• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@eeelishka určitě moc dobrý pomocník pro klidnější spánek...
22. únor 2011 v 00:03  • Odpověz
autor
Tak já pádím do postýlky za miláčkem :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
22. únor 2011 v 00:07  • Odpověz
@lucietka77 přesně tak...našla jsem pěkný kolotoč,na aukru, snad už cena nepůjde nahoru, nový stojí dost..je to fisher price rainforest..sice nevím jestli mi doma projde cenzurou i tak ta cena :grinning: je tam za 650, zatím no..je to s nočním světýlkem, klasickou hudbou nebo zvuky z pralesa a zvířátka co se pohybujou nahoru a dolu..a ty zvířátka se dají sundat a nechat tam jen to světýlko s hudbou třeba...no myslím, že přítel si bude ťukat na čelo :grinning:
22. únor 2011 v 00:09  • Odpověz
@lucietka77 Tak hezké sny :slight_smile: já se miláčka dočkám až ráno...papa
22. únor 2011 v 00:09  • Odpověz
ahoj kočičky tak všem co držely palečky musím strašně poděkovat. Manžel včera u zkoušky uspěl, má tedy uzavřený zimní semestr, teď už jen letní a v srpnu promoce a státnice. Dělá dálkově medicínu tak je to náročně pro celou rodinu, teda hlavně pro něj. Smekám klobouk před všema co studujou, práce, domácnost, děti a ještě škola... fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem díky
22. únor 2011 v 07:23  • Odpověz
autor
@daisynka Ahoj, tak to teda veliká gratulace !!!!! :slight_smile: Také smekám :slight_smile:
22. únor 2011 v 07:58  • Odpověz
@daisynka Ahoj, také gratuluju. Medicína je drsná. Mám tam ségru a možná bude i bráška. Mě by tam nikdo nedostal. Stačí mi ekonomka a mám toho nad hlavu. Takže toho asi nechám a budu se věnovat jenom bříšku a pak miminku. Takže klobouk dolů.
22. únor 2011 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
@daisynka Ahojky velka gratulace :slight_smile: jinak preji vsem dobre ranko :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:30  • Odpověz
autor
Také všem přeju dobré slunečné ikdyž mrazivé ránko :wink: Já za chvilku pádím do práce, dneska mám od půl desáté do šesti do večera .. teda, že by se mi chtělo, tak to vůbec :frowning2:
22. únor 2011 v 08:37  • Odpověz
@daisynka Moc gratuluji!!!
22. únor 2011 v 08:42  • Odpověz
autor
Tak hoky já letím do práce, ještě se přihlásím :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:49  • Odpověz
Ahojky holky. Už jsem tu dlouho nebyla. Prodělali jsme všichny chřipkovou epidemii. Hrůza. Kašlu pořád jak tuberák a nic mi na to nepomáhá. No taky toho moc nemůžu. Akorát nějaký ten sirup a to nic moc. U nás jinak všechno dobrý. Držíme se :slight_smile: A uuuuž víme co to bude :slight_smile: Budeme mít holčičku. Pomaličku pokukuju po věcičkách. A už jsem objednala set do postýlky. Samo, že růžový. Nádhera. Zítra nás čeká velký ultrazvuk ve 2 trimestru. Tak prcka zase uvidíme.
22. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
Holky ted mi volal Milacek a do dvou dni budem mit kocarek.ja mam takvou radost :slight_smile:
@lucik32 tak to je super, ze uz vis co mas v brisku. :slight_smile: Konecne taky nejaka holka mezi nami :grinning: Tak preju zitra krasny zazitek a at je vse ok :wink:
jinak se zatim holky loucim, jdu na navstevu ke kamosce :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:51  • Odpověz
@miruska_h díky moc. Tobě gratuluju ke chlapečkovi. Toho má přítel naplánovaného na příště :slight_smile:
Jaký butete mít kočárek. My už máme vybraný, ale zatím ještě nekupujem. Budeme brát Danny sport Prestige z kolekce 2011 Nemůžu se rozhodnou jestli černý nebo šedý. Tak ještě přemýšlím :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:55  • Odpověz
@lucik32 my budem mit Espiro GTX tyrkys :slight_smile: ja sice nema rada modrou,ale tenhle je kraaaaasny uplne jsem se do neho zamilovala :slight_smile: ja bych spis volila sedy, cerna se mi taky libi,ale pritel rikal, ze mu to pripada moc smutne :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky..
my tu vcera mely bazar s oblecenim. od tatkovy pritelkyne zemrel manzel a byl postavove jako Pavel a mel plno neznicenych veci, takze Pavel ma svetry, kosile, gate i krasne bundy... jen Milena za to nic nechce a tak si lámu hlavu, co ji koupit...jsou to fakt nádherné věci a ještě k tomu značkové.
jinak dneska nebudu kromě pár drobností doma dělat nic)
@eeelishka blahopreji k satum:slight_smile:
@miruska_h jee, kocarek..ja jeste nevim, jaky:slight_smile:))
@lucik32 blahopreji k holcicce...

Holky, to tu jsem jedina, co jeste nevi, co prdolka je???
22. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
no viděla jsem ten černý kočárek naživo. Dokonce jsem ho potkala i ve městě a je úžasný. Ta černá není vůbec smutná, ba naopak. Je čučavá a velice elegantní. Smůla je, že ten šedý jsem viděla jen vzorek barvy, ale taky nádherná. Tak nevím
22. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
kami1984: my taky nevíme pohlaví. Necháme se překvapit :slight_smile:

Jinak s tou Bulovkou to budu muset nějak zvládnout. Jsem tam registrovaná. Tak doufám, že ten ultrazvuk byla moje nejhorší zkušenost a teď už tam budu potkávat jen pohodové doktory. Když jsme tam byli o vánocích na pohotovosti, tak se mi věnovala mladá dr a měla úžasný přístup, takže jim dávám ještě šanci :slight_smile:
Sestřenice tam rodila obě děti a nemůže si stěžovat. Kamarádka tam rodila císařem a taky pohoda. Takže věřím, že všechno bude Ok.
Užijte si krásný den.
22. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
22. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
autor
@lucik32 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoj, mooooooc gratuluji k holčičce :wink:. Konečně nějaká princezna mezi skoro samými kluky :wink:
22. únor 2011 v 11:16  • Odpověz
@kami1984 mooooc hezký kočárek a celý červený :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@lucietka77 :slight_smile: díky. Ta bude mít ale ženichů......
22. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
tak já fičím na oběd. Tak zase někdy. Mějte se moooc krásně.
A Lucietko, ty pořád ještě pracuješ? Nebyla jsi náhodou doma? hm hm hm.....
22. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
Dobré poledne všem :slight_smile:
@daisynka Gratuluji a rovněž smekám, medicína je fakt náročná..
@lucik32 Přeji ať se brzo uzdravíš a gratuluji k holčičce :slight_smile: my zítra taky jdeme na velký UTZ, dočkala jsem se :sweat_smile: A kočárek chválím, Danny sport Prestige je fakt parádní :wink:
@kami1984 Děkuji :slight_smile: a já taky nevím co to bude, doufám že zítra budeme mít štěsí :slight_smile:
@meduza Tak to si natrefila asi fakt na nějakou káču pitomou, asi měla blbý den, což ji neomlouvá...tak snad už budes v té nemocnici spokojená :slight_smile:

No já pádím dělat oběd, dneska budou francouzské brambory, uzené kostičky se mi už vaří :sunglasses:
22. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@eeelishka gratuluji k šatům a fakt je to šílený obchod:slight_smile: Mě sice nic neslevily, ale prodavačky byly moooc ochotné a moc mi poradily. Dokonce nám i zadarmo ušily na půjčení ozdobu na auto, kterou jsem si vymyslela. Takže to za to stálo.
@lucik32 gratuluji k holčičce...takže už druhá holčička?! Teda jestli se nepletu. Myslím, že Berule bude mít taky.
@kami1984 a nejsi jediná, já taky ještě pořád nevím. Ale možná už ve čtvrtek. Jdeme na ten utz srdíčka, tak možná se poštěstí. Jinak až 2.
22. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
@daisynka ahojky taky gratulace :slight_smile: :slight_smile:
@kami1984 krasneej kocarek :slight_smile:)
22. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
ahojky holky tak jak jste se vyhajali ? ja jsem se ted vratila od zubare no fuj uz tam nechci ale musim jdu tam 14.4 na nakou opravu mam zanet dasni protoze mam tvrdej kartecek a tak musim mekkym a jeste ke vsemu detskym holky davejte si pozor na zoubky to je pak neprijemny tam sedet a koukat v neprijemnosti jak vam odstranuje zubni kamen brrr. jinak me jeste dneska ceka nakup darku maminka ma zitra narozeniny a jeste kulaty taky musim neco hezkyho pripravit :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
autor
@lucik32 Jojo dobře si to pamatuješ.. byla jsem doma, ale pracuju už od konce prosince .. po Vánocích jsem nasatoupila do práce. Nedalo se to finančně utáhnout bohužel...a taky jsem byla ráda, už mi to doma lezlo na mozek :grinning:. Ženichů bude mít princeznička dost a dost a po celé republice se dívám :wink:.
22. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky, vsechny zdravim a nestiham vas docitat, byly jsme na chalupe u kamaradky s jeji holcickou, bylo to fajn
:slight_smile: vsem gratuluju k dobrym vysledkum nebo zjisteni pohlavi a taky vyhodnym nakupum
:wink: ja zatim neporizuju nic, mam toho hodne po male a hlavne jeste nevime, co cekame... tak potom
@kami1984 my taky nevime, miminko se pry stydi, tak snad priste!

22. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@pepsilight jéé 14.4 mám narozky! :grinning: A taky mě čekají nákupy dárků. Tchýně teď o víkendu oslavuje narozky, tak jsem zvědavá, co jí nakonec vyberu. Zatím absolutně netuším:grinning:
22. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.