• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucinda85 juuu a co jsi koupila??
19. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak sobota je skoro za nama, ten cas tak rychle utika, ze uz pomalu ztracim pojem o tom, ktery je den :grinning: my jsme zase pokrocili ve zvelebovani naseho utulneho bytecku, pritel domaloval chodbu a ted uz nas ceka jen velky pokoj, kde mame obyvak a loznici :slight_smile: a kde budem zanedlouho tri :slight_smile:

lucinda85 no tak to verim, ja mam dycky stresnou radost, kdyz neco poridim :slight_smile: a co jsi koupila?

pepsilight no mas krasne fotecky :slight_smile: a jak jsi psala o tom kopani, tak me uz prcek kope docela hodne, hodne v brisku asi cvici a protahuje se a dneska jsem prave rikala Milackovi, ze je to jako kdyz mas zaple ICQ a klepe na Tebe prichozi kontakt, tak mam pocit, ze Mrnousek na me taky tak klepe z briska :grinning:
19. únor 2011 v 16:43  • Odpověz
@miruska_h dekujeme :slight_smile: :slight_smile: takze nejsem magor cco si mysli ze jsou to streva je to fakt kopani no ja mam radost nejvec asi kope je to teda nepravidelne ale co registruju tak je vecer ma tam asi rozcvicku :grinning:
19. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
@pepsilight v 18tt jsem to taky citila vesmes jen vecer, kdyz uz jsem si lehla do klidu a soustredila jsem se na to,ale kopani jako takovy to citim teprve az ted.Prvni takovej intenzivnejsi kop jsem citila v utery a to jsem se az lekla :grinning: je to pocit, ktery jeste clovek nzna, tak me to zaskocilo,ale od te doby je teda mrna dost cilej :grinning: Uz kopl i tatinka ve sredu vecer,ale je to citit pres bricho malo zatim, ale mam poci, ze den ode dne to sili :grinning: a kdy jdes na velky UTZ?
19. únor 2011 v 16:52  • Odpověz
@miruska_h jeee tak na to se tesim ale s tim pocitem mas pravdu strasne jsem sem poprvy lekla a pak sem premyslela jestli to bylo opravdu ono... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja se ted nak v pondeli musim objednat dela se v nemocnici kterou nemam rada a musim tam jit je to snad ta nejhorsi nemocnice v praze :frowning2: :frowning2:
19. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
@pepsilight jee tak to me mrzi :frowning2: ,ale zas to bude vykoupeny tim, ze uvidis svoje male miminko v brisku, tak si to musis otocit a brat to z te lepsi stranky, at nemas zbytecne stresy :slight_smile: a uz mate definitivni jmena?A muzu se te zeptat, jak se jmenujes? :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:13  • Odpověz
@miruska_h tak jo budu se na to koukat z lepsi stranky :slight_smile: :slight_smile: jj mame jak jsem psala matysek a eliska.. :grinning: :grinning: :grinning: tyyy jooo moc me to mrzi ale ja musim jit mam spicha s kamoskou na pokec ozvu se az vecer tak se nezlob papa :wink:
19. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
@miruska_h jasne jmenuju se petra to jmeno se mi tak nelibi je tak drsny a tvrdy proste osklivi jmeno :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. únor 2011 v 17:17  • Odpověz
@pepsilight Ale neni :slight_smile: me se libi.Me se moje jmeno taky nikdy nelibilo, az snad od te doby, co jsem s pretelem, protoze ten mi rika jen hezky :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:18  • Odpověz
@miruska_h to je hezkyy :wink: :wink: :wink: furt ale nemenim nazor i kdyby mi pritel rikal vselijak :grinning: :grinning: ja uz fakt musim bezet tak papa :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:20  • Odpověz
@pepsilight Jasny, tak pa :slight_smile:
19. únor 2011 v 17:22  • Odpověz
@pepsilight :super lacláčky, úplně malinkatý rifle, nějaké bodíčka a dupačky s hrošíkem
19. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
Hezký pozdní večer přeji :slight_smile: Po dlooouhé době jsem se viděla s nejlepší kámoškou, co mi půjde za svědka...teprv jsme si předávali vánoční dárky :grinning: Dostala jsem krásné miminkovské botičky do kočárku a knížku Výživa dětí :slight_smile:

@pepsilight koukala jsem na tvůj fotoblog, pěkné bříško i krásné věci pro mrňouska :wink: A kočárek moc chválím, to byl totiž můj původní plán tahle značka :slight_smile: Do toho polska jsem se jela mrknout právě kvůli němu, jestli tam nebude levnější, ale nakonec jsme vzali jiný co nám učaroval :slight_smile: I to nosítko chicco mám vyhlídnuté ale ještě taky budu uvažovat nad barvou :slight_smile: A gratuluji k těm kopanečkům, tak přece si je už odhalila :slight_smile: Ono se to projevuje na začátku fakt hodně nenápadně, ale za chvíli si jich užiješ až až :slight_smile: A jméno máš pěkné, kamarádka je taky Petra ale oslovení Petra nemá ráda tak jí říkáme všichni Peťa nebo Peťule :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, preju vsem krasnou nedeli :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@miruska_h Ahoj!Tobě taky!!!
20. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: taky přeji krásnou neděli :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:55  • Odpověz
autor
Tak včera se oslava podařila, všichni se skvěle bavili. V Olympii jsm byli na bowlingu od 21:00 do 23:30, pak jsem všechny zavezla do města. Část šla domů a miláček s kamarádem ještě pokračovali downtown :grinning: . Já jela domů, už jsme toho měli s prckem tak akorát :slight_smile: a miláček přišel kolem třetí domů a teď dospává.. je jako šípková Růženka :wink:
20. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
autor
@lucinda85 To je super, že se ti podařilo takhle dobře nakoupit.. já se pochlubím, že jsem se včera seznámila se ženou Ivošova kolegy a od ní budu mít babyvak na miminko, je to takový vak přes rameno, podobný (ale zelený) mám ve fotoalbu :slight_smile:. Tento je tmavě modrý s bílým :slight_smile:.
20. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz
autor
@miruska_h Teda vy jste se ale činili zase :slight_smile: No my tento týden kvůli té oslavě nic neudělali, ale příští týden se to dožene.... Ivoš chce v březnu spravovat na chalupě střechu, páč nám tam jaksi trochu teče.. takže tam budeme mít práce ažaž.. :confused: No a v dubnu musíme nachystat to ostatní, jako vymalovat nachystat koutek pro mrňouska a tak... :slight_smile: No a taky pak začít prát oblečky a nachystat si kabelu do porodnice, protože cokdyž se bude drat na svět dřív :wink:
20. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
autor
@eeelishka Jé tak to muselo být příjemný. Já už se taky s některýma neviděla hrozně dlouho.. měla bych to napravit...Botičky jsme ještě neřešili. No měla bych se taky porozhlídnout, něco jsme podědili od švagrové, ale nevím,co jsou to za velikosti.. no něco určo taky koupím :slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz
autor
@pepsilight šikulka. Moc hezký věci pro mrňouska máš vybraný.. :slight_smile: Kočárek je moc hezký a moderní a moc se mi líbí ten vzor :wink:
20. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz
autor
@vegal Tak jak se dneska cítíš? Já jsem po tom včerejška trochu rozlámaná, ikdyž jsem nehrála, tak to byl docela maraton..:slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
@lucietka77 :Pěknej :slight_smile: já si chi pak taky koupit takový vak od babypointu se mi líbí, ale to až pak až bude mimčo venku :slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@lucietka77 ahoj!dneska nic moc,nějak mě všechno tlačí,jako kolem žaludku,tak se asi natahnu k telce.
Hlavně že jsi si to užila a ještě sis zasportovala
20. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz
@lucinda85 jee tak to je fajn hrosiky mam rada jsou tak krasny :grinning: :grinning: :grinning:

@eeelishka dekuju za pochavalu mam radost ze uz to mam a nemusim se nervovat :slight_smile: mas krasnej kocarek a nikdo se po tobe nebude opicit protoze jsem ho tady vubec nevidela budes prvni mama ktera jezdi v jeansovym kocarku myslim ze jsem videla tu postylku s zirafou ma ji vegal v profilu se tam jukni :slight_smile: a oslavoveni petra taky nenavidim musi me taky oslovovat peto :slight_smile:

@lucietka77 jee dekuju jsem rada ze se libi nam ucaravol hned mela jsem radost ze jsme se s pritelem schodli :slight_smile:

jinak holky preju krasnou nedeli vsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@vegal Jak se Ti dari?jak zvalas tu diteu?
20. únor 2011 v 17:06  • Odpověz
@lucietka77 No my to delame postupne, protoze pritel ma cas jen o vikendu,ale ted se cinil :slight_smile: mame tady porad bordel, protoze se mi to nechce porad dokola uklizet, tak to delam jen tak nahrubo a uz se tesim az to bude definitivne hotovy a ja si budu moct delat jiny veci.Ale zas na druhou stranu tim ten ces tak pekne utika a aspon se nenudim.No az o bude hotovy, tak to bude urco krasny.konecne si budu pripadat jako doma :grinning:
20. únor 2011 v 17:10  • Odpověz
autor
@miruska_h Jojo to věřím, já se taky už moc těším, až to bude všechno hotové, ikdyž se toho docela děsím. Myslím toho předělávání.. však to znáš.. všude binec a jak píšeš, pořád dokola to uklízet nemá smysl, jen nahrubo.... Ale musíme to tam dát dokupy, aby se tam dalo bydlet s mrňouskem... :confused: Přítel je strašně šikovnej a já jsem mu vděčná, že se do toho tak pustil. Taky dělá jen o víkendu, protože během týdne jsme v Brně a chodíme oba do práce :slight_smile: ..
20. únor 2011 v 17:28  • Odpověz
@lucietka77 no ja sice do prace nechodim,ale myslim si, ze by me asi Vasek nepochvalil, kdybych se mu do toho pustila.On je docela puntickar.jako ja taky,ale nechci se mu do toho plest.Taky je Sikulka, tak to nechavam na nem a radim a pomaham mu jen slovne :grinning:
20. únor 2011 v 17:36  • Odpověz
@miruska_h no,dietu zvládam asi docela dobře,jelikož se mi hodnoty drží v normě,tak třeba časem nebudu muset jezdit na kontroly
20. únor 2011 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.