak jsem docela ráda :slight_smile: Cukr dobrý,hodnoty jsou tak nějak uprostřed toho rozsahu co je povolený,takže snad to bude v pořádku
18. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz
@vegal No tak to máš fajn když jsou uprostřed, určitě to bude dobré...tak dobrou chuť taky přeji :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz
autor
@vegal tak dobrou chuť k druhé večeři :wink: Taky bych si dala .. ale nějak tu nic moc nemám v lednici... měli jsme jet s miláčkem do obchodu, ale uspinknul mi na sedačce a ikdyž jsem se ho snažila vzbudit, tak od šesti spinká jak miminko :slight_smile: takže musíme jet zítra dopoledne...
18. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz
@eeelishka děkuju!!!
@lucietka77tak aspoň budeš mít na to miminko natrénováno,když tak krásně spinká tvůj přítel :grinning:
18. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz
autor
@vegal no jo to mu jde.. :slight_smile: ale co, je pátek, má toho za celý týden plné zuby..zaslouží si to, tak se mi ho ani nechce budit... :wink: Myslím, že si taky oblíbí uspávání prcka.. :slight_smile:

Hihi objevila jsem v lednci hrozny.. úplně bych na ně zapomněla.. mňammm...tak přeci něco na 2. večeři..:wink:
18. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz
@lucietka77 vždy´t jo...já zas toho mého posílam na pivko,aby šel mezi kamarády a ono se mu poslední dobou nějak nechce :grinning: tak mam po svých pátečních klidných večerech s televizí :unamused:
18. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz
autor
@vegal ten můj taky nikam nechodí, ale je fakt, že v pátek býváme unavení oba.. nějak se to za ten týden nastřádá... ale zítra slaví ty narozky.. on když už někam jde, tak to je do rána.. ale je to zase jen jednou za čas, tak se to dá :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
@lucietka77 tak ten můj jde,ale do 11 je doma,moc toho nevypije...ale teď je nějakej línej nebo co a já musim večer koukat na nějaké blbosti o autech :grinning: Tak to se zítra rozšoupnete,viď?Ty si dáš rychlé špunty a něco dobrého na zub...mňam !!!
Přeji hodně zdravíčka!!!
18. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.