• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 teda tak to si skoro profík oni se totiž mezi zahradníky ani české názvy skoro nepoužívají, prostě tou latinou se domluvíš všude...vim o čem mluvim jsem maturovaný zahradník :grinning:
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já to tak taky udělala, jeden rok vyrostly jen listy, ale já jsem ji pohnojila a začala i kvést :slight_smile:, ale druhou zimu mně jaksi asi zmrzla nebo co.. :frowning2: .. ale ona to byla asi ta šlechtěná...
21. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
autor
@lucinda85 Fakt?? :grinning: to je dobrý :slight_smile: no vidíš.. ale to byl jen takový koníček.. už jsem toho hromadu zapomněla... :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@lucietka77 Já už si toho taky ze školy strašně málo pamatuju to víš jak přestaneš opakovat tak se rychle zapomíná a vidíš jak jsem skončila sedim v kanclu a mám úplně jiné starosti :frowning2: jednu dobu jsem po škole dělala i v květince, ale šílené peníze takže jsem z povolaní prostě musela odejít :unamused:
21. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
ja mam na stole primuli a petrklic a krasne mi to kvete:slight_smile:) mam z toho radost
mamka mi dala 3narcisky, tak mi tu krasne kvetou, chci si koupit do vazy jeste tulipanky
21. únor 2011 v 15:59  • Odpověz
autor
@kami1984 Nám tu v kanceláři kvetou hyacinty a nááádherně voní jarem :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
@lucietka77 me se libi jako kvetinky, ale nevoni mi, vzdy z nich chytnu pupinky:(((
21. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
autor
Holky, pádím z práce, tak zatím papapa :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
@cinky Ahojky, no ja si myslim, ze v HM nbo CA urcite sezens co poterbujes, maji tam toho mraky a kalhot obzvlast :wink: me dneska dosla vesta co jsem si objednala z MK a je mi samozreme velka :frowning2:

@lucinda85 Jinak s tim kopanim na toma asi neco bude :slight_smile: ale ja citim maleho porad, at jsem doma a nebo venku,ale nekdy mam pocit, ze o nem vm, kdyz o nem s nekym mluvim,Jako by to vedela zacal v brisku kopat - halo ja jsem tady vevnitr :sunglasses:
21. únor 2011 v 16:08  • Odpověz
@lucinda85 bulovka snad nejhorsi nemocnice :frowning2:
@eeelishka moc dekuju doufam ze ti dneska vse vyjde a ty vyberes a vecer napis co a jak tesik :slight_smile:
@cinky dekuji :slight_smile:

holky vy uz to mate za sebou chci se zeptat muzete si vzit na velkej ultrazvuk partnera a plati se za to ???
21. únor 2011 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je krásně, skoro procházkově. Jen kdyby nebyla taková zima. Hned bych vzala bříško ven.
:slight_smile:
21. únor 2011 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, dočtu vás později. Jen se chci podělit o dnešní zážitek z ultrazvuku. Byla jsem na Bulovce (zahlédla jsem komentář pepsilight). Nejdřív přišel doktor, tak jsem lehla na lehátko, vystrčila břicho a do ordinace vešla doktorka. Poté doktor usoudil, že tam asi fakt dneska nemá být a odešel. Doktorka dokončovala tel. Soukr hovor. Takže jsem tam ležela jak pitomá s holým pupkem. Pak se dr pustila do vyšetření, sestře hlásila jen údaje. Zeptala se mě, jestli budeme chtít fotku (nechtěli jsme). Pokračovala ve vyšetření a zvoní ji mobil. V klidu ho zvedla a řešila opět své soukr záležitosti. A aby toho nebylo málo, zvládla pak ještě jeden telefon. No přístup fakt děs. Nemůžu říct, že by vyšetření odbyla, ale bylo mi to hodně nepříjemné. Ani jsem neměla chuť se na cokoliv ptát. Občas řekla, co vidíme. Manžel to celé prostál u lehátka. Hlavní je, že je prtous v pořádku, na dotaz mi řekla, že má asi 396g a cca 20cm. Takže buďte rády, že jste si utz tak užili.
21. únor 2011 v 16:28  • Odpověz
@pepsilight ahojky, Gratuluju k dobrym vysledkum.Tak porad se nevi, kdo se v brisku schovava? :wink:
21. únor 2011 v 16:30  • Odpověz
@miruska_h ahojky :slight_smile: ne dneska jak jinak zadek :frowning2: co u tebe jak je ?
21. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@meduza takze tam stebou manzel nesmi ???to je hrozny dneska jsem tam volala a jak na me jecela ja tu nemocnici nesnasim !!!
21. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
pepsilight nemusíš se bát, manžela tam pustili se mnou. Jen si neměl kam sednout :wink: anebo byl málo průbojný, u sestry židlicka byla. Celkově mě tam docela zklamali :frowning2: nedokážu si představit, jak tam probíhá 3D. Jestli podobně, tak to zkazi zážitek :frowning2: ale určitě budeš mít víc štěstí :wink: já mám celkově špatnej den :grinning:
21. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, no teda.. já se nestačím divit.. já byla v soukr. středisku Prenatal v Brně a tam teda přístup maximální.. sestřičky moc hodné a vlídné. a doktor Vlašín.. no to je kapacita.. řekla bych, že nejlepší v Brně. Vlídný, všechno hezky popsal a mluvil jak na sestřičky, co zapisovaly, tak na mě.. fakt úžasný :slight_smile:.
21. únor 2011 v 16:59  • Odpověz
autor
@meduza Snad budeš mít příště víc štěstí.. a třeba řekni doktorce, že tam už nehceš, ať tě pošle jinam...myslím, že na to máš právo..
21. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
@meduza tomu neverim fakt desna nemocnice a jak dlouho to trvalo ?? doufam ze moc dlouho ne :unamused: nechci se tam nak zdrzovat uplne me zklamali jak jsou strasne neprijemny neumim si predstavit ze tam rodim
21. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
@lucietka77 tak to se mas ja proste narazim na samy blbce a zly lidi
21. únor 2011 v 17:09  • Odpověz
autor
@soucke00 To ano, bylo nádherně, ale kosa.. :frowning2: brrrrr....
21. únor 2011 v 17:10  • Odpověz
autor
@pepsilight ten malej prcek ti to vykompenzuje.. a víš jak se to říká.. "na každou svini se někde vaří voda"... :wink:
21. únor 2011 v 17:11  • Odpověz
@lucietka77 jj to mas pravdu jen nechapu pro jsou tak zly lidi zavistivy :frowning2:
21. únor 2011 v 17:14  • Odpověz
autor
@pepsilight no, prostě jsou.. já si jich taky užila.. ale nezoufej, všichni nejsou takoví :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:15  • Odpověz
@lucietka77 diky tem zlatejm lidim :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:18  • Odpověz
autor
@pepsilight :slight_smile: to se zlomí a pak budeš potkávat ty dobrý lidi a ti zlí a závistiví ti budou jedno.. je to jen známka toho, že se neumí vyrovnat s jejich neúspěchem, jinak by se chovali jinak... a máš nás :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:21  • Odpověz
@lucietka77 jeee to je tak hezky receno :slight_smile: nezbyva nic jinyho nez dekuji :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
@pepsilight prosimtě nemáš vůbec zač.. :wink:
21. únor 2011 v 17:23  • Odpověz
@pepsilight jj ja se mam fajne :slight_smile: Dneska jsem koupila kolotoc nad postylku a jsem z neho unesena a to ho jeste nemam ani poskladany, to musim pocakt na pritele :wink: a taky mi dosla vesta co jsem si objednala na MK a je mi velka :frowning2: tak to jsem zvedava kdy se vam ten prcek ukaze :wink:
21. únor 2011 v 17:48  • Odpověz
@miruska_h jejda to bude za chvili :slight_smile: me taky dneska dosly kalhoty a tunika z bonprixu doufam ze mi budou konecne budu mit tehulecky kalhoty mam z toho radost :slight_smile: do tedka jsem chodila s rozepnutejma kalhotama ale jeste jsem se vesla az na ten knoflik a konecne nemusim mit dlouhy tricka na zakryti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolotoc jsem na nej zvedava fotecku udelas ??ja jsem z toho myho taky nadsena je uz schovanej v krabici ale kdyz jsem ho vybalila tak tady hral a hral :grinning:
21. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.