• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky tak to jsme na tom stejne urcite to bude tak ze az me neco trkne tak to bude dokonaly ale do ty doby ? nevim fakt premejslim nad tim uz dlouho a fakt nevim :frowning2:
22. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
@pepsilight u nás v rodině se na kulatiny dávají věci na památku. Zlatý řetízek, náramek atd...
22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
@cinky Máš narozeniny stejně jako můj manžel :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
autor
@cinky Jé, tak ty jseš taky beránek jako já :slight_smile: Já jsem 25.3. :wink:
22. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
@lucinda85 jé to je náhoda!
@lucietka77 taky jsi tak tvrdohlavá?
22. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@cinky taky me to napadlo kouknu se po necem peknym :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
autor
@cinky jojo.. ani nemluv :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz
@cinky :slight_smile: ne ne. Teprve první dítko čekáme. Ultrazvuk na srdíčko máme zítra. Tak drž palce. To je super, jak jsme na tom stejně. Už cítíš pohyby? Ta moje prďolka se už pěkně mele. Ale zatím to je jen lehtáníčko. Jsem zvědavá, co přijde později :slight_smile:
22. únor 2011 v 16:59  • Odpověz
@lucietka77 po pravdě bych taky nejradši na pár měsíců nastoupila. Ale můj nechce ani slyšet. No ale finančně strádám až až. Je to fakt hrůza. A to když si představím, co všechno musíme pokoupit. Tak snad to nějak zvládnem. Ach jo.
22. únor 2011 v 17:01  • Odpověz
teda holky. Já mám narozky 23.3.
a můj chlap o den později 24.3. Tak vidím, že jsme tady samí beránci :wink:
22. únor 2011 v 17:03  • Odpověz
autor
@lucik32 No právě proto, máme dva úvěry a to se fakt nedalo.. navíc u přítele v zaměstnání je málo práce, tak jim škrábli i nějaký peníze.. no hrůza :frowning2: Takže nebylo zbytí než nastoupit. Ale jak jsem řekla, mně to v práci baví, jen mně nebaví to ranní vstávání... :unamused:
22. únor 2011 v 17:15  • Odpověz
autor
@lucik32 @cinky @lucinda85 Beránci jsou super :wink:
22. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
@lucietka77 no já chodila taky na 6tou hodinu. Vůbec si to teď nedovedu přestavit. Pořád jsem taková unavená. Pořád se mi chce spát. Před tím stačilo 6hodin spánku. Teď ale neeee :slight_smile:
Nejvíc mě štve ta naše vláda. Asi si myslí, jak jsme na tom všichni dobře. Bych jim to přála, aby takhle počítali peníze. A ještě nás oškubou kde můžou. Důchodcům přidali a maminkám vzali. To je fakt bezva...... no nic, ještě se naštvu.....
22. únor 2011 v 17:20  • Odpověz
zrovna očučuju bazárek. Sháním leginy pro těhulky. Nemáte nějaký nápad kde to koupit?
22. únor 2011 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky, teda ja vas vubec nestiham :slight_smile: Konecne jsem vas docetla! My jsme byli v patek v poradne, prcek sebou mrskal o 106, vykouzlil nekolik modelovskych poloh, tak mam spoustu fotek na flashce :wink: doktorka z nej byla uplne hotova, skoro jako ja :grinning: Jinak mi za mesic silene povyskocillo bricho, kdyz si vezmu, ze jsem teprv v pulce, tak nevim, co budu delat v lete :frowning2: Z prace jsem uz hodne unavena, tak jsem rikala dr. , ze jeste mesic a uz kocim (stejne me porad ukecava, at zustanu doma v klidu). tak musim vse dat do kupy, nez budu zaucovat novou kolegyni. Smlouvu mam pouze jako zastup za materskou, takze se nebudu mit potom kam vratit, ale vzhledem k tomu, ze se misto vykonu prave stehuje z Brna pryc, ani mi to nevadi, stejne bych nezvladala dojizdet. A kdo vi, co bude za par let, planujeme 2 deti po sobe :wink: Jen me mrzi to, ze me ta prace bavi!
Jinak holky trham vam partu, protoze jsem znameni Panna :grinning: Manzel ma narozky v cervnu, prcek bude v cervenci a ja jsem v srpnu, taky pekny!
No a s nakupovaci manii cekam po velkym utz, az nam snad reknou, ze je vse ok!
22. únor 2011 v 17:31  • Odpověz
@lucik32 to je fakt, nic proti duchodcum, ale co oni potrebujou?vseho maji plny skrine, domacnosti. Penize potrebujou na leky, to beru, ale v mnoha pripadech by jich nemuseli brat tolik...ale to je zase to nase zdravotnictvi....
22. únor 2011 v 17:34  • Odpověz
@lucifer84 nemůžu na to ani myslet. Ježí se mi chlupy na těle. Fakt velká pomoc mladým rodinám. A to se ještě sjednotí DPH a plenky budou taky dražší.
No mě snad místo držet budou. I když, jestli se to podaří, taky by jsme chtěli hned dvě děti za sebou. Ať je to při jednom.
22. únor 2011 v 17:39  • Odpověz
autor
@lucik32 Myslím, že i mě místo držet budou.. ale nechci to zakřiknout.. bůhví, jak to bude, jestli nestihneme oba prcky naráz nějak :grinning:
22. únor 2011 v 17:57  • Odpověz
tak holky mam darek pro maminko koupili jsme ji krasny hodinky a pak jeste krasnou palmicku myslim ze je to super :grinning:
22. únor 2011 v 19:08  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:
Tak já právě objednala z mimibazaru tři hračky od Lamaze, kočičku, pejska a dráčka :slight_smile: Já prostě do toho zítřka už nevydržím, tak už mě to nakupování chytá :grinning: ráno jsem si objednala i těhu kalhoty a tepláky :grinning:

@lucik32 No o naší vládě a vůbec celém tom systému radši pomlčím, nechci být sprostá :confounded: Ale je to fakt až neuvěřitelné co se děje, nepochopím jak tak můžou kašlat na ty co to nejvíc potřebujou, je mi z toho až smutno :frowning2:
22. únor 2011 v 19:12  • Odpověz
Tak změna termínu svatby :frowning2: Brácha od přítele se svojí jsou v Anglii toho 7.5. tak to budu muset zítra všechno zas popřesouvat na jiné datum, uvidím co mi řeknou na úřadě kdy budou mít volno...Nemám ráda takové starosti navíc :frowning2:
22. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
@eeelishka To je blbý :frowning2: Tak snad to půjde rychle a nebudou žádné problémy navíc
22. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
@lucik32 já už cítím i kopanečky:slight_smile:
@eeelishka jejda, tak držím pěstičky ať dobře vyřídíš! A chceš to posunout jakým směrem?
22. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz
@cinky Děkuji, pěstičky se budou hodit :slight_smile: No právě že později už to moc nechci kvůli těhu a o týden dřív to nejde, máme v Třinci Hutnický den( možná znáš) a restaurace kde to chceme bude plná lidí a úřad už bude taky plný,byly volné jenom dva časy minulý týden..takže jedině 23.4. tak uvidím co mi na to zítra na úřadě řeknou...je to o dva týdny dřív, tak to by ani nevadilo, chceme to už mít za sebou ,ale snad bude hezky... :confused:
22. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem si myslela že jediná věc kvůli které nebudu moct usnout bude velký UTZ a teď to bude spíš kvůlli tomuhle :grinning: No marne, co by to byl za život bez překážek...
22. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@eeelishka To mě dělala tchýně když jsme ji řekli v prosinci že se budeme brát v září tak nic neříkala a pak když jsem nechala vytisknout oznámení tak řekla, že na svatbu nepůjde že moc dobře víme že každý rok jezdí na dovolenou v září tak jsme ji řekli at tedy nechodí a byla strašně uražena že to kvůli ní a její ani nezamluvený dovolený nechceme změnit :zipper_mouth: No alespoň holky vím hned od začátku s kým mám tu čest :unamused:
22. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lucinda85 No teda, to je pěkná potvůrka, že to tak řeknu, to by mě zvedlo ze židle :angry: ...a byla tam nakonec?
No oni by tu dovolenou i zrušili, ale mají to zajednané od ledna a zaplacenou zálohu a připravovat nikoho o peníze fakt nechci a je blbé aby tam brácha nebyl,sice za svědka jde ten druhý ale i tak...no však se uvidí co mi zítra řeknou, už aby bylo ráno, jsem jak na jehlách :grinning:
Zrovna jsem koukala na bříško a ten malý špuntík už mě zdraví i přes něj :slight_smile: No jo zas je večer tak má tam dole mejdan asi :grinning: No doufám, že u pana doktora bude klidnější ať zvládnem přeměřit všechny ty orgány :slight_smile: a hlavně ať nám ukáže ten nejdůležitější :grinning:
22. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@eeelishka Nakonec ano, ale bylo kolem toho diskuzí ti povím. Na oběd šla taky jenom na chvilku a hned po dortu se frčelo domu :angry: no mě to bylo jedno, ale trochu mě to mrzelo kvůli manželovi :unamused: Jak tě mimčo zdraví už vidíš pohyby na bříšku?
22. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz
@lucinda85 No to je teda hvězdička ta tvoje tchýně, to mě mrzí, že vás tak zlobí...No už vidím na bříšku jak do mě šťouchá :slight_smile: I to že je třeba na jedné straně,bříško je šišaté :grinning:
22. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz
@eeelishka Taky už jsem to zjistila že je, ale my se naštěstí moc nestýkáme. Taky jsem si toho všimla když jsem jednou ležela na boku, že se mi najednou udělal boule na druhé straně :grinning:
22. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.