• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal jee tak to je fajn, no hlavne aby to bylo vsechno v poradku.myslim na Tebe :wink:
20. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
jo holky a chtela jsem se vas zeptat, nevite, kdy se muze s miminkem uz jit ven, jak nas pusti z porodnice?
20. únor 2011 v 17:53  • Odpověz
@miruska_h to jsi moc hodná :slight_smile:
20. únor 2011 v 17:59  • Odpověz
uz jsem ten pobyt venku nasla na www.babyonline.cz :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:05  • Odpověz
@vegal neni zac :slight_smile: musime se preci podporovat :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
20. únor 2011 v 18:08  • Odpověz
Pro dnesek se s vami holky loucim preji vam pekny vecer :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:10  • Odpověz
autor
My dneska máme líný den. Poleháváme oba, koukáme na telku... zítra se mi vůbec nechce do práce.. :frowning2:
20. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@lucietka77 se není čemu divit,když jste včera sportovali a slavili...já byla včera doma,dneska to samé a ležela bych pořád...a to nemusím zítra do práce
20. únor 2011 v 18:54  • Odpověz
@lucietka77 tak to jsme na tom úplně stejně, představa, že tam zítra budu po 17.hod. mě naprosto zabíjí :grinning: navíc manžel má zítra poslední pokus uspět na zkoušce, pokud se mu nezadaří tak ho čekají státnice až za rok tak máme nervy. Ach jo, ať už je zítra odpoledne :rolling_eyes:
20. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
@daisynka Držím palce,aby to zvládl :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
@vegal děkujeme, bude to potřeba, zítra v 10.hod. na to jde. Minule ho tam dusil profesor 1,5hod. tak mám sevřený žaludek za něj.
20. únor 2011 v 19:24  • Odpověz
@daisynka chudák...to musí být strašný :unamused: si to nějak nedokážu představit...mě úplně stačilo zkoušení na učňáku :grinning:
20. únor 2011 v 19:26  • Odpověz
Jo,dneska jsem lezla na mimibazaru a našla jsem pěknou zavinovačku do autosedačky a mikinu s kapucou.Fotka je ve fotoblogu.Tak snad to do pátku dojde ke mě :slight_smile:
Už jsem měla krapet absťák,když jsem tenhle měsíc nic nekoupila :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:32  • Odpověz
autor
@daisynka tak taky držím pěsti, ať to zvládne a všichni si budete moct oddechnout :wink:
@vegal jé, já tak občas závidím, že nemusíš do práce...ale na druhou stranu, fakt ta nemocenská stojí za prd a potřebujeme každou kačku a pokud nemám zdravotní problémy, tak to zkusím zvládnout. Jinak super výsledky, co se týká tvé diety.. jen tak dál.. :wink: Slyšela jsem, že se ten cukr po porodu má upravit na normální hodnoty, a to už máme, kočko, za pár :wink:
20. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
autor
@daisynka Jinak si živě vzpomínám na svoji maturitu.. jaj.. už si ani neumím představit, že bych se doma učila..strašně mě to nebavilo.. :unamused:
20. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
autor
@vegal Jo a našla jsem na mimibazaru polohov.lehátko.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40673902&tab=1 uvažuju, že paní napíšu ... za 490,- Kč to se mi zdá moc dobrá cena..
20. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz
@lucietka77 je fakt,že žádné problémy nemám,ale vstávat denně ve 4 ráno,být od 5 do 8 v práci,pak někde courat 4 hodiny po Plzni a dělat zase od 12 do 17 to fakt ne...a ke všemu jsem měla smlouvu jen do konce listopadu a takhle mi aspoň platí marození,jinak bych musela na pracák a byla bych na tom jen bita.
Ale neboj,za měsíc a půl jdeme na mateřskou,to už uteče :wink:
20. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz
@lucietka77 to vypadá moc pěkně!!!Tak jí napiš a snad se nějak domluvíte :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz
@lucietka77 koukám,že tam má paní víc pěkných věcí
20. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
autor
@vegal U Tebe s tou prací to bylo jasný.. to by se takhle nedalo, já mám práci od 7:30 do 16:00 a jednou týdně do 18 h. .. to jde .. a kancelářská práce, takže se fyzicky nenadřu, ale vstávat se mi teda nechce čím dál víc... a taky jsem čím dál víc ufuněná a nemotorná :grinning:
20. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz
@lucietka77 ono už musí být namáhavé i to sezení v kanceláři...možná je to i horší než být někde v pohybu.A to vstávání je fakt děs...ale musíme si zvykat :unamused:
20. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz
Zdravím, tady se už asi chrní :slight_smile:

@pepsilight Nemáš zač a taky děkuji :slight_smile: Já jsem taky ráda, že tu nejhlavnější a nejdražší věc už mám koupenou..A jsem taky zvědavá či takový kočárek někde uvidím ale myslím si že jo, oni s tou kolekcí teď začli tak se to rozjede...

Už dvě hodiny se tu nervuju s hledaním těhu kalhot na mimibazaru, výběr obrovský, ale to co hledám je dycky buď moc velké nebo moc drahé, na to že nemám možnost to vyzkoušet tak to nechci riskovat s nákupem u těch drahých věcí, pokaždé co jsem zatím kupovala z bazaru bylo buď trochu větší nebo malé, naštěstí levné..mám jedny fajné riflíky,ale už mě při sezení trochu tlačí dole na břichu a prckovi se to nelíbí..Tak čekám až se nade mnou přítel slituje a sdělí mi, že třeba v úterý zajedem do Ostravy :sunglasses: Chci hlavně do HM, tam je dost věcí, aspoň si vyzkoušet velikosti a pak to koupit levněji v bazárku..

20. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz
@eeelishka Ahojky, no jestli Ti muzu poradit, tak si je v tom hM kup.ja mam z tama a nosim j u dloooouho a jeste dloooouho budu :grinning: taky jsem si chtela koupit,aj tady v bazaru na MK jich maji hafo, ale blby je, ze kazde rifle jsou usite jinak a ja osobne,ani kdyz mam takovou normalni postavu, tak me sedi maloktere :unamused: jo a taky jsem v jedne knizce vycetla, ze pokud si vybirame tehu obleceni, muzem s klidem zustat u sve normalni velikosti, protoze to obledeni je trochu jinak usite a ze je zbytecne stresova se tim, ze jsi mela treba 36-38 a ted bys mela mit treba 42.ja mam z HM rifle 36-38 jsou fakt paradni. :slight_smile: A jeste tam mam vahlidnute jedny kahoty,ale ty si koupim az na jare, bo bych v nich ted zmrzla. :grinning:Jo a jeste jsem Ti chtela rict, ze ja jsem si z MK objednala tricko vel M a jak mi to dosla, tak je mi to obri a budu v tom asi chodit az tesne pred porodem.Normalne mam S nebo M jak ktere a z jakeho obchodu a ejhle M je mi velke jako hrom.A je to tehu :sunglasses:

Jinak preji vsem krasne dobre ranko :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky tak se vracim z gyndy vse mame v poradku testy na dawnuv syndrom nam vysli paradni a srdicko budi jak zvon tak se ma malej asi moc dobre . jinak nam zase ukazal prdel tak zase nevime. jinak jsem se musela objednat na velkej ultrazvuk a do ty nemocnice co nesnasim jeste ze tam nerodim zvedla to takova pardon ten vyraz krava ta byla ale neprijemna bozee jsem tak vytocena ani se mi tam nechce ....
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky. Tak koukám, že o víkendu jste se činili :slight_smile: já včera byla u sestřenice co má 11ti měsíčního chlapečka a dostala jsem od ni tunu věcí tak mám radost :slight_smile: a navíc jak jsem si s tím broučkem hrála tak malej u nich kopal jako kdyby už chtěl taky ven a jinak jsem o něm doma celý den vůbec nevěděla :wink: myslíte že je to možný? Mě sestřenka říkala, že u ní kluci vždycky kopali když někam vyrazila že prý jako by to cítili že nejsou doma :grinning:
21. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
@pepsilight Gratuluji k dobrým výsledkům. Neber ten ultrazvuk tak tragicky možná sestra je kráva, ale překousla bych to a vidět mičo za to stojí :wink: Co je to za nemocnici?
21. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
@miruska_h Díky za radu, asi to tak udělám :slight_smile: I když jedny gatě jsou tam CA a v S velikosti a rozměry celkem sedí tak možná půjdu do nich, nejsou drahé naštěstí...příteli se do Ostravy dvakrát nechce, asi ho neláká představa nákupu se mnou :grinning: a mamka tam prý v tom počasí nepojede, a já si sama taky netroufám..v létě jsem měla bouračku a od té doby jaksi někam uteklo moje sebevědomí za volantem...
@pepsilight Gratuluji k dobrým výsledkům a vítej v klubu stydlivých prcků :slight_smile: Ale doufám, že se ve středu konečně dočkám :slight_smile: Z té sestry si hlavu nevěš, ba naopak ještě ji víc naštvi svou dobrou náladou, bohužel jsou mezi námi takové co zapomínají na to proč šli dělat tu práci..hlavní je že uvidíš prcka v celé parádě...

Takže já se zas pomalu loučím, jelikož mě čeká rušný den...jdeme na úřad pro papíry kvůli svatbě, pak k rodičům od přítele oznámit jim tu novinu a pak konečně jdu zkoušet ty šaty :sunglasses: A pokud budu mít štěstí tak mi konečně přišel ten kojící polštář na který čekám už dva týdny.....tak přeji krásný den vám všem a večer papa :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
@lucinda85 u mě je to taky tak:grinning: pokaždé když jdeme nahoru k tchánovcům, tak tam prcek řádí o stošest, ale když jsme u mých rodičů, tak ticho po pěšině:grinning:
@miruska_h škoda, že jsem si HM neobešla pořádně.. Vůbec jsem netušila, že tam jsou i těhu věci... Možná bych tam na sebe něco sehnala. Měla jsem šílený problém na svou postavu sehnat těhu kalhoty. Vůbec netuším v čem budu chodit před porodem.
@pepsilight gratuluji k pohybům
@eeelishka a ten smog je šílený, že? Už mi to úplně leze krkem. Vůbec se mi nechce ven:grinning:
21. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
@eeelishka jejda! no máš toho hodně. To všechno stihneš běhěm vycházek? Tak přeji at dobře pořídíte.
21. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.