• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka bouračku za sebou naštěstí ještě nemám,ale umím si představit co to v člověku zanechá. Toho se hrozně bojím,až budu mít miminko v autě. Já můžu jet sebe více opatrněji,ale přijede nějaké hovado a napere to do nás. hrůza domyslet.
26. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@vonkacka jééé 16,děkuju...ale už dávno ne :frowning2: Ony ty čb fotky jsou dost milosrdné,tak si s nimi raděj pohraju,abych tam vypadala trochu líp než ve skutečnosti :grinning:
26. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, hezké sobotní dopoledne :slight_smile:

@vonkacka Jojo, říkali, že kdyby se mi to vrátilo, tak mě budou operovat, ale nevracelo se to, tak jsem byla v klidu .. no a pak jsem otěhotněla :slight_smile:. L5 S1 to bylo to místo... ten výhřez byl o dost milimetrů. Pan neurochirurg se divil, že ještě chodím...ale nejhorší byly ty strašný bolesti a křeč v celé noze.. :unamused:
26. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
@cinky jůůůůůůů, tak to je super. Takový kopanec??? To je teda divoch nebo divoška. Mě se dvakrát po sobě probudila ve tři ráno :slight_smile: a včera kopkala celý den. Ale je to přesné, jak položí ruku tatínek, tak nic. Stejně by to asi ještě necítil. Je to ještě slabé.
26. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
@vegal No já už teď jezdím hodně opatrně, na každé křižovatce se podívám na každou stranu třikrát abych měla jistotu..a s prckem v autě to ze mě bude fakt slimák :grinning: A ta fotka co tady máš je fakt moc hezká :slight_smile:
@lucietka77 Ahojky, no tak hlavní je že je ti teď dobře a přeji ti aby to tak zůstalo...u nás holky z práce tím hodně trpí, jedna už byla taky na operaci a dělá už někde jinde,kde to není tak náročné na záda, kdysi jsme tam měli ošetřovatele, fajn chlapík, už starší ale byla s ním sranda a musel toho nechat právě kvůli zádům, tež si pak zažil dost operací...
26. únor 2011 v 11:06  • Odpověz
autor
Holky jdu se projít a do obchodu, přítel je protivnej, že tu klapu do compu.. 3 dny nespal kvůli tomu zubu až dneska zabral, ale zase měl dneska jet ráno k zubaři a vykašlal se na to..... tak já jdu na vzduch ať si spí třeba do odpoledne... jsem zvědavá, až ho to zase odpo chytne...ale to je jeho věc... :rolling_eyes:
26. únor 2011 v 11:07  • Odpověz
@lucietka77 to znám a já tenkrát měla blbýho doktora a ten mi furt doporučoval parafínové zábaly a elektroléčbu. No a když jsem najednou necítila nohu,tak čuměl. V Motole mi udělali magnetickou rezonanci a bylo jasno. Operace není žádný med,hlavně po operaci se učíš znovu chodit,fakt mazec,ale od té doby mám klid. Co se týče porodu tak z toho mám trochu strach. Ale chci epidurál a kdyby to nešlo,tak až pak císaře. Nechci další jizvu. Po té opraci páteře mám na zádech 20cm jizvu. Před rokem jsem si na ní nechala vytetovat krásnou kytku,zakže už není vidět :slight_smile: No a nevím co bych si nechala vytetovat na to břicho po císaři :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
26. únor 2011 v 11:13  • Odpověz
holky, mrkněte na mé album a poraďte prosím s barvou kočárku......díky moc. Nemůžu se pořád rozhodnout :cry:
26. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
tak ve středu jsme byli na ultrazvuku. Nechápu, proč nás vůbec hnali hodinu od domova. Takový ultrazvuk jsme během třech týdnů měla po třetí. Myslela jsem, že budou zkoumat to srdíčko a paní dr. tak nějak byla celá zmatená. Malá byla zkroucená jako šnek :slight_smile: nožky až za hlavou a moc nechtěla spolupracovat. Ale aspoň jsme ji zase viděli a víme, že je zdravá. Má 26cm a 430g. Což se mi zdá podle toho co píšou trochu víc. Asi bude pěkná baba :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
@lucietka77 No to je pěkně paličatý ten tvůj přitel, tak snad se mu to nevrátí a budete mít oba klid :slight_smile:
@vonkacka no něco by se na to břicho našlo :grinning: Jo a epidurál se zavádí skrz bederní páteř? No já bych to sice měla vědět jako setřička,ale tohle je nějak mimo můj obor a už si to ze školy nepamatuju :grinning: Protože jsem četla že kdo má tetování tak epidurál nedostane, a já mám na bedrech tetování :fearful: ne že bych o něm nějak moc uvažovala,ale každý ty porodní bolesti prožívá jinak a já fakt nevím co mě čeká,jak si s tím moje tělo poradí takže kdyby to bylo hrozné tak bych ho chtěla...můj práh bolesti nebude asi moc vysoko, jelikož při blbé epilaci nohou trpím jak zvíře :grinning:
26. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@lucik32 já bych šla do té černé,ta šedá mi přijde jak vyšisovaná od sluníčka,já mám tenhle kočárek v albu taky,ale pak jsem se rozhodla pro tříkolku
26. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@eeelishka :grinning: :grinning: depilace je totiž kurevská bolest :grinning: :grinning:
tak to mi vůbec neříkej,že nedávaj epidurál přes jizvu,tak v tom případě odmítám rodit :grinning:
26. únor 2011 v 11:22  • Odpověz
@lucik32 No tak s těma barvama jsem taky na vážkách,obě jsou hezké, ta šedá může vypadat jinak v reálu než na fotce...černá je prostě černá a pěkná, líbí se mi...ale asi bych brala ten šedý, už proto že to je taky celkem neobvyklé a každý to mít nebude :slight_smile: Teda to máte velkou holčinu :slight_smile: nám doktor v nemocnici na UTZ neřekl nic, takový bručoun namyšlený...tak nevíme ani rozměry ani váhu :frowning2: ale ve středu jdu na 3D tak toho mého doktora zaplavím otázkami :grinning:
26. únor 2011 v 11:25  • Odpověz
@vonkacka No je to kurevska bolest to máš pravdu :grinning: Ale něco mi říká že ten porod bude ještě horší :astonished: Dyť i to tetování se dalo zmáknout ne? No ani ne tak přes jizvu jako jim možná bude vadit to barvivo z tetování,nevím..to by tam psali možná něco o jizvách,ale bylo zmíněno jen tetování co by kontraindikace epidurálu... :confounded:
26. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@vonkacka http://www.wikiskripta.eu/index.php/Epidur%C3%A1ln%C3%AD_anestezie_v_porodnictv%C3%AD tady treba nic o tetovani nepisou,ale jak tak koukam na ty komplikace asi si porodim normalne :fearful: predstava ze mi nejake jelito napichne nerv a ja se na nohy pak nepostavim tak to radsi budu rvat a chlapovi lamat ruku :grinning:
26. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
holky dík. Je fakt, že ta šedá v reálu, jak píše eeelishka je trochu jiná. Je taková čučavá. Ale černá je černá a moooc elegantní. Hmmmm tak zase nevím :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
@eeelishka já jsem to blbě napsala,myslela jsem přes tetování a napsala jsem přes jizvu. Každopádně jsem viděla nějaké foto,jak je napíchnutá kanilka pro epidurál a bylo to tak zhruba v úrovni pasu,to by mohlo vyjít těsně nad moje tetování. Když já se tetovat musela,jak mi pak vyndavaly ta šrouby,tak to mám vlastně 2x rozřízlé a 2x sešité. Většinou nosím bokovky a když jsem se v práci pro něco ohla,tak mi ta jizva byla vidět.Spousta zákazníků se mě ptala co se mi stalo a to je strašné a bla bla,tak jsem to vyřešila kytkou a od té doby slyším jen,jé vy máte krásně rozkvetlá záda :grinning: Mám tu kytku barevnou :grinning:
26. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
@eeelishka bohužel mi ten odkaz nefunguje.Já jdu rodit do Thomayerovi nemocnice v Praze v Krči a tam se za epidural platí 5000,- ale dělají to tam největší odborníci,proto jsem se nahlásila tam.Ráda si zaplatím,nenechám se píchnout do páteře od nějakého kdekoho
26. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@lucik32 já taky přesně vím jaký chci kočárek,ale nevím jakou barvu.Chceme ho kupovat až tak v dubnu a do té doby se snad rozmyslím.Zatím se mi líbil červený,ale včera jsem v Dejvicích potkala paní a ta ho měla v hnědo-béžové a vypadal nádherně a oranžový také není vůbec k zahození,tak babo raď :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
@eeelishka už jsem se na ten odkaz dostala. Není to nic lehkého,ale pokud mi to v Krči udělají přes tetování,tak do toho jdu.Oni jsou tam na to kapacity.
26. únor 2011 v 11:47  • Odpověz
@vonkacka taky si asi myslim ze to bude výš tam podle té fotky...Tetování budeš mít určite moc pěkné, já mám černé na bederní páteři,ale taky lidi chválí :slight_smile: uvažovala jsem o druhém,ale nějak se to dycky zakecalo tak teď si budu muset dát pauzu,ale jak bude malá větší tak pak se zas odhodlám :slight_smile:
26. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
26. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@vonkacka Tak to je teda pálka, ale jak říkáš, nechat se píchat do páteře od kdekoho je risk...takže já to asi budu muset zmáknout bez epidurálu....jako ta nemocnice je fajn co se týče zařízení a tak,ale nemám tam k těm doktorům takovou důvěru jako bych měla třeba v Praze nebo v jiném větším městě...Já osobně bych tam dlouho ležet nechtěla i kvůli přístupu personálu, žádná sláva to není...škoda, že ta nemocnice kde pracuju já má specializaci jen na kardio a chiru, tam bych klidně šla, je to malý špitál a přístup k lidem tak je dobrý...
26. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@vonkacka na těch stránkách je to pěkně vysvětleno...
26. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
@eeelishka a kam chceš to další? já jsem taky uvažovala o dalším,moc se mi to líbi.Uvažovala jsem o něčem mezi lopatkama
26. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz
@vonkacka no já jsme taky chtěla původně mezi lopatky sluníčko, ale pak se mi začlo líbit na rameni jakoby zezadu i kousek přes lopatku, v tílku to pěkně vynikne a ani to tam nebude tolik bolet, přes tu páteř to bylo hodně nepříjemné..i když jak si tam tak šáhnu tak tam taky moc svaloviny nemám :grinning: taky bych už brala něco barevného asi, nějaké zvířátko...
26. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz
@vonkacka No zrovna jak tady mám tu malou profilovou fotku s tím ramenem vystrčeným tak tam bych to chtěla :grinning:
26. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@eeelishka taky se mi to líbí na rameni,ale v létě když máš triko,nebo tílko tak to neschováš,no a když mám občas nutnost jít někam za dámu,nebo ve společenském oděvu,tak ty záda schovám,ale rameno třeba ne. No,ale teď o tom v nejbližší době stejně neuvažuji.Teď budeme mít jiné starosti :grinning: Taky se ti občas zdá jak to svoje miminko mazlíš ? Horší je pak to že se probudím a už ho nemám,tak si aspoň hladím bříško.Já se na něj tak těším :slight_smile: Jo a taky jsem teď četla,že když se leknu,tak se miminko lekne také a je pak celé zabržděné. Já mám teď lekavé období a leknu se tak 2-3 za den. Chudák ten náš malý pinďa,musí ze mě být hrozně mimo :slight_smile:
26. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
@eeelishka moc se mi líbí tvoje povlečení s mantinelem do postýlky,to ti někdo dělal,nebo jsi to koupila ? Je to takové jiné,než teď všude nabízejí.
26. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.