• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
tak naštěstí jsou jen dvě možnosti,co se tam může skrývat :grinning: Mě při utz asi v 10.týdnu povídá doktorka:Sotva mě vidí už se chytá za hlavu :grinning: Bylo to fajn a taky se tam hrozně hýbalo,až to vypadalo,že skáče
16. led 2011 ve 21:20  • Odpověz
@vegal tenhle utz si určitě užijete, je to moc hezký vidět to miminko, jak tam s sebou šije a buší ručičkama a vypadá jak už hotové miminko:slight_smile:
16. led 2011 ve 21:21  • Odpověz
@alenka83 tý jo,já se snad budu v noci furt budit a budu nedočkavá :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:22  • Odpověz
@vegal to se nedivím, já vždy taky nemohla pomalu spát a byla nervozní, co uvidíme, jak to bude vypadat a jestli bude vše v pořádku a těšila se na to překvapení, co jsme zplodili:slight_smile:
16. led 2011 ve 21:28  • Odpověz
@alenka83 a co to teda bude?Promiň,asi jsem to přehlídla
16. led 2011 ve 21:33  • Odpověz
@vegal my tam máme stále nožičky a patičky vmáčknutý:frowning2:
16. led 2011 ve 21:42  • Odpověz
@alenka83 aha...škoda...tak třeba příště :wink: a co byste chtěli radši?
16. led 2011 ve 21:47  • Odpověz
@vegal radši bych holčičku, ale samozřejmě i dalším chlapečkem nepohrdnu, když to bude takovej mazel jako je Martin. Ten je až neuvěřitelnej, vše jen maminka, takovej typickej mamánek:slight_smile: Co byste si přáli vy?
16. led 2011 ve 21:50  • Odpověz
@alenka83 manžel chtěl hrozně holčičku,když jsem mu řekla,že jsem tam asi zahlídla bimbáska,tak si aspoň zvykl i na druhou možnost a teď už o mimču nemluví jinak než o klukovi.Kdyby nám řekli holčičku,bylo by to pěkné překvapení,ale jinak je to opravdu jedno,jen aby bylo mimi ok
16. led 2011 ve 21:54  • Odpověz
@vegal tak uvidíte, co vám zítra řeknou a manžel bude moct být u té zprávy s tebou a uslyší to a případně uvidí sám. Pokud vám ještě neřekli chlapečka, je možnost holčičky, mohla jsi zahlídnout pupečník, ale kdo ví:slight_smile: Já teda to u Martínka viděla hned, že tam je, to bylo až neuvěřitelně krásně vidět. Ted tam vždy vidím prd:frowning2: tak snad za 4 týdny to bude už vidět líp. Chystám se i na 3D:slight_smile:
16. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile: Jsem na MK novacek, jelikoz jsem nemela driv net, tak bych se k vam rada pridala jestli to navdi? :slight_smile:
17. led 2011 v 10:22  • Odpověz
autor
@miruska_h Ahoj, vítej :slight_smile: Není problém :slight_smile:
17. led 2011 v 10:43  • Odpověz
autor
@miruska_h Už máš naplánovaný velký UTZ? :slight_smile:
17. led 2011 v 10:51  • Odpověz
jj :wink: na 7.2. a uz se nemuzu dockat, az zase uvidime meho maleho chlapika :slight_smile:
17. led 2011 v 11:03  • Odpověz
@lucietka77 a diky za mile prijeti :slight_smile:
17. led 2011 v 11:04  • Odpověz
@miruska_h chtela bych se zeptatm jestli kdyz si piseme musim vzdy po chvilce nejak obnovit stranku nebo se mi tady zobrazi vzkaz?Zatim jsem nemela jsete moznost dojit na to, jak to tady funguje :grinning:
17. led 2011 v 11:14  • Odpověz
miruska_h: Ahoj, já když používám jinou záložku a pak se sem vrátím tak dám F5 a ono se mi to aktualizuje :wink:
17. led 2011 v 11:54  • Odpověz
@lucinda85 bezva diky za radu :slight_smile: divam se, ze jsi stejne tohotna jako ja :wink:
17. led 2011 ve 12:02  • Odpověz
Pěkné odpoledne.Tak jsme se vrátili z velkého UTZ a prcek je v pořádku dokonce je o jeden den větší než by měl být :grinning:
Jinak už víme,co na nás pak vykoukne,bylo to dáno na odiv dostatečně :grinning: Domluvili jsme se s manželem,že to říkat nebudem,ale naznačím,že se potvrdilo to,co jsem čekala :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:05  • Odpověz
ahoj i my už jsme zpátky, bohužel mimi mělo zašprajclou hlavičku v děloze takže ho doktor nemohl změřit úplně přesně, prakticky nemám naměřeno nosní kůstku, a obličej a ty hodnoty s tím spojené, pro mě dost otřesnej zážitek když jsem viděla že má šprajclou hlavičku a kope nožičkama, mudr. mě ujišťoval že je to jen momentální poloha, že je tam tlak jak dělohy tak z druhé strany svaloviny. ale že prcek se mu jeví jako zdravé mimi. Půl hodiny se dloubal ještě :slight_smile: vag. ultrazvukem se divím se nekrvácím, bylo to dost bolestivé. Nakonec zjistil, že nejsem podle menstru. 12+5 ale 13+5 takže jsme o týden starší.
17. led 2011 ve 12:37  • Odpověz
autor
@miruska_h není zač :slight_smile: já chodím do práce, takže bohužel nemůžu být počád na netu :frowning2: Ale připojuji se, jak to jde.. :wink:
17. led 2011 ve 13:08  • Odpověz
autor
@vegal hihi ... tak gratuluji :wink:
17. led 2011 ve 13:10  • Odpověz
@daisynka tak gratuluji k poskoku o týden.A hlavně že je prcek v pořádku :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:25  • Odpověz
@lucietka77 děkujeme!!!
A tady je naše zamyšlené miminko :grinning:
17. led 2011 ve 13:26  • Odpověz
autor
@daisynka přesně jak říká @vegal .. zkus myslet na to, že je mimísek v pořádku .. :confused:
17. led 2011 ve 13:28  • Odpověz
@lucietka77 Jo to nava :wink: ja uz nechodim, musela jsem skoncit, kvuli nejakym personalnim zmenam na mem pracovisti,ale to je slozite...Jsem ale docela rada, ze jsem doma :slight_smile: .Delam ve skolce a od te doby co jsem doma jsem zdrava jak rybka, jinak jsem mela porad nejakou rymu a tak a to bylo hrony :unamused:
17. led 2011 ve 13:29  • Odpověz
autor
@vegal jé, to je super :slight_smile: jak přemýšlí :grinning:
17. led 2011 ve 13:36  • Odpověz
autor
@miruska_h no já byla ze začátku doma.. protože nebylo jasné, jestli to vůbec dopadne a nebo ne a nařízený klid. Naštěstí už jsem OK a můžu chodit do práce, protože moje výplata ... to byl děs.. :rolling_eyes:
17. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
@lucietka77 no jo...mudrc :grinning:
17. led 2011 ve 13:44  • Odpověz
@lucietka77 Tak to je dobre, ze je vse ok, tak se hlavne opatruj :slight_smile: no o peneich ani nemluvim,ale jsme na to dva,takze to zas neni tak hrozny :sunglasses:
17. led 2011 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.