• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka teda,to by mi z nich opravdu švihlo...ale v dubnu už snad bude hezky a aspoň nebude takové horko :wink:
23. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
Tak jsem tady konečně, měla jsem tu ještě natěšenou mamku tak jsme koukaly co už objednám z netu :slight_smile:
Takže jsme přišli do té nemocnice, seděli jsme v čekárně a jako by to to naše stvořeníčko cítilo tak mi uštědřil takové kopance jako ještě zatím ne a rovnou do močáku, až jsem nadskočila :grinning: Pak jsme šli k panu doktorovi, který nebyl bohužel moc ukecaný dneska, ale po chvíli nám sdělil že to je "slečna" :sweat_smile: Takže klucííí máte další kamarádku- Kačenku :wink: Všechno poměřil, jsme zdraví jak rybičky :sunglasses: ..akorát smůla video tam nedělají, jenom pro sebe si to nahrávají a 3D fotky taky ne...a fotku mi udělal takovou pitomou,je tam jen hlavička vidět a kousek rozmazaného tělíčka a přitom tam pak měl takový pěkný záběr celého těla, ani rozměry mi neřekl, moc jsem na to na začátku neviděla, monitor měl natočený k sobě,ale pak nám ukázal páteř, nožičky, ručičky a srdíčko :slight_smile: ...zítra mám kontrolu u svého doktora tak ho poprosím od UTZ a o lepší fotečku, je šikovný, vím že mu to vadit nebude :slight_smile:
Na příteli bylo vidět, že se mu to líbí, nejdřív stál o nohou lehátka, usmíval se a třeštil oči a pak se nenápadně přibližoval za záda pana doktora :grinning: Ale samozřejmě pak pan hrdý dělal jakoby nic :grinning: Odpoledne jsme byli na prvním focení bříška, teda zatím jenom ve velké bílé košili, zatím bříško v ní není vidět ale fotek bude 9 tak to postupně poroste desátá fotka bude už s miminkem :slight_smile:
23. únor 2011 v 17:56  • Odpověz
A všem děkuji za podporu :slight_smile: A při tom všem jsem hodila za hlavu i tu svatbu..neumím se moc na lidi zlobit, jsem od přírody kliďas takže mě to rychle přešlo, zítra k nám příjdou na návštěvu tak určitě pokecáme jakoby se nic nestalo...dokonce jsem i radši, že je to dřív a počasí čert vem, však to není jen o tom a jak říkáte, třeba bude krásně a v květnu bude pršet :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:04  • Odpověz
@eeelishka jééé...moc gratuluji k holčičce!!!!
23. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
@cinky No já dneska dostala taky pořádnou pecku a ne jednu :grinning: a včera jsme už s přítelem pozorovali bříško jak se hýbe při kopání, je to super, lepší jak telka :grinning:
Zítra přeji hodně štěstí na tom ultrazvuku a při zjišťování pohlaví, je to krásný pocit když to doktor vysloví, mě se až chtělo brečet :sweat_smile:
23. únor 2011 v 18:07  • Odpověz
@vegal děkujiii :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:08  • Odpověz
A nějak si taky nemůžu sundat ten úsměv z tváře, pořád mi tam sedí :grinning:
23. únor 2011 v 18:22  • Odpověz
@eeelishka a taky k těm velkým kopancům...už se asi těšila,až vám ukáže,je je holčička :slight_smile:
Mě se prcek včera večer a dneska odpoledne,když jsem ležela,prcek protahoval přes celé břicho takže mě kopal a šťouchal na obou bocích současně :grinning:
23. únor 2011 v 18:26  • Odpověz
@vegal No to se těšila teda pořádně :grinning: i do té UTZ sondy pořád kopala, se jí asi nelíbilo, že na ni něco pořád tlačí :slight_smile:
No ty už máš velkého prďolu, už tam má míň místa tak za chvíli budeš asi i vidět třeba otisk nožičky :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:58  • Odpověz
@eeelishka no,přes ten tuk,co je pod kůží,pochybuju
Ve fotoblogu mam dnešní fotku břicha :grinning:
23. únor 2011 v 19:04  • Odpověz
@vegal pěkné bříško a pěkná maminka, sluší ti to :wink:
23. únor 2011 v 19:10  • Odpověz
@eeelishka Děkuju :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
Tak nahodila jsem tady nové fotky, utz, bříška i dvou nových věcí co jsme dostali :slight_smile: Zítra ještě přidám lepší UTZ celého tělíčka :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:29  • Odpověz
@eeelishka Taky gratuluji k holčičce :slight_smile: Tak se to zase začíná obracet a ted budou samé holky :slight_smile: a co jinak všechno v pořádku?
23. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
@eeelishka Mooooooc gratulujiiiii!!!!!! Mému prckovi se taky ta sonda nelíbila, tak do ní šťouchal.. :grinning:
@vegal Bříško máš kráááásnýýý ... máme ho hodně podobné, už je to pěkný pupíček, co?? :wink:
Holky a kopance už cítím ale trochu jinak.. trochu se uklidnil v přemetech (asi jak roste, tak už má asi fakt míň místa) kopance cítím na méně místech, ale zato silnější než před tím a víc kopanečků na jednom místě za sebou....
23. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jojo vypadá to, že teď to budou třeba samé holčičky :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz
@lucietka77 Děkuju!!!Tak hoď taky fotečku :wink: Přesně jak říkáš,kope na míň místech,zato dýl a s větší intenzitou
23. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
@lucinda85, @lucietka77 Děkuji holky, jinak je vše ok podle doktora :slight_smile: Ještě zítra zkusím poprosit toho svého doktora ať mi Kačku fotne celou :slight_smile: Nakonec ten poměr kluku a holek se vyrovná :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz
autor
@vegal jé, já mám foťák na chalupě, zapomněla jsem ho tam před 14ti dny.. :frowning2: zjistili jsme že se nám ulomil kloub krytky baterií a ony teď vypadávají. Tak to musíme asi zalepit izolepou :frowning2: .. byla jsem strašně naštvaná, protože jsem ho dostala od miláčka k Vánocům.. :frowning2: a on mi ho pořídil, abysme mohli fotit mimíska... :unamused: Strašně mě to mrzelo... :pensive: . Ale nějak to vymyslím a vyfotím.. slibuju :wink:
23. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak musí ti naši kluci mít na výběr nějaké nevěsty... :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz
@lucietka77 No to jo,aby se holky o ně pak nepopraly, nebo naopak :grinning:
23. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
autor
Holky, víte co by bylo super, kdyby jsme se pak někdy někde mohly všechny sejít s těma našena drobečkama :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
Jo holky chtěla jsme se zeptat, uvažuju o klínu do postýlky a napadlo mě když budu mít monitor dechu jestli pod tím klínem bude dobře fungovat...co myslíte?
23. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
@lucietka77 Přesně to mě napadlo taky :grinning: Bylo by to parádní,sejít se a seznámit ty naše prcky spolu :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz
autor
@eeelishka S tím monitorem dechu by mně to taky zajímalo, budu ho mít taky. Pro jistotu a klid...
23. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz
autor
@eeelishka No všichni prcci budou skoro stejně staří.. to by mohlo být super.
23. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
@lucietka77 No právě :slight_smile: Však něco časem vymyslíme :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz
autor
@eeelishka doufám, že jo, však je ještě dost času :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz
@lucietka77 To je škoda,ale izolepou to určitě nějak půjde a budete moct fotit :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
Holky jsem úúúplně mrtvá, asi půjdu na kutě ... a zítra zase do práce.. ještě, že už je zítra čtvrtek... :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.