• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight mam ho ve fotkach, tak se mrkni :wink: no my az ho dame dohromady, tak tady asi taky bude vyhravat. :slight_smile: Jo tehu kalhoty ja nosim uz od 3 mesice :sweat_smile: .Jaksi mi strasne rychle narostlo brisko a uz se mi nechtely nosit rozepnuty gate :grinning:
21. únor 2011 v 17:59  • Odpověz
@miruska_h to se mas ja na nej fakt dlouho cekala a stejne neni poradne videt :frowning2: tek nevim treba je to tim ze jsem malinka
21. únor 2011 v 18:10  • Odpověz
@pepsilight ja merim 161 cm, takze taky nejsem zadnej dlouhan,male to je u kazdeho jine :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:15  • Odpověz
@miruska_h Asi jo mas pravdu tak jsem se tesila na velky brisko a ono prijde az v tech nejvetsich vedrech to se netesim :frowning2: :wink:
21. únor 2011 v 18:18  • Odpověz
@pepsilight jo to ja se tesim ted,ale az bude venku 35st a ja budu doma v podkrovnim byte, beztak budu nadavat jak neco :grinning:
21. únor 2011 v 18:24  • Odpověz
autor
holky já mám dneska naopak bříško jako před porodem... o víkendu bylo menší, ale dneska jsem jakási nafouklá k tomu.. :frowning2: Jak já bych chtěla takové to krásné kulaté úhledné bříško, ale moje je spíš jako buben.. to je ten druhý extrém.. a kynu a kynu...
21. únor 2011 v 18:28  • Odpověz
Hezký večer přeji :slight_smile: Tak jsem vás dočetla :sunglasses: Šaty jsou vybrané, pěkné, ani ne přímo těhotenské ale dělají pěknou postavu :slight_smile: Ale ta cena :fearful: Pak jsem ještě nakoukla do zlatnictví na ceny snubních prstýnků a už se mi protočily panenky :astonished: Moje peněženka v tašce dostala třesavku :grinning: Polštář samozřejmě zase neměli, tak už je prdím a koupím ho jinde, za dva týdny nejsou schopni dovézt zboží..
Bavily jste se o kytičkách, já sice žádný velký zahradní typ nejsem, ale doma bych ráda měla pár kytiček, dycky jsem si říkala, že až budu mít vlastní bydlení tak budu mít plno kytek, jenže ouha přišel kocourek a kytičky šly do háje, ta malá chlupatá věc mi postupně všechny zlikvidovala :grinning: Naštěstí jich ještě nebylo moc, zůstaly mi dvě, ty mám na místech kam nedosáhne...tím to u mě skončilo, skoro tchýně mi na narozeniny koupila pěkný brambořík a ta malá potvora mi ukousala všechny květy :grinning: Ty fotky od Kami1984 jsou moc krásné :slight_smile:

@meduza Jinak k té Bulovce, no to je hnus přístup od té doktorky, být tebou tak už tam příšte nejdu a pokud je možnost tak poprosím o jinou nemocnici, pokud to jde no...Každý má právo na výběr svého doktora, nebo pracoviště kde mu bude dané vyšetření prováděno..a jak říká Lucietka77 "na každou svini se voda vaří" to je mé oblíbené rčení...v poslední době se mi vybavilo celkem často...

Já se ještě dvakrát vyspím a hurá na velký UTZ... :sunglasses: :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:37  • Odpověz
@miruska_h jo tak to je dobry mame sest oken v kuchyni s obyvakem a smerem ke slunci tak jsem zvedava jaky to bude taky budu nadavat :wink:

@lucietka77 tak to je hezky aspon pro me ted nevim jaky to bude v tvym tydnu asi mi to taky bude vadit :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
@lucietka77 ted jsem ale kdesi cetla, ze tvar briska se meni podle polohy miminka :wink: takze klidek a zadny chmury :wink:
21. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@pepsilight no tak to ja Te radeji nebudu strasit,ale bez ventilatoru asi neprezijes :grinning:
21. únor 2011 v 18:42  • Odpověz
@eeelishka jeee tak to mas uz za par :slight_smile: je fajn, ze sis sehnala saticky, urcite budes krasna nevesta :slight_smile: Jo a jak jsem Ti psala rano o tom obleceni, tak presne jak jsem rikala, dneska mi dosla vesta na jaro z MK aco bys rekla???je mi velka a to je 38 tehu :frowning2:
21. únor 2011 v 18:44  • Odpověz
autor
@eeelishka jojo, já jsem docela ráda, že se nesetkávám s těma sviněma moc často v poslední době.. ale to zase příjde..:grinning: Tak chápu tvoje těšení na velký UTZ :slight_smile: To bude zážitek, uvidíš :wink:
Gratuluji k výběru šatů :slight_smile:. Ikdyž ty peníze, co chtějí za půjčení jsou fakt nehorázný.. to je panečku byznys.. :frowning2:

Jinak v těch největších vedrech už bude malej zřejmě na světě, tak se oba přesuneme do stínu lípy na chalupě.. je fakt, že v bytě bych asi umřela.. myslím, že na dědince nám bude moc dobře.. :wink:

21. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
Jo a k těm nafouklým a vyfouklým bříškům..tak já to mám taky tak, jindy ho mám takové menší a jindy koukám jak puk kde se vzal takový buben a druhý den zas nic :grinning: ..bude to fakt asi tím jak jsou nafouklé střeva...

@miruska_h No my bydlíme v posledním patře a všechny okna máme až do tří na sluníčku, takže v létě tu je taky na umření, dycky si namočím tílko a chodím v něm po doma, za chvíli je suché..No bude to zajímavé...fakt se těším jak vyšlapu s pupkem v tom vedru ty 4 patra po schodech a vpadnu do skleníku :confounded: Ale už plánujeme že si koupíme takové ty větráky na strop, do ložnice a obýváku..loni jsme se na to vykašlali, ale letos to asi koupíme, i kvůli malému ať je tu nějaký normální vzduch...
21. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
autor
@miruska_h No je možné, že se prcek otočil... byl na poslední kontrole nožičkama dolů a hlavu měl nahoře nalevo od pupíku.. správně už by se měl točit hlavičkou dolů říkala doktorka.. tak to je mořné, že se začal otáčet, nebo se otočil úplně.. :wink: no, je to divoch.. :wink:
21. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
@lucietka77 no tam vam bude urcite krasne.Ja mam nastesti taky kam vypadnout, takze doma se budu zdrzovat minimalne :sunglasses:
21. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
autor
@miruska_h chalupa a nebo chata je fakt veliká výhra.. :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:49  • Odpověz
@eeelishka Super,žes vybrala alespoň šaty,když už polštář neměli :slight_smile: A máš fotečku?
Já když se před skoro 6-ti lety vdávala,tak mi bylo řečeno,že šaty za 1500,- jsou moc drahé a musela jsem si přešít šaty po mamčiných sestřenicích...ale dopadlo to docela dobře
21. únor 2011 v 18:50  • Odpověz
@eeelishka ty nemas vytah??No Ale zas Ti tam sviti jen do tri.me to sem pere fakt cely den a je tady jak v saune.A nejhorsi je, ze tu nejde udelat pruvan, protoze mam vsechny okna v jedne rade a jsou stresni :unamused: ale co uz no, hlavne, ze mame kde bydlet no ne? :grinning:
21. únor 2011 v 18:51  • Odpověz
@lucietka77 tu chalupu závidím...my máme sice chatku,ale nevím jak bych se tam dostala,když se bojím jezdit autem...a je tam jen suchý záchod a to by s prcek nebylo asi nic moc :frowning2: Ale jinak je to hned zkraje lesa,tak by tam mohlo být příjemně
21. únor 2011 v 18:51  • Odpověz
@lucietka77 premyslim, kde jsem to cetla a uz to vim, pisou to v knizce o tehu co mam doma :wink:
21. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@miruska_h Děkuji :slight_smile: No hlavně značka NEXT maternity má to číslování na palici, mě přišly kalhoty v čísle S a jsou jak XL v normálním čísle a ještě krátké..ale unosím je jelikož jsem už krapet nakynula přes zadek a nohy tak se to ještě dá..já asi risknu to objednání těch jedněch kalhot od CA..rozměrově budou asi taky volnější, přesto že je to S ale bůhví kam ještě porostu ja :grinning: Jo chtěla jsem se zeptat nevíš jak poznám, že mi na mimibazaru někdo odpoví? příjde mi to na mail nebo se mi to zobrazí někde tam? ptala jsem se tam jedné paní ještě na jedny kalhoty na rozměry a nevím kde mám hledat pak odpověď..
@lucietka77 Taky děkuji :slight_smile: No já koukala na tu cenu, je to nový model tak proto, ale i ten starší nebyl o nic levnější....ale paní byla skvěla a slevila nám 2500 z původní ceny...je to fakt dobrý kšeft když si můžou dovolit tak slevnit..naštěstí v ceně jsou veškeré doplňky...To se budete mít faaajně na chaloupce, pěkně klídeček, žádný kravál z města, chládek..no prostě paráda :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:58  • Odpověz
autor
@pepsilight jo a přítele dneska bolí zuby :frowning2: takže zítra povalí až kamsi k Boskovicím k zubařovi.
21. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
@eeelishka super tak to jsem rada ze jsi si vybrala chapu dneska je to tak drahy ale je to jednou za zivot ne ??? :slight_smile:
@miruska_h tak to mam radost si koupim nekde vetrak a o otevru mrazak :grinning:
21. únor 2011 v 19:01  • Odpověz
@lucietka77 no to ti nepreju a pritelovi jeste vic je to neprijemny pro oba ja jsem nevedela jak pomoct prasky nezabirali led nic hrebicek babskej kec tak aspon spani v sede to pomohlo ale jak skucel jeste ze je to jen dneska a zitra to snad bude lepsi my jdem taky oba tak mam radost ze bude na chvili klidek :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
autor
@vegal to určitě ano.. moje máma se mnou byla od dubna do zimy na té chalupě, když jsem se narodila, a to tam tehdá nebyl ani vodovod ani plyn a suchý záchod tam byl taky.. pro vodu se chodilo k pumpě :slight_smile: a táta říkal, že to bylo skvělé i přes tyto nedostatky.. :slight_smile: Takže chatička u lesa.... to bych neváhala.. :wink:
21. únor 2011 v 19:05  • Odpověz
autor
@miruska_h :wink: svatá pravda
21. únor 2011 v 19:05  • Odpověz
@vegal No fotečku nemám, nějak mě nenapadlo se vyfotit a na netu je asi nenajdu...no za 1500 kdyby byly tak jsou zadarmo, teď tam byla cena 7500 :astonished: No vidíš, ty si šikulka že sis je přešila, to u mě nehrozí :grinning: Na polštář jsem se těšila, už bych si s ním ráda ten pupek podložila, ale nic no...mamka ještě zítra jukne do obchodu co má vedle práce a když nebude tak objednávám z netu..
@miruska_h No nemám výtah bohužel, kdysi se výtahy dělaly až od pátého patra, my máme 4 a půl :grinning: Taky to byla radost to rekonstruovat ten byt a zařizovat, všechno pěkně po schodech...No průvan taky neudělám, mám to jako ty, všechny okna vedle sebe :confounded: Ale aspoň ten oskar ve tři zaleze za barák a svítí zas na druhou stranu těm co mají celý den v bytě fajne..I když z té rozpálené střechy to stejně ještě topí v noci..Ale hlavně že je byteček náš a nikdo nám ho neveme, nějaký ten dyskomfort musíme zvládnout..
21. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
@lucietka77 jenže dřív ty lidi nebyli tak zhýčkaní,jako jsme teď my...a popravdě,já si v té chajdě nedokážu představit noc o samotě s mimčem...není tam ani plot :angry:
21. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
autor
trochu se bojím dnešní noci, dala jsem mu 2 ibalginy a uvidíme.. snad to vydrží, jenže je to paličák a jak ho to přestane bolet, tak se bojím, aby se na to nevykašlal..ale tak zase .. komu není rady tomu není pomoci.. :rolling_eyes:
21. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
@eeelishka Jo Eli to Ti dojde na emila :grinning: No tak to jsem zvedava, jak s tema vecma dopadnes, to mi pak musis rict :wink:
21. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.