• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@vegal no, jestli je to úplná samota a byla bys tam bez partnera tak to asi není ono :confused: . My tam budeme přestěhovaní komplet.. :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
@pepsilight Děkuji, já jsem taky ráda že nemusím jezdit někam jinam..ani jsme tam nebyly dlouho, vlastně mi byly hned první šaty co jsem vyzkoušela, další dvoje jsem zkusila spíš ze zvědavosti, těhotenské vypadaly sice hezky ale střih měly takový divný..Ale máš pravdu, jednou za život to za to stojí :slight_smile: Bylo to takové zvláštní vidět se v tom svatebním...
21. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
autor
@pepsilight podle mně tam má zánět jako Brno..
21. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
autor
Holky, jdu se na chvíli natáhnout, jsem nějak dost unavená.. tak kdybych usnula, tak si napíšeme zítra ju? :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
@lucietka77 tak to budete mít fajn...tohle je fakt chatka o jedné místnosti,a manžel bude půlku léta na brigádě,takže by tam být nemohl a já bych se tam asi pos... strachy :grinning: zvlášť,když auto máme jen jedno a já se už 5 let neposadila z avolant
21. únor 2011 v 19:15  • Odpověz
@lucietka77 Jen pěkně odpočívej a přítel ať je brzo bez bolesti :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
@lucietka77 Tak ať se brzo uzdraví :slight_smile:
@vegal Tak to já bych se tam tím tuplem pos..... strachy,kdybych tam měla být sama...nějak nejsem kamarád s tmou někde u lesa, jako malé mi nevadily stezky odvahy na táboře ale teď bych mě asi odvezli houknout na mě něco ze tmy v lese... :grinning:
Taky se fičím na chvíli natáhnout k příteli, dříme před noční, pak tady zas naklušu...tak zatím paa
21. únor 2011 v 19:20  • Odpověz
autor
@vegal tak to ano, já strašně ráda řídím od té doby, co jsme si koupili naši bílou Alfu. Ale pokud bys tam byla sama a bez auta, tak to je na prd.. :frowning2:
21. únor 2011 v 19:21  • Odpověz
autor
Tak se zatím mějte holky. Paaa :slight_smile:
21. únor 2011 v 19:24  • Odpověz
21. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
holky loucim se tak pate a pekny vecer :slight_smile:
21. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
@eeelishka tak tohle ti verim :slight_smile: to je jasny zkusis prvni a pak dalsich sto s tejne jdes do tech prvnich to je nahoda :wink: tak to mam radost :slight_smile: urcite jsi v tom vypadala krasne :slight_smile:

@lucietka77 tak to by trpel a brecel zkus mu dat cokoladu na ten zub a uvidis bud bude plakat bolesti a to je zanet nebo ho jen boli zanet jsem mela nikomu ho nepreju :frowning2: je to previt a fakt to boli
21. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
@miruska_h mě to právě předtím nikdy nepřišlo až včera :slight_smile:
21. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz
@pepsilight Taky jsem chtěla jít na Bulovku na 4D vyšlo ta tam asi nejlevněji 500 vyšetření 500 záznam na DVD a 200 fotky na CD
21. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
Tak jsem si hodinku zdřímla, hned je mi líp :slight_smile: Přítel odešel na noční tak se přesunu s noťasem do pelechu a budu brouzdat po netu a koukat po výbavičče, možná něco objednám :slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem tu opět, prospinkala jsem se a je mi taky už líp :slight_smile: Bavili jsme se s přítelem o tom zubaři a tak jak jsem čekala.. "to bude dobrý, to se uklidní.." .. a že k zubaři pak nepůjde.. já bych toho chlapa fakt někdy uškrtila.. :angry: .
On, že .. "to znám .. bych dostal antibiotika byl doma.." ... tak jsem mu řekla ať si teda pak nestěžuje.. to je takovej paličák!!
21. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: No typický chlap, ale tak snad ho to fakt přejde...ale pokud ne tak se tomu zubaři stejně nevyhne :confounded: se zuby není žádná sranda, což může potvrdit i Pepsilight jak dokážou znepříjemnit jinak poklidný večer nebo noc...
21. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz
Jaký máte názor na těhu pásy?Máte někdo?Já pořád nevím či bych ho využila...
21. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky,dlouho jsem tu nic nenapísala,ale průběžně vás čtu :slight_smile: Dnes mám ale ohromnou radost,protože jsem si dovezla nádhernou postýlku s matrací a vaničku.Manžel mi jí musel hned smontovat a já se na ní nemůžu vynadívat :grinning: Dostala jsem k tomu matraci a ta má na jedné straně kokosové vlákno,uprostřed molitan a na druhé straně pohanku. Nevíte náhodou,která strana je dobrá na co ? Bohužel mám v práci frmol a nestíhám si teď na netu nic zjišťovat . Jinak vám všem gratuluji ke krásným výsledkům a pohlaďte bříška :wink:
21. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
autor
@vonkacka No ahoj kočko!! To je fakt, že jsi tu dlooouho nebyla.. Tak to věřím, že máš radost z postýlky a matrace :wink: Jééé, tak to moc závidím (ale v dobrém) :slight_smile:. Já budu mít ze začátku kolíbku po babičce a pak asi stařičkou postýlku ještě po mně :grinning: .. ale nějak to doženeme hezkým povlečením, mantinelem a tak nějak ji zrestaurujeme :wink:. Tak bude snad vypadat ještě k světu :slight_smile:.

@eeelishka No Eli ani nemluv.. to je fakt jako mluvit do dubu.. :unamused: Já jen nechci vidět, až pojedeme uprostřed noci někam na pohotovost... :frowning2:
Jo a těhot.pás .. no nevím, jestli bych ho využila..ani vlastně nevím, na co je vlastně dobrý.. :astonished:
21. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz
autor
@vonkacka jo a s tou matrací nevím na co je která strana dobrá, jen jsem kdesi četla, že ta pohanka je náchylná na vlhkost, takže je nutné dát tam nepromokavou podložku... že by mohla jakoby bobtnat a deformovat se, když se na ni dostane voda.
21. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz
@vonkacka Ahojky, gratuluji k postýlce, určitě je mooc pěkna...v těch matracích se taky ještě moc nevyznám, já asi budu brát kokos molitan kokos..
@lucietka77 Náhodou některé zrestaurované postýlky vypadají lépe než nové, já mít ještě tu svoji tak už bych si jí upravovala :slight_smile: čistě z melancholie, že jsem ji měla i já :slight_smile: cizí bych starší nekupovala abych ji upravila...
No a ty pásy..některé jsou s potiskama nožiček a některé ne...používají se buď na to aby bylo bříško v teple pod tričkem (což my asi nebudem potřebovat na jaře) a nebo ty s potiskama aby se mohly nosit krátké trička, tím pádem bříško není odhalené a je vidět ten pás s nožičkama..ale nevím jak by to vypadalo, mít třeba modré tričko a kde končí by začínal třeba červený pás :grinning: Zas by člověk vynosil normální trička, tak nevím no...
21. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz
autor
@eeelishka Když to tak píšeš.. tak je v ní opravdu kus historie.. není totiž jen po mně, ale pak i po sestřičce a pak si ji půjčila sestřnice .. ta měla 3 děti, pak kamarádka a pak se nám vrátila zpět :slight_smile: Ale dám ji do pucu :wink: určitě už jen z té nostalgie :slight_smile: .. no zaslouží si to :wink:
21. únor 2011 ve 23:21  • Odpověz
@lucietka77 No bude krásná, uvidíš :wink:
21. únor 2011 ve 23:23  • Odpověz
autor
Holkyyyy, já mám radost :dizzy_face: , sehnala jsem ji.. tu stahovací zavinovačku, co mám ve fotoblogu .. tu modrou, co v ní mrňousek vypadá, jak kukla motýlka :slight_smile: z mimibazaru za 250,- Kč, tak jsem jí hned objednala :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42098141&tab=2
21. únor 2011 ve 23:36  • Odpověz
@lucietka77 Ta je pěkná, fajne žes ji sehnala :slight_smile: Asi na tom něco bude když je ten prcek v tom takový zavrtaný..taky se po ní poohlédnu někde..A co na koupání, upřednostňujete do vaničky spíš podložku molitanovou nebo tu klasickou zvednutou konstrukci potaženou látkou? Kyblík nechci, nějak mě to neoslovilo..já se pořád rozhoduju a asi koupím oboje a pak uvidím co je lepší :grinning:
21. únor 2011 ve 23:43  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo, jsem, přesvědčená, že to bude super. Jsou na to dost dobré ohlasy...
Jinak s tou podložkou..Já ti Eli nevím, my jsme podědili vaničku, která je anatomicky tvatovaná a podložka se tam už nedává, ale asi kdybych měla normální vaničku, tak bych si vzala asi tu podložku s kostrukcí... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 23:47  • Odpověz
@lucietka77 To máte super, že jste tolik věcí podědili...my asi nepodědíme nic...leda že by švagrovka překvapila, no uvidíme, oni mají kluka, ale chtějí další tak nevím či nám něco vypůjčí..zeptáme se na monitor dechu,ten bychom chtěli půjčit a pak uvidíme...na ostatní věci se je ptát nebudu pokud sami nenabídnou..
21. únor 2011 ve 23:58  • Odpověz
autor
@eeelishka Monitor dechu budu mít taky. Půjčený od kamarádky z práce. Pro jistotu... :wink:
21. únor 2011 ve 23:59  • Odpověz
@lucietka77 No já pokud nám ho oni nepůjčí tak budu brát určitě z aukra nebo nějakého bazaru na netu..
22. únor 2011 v 00:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.