• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucinda85 Pěkně se nám tam vrtí ti malí uličníci :slight_smile: chtěla jsem se zeptat když budeš kupovat peřinku tak v jaké velikosti? jsou rozměry 135x100 a 120x90...postýlka má rozměr 120x60 tak mi příjde ta větší peřinka už velká tak ti nevím...zas jsem viděla krásné povlečení na tu větší peřinku...
22. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz
@eeelishka No to mám taky dilema jakou velikost koupit když jsem chtěla tak mi prodavač doporučil at to pak vezmu najednou, že to záleží na povlečení, takže až si půjdu pro to vyhlídlé povlečení tak vezmu k nim pasoucí velikost a podle té budu kupovat i to ostatní..jedno jsem ted v neděli podědila, ale na jakou je to velikost fakt nevim asi to budu muset přeměřit
22. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
@lucinda85 No právě že větší výběr povlečení je na tu větší peřinku :frowning2: Zas jestli má postýlka 120x60 tak si nedokážu představit kde tam těch 135x100 nacpu, bude to takové přepeřinkované....
22. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz
@lucietka77 postýlku jsem kupovala přes mimibazar a je naprosto úžasná. Krásný stav,absolutně neškráblá a má moc hezký tvar a teakovou barvu.Ještě mi k tomu paní dala dvě netklá bílá prostěradla a vaničku. Za komplet postýlka,matrace,prostěradla a vaničku jsem dala 1800,- Jsem fakt nadšená. Teď se dívám po nějakém pěkném kolotoči.
Jo a abych netrhala beraní partu,tak můj manžílek je také beran.Já jsem těhotná panna :grinning:
22. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz
@eeelishka taky se rozhoduji který rozměr. Jelikož si povlečení chci šít sama,tak nemusím řešit výběr. Možná bych šla do té menší,myslím že ta velká bude v postýlce moc nahňahňaná. Má tu některá z vás zkušenost ?
22. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz
jo a holky,budete pořizovat polštářek ? já co jsem viděla,tak miminka většinou leží jen na matraci,nebo mne zaujal ten molitanový klín.Jak to budete řešit ?
22. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz
@vonkacka No právě, mě to taky přijde, že u té větší peřinky tam toho bude v té postýlce moc....a polštářek, no zatím jsem viděla v prodeji polštářek s peřinkou dohromady, ony jsou to stejně jenom takové placky malé, není vůbec vysoký..ten klín jsem taky někde dneska viděla, taky mě zaujal :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz
@vonkacka Jo a taky jsem viděla na mimibazaru postýlku s doplňkama za dobrou cenu...zaslali ti to všechno poštou normálně? spíš sis to asi vyzvedla že? mám strach že někteří to budou chtít jen osobním odběrem..
22. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz
No nic já pádím na kutě, zítra mě čeká dlooouhý den...tak dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz
@eeelishka já měla štěstí,že to byla paní z Dejvic a já v Dejvicích pracuji,takže jsem to měla 5min autem.Fakt štígro :slight_smile: Ale našla jsem si přes bazar pěkný dřevěný přebalovací pult a ten mi paní posílá dopravcem PPL za 210kč (je v celku složený,nejde rozložit)
No já právě uvažuji o tom klínu.Přijde mi fajn ten mírný náklon,hlavně kdyby si miminko třeba ublinklo. Později bych to vyměnila za polštářek.
22. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz
ještě mě napadla otázka. Budete dávat mantinel ze tří stran,tak jak je to všude na obrázku ? Já chci mít postýlku u sebe u postele a když tam bude ten mantinel,tak na miminko neuvidím. Asi ho dám jen ze dvou stran. Jsem děsná,všechno hrozně řeším :slight_smile:
22. únor 2011 ve 23:02  • Odpověz
dobrou,klidnou noc a krásné sny
22. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ránko, no jsem od půl 7 vzhůru což u mě nebývá zvykem, ale nešlo už spát, hlava plná přesunití termínu svatby a UTZ :grinning: Venku sněží a sněží a mrzne,brrr :unamused:
@vonkacka No já právě uvažuju taky nad tím mantinelem, líbí se mi to a je to i praktické, ale zas fakt z té jedné strany na to mimčo nevidiš tak nevím, taky to budu řešit asi jak ty, bude jen ze dvou stran :slight_smile: A ten klín je taky fajn, a není to drahé takže to asi taky vemu :slight_smile: Tos měla super, že sis pro to mohla dojet přímo..Ale tak já včera bloumala po netu a našla jsem si v záložkách jednu stránku a tam postýlku co chci a dokonce se šuplíkem za parádní cenu, a sklady mají tady deset minut ve vedlejším městě tak super :slight_smile: úplně jsem na ty stránky zapomněla..
23. únor 2011 v 08:21  • Odpověz
@eeelishka Ahoj, tak přeju aby si dneska dobře pořídila na úřadech a hlavně mimčo se ukáźalo v plné kráse :wink:
23. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
@lucinda85 Děkuji :slight_smile: No všechno se to zatím hroutíí :frowning2: 23.4. je volný úřad ale restaurace už ne...musím počkat do 10 pak zavolám kvůli šatům aby mi potvrdila na kdy jsou volné než budu domlouvat další termíny,aby mi to zas nepadlo na šatech když něco domluvím...to je na palici, a takový to měl být krásný den...ale věřím že až uvidím toho našeho fotbalistu tak se všechno zlepší :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:15  • Odpověz
@eeelishka : určitě bude :wink: Tak zase kdyby to bylo úplně bez komplikací to by snad ani člověka pořádně nebavilo :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
Holky, potrebuji radu. jdu ted do mesta, musim a desne me boli parva bradavka, je cela natekla, vystopula, jakoby odrena a boli jako cert..nevite, co s tim?? je to tak neprijemne...
23. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
autor
@vonkacka Ahojky :slight_smile: tak to je práda, že jsi tak dobře pořídila.. Jo a s polštářkem je to tak, že se nedává první rok vůbec. Někdo tvrdí, že by se jím mohlo mimčo udusit, ale však víš, jak se všechno přehání, takže bůhví proč to je, ale nedává se ze začátku. Ten klín se mi taky líbí, ale ještě uvidíme.. Mantinel je tam proto, aby se mimčo nebouchlo o šprušle. Takže pokud máš tu možnost, oddělala bych jednu bočnici a postýlku přišoupla úplně k posteli.. je to strašně praktické a v noci, když budeš kojit, tak mrňouska nebudeš ani muset moc budit, jen si ho posuneš k sobě a nakojíš :slight_smile: . To mi poradila jedna trojnásobná mamina od nás z práce (má moc dobrých rad, protože dělá pro "Bránu k dětem") :wink:
23. únor 2011 v 09:59  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami, to teda nevím.. :frowning2: Ale zukusila bych to ochladit nějakým studeným obkladem a ev. natřít pantenolem nebo něčím takovým zklidňujícím...a pokud by to nepřešlo, tak bych raději zašla k doktorce..
23. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
autor
@eeelishka Nezoufej, ještě to bude krásný den, uvidíš .. :wink: Jak mrkneš na bobiška, tak zapomenš na všechny potíže :wink:
23. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
autor
Jo a holky, paní mi napsala, že ta zavinovačka, co jsem si od mí objednávala se už bohužel prodala na jiném serveru, tak mám smůlu ... :frowning2:
23. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
@kami1984 Bradavky mě taky bolívají, ale asi ne tak moc a nateklé ještě nebyly, jak říká lucietka, zkus to ochladit a necim osetrit, treba masti na bradavky po kojeni jestli uz mas koupenou...ale radsi bych toho doktora navstivila...v tomhle obdobi se zacina tvorit uz to prvni mlezivo, nekomu to uz treba trosku sem tam vytece, ja uz taky mela tu cest..tak aby si tam nemela treba ucpane nejake kanalky...
23. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
@lucietka77 to me mrzi ze ti ta zavinovacka utekla, mela si takovou radost :frowning2:
23. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
No tak jsem všechno pozařizovala na 16.4. a zrovna jak jsem ukoncila posledni telefon tak mi pritel rekl ze mu napsala svagrova ze nakonec nikam nejedou at nic nezarizujeme a nechame to tak jak to bylo..ze by ten zajezd stejne zrusili kvuli penezum :astonished: No ja ji mit po ruce tak ji asi jednu vrazim :angry: od osmi vsude telefonuju,nervuju se jak nic nepasuje a jak se to podari konecne tak tohle, hlavne ze byla od rana na facebooku a videla me tam....no uz nikam nevolam, asi by me prekrtili na cvoka,hlavne v restauraci a na urade...
takze svatba bude 16.4., aspon to budeme mit brzo za sebou a doufam ze bude jakoz takoz hezke pocasi :slight_smile:
23. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
Tak pádím do obchodu a pak koooonečně na UTZ :sweat_smile: držte palečky :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:07  • Odpověz
@eeelishka Ta troje švagrová ta je taky na pěst :grinning: Držim palce a čekám na odpolední info :wink:
23. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@eeelishka svagrovou bych asi zabila :sweat_smile:
@lucietka77 skoda s tou zavinovackou...
@vonkacka my meli mantinel taky jen tak, abychom na malou videli - teda ze zacatku, kdy byla tak malinka, ze po postylce necestovala a nemohla se tedy nijak zranit... a pozdeji jsme dali postylku jinam a tam uz mela mantinely vsechny
u nas strasna zima, ani jsem malou ven netahala, tak spolu varime a jsme v teple kuchyne :wink:
23. únor 2011 v 11:44  • Odpověz
@eeelishka ahojky, drzim moc palce, at vse dopadne dobre :slight_smile: Ted nebudu mit par dni pc, tak se asi nedozvim, dnesni novinky, tak doufam, ze to tady pak nekde najdu a nebo Ti pisu :wink:
23. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
@lucietka77 to už jsem taky někde četla, že se to dá tak vyřešit, ale já mám postel nízkou a postýlka bude mít vysoko matraci. Měla bych tam veliký výškový rozdíl... Tak nevím, jak by to vypadalo.
@eeelishka to tě teda obdivuji, že jsi jim nevynadala! :grinning: S mojí výbušnou povahou bych se asi neovládla. A loni v dubnu už pěkně bylo. Tak uvidíš, že to tak bude i letos.
A holky já jsem včera dostala od prcka takovou pecku, že jsem se až lekla:grinning: Ležela jsem, měla jsem ruce na bříšku a najednou taková bomba:grinning: Ale když přiložil ruku tatínek, tak nic:frowning2: Doposud jsem kopanečky cítila úplně malinko, tak už to asi sílí.
A držte mi pěsti. Jdu zítra na sono srdíčka. Třeba se poštěstí a mimčo se ukáže.
23. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
autor
@eeelishka Jo a k tomu termínu svatby... je to nádherný datum.. příroda se už probouzí, vzduch voní jarem, ptáčci zpívají.. já tohle období strašně miluju :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.