• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka jj tak tomu rozumim nabytek mame taky nic moc nebyl podle mych prestav ale drzi a je cisty a to je hlavni :slight_smile: ted uz mluvim o dekoracich to se tyka v radu 2000 kc jen abych mela pocit ze je to novy a krasny a moje :slight_smile: jj jasne taky jdu hajat tak brou :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 ve 23:36  • Odpověz
@lucietka77 a nenabídli ti operaci ploténky ? Já jen,že to mám za sebou. Mě odcházela pravá noha,mravenčení - brnění,až to došlo k tomu,že jsem ji přestávala cítit. Byla jsem v Motole na Spondylochirurgii (doporučuji) a ploténky opravili a dostala jsem čtyři krásné šrouby do bederní oblasti L5-S1. Bohužel se mi po roce uvolnil jeden šroub a tak jsem tam šla znova a vyndali mi je.Řekli mi - otěhotněte si,odroďte si a pak přijďte a my vám tam ty šrouby vrátíme. Musím to zaklepat,ale já mám od té doby pokoj.Noha funguje,záda bolej tak nějak normálně jak jsem zvyklá. Takže se tam třeba pro šrouby vracet nebudu :slight_smile: Byla tam jedna velká nevýhoda a to ta,že po té operaci nesmíš 3měsíce sedět a ani se ohýbat v pase.Chodit musíš jen zavěšená do podpažních berlí. To bylo fakt děsný.
26. únor 2011 v 05:06  • Odpověz
jo jinak tu dřepím už hodinu u compu. Opět nemůžu spát ,ještě že je zítra sobota .
26. únor 2011 v 05:07  • Odpověz
@soucke00 kamarádce vyřiď,ať neháže flintu do žita. My máme za sebou 1x IUI ,2x IVF a 2x KET, bylo nám řečeno,že děti mít nemůžem.Manžel spermiogram nic moc a mě přezrávala vajíčka a když mi vložili embryo,tak se nikdy neuchytilo na sliznici. Dodnes mám ještě 7embryí v mrazáku. Stal se ovšem zázrak a po 7 letech snažení jsme otěhotněli přirozeně. Doktor jen kroutil hlavou :grinning: Od té chvíle věřím na zázraky :wink:
26. únor 2011 v 05:13  • Odpověz
@eeelishka to je bezva,že jste tak pěkně nakoupili a ještě to co jsi opravdu chtěla :slight_smile:
26. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
@pepsilight s tím stěhováním ti to asi i závidim.Jen mě moc neberou ty doplňky :slight_smile: Jen se na to chytá prach :grinning:
Mě včera psala známá,že její strejda chce vyměnit byt 3+1 za 2+1 ´,je to v bytovce kousek od naší,ale nějak si nedovedu představit stěhovat najednou dva obydlené byty.A ještě než by se to vyběhalo na úřadě,tak by se dřív narodil malej a to je blbé.Tak holt zatím zůstanem v tom našem krcálku a za pár let se snad odstěhujem do baráčku.Přeju ať to máte brzo za sebou a můžeš zařizovat.
26. únor 2011 v 09:41  • Odpověz
@vegal ahojky a vy se chcete stěhovat?jak máte velký byt?
26. únor 2011 v 09:44  • Odpověz
@vegal a ty bydlíš v Plzni ve městě?
26. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@jezulicka máme 2+1 v paneláku,tak by se samozřejmě větší byt hodil,ale máme slíbeno,že se budeme moct časem přestěhovat k tchánom(do samostatného domu).
Nebydlím v Plzni,ale v menším městě na půl cesty mezi Plzní a Klatovy
26. únor 2011 v 09:55  • Odpověz
@vegal ha tak to jo...to budete mít dobré na baráčku lepší jak byt asi ne? :wink:
26. únor 2011 v 10:05  • Odpověz
@jezulicka to jo,jen to bude trvat ještě několik let...ale když jsme tu vydrželi 8 let,tak to ještě nějaký rok zvládnem i s mrňouskem...aspoň tu máme všechno,tam budeme na vesnici a k doktorům se bude muset dojíždět
26. únor 2011 v 10:13  • Odpověz
@vegal to víš že jo,raději si počkej na baráček,je to úžasný. Já žila celý život v paneláku na Kladně a teď bydlíme 4roky na vesničce v baráčku s malou zahrádkou a je mi tu tu jak v ráji. Ani jsem netušila jaký já jsem zahradník :grinning: Opravdu si raději počkej na ten baráček,než-li jít teď do 3+1. S miminkem to ještě vydržíte,to nepotřebuje vlastní pokoj.
26. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
@vegal jo to dojíždění je jediné mínus.Bez auta si to neumím představit,ale stojí to za to :wink:
26. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Od osmi čumákuju do stropu, už jsem to vzdala a vstala jsem :grinning:
@vonkacka Ale koukám, že ty si na nohou už zase mnohem dřív...Taky jste to měli pěkně náročné s tím otěhotněním,to musí být šilené tak dlouho se snažit a pořád nic..je moc dobře že se to nakonec povedlo, a dokonce bez zásahu lékařů :slight_smile: Tak to jí pak někdy řeknu, že to nesmí vzdávat :slight_smile: No a s těma zádama, dobře si udělala, že si byla na té operaci, s plotýnkama není žádná sranda a v dnešní době už se to dá krásně vyřešit, až na tu rekonvalescenci pak s těma berlema..

@vegal Jj, je to super, hlavně za tu postýlku jsem ráda, původně jsem tam pro ni ani nešla :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:19  • Odpověz
@vonkacka jo,bude to určitě lepší.Jen s tou zahrádkou nevím...já jsem na zahrádku hrozný dřevo :grinning:
To je dobře,že jsi v baráčku spokojená!
26. únor 2011 v 10:19  • Odpověz
@vonkacka no,řidičák mam už 7 let,ale už dlouho jsem nejezdila.Tak až budem bydlet jinde,budu muset začít :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@eeelishka o to větší radost jsi musela mít :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@vegal No my jsme taky ve 2+1, ale bohužel bez možnosti jít někam do většího, tak tu musíme hold vydržet, ale já myslím že to půjde v pohodě....mohli bychom ke tchánům,mají celý spodek volný,ale tam by to chtělo veeelkou rekonstrukci a na to teď není, a taky soukromí by tam taky moc nebylo no..tam půjdem až později, postupně se to začne předělávat a až bude nebo budou děti na střední tak pak šup pěkně do klídečku na vesnici :slight_smile: Na tu výchovu dětí bych ráda abychom měli fakt soukromí, protože by v tom ti špunti měli fakt zmatek a taky kvůli dojíždění do školky a školy...
26. únor 2011 v 10:24  • Odpověz
@vegal hele já na zahrádku taky nikdy nebyla.Když jsem bydlela ještě s našima aoni náhodou odjeli na dovolenou a já se měla starat o pokojové kytky,tak nám bohužel všechny chcíply.Ale na baráku je to jiné,chceš si jít dát ven kafíčko a mít kolem sebe krásno,tak se do toho pustíš a ono to jde samo.Jen si musíš najít čas,to je to nejsložitější
26. únor 2011 v 10:25  • Odpověz
@vegal No to jo :slight_smile: Řízení se neboj, první jízda po dlouhé době je stresující ale uvidíš, že jak dojedeš na určené místo v pohodě tak to z tebe všechno opadne :slight_smile: Já taky loni začala jezdit po dloouhé době a to jsem ještě předtím jezdila s automatem, takže jakoby s ničím a nakonec jsem musela a v pohodě...akorát teď mám zase chvíli pauzu, tak na jaře se do toho musím pustit ať zas nestresuju..
26. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
@eeelishka chápu tě.Hlavně mít na výchovu klídek a časem si uděláte to jinak,aby bylo větší pohodlí
26. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
@vonkacka to je ono...dokopat se k tomu...to je u mě problém :slight_smile: Už asi měsíc se odhodlávám k ušití kojícího polštáře a ještě jsem na to nesahla :unamused: Jo a kytky doma,to je případ sám pro sebe...nemam žádnou protože jsem všechny usušila...jak říkám,mě by chcípla i kytka umělá :grinning:
26. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
@eeelishka myslím,že kdybych musela někam jet,tak bych to zvládla,ale když nemusim a všechno mam " u čumáku " tak mě k tomu nikdo nedonutí :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:33  • Odpověz
@eeelishka jojo bylo to šílené.Po 2letech marného snažení jsem měla šílené stavy,kdy jsem měla chuť zařvat na každou těhotnou a nesnášela jsem děti.Byla to strašná beznaděj.Pak jsme to začali řešit přes doktory a mě blikla naděje.Po každém embryotransferu jsem se cítila strašně těhotná a to trvalo dalších 5let a loni v lednu jsem to vzdala. Řekla jsem si.že už na to nemám sílu a že mám štěstí na skvělého manžela a že nemůžu chtít všechno. No a v září jsem měla málem zástavu srdce,když jsem zjistila,že já neplodná jsem těhotná :grinning: Je to nádhera.
26. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
@vegal já to měla taky tak,řidičák od 18let,ale vůbec jsem nejezdila.Když jsem se přestěhovali sem,kde jezdí 3 autobusy za den,tak jsem byla donucena.Manžel mi koupil za 10tis. starou Mazdu 323 z roku 1989 a řekl mi,ať se to v ní naučím a klidně jí celou obouchám..Já si stejně raději udělala 2 kondiční jízdy v autoškole (vřele doporučuji),protože jsem se o tu Mazdičku bála :grinning: .Dnes už se cítím za volantem jistě a taky už mám nové krásné auto :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
@vegal No přesně, dokud jsem jezdila do práce a byla jsem líná vstávat o půl hodiny dřív na bus tak bylo autíčko dobré a teď jak sedím doma tak mě vozí přítel,když jedu třeba k nám do nemocnice s lístkem na peníze :grinning: ale to teď hlavně přes zimu, tady ty cesty jsou někdy na zabití a někteří jezdí s prominutím jak hovádka tak mám strach, jednou jsem už bourala a to mi stačilo, v hlavě to mám pořád...
26. únor 2011 v 10:47  • Odpověz
@vonkacka to je skvělé,že se to povedlo,když už ses smířila s tím,že mimi nebude...ale ono to tak asi funguje,znám několik ženských,kterým se zadařilo,když přestaly doufat :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:48  • Odpověz
@vegal jo a ještě jsem ti chtěla říci,že na té fotce co máš v albu,vypadáš tak na 16let.Jsi tam jak holčička :wink: Já mám hrozně moc ráda černobílé fotografie.
26. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@vonkacka v to doufám,že dostanu staré auto,abych ho mohla odřít a nikdo mi za to nenadával :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:50  • Odpověz
@eeelishka jak člověk jdnou bourá,tak je jasné,že to není ono,ale zase se říká,že se z tebe stane dobrý řidič až po první bouračce :wink: Hlavně že to dopadlo dobře.Já se taky bojím,protože můžeš jet sebeopatrněji,ale přiletí nějakej blbec a nic s tím neuděláš :frowning2:
26. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.