• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@berule tak to máš za sebou..se máš..a jaké to bylo,a výsledky ti dají hned nebo se zase čeká?
25. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
@soucke00 No právě a přitom pokaždé stačí to mrně dát do babyboxu nebo někam zanést kde jsou lidi, a určite by dostalo fajn rodiče...takové ženské bych zavírala na doživotí a obzvlášt ty co si dítě nechají a pak ho týrají :rolling_eyes:
25. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
autor
@berule Gratuluji :wink:, že máš ten cukr za sebou :slight_smile:. Jinak rodit bych chtěla na Polní.
25. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@eeelishka Přesně tak. takový patří zavřít, až zčernají.
25. únor 2011 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Výsledky ještě nemám, prý když to bude špatný, tak mi zavolají, když to bude dobrý, tak mi řeknou výsledky v poradně 9.3. Docela se to dalo vypít, byl dobrý nápad donést si čaj, v něm se to líp ztratí než ve vodě :grinning:
25. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
@berule hele a jaký čaj sis brala sebou,?a kolik?a to ti oni doporučili?
25. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@jezulicka Vem si nějaký těhu čaj, třeba teekanee, je prý dobrý...ve vodě je ta sladká srajda nechutná...
Tak já pádím vybírat oblečky pro tu naši slečnu :slight_smile:
25. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
@eeelishka tak utíkej a pak napiš co jsi koupila.. :slight_smile:
25. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
@jezulicka uz jsem to tu mozna psala, ale nam to v nemocnici daly sestricky primo s cajem a citronem a to bylo uplne bez problemu, fakt se to dalo krasne vypit :wink: pro jistotu si tentokrat vezmu s sebou termosku s cajem (tehotenskym - mne chutna Leros, ale jde treba i cerny nebo roibos, ovocny, co mas rada) a citronem, kdyby to treba uz nedavaly... takhle me ta predstava uz nedesi, nejneprijemnejsi je tam to sezeni a cekani - chce to dobrou knizku :wink:
25. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
@annca aha takže si vezmeš litr čaje?a ten citron už dáš do toho?
25. únor 2011 v 16:11  • Odpověz
@jezulicka já si vzala 0,75 l ovocného čaje, citronku mi sestřička taky nabídla, ale nechtěla jsem, dalo se to i bez i ní. Já jsem tam nemusela čekat, mohla jsem odejít, ale vrátit se za 2 hod. Radši jsem tam v teple seděla a četla si :wink:
25. únor 2011 v 16:11  • Odpověz
@berule a kolik se toho teda musí vypít??
25. únor 2011 v 16:19  • Odpověz
@jezulicka My meli pullitrovy kelimek caje s citronem a v nem 75g glukosy. Vezmu s pro jistotu tentokrat i svuj (termosku mam asi 3/4 litrovou) kdyby to nedavali, tak si to zaliju, jinak si to dam potom na spraveni chuti :wink:
25. únor 2011 v 16:25  • Odpověz
@jezulicka měla jsem 0,75l flašku neslazeného čaje, z něj mi odlila do skleničky a do ní nasypala glukozu, to jsem vypila a zbytek toho čaje bylo jako pitný režim na ty 2 hod, co jsem byla ještě bez jídla.
25. únor 2011 v 16:28  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile: no nez vas doctu, tak to bude asi trvat :grinning: Chvili tu nejsem a pisete jsk o zivot :grinning: konecne uz me zdravy muj pocitacek, tak jsem rada.

@eeelishka Moooooooc gratuluju k holcicce :slight_smile: uz jsem byla uplne nedockava, az si prectu, co mas v brisku a taky ze je vsechno ok :slight_smile:

@beruleAhojky, takze u naseho mileho pana dochotra si muzem vzit na cukrovku cajik?To je super :wink:
25. únor 2011 v 17:06  • Odpověz
ahojky holky tak jsem se vratila uspesne od rodicu rozbil se m´jim septopbox a vcera jsem jim koupila novy nez jsem prisla domu tak hovor ze nejde zapojit a ze je to rozbity tak jsem tam dneska musela a zjistila ze vymemili korektory a proto jim to nejde tak to byla sranda mela jsem to asi za 10 min a chudaci rodice nad tim travili buhvi jak dlouho to nas... ze jo ?? :grinning: :grinning: jinak asi si pujdu zahrat bowling co doma ? akorat jsem dogruntovala a pisu vam jeste se podelim ze malej kope snad kazdym dnem trochu silneji takze je to citit a fakt je to zazitek :grinning: :grinning: :grinning: jestli jsem jeste neblahoprala tak se omlouvam blahopreji k holcicce eeelishko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
@miruska_h Jo jo, můžeme, je to fakt lepší :wink:
25. únor 2011 v 19:58  • Odpověz
Tak holky, krásný víkend. :slight_smile:
25. únor 2011 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem konečně doma z nákupů, ještě jsme seděli u našich :slight_smile: Tak náš baby bazárek se zavírá :frowning2: a my náhodou natrefili na poslední den, zrovna prodejnu likvidovali, ale ještě nás tam pustili ať si klidně prohrábnem ty krabice...tak jsme hrabali a hrabali a nakoupili :grinning: a to nejlepší na tom je, že tam měli novou postýlku od Drewexu, přesně tu co jsem měla původně vybranou (akorát bez stahovací bočnice,protože to bylo drahé),snížíli nám cenu o 700 kč kvůli likvidaci té prodejny a má jak stahovací bočnici tak i vyndávací příčky, takže paráda, z toho mám velkou radost :sweat_smile: ...už jsme ji s přítelem složili abychom se na ni mohli mrknout :slight_smile: Vlastně nám snížila pak o polovinu všechno co jsme nakoupili :slight_smile: Už jsem nafotila, nahodím to za chvilku do alba :slight_smile:

@miruska_h Ahojky, tak počítač už šlape tak jak má jo? To je dobře :slight_smile: A moc děkuji :slight_smile: I když kamarádka říkala, že jí byla dvakrát na UTZ potvrzena holčička, i podle krve to měla být holka a nakonec kluk jako buk...tak si to ještě nechám ve středu ověřit, ať nemáme fakt překvápko :grinning:
25. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz
@eeelishka tak to je stesti jeste ze ste se trefili a mate vecicky a postylku. ja jsem vcera koupila krasou osusku a zinky a slevneny prosteradlo z toho jsem mela radost za chvili me ceka baleni neeeeeeeeeeeeeeeeeee ja se tak netesim to bude makacka tak tady pak strasneee dlouho nebudu nez nam zapojej net :frowning2: :frowning2:
25. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
@pepsilight Jo jsem ráda, hlavně tu postýlku už mám za sebou, dneska jsem tu proseděla celé dopoledne na netu a hledala postýlky, tak zas další čas ušetřený pro další dny :slight_smile: osušku budu objednávat z jednoho obchodu i takovou 8mi dílnou sadu do postýlky...tady z těch stránek, moc velký výběr tam nemají ale ceny za povlečení super...já budu brát sadu peřinka, polštářek, povlečení, prostěradlo i mantinel za 800 kč, zvlášť by to bylo jednou tolik..http://ada.mimishop.cz/
Tak už máte velké stěhování před sebou říkáš..uvidíš bude to krásné se zabydlovat v novém :slight_smile: horší to před tím všechno zabalit, to je fakt...a bez toho netu, no to ti nezávidím, ale tak stejně budete mít hodně práce se zabydlením, tak by tě net akorát zdržel, hlavně my tady :grinning: akorát pak budeš dlouho dočítat, pokud budeš dočítat no :slight_smile: Kdy to stěhování vypukne?
25. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
pardon tak 6ti dílnou sadu do postýlky za těch 800 kc...ať tady nemystifikuju :grinning:
25. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
Holky myslíte, že to nosí velkou smůlu kdybych tu postýlku nechala rozestavěnou? já bych si do ní aspoň dávala ty věci co postupně nakoupíme, zatím to nemám kam dávat totiž a v té postýlce je místa dost :confused:
25. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz
@eeelishka to je super ze uz to mas naplanovany me furt zbejvaj ty mikinky nemam zadny musim to jeste do porodu sthnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak uz mam snad vsechno uz zadny nakupovani bavi me to jen jeden den a to musim stihnout nakoupit vsechno nemyslim obleceni protoze na to koukam furt pak jsem uz neprijemna a otravna nastesti tyhle velky veci mam tak jsem spokojena :slight_smile: :slight_smile: jj uz to brzy vypukne at uz to mam za sebou a jedu kupovat dekorace na ty se nejvic tesim to bude to nejlepsi na tom stehovani :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz
@pepsilight No já z toho oblečení mám ještě hodně málo,ale to mě nebolí, to dycky při nakouknutí do obchodu taky po něčem chňapnu :grinning: Hlavně ty velké věci jak říkáš, ty jsou nedůležitější a ty chci mít co nejdřív koupené...
Joo dekorace to je parádička, to si vychutnej :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz
@eeelishka jj pak nemas stres uz vis ze to mas ale dej si pozor :grinning: pak az je budes mit tak zacnes kupovat kraviny teda pro me to nejsou KRAVINY ale potrebny veci pro malyho bez kterych by se neobesel ale podle pritele zacne to nenapadne jedna malinka hracka a pak to jede kravina za kravinou a je to... takze si to dobre rozvrhni ne jako ja :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz
@pepsilight no to mi povidej, my dneska taky meli diskuzi o tom k cemu jsou dobre vytahovaci pricky u postylky nebo stahovaci bok, no chlapovi to proste nevysvetlis :grinning: porad si mlel svou ze je to na nic a ze to stejne nevyuzijem, no na facku :angry: Nakonec jsem si domu privezla postylku co ma oboji :sunglasses: a je to, neptat se, proste kupovat :grinning: ja to nejak rozvrhnu no, velke veci nakoupim rychle a ty kravinky postupne :grinning: v pondeli mi dojdou tri hracky Lamaze, tak to zas bude komentaru :grinning:
25. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz
@eeelishka jeee lamaze tam maj krasny hracky mam dve musela jsem je mit a kdyz jsem videla jejich kolotoc tak jsem se zamilovala a pak jsem se koukla dolu na cenu a my srdce prestalo busit pres 2 tisice tak to jsem si opravdu nekoupila ale za to mam obycejnej kolotoc a myslim ze je nadhernej aspon pro me :slight_smile: mas pravdu chlapum to nevysvetlis poprvy jsme meli diskuzi s teplomerem do vody on na co vdyt je zbytecnej staci loket a ja na to ho potrebujem ze to neodhadnem a se podelam kdyz malyho polozim do teply nebo studeny vody od toho ten teplomer je a tak mame krasne cervenej jinak nastesti si ladime s vecma obcas naka veticka ale to je hned vyreseny takze to mam dobry.... :grinning: :grinning: :grinning: horsi to bude asi s tema dekoracema to budu asi soptit ja budu chtit trochu odvaznejsi veci ne kriklavy nebo moc extravagantni neco mirnejsi co se tam hodi mam celej byt v hlave a uz prestavuju :grinning: :grinning: :grinning: a on bude chtit neco usedlejsi doufam ze najdem kompromis :slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:08  • Odpověz
@pepsilight Jo Lamaze jsou fakt super, koupila jsem tři hračky,starší sice ale tak snad budou v dobrém stavu, na fotkách vypadaly dobře :slight_smile: Nové jsou fakt drahé...No však hlavně, že my si to umíme odůvodnit ty nákupy :grinning: my ty naše diskuze vedeme víceméně se smíchem tak dobre, můj chlap je strašný kliďas v tomhle a já se sice třeba nervnu, ale za minutu už jsem v pohodě a už blbneme :grinning: No dekorace do bytu by u nás taky prošla celkem s klidem asi, máme podobný vkus..uvidíš, třeba překvapí a shodnete se :slight_smile: Kdybych měla penízky tak ten můj byteček celý překopu, nový nábytek a tak, tehdá jsem na to byla sama a zařizovala jsem sice novýma věcma ale představa byla úplně jiná,ale mnohem dražší a na to jsem neměla...a teď taky už ne, teď jsou důležitější jiné věci :slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:18  • Odpověz
No nic Petko ja ficim na kute za pritelem :slight_smile: ocka se klizi a zitra treba vstavat...tak dobrou noc a hezke sny :slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.