• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
ahoj holky, vzbudila jsem se a nestiham...venku minimalne 5cm snehu, sviti slunko, mrzne a je to tu jako na horach!! masakr:((( dneska prijede na vikend kamoska, tak uklizim, varim a do toho chce nase Nela drbat:slight_smile:
ustlala jsem a ona mi to rozkopala, ale ten spokojeny vyraz:slight_smile:
holky, co vam pomaha na zadery?? jinak dekuji za vcerejsi typy ohledne prsa, prestalo to z niceho nic..tak nevim..
a vcera jsem poprve zaregistrovala, jak tam male uvnitr kopka,bylo to prima!!!

takl ta kamoska veze 30ks mega domacich kolacu:slight_smile:) kdo to sni??
@vegal krasny brusko:slight_smile:)
@jezulicka juu, ostravacka, to jsme kousel od sebe:slight_smile:)
@lucietka77 to musi byt super, manza ma dost zhruble dlane atak ty vcerejsi kopanecky necitio a me to mrzi:(( ale myslim, ze si pak uzije taky
@eeelishka holcicka, konecne, skvele:slight_smile:))
24. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
@kami1984 jů tak to je super je nás tu více z ostarvska.. :wink:
24. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
autor
@jezulicka Je to podle mně z 80% o genech.. jinak si to taky nedokážu moc vysvětlit.. já se taky extra nějak víc necpu.. anvíc máme vyšší energetický výdej, než normálně a hodně se v těle zadržuje vody... proudí víc krve... už jsem to vzdala a neřeším to...:slight_smile:
Výbavičku nemám komplet... mám oblečení, to ano a mám taky jednu zavinovačku, 2 osušky s kapuckou pár tetra osušek (plenkových - ještě po mně). Máme postýlku (nemáme ještě matraci, ale budu mít od kamarádky). Mám baby vak na nošení. Ale spoustu věcí ještě musíme dokoupit nebo sehnat.. ...
24. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@lucietka77 tak to už máš dosti věcí já ještě nic....musíme příští týden začít...a jaký máš vybraný kočárek?
24. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
autor
Holky musím upřímně říct, že mně to fakt dostalo, když to cítíš a i vidíš, jak se ten malej hlásí o slovo.. :grinning: to je fakt mazec.. smála jsem se až mi málem dojetím vyhrkly slzy.. :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
autor
@jezulicka Nemám vybraný žádný.. nemám se o to starat :slight_smile:, protože přítel ho chce koupit sám a chce ho i vybrat, tak jsem na druhou stranu ráda, že se o toto nemusím starat.. :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:24  • Odpověz
@jezulicka jj, je to fajn, pak se muzem sejit a obsadit nejakou nekur. kavarnu:slight_smile:)

No holky, ja asi drazsi veci budu kupovat po kvetnu, to bychom meli mit penize z prodeje domu..vybrano muzu mit apak to za vikend zfoukneme:slight_smile:)) jen mimi musi vydrzet co nejdyl u me, abych ho mela pak kam ulozit:slight_smile:)
@lucietka77 treba mamka desne nakynula a to byla stihla... ja byla vzdy oplacanejsi a porad se drzim, jen vypadam, ze jsem jen trosku pribrala, porad to neni tehu bricho:(( vcera na obede se tak divne na me koukali, co tam to jde za tlustosku:slight_smile:))
24. únor 2011 v 11:29  • Odpověz
@lucietka77 ani si mu neřekla jakou barvu třeba tak to je dobrý na chlapa , že koupí sám kočárek...
24. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
@kami1984 no to by nebylo špatné ale těch nekuřáckých moc není... :confused: a prosím tě jaká ty oplácaná..to jsi ještě neviděla mě...nepříjde mi , že jsi nějaká oplácaná...já jsem ted už jak váleček.. :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
Ahojky, tak zítra valím na ten cukr, tak jsem zvědavá. Dnes nejím nic sladkého, omezím trošku rohlíky, na oběd radši rýži, maso zeleninu. Pro jistotu, ale jako naschvál mám strašné chutě na sladké.
@vegal ahoj, chci se zeptat, ty 2 hod cos tam čekala, jsi byla dál bez jídla?
24. únor 2011 v 11:55  • Odpověz
autor
@berule Já myslím, že se můžeš najíst až po tom druhém odběru, ne? Aby se vidělo, jak se tělo popralo s tím cukrem...
24. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
Me ceka cukr za 5tydnu, no uz se tesim:(((
24. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
autor
@jezulicka Neřekla jsem mu níc.. a když jsem koukala na netu na kočárky , tak mně skoro sprdl, že se o to nemám starat :grinning: že ho stejně vybere a koupí on a že to bude překvapení :wink:
24. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
ahojky holky jak se mate ?? :slight_smile: :slight_smile: Tak vcera jsem byla oslavovat maminky narozeniny a myslim ze to byl prekrasny den :slight_smile: :slight_smile: maminka dostala jeste k hodinkam nausnicky s velkou kytkou a tuniku protoze mela kulatiny tak jsme ji s pritelem chteli udelat radost myslim ze mise byla splnena. Jediny co me mrzi je ze jsem nestihla dort proste se vynechal nebyl :frowning2: :frowning2: to tam chybelo. :frowning2: Dneska se jdu podivat na nakou mikinu nebo svetrik pro malyho za nakou rozumnou cenu prece jenom to bude mit necely tri tydny tak mi prijde zbytecny mu kupovat drahy veci.jinak se omlouvam ale docitat nestiham strasne kecate :wink: tak se zatim mejte papa
24. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
autor
@pepsilight Ahojky :slight_smile: tak to měla určitě moc velkou radost .. i bez dortu :slight_smile: . Tak ať dnes dobře pořídíš :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
@jezulicka :ahoj vítám novou členku :wink:
24. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@pepsilight :čau a co tady na koníkovi něco v bazárku ? Já dnes, nebo zítra čekám na balíček objednala jsem si pár věciček a hlavně pro malého spartanské bodíčko :grinning:
24. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
@lucietka77 Jééé to je krásný, že už jsou vidět i pohyby malého na bříšku u nás furt trucuje já ho sice cítím, ale manžel zatím ještě neměl tu kliku, ale jak říkám on nemá žádnou trpělivost a věčně na něho prdí a klepe tak se tomu pindovi ani nedivím :grinning:
24. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz
@lucietka77 ahojky no jasne ani jsem takovou radost necekala.. :slight_smile: :slight_smile: snad jo kouknu se po necem a pak koupim zase neco zbytecnyho jak jinak :grinning:

@lucinda85 koukam se furt ale ja nevim mam strach z nakupovani na netu nevim proste se bojim ze to nedejde a ja prijdu o penize
24. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@pepsilight tak já taky nenakupuju za draho jen opravdu nějaké oblečky ted jsem třeba platila jen 200 a zatím se mi nestalo, že by to nepřišlo a měla bych s tím nějaké problémy :wink:
24. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
@berule jo...ty dvě hodiny můžeš akorát pít.Tak si s sebou něco vem na pití...jedna paní tam měla svačinu,tak si jí dala hned jak jí po dvou hodinách nabrali krev :slight_smile:
24. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@vegal @lucietka77 díky holky, už se psychicky připravuju :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
autor
@kami1984 jééé, jsem zapomněla pogratulovat k pohybům :wink: mazec, že ? :wink: Kopanečků si ještě užije ažaž.. :slight_smile: ten můj už to taky nebere jako bůhvíjakou událost :grinning:.. ale jak to bylo včera vidět, tak to bylo úžasný :wink:
24. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
autor
@lucinda85 Neboj, to přijde ... a nebo máš možná klidné miminko :slight_smile: .. zas až se narodí, tak nám Ti malí nedají spát a ty budeš mít toho nejhodnějšího broučka :slight_smile:
24. únor 2011 v 15:43  • Odpověz
@lucietka77 Luci dekuji, jooo:slight_smile:)nechapu to, takovy vetrelec:slight_smile:)

holky a kolik se te glukosy musi vypit???
24. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
ja na netu mam bohate zkusenosti, nejdrazsi vec byla za 10tisic avse porobehlo dobre, ale nakupuji na proverenych serverech nebo pres aukro, kde mam jistotu, ze maji pravni ochranu kdyby neco...
24. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
autor
@kami1984 Jojo přesně, jak vetřelec :grinning: :grinning: .. ale jenom trošku, nebylo to tak moc :grinning:
24. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
autor
Na netu kupuju domácí spotřebiče.. nejdražší byla asi pračka... ale taky i loni zájezd do Chorvatska jsem objednávala přes net včetně pojištění :slight_smile:. A do dvou nebo tří dnů jsme odjížděli :grinning: a taky pohoda :wink:. Mrňouska jsem objednávala nějaké oblečky...
24. únor 2011 v 15:52  • Odpověz
@lucietka77 Nebo ted dělá hodného a až vyleze tak k něj bude divoch :grinning:
24. únor 2011 v 15:57  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zase tady na skok, čekáme za půl hoďky návštěvu tak jsem uklízela o život :grinning: jsem unavená jako štěně, nejradši bych šla spát a ne tady za chvíli někoho vítat :grinning: Ještě jsme předtím trajdali po obchodech a zlatnictvích a hledali ty "pravé" snubní prstýnky :slight_smile: Večer tu nahodím další fotečku té naší fotbalistky, jo a 2.3. jdeme nahrávat UTZ na DVD a fotit 3D fotečky, beru sebou přítele a mamku :slight_smile:
Tak ja fičím něco ještě přichystat na stůl a večer se ukážu....pěkný podvečer přeji a pozdravte miminka :slight_smile:
24. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.