• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky Co je u tchánovců tak speciálního že tam tak řádí když u tvých rodičů je v klidu?
21. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@lucinda85 to netuším:grinning: jen tam tak sedím a koukám na TV... Ale při každé návštěvě. Nechápu to:grinning:
21. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
Holky a co kyblíky? Uvažujete některá? My s manželem ho chceme za každou cenu... Stačí se podívat na videa. Je rozdíl spokojené mimi v kyblíku a nebo řvoucí ve vaničce.
Psala jsem jedné mamince komentář k fotce, že mám strach z koupání novorozenečka a ona mi odepsala s ještě jednou další maminkou, že to je o cviku. Stačí jedno okoupání a je to:grinning:
21. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim z vikendu..jakpak se mate??

@cinky o kybliku taky uvazujeme, jeste uvidime:slight_smile:))
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@kami1984 pro každý případ vaničku doma mít budu... Třeba se zrovna našemu mimi v kyblíku líbit nebude... Ale kdyby jo, tak věřím, že to je dobrá investice. A prý to je dobré i na koliky, na které hodně miminek trpí. A o relaxu pro to dítě ani nemluvím...
A jak jsi strávila víkend ty? Byli jste pryč, že?
21. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
@cinky my zatim koupime vanicku s molitanem a pak uvidim, jak to bude vypadat s kyblikem...
Jj, vikend byl luxusni..mam dalsi vecicky nakoupene, vajicko od Chicca, co mi koupila mamka je skvele:slight_smile:)) male kopalo a porad se mi nafukovalo a vyfukovalo bricho.. byli jsme na vystave kamelii na zamku v Rajci a v jednom mega zahradnictvi v Sebrove-vystav tulipanu, petrklicu a orchidei...
Krasne jsem si odpocinula...
21. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
Holky, ted me tak napada, trpite nektera nafukovanim a vyfukovanim bricha??nekdy ho mam malicke anekdy jako v 8.mesici:slight_smile:))
21. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz
@kami1984 molitan mi byl taky doporučen... zatím mám doma jen lehátko do vaničky, snad to bude stačit. Pořád počítám s tím kyblíkem i když vím, že je v tom horší mytí... Uvidíme no...
Ta výstava musela být krásná:slight_smile: orchideje jsou nádherné. Mám doma sice jen dvě, ale pořád na ně koukám. Tak na výstavě by mi šla hlava kolem:grinning:
A se máš, že už máš vajíčko. Nějak se nemůžu rozhodnout. Líbí se mi jich spousta, ale přes net ji nechci koupit. Chci si ji nejdřív vyzkoušet. Hlavně jak dobře se bude dávat do auta. Snad v tom Sam baby nějakou vyberu. Myslím si, že do Polska nemá cenu jezdit.
21. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz
@cinky tak me to vajicko koupila mamka za 3stovky, jak v praci maji miminkovskou akci.)))
ja zatim takove veci nemam kam skladovat, max male miminkovske, porad si rikam, ze jeste velky UTZ neni za mnou...
ja mam orchidei asi 12, vcera jsme si dovezli orchidei Vandu, tak jsem zvedava.. krasne mi doma kvetou a to se o ne extra nikterak nestaram...
ja do Polska zajedu, je dost oblecku a tak dovezenych z 'Polska...
21. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@kami1984 úplně super cena! Já ty věcičky, taky ještě nemám kam dávat. Mám je u mě ve skříni:grinning: Ještě, že jsme koupili skříň velikou.
A kdy, že máš velký utz?
Máš teda slušnou sbírku. :slight_smile: Já mám kytiček doma zatím pár proto, protože jsem na ně nikdy nebyla. To až nějak poslední dobou. Ale orchideím se u mě taky líbí... Mám radost z každého nového pupenu a měla jsi mě vidět, když jsem objevila třetí výhonek:grinning:
Tak oblečky a nějaké doplňky jsem zrovna nemyslela. Na ně se určo zajedeme podívat. Jen autosedačku nechci od tama.
21. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
@cinky my uvidime, jaky koupime kocarek, ten, co je favorit je desne drahy:(((( ale tak na to je jeste cas..
ja to mam zatim vse v jedne zasuvce u komody, ale pomalu budu muset asi vyklizet dalsi:slight_smile:))
poradnu mam 2.3. a kardio 9.3., tak snad uz potom budu klidnejsi:slight_smile:
ja kytky miluji a tenhle druh si zamiloval i manza, on jinak pestuje kaktusy, ma jich na 600ks a taky par tilancii:slight_smile:)
21. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz
@kami1984 jéé, to jdu taky do poradny a na druhý pokus utz:slight_smile: Třeba se pak budeme radovat společně se zjištěného pohlaví. Na srdíčko (utz v Porubě) jdu už teď ve čtvrtek. Tak jsem zvědavá.
Tý jo. Ale máte moc pěknou společnou zálibu. A kde všechny ty kaktusy vůbec má? nemusí na to mít nějaký speciální skleník?
21. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz
@cinky kdysi je mel ve foliovniku, ted ty nejdrazsi a paradocne nejmensi mi okupuji sklenik spolecne s mymi bylinkami ajinak mam na jizni strane udelany pristresek... v dubnu je vyvali ven, v rijnu do sklepa...jen je musi dost zalivat, ted nas ceka presazovani aoni krasne kvetou od konce dubna az do vanoc nektere druhy... je to parada!!!
no, po neprijemnosti v rodine ted pohlavi miminka, pokud bude spolupracovat, bude vedet manza a mamka s Jirkou...ja jdu na vsechno tak, kde chodim normalne, alespon enmusim jezdit sem a tam..
21. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
par fotecek ze vcerejska:slight_smile:)
21. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz
@kami1984 to věřím. Ta námaha musí stát za to.
Ty si nechceš říct co to bude? jestli jsem to tedy pochopila správně.
Tak mě všechna vyšetření taky dělá moje mudra. Má hodně dobrý utz (i 3D). Jen na to srdíčko posílá do Poruby. Oni na to mají speciální utz, který už je "vymakaný"
http://www.fno.cz/novinky/o-kardiologicky-nemocne-deti-nove-pecuje-nova-ambulance-ve-fno našla jsem o něm akorát takový článek. Je to jen preventivní vyšetření, nemám se bát. (říkala mudra)
21. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
@kami1984 Nádhera! Taková pastva pro oči.
21. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, teda vy zase jedete.. :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
autor
@cinky @eeelishka Kyblík se mi strašně líbí, ale vaničku jsme podědili anatomickou, tak ji zkusíme :wink:. Jinak autosedačku (vajíčko) dostaneme od švagrové, takže kupovat nemusíme, takže super.. to byla novinka č. 1 dneska :wink:. Měla jsem ohromnou radost.
21. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami, náááádherný fotečky, co se týká nafukování břich, atk dneska jsem jako chvíli před porodem. Podle mně to souvisí s tím, jak máš nafouknutý střeva ... protože o víkendu jsem měla bříško o dost menší... takže ANO u mě to tak je. Kami a že jsi mi jednou taky radila tu knížku "Ahoj tati" .. že jsi ji kupovala manželovi? Vzpomínala jsem, kdo mi ji ještě doporučoval.. a přišla jsem na to, že asi Ty.. já ji koupila miláčkovi k narozeninám.. všera do ní koukal asi hodinu a půl :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
@lucietka77 Luci, tak Pavlik ji otevrel tak 2x..
ted jsem si pujcila knizku vzhuru do jinace..doporucuji, je to perfektni knizka:slight_smile:))
to nafukovani je desne, vcera jsem nic v bunde nemela a najednou takova koule kulickovita:slight_smile:)ale jen at mimisekl krasne roste...
21. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
Holky a ty kytky byly uzasne a ta vune....
21. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz
@cinky Asi se mimčo těší na babičku a dědu :grinning:
21. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
autor
@kami1984 Jojo já začínám zjišťovat, že už začínám být taková pěkně neohrabaná a nemotorná :grinning: .. ale pro mrňouska to nejlepší.. ikdyž sestřička mně pobavila, když mi řekla... "no, tak teď by bylo ideální, kdyby jste už nepřibírala.." ... no tak to jsem se zasmála... :grinning: jsem v 7. měsíci 27. týdnu, což je začátek 3. trimestru.. a teď se teprv mám na co těšit... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz
autor
@lucinda85 @cinky No holky a nebo mají jedni hlasy, co ho uspávají a druzí mají hlasy, které ho ruší.. to je taky možné... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@lucietka77 vzdyt to neovlivnis, zda priberes uz nebo ne... nekdo pribere, nekdo ne... ja se treba u sebe divim, ze zatim ani tak nic moc.))
jen uz si musim koupit tehu gate, mam dobre jen kostkovane aspolecenske, rifle uz me tlaci:( ale ty gate jsou tak drahy..kdyz srovnam , ze normalni rigle kupuji kolem 200-350Kc, tak litr za tehu, co za pul roku ani ne muzu vyhodit, mi prijde desne...
21. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz
Já budu mít vaničku obyč a poděděnou a jinak ten kyblík jsem viděla v nějakém obchodě a manžel říkal, že v žádném případě to nechce tak hold bude klasika. Kami kytky krásné to muselo člověku zvednout náladu v tomto ještě dost zimním počasí i tady v Praze od rána zase sněží a mrzne :frowning2:
21. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
autor
@kami1984 No ani nemluv.. kamoška mi dala dvoje. Jedny z C&A - vel 42 s úpletovým pasem, ale už mi začínají být těsné přes boky a stehna.. a druhý jsou sice elastický, ale strašně úúúúzkýýý a dloooouhýýý. To bych musela mít min. 180 cm... Ty by byly tak Tobě, ne? Přijdeš mi dost vysoká.. :grinning:. Takže se musím podívat někde po těhu riflích.. a je mi špatně z těch cen.... investice na 3 měsíce a konec...
21. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
@lucietka77 no me mamka koupila gate, ale mam je kratke a vepredu moc velke, chce to plnejsi postavu..tak je prodam na aukru, nastesti nebyly drahe...

uz se tesim jna jaroi, mam z alpine platacky, maji snurku a jakoby vzadu a na bocich uplet, takze to dam, ale ted to resim sukni a leginami:slight_smile:jen mi padaji:slight_smile:
@lucinda85 no zvedly naladu silene...byl to relax, nejradeji bych to tam zkoupila vse.. tady sem tam vlocka spadne, ale je mraz a fouka a ten snih vsude kolem...
21. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
autor
@kami1984 já strašně miluju květiny.. chvíli jsem byla takový maniak, že jsem je znala i latinsky .. teda ty moje oblíbené.. např. Callendula Oficinalis, Paeonia, Hedera a jinak jsem jim neříkala......... :grinning: Myslím, že jako česky jsem je nenazývala.. :grinning:
21. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
@kami1984 jj já jsem taky nedávno dostala primulku a když viděla chudák to počasí za oknem tak chcípla :unamused: takže na jaře ji vrýpnu do zahrádky a snad možná příští rok vyroste :wink: nebyla to taková ta šlechtěná, ale klasic :wink:
21. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.