• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 No nějak to rychle utíká ty týdny, dyť teď byl víkend a pozítří je zas :slight_smile: Tak pokud jdeš chrnět tak hezké sny tobě i prckovi :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz
@lucietka77 dobrou noc!Ty dva dny zase utečou a budeš si moct odpočinout :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz
@eeelishka gratuluji k holčičce :slight_smile: a s tou svatbou,je dobře že jsi kliďas,já bych to asi tak lehce nerozdejchala,ale duben je fajn,byla jsem na svatbě kamarádovi v polovoně dubna a bylo 25st. Fakt nádherně. Takže to bude krásné,uvidíš :wink: Hlavně už se nikomu nepodřizuj,je to Tvůj den ! Teda Tvůj a Tvého budoucího manžela :grinning:
24. únor 2011 ve 03:58  • Odpověz
já tady teď straším po baráku,probudilo mě pálení žáhy a vůbec nemůžu spát,ještě že je net :slight_smile:
24. únor 2011 ve 03:59  • Odpověz
autor
@vonkacka teda koukám, takhle v noci??? :slight_smile: Pálení žáhy je moc nepříjemné ... :frowning2:
24. únor 2011 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:40  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se k vám přidat na pokec?jsem také ve druhém trimestru jako vy a nemám s kým pokecat..
a našla jsem tu vaši debatu navíc čekáte miminka skoro ve stejné době tak jestli se můžu přidat... :sunglasses:
24. únor 2011 v 08:45  • Odpověz
@lucietka77 Tak jak jsi vykročila do posledního trimestru??? :grinning:
24. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
@jezulicka Ahoj!Určitě se přidej :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
@vegal ahojky tak to jsem ráda...tak se dívám odkud tak jste a je to různé...ty už jsi dál se dívám...můžu e zeptat byla jsi už jistě na vyšetření srdíčka a na cukru?jak to prosím tě probíhá já jdu příští týden na srdíčko a další týden na cukru mám obavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 v 08:56  • Odpověz
@jezulicka to srdíčko nevím,mě to kontrolovali asi při velkém UTZ,protože nikde speciálně jsem kvůli srdíčku nebyla.
No a ten cukr...přijdeš tam nalačno,vezmou ti krev,počkaj na výsledky a daj ti vypít ten sladkej roztok...je sice hnusnej,ale vypít se to dá.No a pak tam musíš 2 hodiny sedět a pak ti vezmou krev znova...a to je vše
24. únor 2011 v 09:00  • Odpověz
@vegal aha a moč ranní nemusíš tam donést to jen krev ti berou?
24. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
@vegal můžu se tě zeptat kolik si přibrala do ted?mně jde ta váha dost nahoru se bojím , že budu jak mamut.. :grinning:
24. únor 2011 v 09:09  • Odpověz
@jezulicka ne,ranní moč se nenosí...aspoň tady ne.
minulý týden jsem měla nahoře celkem 8 kilo
24. únor 2011 v 09:12  • Odpověz
@vegal hmm tak to moc nepřibíráš já už mám nahoře 10kilo.. :astonished:
24. únor 2011 v 09:13  • Odpověz
@vegal ono je to individuální asi...co už,..
24. únor 2011 v 09:13  • Odpověz
@jezulicka jj...každá to má jiné...ale teď mě čekaj ty nejhorší 3 měsíce,ve kterých se přibírá nejvíc :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:15  • Odpověz
@vegal no to mi ani neříkej tak to budu mít fakt tak 30kilo nahoře to bude co shazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
@jezulicka bych to moc neřešila...hlavně aby byl prcek v pořádku a rostl tak jak má :wink: A už víš co čekáte?
24. únor 2011 v 09:20  • Odpověz
Dobré ranko maminky :slight_smile: já přišla zrovna od pana doktora s další fotečkou, přemluvila jsem ho ať mi udělá lepší než pan doktor včera v nemocnici :slight_smile: no stejně malá spinkala a byla stočená do klubíčka ale i tak je tam toho víc vidět než včera, dokonce i srdíčko :slight_smile: Bude mít po mamince spánkový režim asi, celé dopoledne prospí a v nocí řádí :grinning:

@vonkacka Teda ty sis přivstala dneska :slight_smile: to ta žáha musí fakt hodně pálet když tě to probudí, míváš to často?

@jezulicka Ahojky, vítej mezi námi :slight_smile: Další holčička mezi námi, my se to dověděli včera tak jsem ještě z toho celá veselá :grinning: Tak už se nám ten poměr holčiček a chlapečků tady asi vyrovnal :slight_smile: Já zatím přibrala 5 kilo a nějaké drobné, uvidíme jak to půjde dál...Jo a ohledně toho cukru, na stránce 58 v téhle diskuzi jsem se o tom vyšetření trochu rozkecala, proč se to dělá a jak se to dělá tak mrkni, třeba ti to pomůže, je tam i odkaz na jednu stránku...
24. únor 2011 v 09:40  • Odpověz
autor
@vegal Achoooj :slight_smile: dobré ránko!! No, vkročila jsem v pořádku a s tím, že jsem včera poprvé viděla kopanec na bříšku :slight_smile: - a nebo to byla spíš hlavička, jak se prďolka asi protahoval... poprvé to bylo tak, že jsem to viděla :wink: byl to mazec :wink: Neskutečný .. začala jsem se smát ani nevím jak .. normálně mě to dostalo.. :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:41  • Odpověz
@lucietka77 Tak to gratuluju...je to krásný!!! :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
@eeelishka ahojky a díky moc za radu, a já vidím , že máš v dubnu svatbu..tak to gratuluji my měli taky v dubnu 25 a bylo krásně teplo...to je takové jarní vše pučí moc hezké..
24. únor 2011 v 09:45  • Odpověz
@eeelishka a jinak gratuluji taky k holčičce.. :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:47  • Odpověz
@lucietka77 Tak to je super,to muselo byt krásné :slight_smile:
@jezulicka Děkuji a nemáš zač :slight_smile: , máme no, taky doufám že bude hezky :slight_smile:

No holky já zas mizím, jdu k nám do práce s lístkem na peníze a objednat se na cukrik...tak zatím se mejte, papa
24. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
autor
@jezulicka Vítám tě mězi námi .. z tloustnutí si nic nedělej.. já měla minulý týden 12 kilo nahoře...a neřeším to.. nemá to smysl, protože to opravdu neovlivníš, pokud do sebe horem dolem necpeš jídlo.. :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
@lucietka77 ahojky no já se nijak nepřejídám právě samozřejmě občas to saldké si dám hold chutě..ale jinak s jídlem střídmě povečeřím v 5h. a pak už nejím až ráno....ono je to i prý genetika a taky jak je která zavodněná a kolik má plodové vody já ji mám dost takže je to hodně voda v těle..
24. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
@lucietka77 a už máš nakoupenou výbavičku,?já zatím jen pár oblečků ale jinak nic...už musíme v březnu začít ono to pak uteče a ke konci budeme rádi že se hýbu... :grinning:
24. únor 2011 v 10:14  • Odpověz
@eeelishka se dívám že jsi ze Třince já jsem z Ostravy tak to máme kousek od sebe... :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
@eeelishka Gratuluju k holcicce!!! :wink: my uz jednu mame, tak jsem zvedava, jestli budeme mit druheho kluka nebo dve holky, snad ase priste ukaze...
@jezulicka Vitej! K tomu pribirani - ja minule pribrala 20 kg, ted bych se tomu rada vyhnula, zatim mam nahore 4 kg, ale ke konci to pak jde hodne rychle nahoru :unamused: kazdopadne ale kojenim to jde dolu rychle, v porodnici jsem nechala 11 kg :wink: takze do roka a do dne jsem byla zpatky na sve vaze (mozna uz driv, uz si to nepamatuju presne)
@vegal Krasny brisko!

Holky, co uz js¨te vic tehotne - citite skytani? :slight_smile: ja to u male mela hodne casto, ke konci snad kazdy den, je to hrozne legracni, takove skubani bricha :sweat_smile: ale nastesti po narozeni vlastne vubec neskytala, netrpi na to, takze to asni nijak nesouvisi
24. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.