• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@miruska_h ani u nás by to nebylo zas tak hrozný, ale máme 2 úvěry, takže mazec :frowning2:
17. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
lucietka77 @miruska_h: no jo děvčata money money money to je hrůza :confounded: . Mě bylo dnes v práci takně naznačeno, že kdybych chtěla jít na rizikovku, že mi nikdo bránit nebude. To fakt vyznělo trošku jako tak si zbal a čau :unamused:
17. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
@lucietka77 jo tak pak to je jina :unamused: je to s tema prachama v dnesni dobe fakt na pendrek :angry:
17. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
@lucinda85 to je taky pekne blbe.ale nekteri zamestnavatele jsou pekni sobci :unamused:
17. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
miruska_h : No tak alespoň vim, že kdybych fakt musela rychle skončit tak se na mě nikdo nebude zlobit :wink: A co si dělala ty, že si už doma?
17. led 2011 ve 14:04  • Odpověz
autor
@lucinda85 to je v pytli, když se k Tobe takhle chová zaměstnavatel. Já si jenom můžu gratulovat, že jsem tu už skoro pět let a fakt spokojená. Jen doufám,. že mě vezmou zpět :slight_smile:. Chtěla bych po mateřské zpátky.
17. led 2011 ve 14:12  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jééé a Ty už máš fotku :slight_smile:. Paráda :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:13  • Odpověz
lucietka77: už jsem předtím měla jinou, ale pak najednou to zmizelo po každém přihlášení tak jsem se na to vyprdla :grinning:
17. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lucinda85 no ja delam ve skolce a nastaly tam nejaky zmeny a chca nechca jsem musela odejit.Ale krasne mi to vylso, stejne jsem chtela yt od Ledna uz doma, protoze mezi tema malyma detma je to celkem riziko, co se tyce nemoci a tak.Obvzlast nebezpecne jsou nestovice, futr jsou tam nejaky infkcni rymy a tak, tak jsem radeji doma a od te doby jsem porad zdrava a nemam zadne problemy, takze si nestezuji. :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
@lucinda85 sice nez jsem si zvykla, ze budu doma mi trosku trvalo,ale ted uz si to uzivam.jsem tak trochu maniak a ma prace me hodne bavi,tak jsem si to porad nedokazala predstavit,ale ted kdyz tam jdu treba jen na navstevu, tak jsem rada, ze jsem tam jen na chvili :grinning: uz jsme si s mym miminkem zvykli na svuj klid :grinning:
17. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
@vegal jééé to je boží, holky díky za pěkná slova, asi bude muset prošťouchnout jinej odborník když do MUDr. s ultrazvukem nešlo a mimísek se držel zuby nehty :grinning:
17. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
miruska_h : Jo tak to chápu :wink: To bych se taky bála...já sedím v kanclu takže pohoda :slight_smile:
dělala si ve školce jo tak to musíš mít hodně ráda děti. Můj manžel taky byl na civilce ve školce :wink:
17. led 2011 ve 14:26  • Odpověz
@lucinda85 jo to ja mam deti rada. :slight_smile: Pohybuju se mezi detma snad odjakziva Obetovala jsem tomu aj dost volnyho casu kdyz jsem jeste nemela jine starosti :wink: tak doufam, ze i to moje bude spravny jak ma byt :slight_smile: je to narocny i psychicky docela.Porad musis byt ve strehu, aby se nekomu neco nestelo, jsou jak pytel blech, takze porad jistej stres :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
miruska_h: No já bych to dělat nemohla. jenom když vidim tety hyperaktivního synečka tak jsem z něj hotová a to si nedokážu představit jich mít ve třídě několik :grinning: Už si byla na triplech? Už ti řekli kdy půjdeš na ten první velkej ult ve 20 tém?
17. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@lucinda85 no a vem si ze ja jich tam mela 27, z toho jeste nekteri nemeli ani 3 roky,takze takovy polovickni jeste :grinning: no stalo me to dost sil je nazacatku roku trochu vycepovat :grinning: na triplech jsem nebyla, muj doktro mi o tom ani nic nerikal.Mam zatim vse v poradku, byla jsem uz ve 12 tyxdnu na UTZ a na nejakych testesch krve.Vse dopadlo dobre.Na UTZ jsem objednana na 7.2.To budu Ve 20 plus 3.No uz se nemuzu dockat, az zae uvidim naseho malinkeho chlapecka.A jak jsi na tom ty??Uz citis pohyby???ja asi jo :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
17. led 2011 ve 14:58  • Odpověz
miruska_h: ty jo já zatím necítím nic :frowning2: ale už bych strašně moc chtěla. No já byla ve 12 tym na NT a ty vyšli v pohodě a doktor mě automaticky pak na další poradně rovnou objednal i na odběry na triply a ult zatím ještě ne, ale zítra jdu na poradnu tak snad už budu vědět. Ty už víš, že budeeš mít kluka v kolikátém ti potvrdili?
17. led 2011 v 15:24  • Odpověz
@lucinda85 reklmi to na tym NT :slight_smile: ukazoval mi tam aj camprlicka :slight_smile: ja jdu do poradny az 3.2.tak nevim no.O krvi nic.Brali mi krev zatim jen dvakrat vsecho vsudy a z toho jednou na tym NT.
17. led 2011 v 15:33  • Odpověz
miruska_h: Byla si na 3D? Já byla jen na tom obyč a ani mě nenapadlo se zeptat a doktorka nic neříkala. Doufám, že ted půjdu v únoru na ten velký a už nám taky poví. Mě zatím brali krev jenom jednou na NT a zítra půjdu podruhý na triply.
17. led 2011 v 15:46  • Odpověz
autor
@lucinda85 @miruska_h ..tak já pohyby začala cítit až na konci 21. týdne a pro prvorodičku, je to prý normální termín mezi 21.-22. týdnem. Takže @lucinda 85 vydrž. Ucítíš je už brzy :wink:. Já si myslela, že jsem je začala cítit už dřív ... mezi 16.-18. týdnem , ale Dr. mi říkala, že prý to pohyby nejsou, že to není možné, právě proto, že jsem prvorodička...ale bůh ví, jak to je.. pravda je, že teď je to úplně něco jiného, než jsem cítila dříve :grinning:.
17. led 2011 v 15:56  • Odpověz
@lucinda85 na 3D jeste ne, to mi budou delat doufam ted v tym unoru :wink: ale doktor nam tam rekl uplne vsechno.Tak je to asi vsude jinak :wink: Budu muset pomalu koncit,ale pridam si Te do pratel a t neztratime kontakt Ok?
17. led 2011 v 15:58  • Odpověz
@lucietka77 tak to asi bude aj tak u me.To az budu vedet, ze je to to prave,tak to budu moct porovnat :slight_smile:
17. led 2011 v 16:01  • Odpověz
@lucietka77 ,@lucinda85 Holky ja se zatim loucim.Mejte pekny zbytek dne a kdyztak pozdeji :slight_smile:
17. led 2011 v 16:05  • Odpověz
lucietka77 : Luci a už je to vidět na bříšku jak se tam mimčo hýbe? Já asi ani kvůli těm svým špekům to ucítím později :frowning2:
17. led 2011 v 16:07  • Odpověz
miruska_h:ok jinak určitě ještě někdy pokecáme já jsem chodím často :wink:
17. led 2011 v 16:08  • Odpověz
@lucinda85 @lucietka77 pohyby jsem cítila už v 18. tt a na štědrý den jsem to prvně cítila na ruce,když jsem ji měla na břiše.A to jsem špekatá docela dost,ale prcek je velký tak jak má být,tak holt má víc síly.Kamarádka prý cítí pohyby už od 3. měsíce,prý má hodně slabou břišní stěnu.Je to fakt u každého individuální,ale jednou kopat začnou a čímvíc to bude,tím víc nás to bude štvát a bolet :wink:
17. led 2011 v 16:25  • Odpověz
vegal : Asi máš pravdu člověk se na to těší jak malé dítě a pak budu si stěžovat, že kope a nemůžu spát :grinning:
17. led 2011 v 16:54  • Odpověz
17. led 2011 v 17:58  • Odpověz
ahoj, vítám Mirusku:slight_smile:

Vegal, super, že je miminko v pořádku a víte, v jaké barvičce nakupovat:slight_smile: Fotečka úžasná, jak má tu ručičku před obličejíčkem:slight_smile: Jak se to líbilo manželovi? Jééé, jáse těším, až zas mrně uvidím, bohužel si ještě počkám:frowning2:
17. led 2011 v 18:53  • Odpověz
@alenka83 manžel byl nadšenej a byl moc rád,že tam mohl být.Hned to volal jeho mamce...no,až se prcek narodí,tak ten bude potento.Taky jsme se domluvili,že se mnou bude na sále nebo kde budu rodit do samotného porodu a pak mně na chvilku opustí a zase se vrátí,aby viděl drobka hned
17. led 2011 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.