• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@vegal :slight_smile: děkujeme :slight_smile: no jo má už kluk 30 roků ....syna na cestě..tak teď ještě postavit dům a zasadit strom ... :wink:
18. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz
autor
Já už dneska nějak nevidím na oči... za chvilku asi přilehnu na sedačku za ním ...
18. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz
@lucietka77 tak to je mladej...mému už tahne na 32.rok
A dům začnetev stavět kdy??? :slight_smile:
Tak se hezky vyspěte
18. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
autor
@vegal jojo je to mlaďoch.. říkám mu to pořád.. je o 4 roky mladší než já, ale nějak mě to ani nepřijde, nevypadá na to .. no a na dům bohužel nemáme.. :slight_smile: ... jedině, že bysme vyhráli ve Sportce :grinning: Ale s tím stromem to ale určitě zrealizujeme :wink: jak se malej narodí.

Tak já jdu zalehnout.. tak přeju taky pěkný zbytek večera a dobrou :wink:
18. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz
@lucietka77 Taky přeji dobrou noc a zítra to pořádně oslavte :wink:
18. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
@lucietka77 třeba se jednou povede i ten dům :wink:
Dobrou noc!!!
18. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz
autor
Děkuju !!! a dobrou holky :wink:
18. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak už začlo sněžit i u nás, zima si to pořád rozmýšlí a vrací se :confounded:

pepsilight : co přítel a jeho bolavý zub? už mu ho vytrhli?doufám že jste měli klidnější noc..
19. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@eeelishka ahojky u nas to samy hnus hnus.dneska nikam nejdu je tam desnaa zima.. jinak na pohotovosti uz tam nejdu cekat v cekarne a slyset jak tam tvuj milej rve bolesti a ty nemuzes nic hroznyy..ale potom to tichoo uz ho nic nebolelo bylo to fajn jednu noc sme spali az do rana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak holky jak jsem slibila mam hotovej fotoblog at nevypadam ze tady kecam.. a jak jsem se ptala na to kopani tak motyli teda neznam ale to tukani to je ono myslim ze uz kopeme :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
@pepsilight To je dobře,že už je příteli líp :slight_smile:
Mrkla jsem ti na fotky a bříško máš krásné a vybrané nádherné věcičky.Můžu se zeptat jakou značku kočárku máte?
19. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz
@vegal ahojky :slight_smile: je to dorjan danny sport mam ho i s autosedackou a byl fakt za prijatelnou cenu takze nekup to :slight_smile:
19. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@pepsilight děkuju!!Tak to je fajn,když byl ještě ke všemu za levno,ale je fakt pěkný!!!Já pořád nemůžu žádný vybrat :frowning2:
19. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz
@vegal jakto mas naky specificky prani ze ti to nejde vybrat ??? :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz
@pepsilight asi jo...chtěla jsem aby měl větší korbičku,když bude prckovi v zimě 7 měsíců,aby se mi tam ještě vešel,ale tu mají kočárky,které nejsou moc kvalitní :frowning2:
19. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
19. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
@vegal u krtecka jsem tyhle vsechny veci nakupovala jsou tam suprovy byla jsem teda v kamenym ale poradej pomuzou ja si tam hrala se svym kocarkem asi hodinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . vypada moc pekne ale kde je problem ??? :wink:
19. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz
@vegal jj na to jsem taky koukala aby byla velka korba a proto jsem si vybrala ten dorjan ma jednu z nejvesich korbicek na trhu a je to pravda je to tam napsany a nejen to se mi libilo cena barva skladnost jedno na co jsem nekoukala je vaha a to je spatne je tezkeej
19. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz
@pepsilight A ty ho taháš někam do schodů?Nebo máte výtah? Tak jsem na ně taky mrkla a jsou pěkné třeba tenhle
http://www.kocarkydorjan.cz/katalog/katalog/kocarky-dorjan/danny-sport/danny-sport-3-2011/produkt/kocarek-dorjan-danny-sport-3-2011---barva-141
19. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
@vegal o patro niz je sklep a bydlime ve 2 proste to neutahnu ale jsem malinka mam 160 cm tak to sjedu dolu a pak po tech schodech vyjedu nak nahoru no jsem si predstavovala a nevim malyho nejdriv vynesu a pak dolu uklidit kocar nebo ja nevim
19. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@pepsilight koukám,že máme úplně stejný problém...taky bydlíme ve 2.patře a kočárkárna je v suterénu naproti výtahu...kamarádka mi říkala nechat si udělat nájezdy z prken,ale si říkám,že nejsem žádné tintítko,tak bych těch 8 schodů zvládnout mohla.
19. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@vegal taky me prkna napadli ale my vytah nename a pak ty prkna vyndat a pak zandat desna prace tak to budu nak sjizdet po tech schodech
19. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@pepsilight asi to bude chtít pak vyzkoušet a najít nějaký fígl.Ale děkuju za tip na krásné kočárky :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
@vegal no neni zac kdybys na neco prisla dej vedet protoze ja s toho mam strach furt nad tim premejslim
19. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@pepsilight tak ony ty nájezdy by nebyly takový problém...prostě bys je měla opřené na schodech o zeď a jen bys je překlopila,kdybys potřebovala sjet nebo vyjet a pak bys je zase opřela...žádné tahání a uklízení.
19. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz
@vegal no to se musim zeptat vlastnika domu jsou tady celkem prisni :frowning2: :frowning2: nevim jestli by se mu to libilo
19. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@pepsilight tak to zkus a uvidíš.Buď ti to dovolí nebo ne :o(
19. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
@vegal jj diky dam vedet
19. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
@pepsilight držím palce,aby to povolili a ty ses nemusela zbytečně dřít :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@vegal kuju dam urco vedet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak já jsem byla dneska ve městě a nakoupila pro malého pár super kousků tak mám radost :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.