• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
jdu vařit,miláček si objednal španělské ptáčky,co bych pro něj neudělala ,holky taky toho svého manžílka milujete čím dál víc ? já jsem s ním necelých 8let a místo aby to vyprchávalao,jak všichni straší,tak nám ta láska roste :grinning:
26. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@vonkacka To je fakt, že záda se lépe schovají, ale tak já moc za dámu nechodím, ráda bych třeba někdy do divadla ale přítele to nějak nebere :grinning: A jedno tetování, no co však ať se kouknou :grinning: No už jsem měla pár snů o miminku, zdálo se mi jak kojím nebo jak rodím :fearful: každé ráno jak se vzbudím tak první věc co udělám, hned šahám na bříško a čekám na pohyby, večer před spaním to samé :slight_smile: Tak mě zatím ještě nikdo nevylekal nebo mě nic nevylekalo, uvidím, třeba to teprv přijde...A to povlečení jsem koupila právě v tom bazárku co rušili včera, paní mi ho prodala za 330 kč, což je úplně pohádková cena, je to 100% bavlna, kvalitní materiál a ten mantinel je takovy dvojitý polstrovaný..už jsem ho viděla na netu ale hrozně drahé....no jenže jsem přišla domů a trklo mi, že jsem neřešila velikost a ono je to na tu větší peřinku,ale nevadí, babča to na stroji zapošije, to jsou malé věci....Zrovna jsem ho vylozila do postýlky, má přijít mamka s babčou se na ni kouknout tak jsem ji udělala pěknější, fotnu to a dám to tady :slight_smile: Ještě sice nemám matraci,ale aspoň tak na očko :slight_smile:
26. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
@vonkacka Jojo bez těch našich miláčků by to nešlo :slight_smile: Tak ať mu chutnají ptáčči :slight_smile: Já jdu fotnout ten pelíšek :slight_smile:
26. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz
@vegal jee dekuju snad to stihnu vsechno rychle nechci to nak prodluzovat s tema doplnama to nemyslim jako naky slonecky a kraviny ale vsimla jsem si tam par veci co tam neni takze je potreba dokoupit to co nemame a znas to nutne potrebujeme :grinning:
26. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz
@lucietka77 jj to znam myslis ze ten muj nekam sel k tomu zubari ? ne nesel a presne jak jsi to napsala tak jsem to mela ja kdyz jsem to sem psala nezavidim ale ja jsem ho k tomu zubari dokopala tak snad to zvladnes taky
26. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
autor
Holky, nestíhám dočítat.. promiňte :slight_smile: Vy toho teda nakecáte :wink:
Tak přítel se omluvil.. asi pochopil, že to přehnal..
Teďka už přes hodinu kouká do knížky "AHOJ TATI" a s oblibou mi některé pašáže a články přečte nahlas.. a někdy jen tak vzdychne.. "přesně" a nebo " no tak to sedí" :grinning: :grinning:
Já udělala k obědu vepřové kostky na bazalce s jasmínovou rýží a teď peru a přemýšlím, co ještě nemám a co mám a do čeho bych se měla pustit nejdřív...
26. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
autor
@pepsilight Děkuju, ano říkal, že tam v pondělí určitě zajede.. tak věřím, že to dodrží :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz
autor
@eeelishka Postýlka je nádherná, jednoduchá, to si mi líbí a věcičky, cos pořídila jsou kráááásnýýýýýý :wink:
26. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
@lucietka77 tak tohle gruntovani jsem mela vcera nastesti za sebou snad to budes mit co nejrychleji za sebou a pak si sednes zase k nam :slight_smile: tak v pondeli jsem zvedava :slight_smile: mam velkyho chalapa a v tomhle je posera tak doufam ze tvuj ne :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
autor
@vonkacka Beruško, tak to je teda mazec, co sis prošla kvůli miminku.. věřím, že to muselo dást dost síly, aby z toho člověk nezblbl.. :unamused: a tím mám větší radost, že se vám to povedlo a navíc přirozeně.. jak říkáš ty ... zázraky se dějí... :slight_smile: Já na ně taky věřím :wink:
26. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
autor
@pepsilight asi budu odbíhat ke compu pořád :slight_smile: nevydžím to :wink:
26. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@lucietka77 jasny chapu taky mi to nejde :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
@lucietka77 Spočni na chvíli :slight_smile: Obídek byl určitě výýborný...Tak to já nevím či bych toho svého dokopala aby tu knížku vůbec otevřel, na knihy vůbec není, tak akorát přečíst časopis na záchodě a články o počítačích na netu ale knihu to asi nee :grinning:
26. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz
@lucietka77 Děkuji moc :slight_smile: Já to nevydržela a musela si to povlečení rozložit do postýlky :grinning: uz tam mam taky fotku :grinning: Zrovna jsem si objednala další věcičky od kamarádky tady z mk, měli mít holčičku a nakonec to byl chlapeček tak jsem ji to tam kapku proředila :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
@eeelishka souhlasim muj dela to samy koupila jsem velkou knihu o materstvi a je tam kapitola jen pro tatinky ani se do toho nekoukl za to ja ja ji mam proctenou skrz na skrz
26. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
autor
@eeelishka Obídek byla dieta, ale i přes to se povedl a byl i chutný :slight_smile: Přítel snědl dva hluboké talíře. :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz
autor
@pepsilight @eeelishka taky jsem nevěděla, jestli jsem tu knížku nekupovala zbytečně, ale teď jsem nakoukla a už má skoro polovinu knížky přečtenou :slight_smile: Jsem ráda.
26. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz
autor
@eeelishka :slight_smile: já půjdu na nákup věcí do postýlky do Ikei.. vybrala jsem si tam pás i povlečení. Jedno chci mít pestré a druhé čistě bílé :slight_smile:
Dala jsem si do fotoblogu..:slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
@lucietka77 mrkla jsem,máš tam taky pěkné vecičky :slight_smile: no už aby to bylo na koho oblíkat a mít koho přikrývat že?
26. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz
@lucietka77 vecicky jsou krasne moc se mi libi ja do ikei pojedu nakupovat naky ty dekorace tak doufam ze tam maj neco ...
26. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
mě se to zalíbilo strašně.. chci mít podklad bílý a do toho veselé barevné obrázky :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo už se na toho našeho uličníka těším :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:01  • Odpověz
@lucietka77 Já jak včera rozložila tu postylku tak jsem pořád kolem ní chodila a křenila se, přítel se mi už smál :grinning:
26. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
Ahojte holky.preji vam rasny sobotni den. :slight_smile: Tak muj milacek pokracuje v malovani a ja si lebedim a jen tak pri :slight_smile: izim, bo me k tomu nechce pustit abych mu pomhla :slight_smile:

@eeelishka jak jsi se ptala na tu postylku, tak ja myslim, ze to smulu nenosi.ja uz mam postylku davno, ale zatim ji mame ve sklepe, bo bysme ji tedy nemeli kde dat a navic malujeme,ale jak to budem mit, tak ji asi taky slozime, at se rozhodnem, kde presne bude stat budu si do ni taky davat veci co mam pro maleho, bo se mi to tady zacina pekne hromadit :wink:
26. únor 2011 v 15:05  • Odpověz
jo a moji kamosce se dneska narodila holcicka, tak jsem ji volala a malem jsem brecela do tel, jak me to dojalo :sweat_smile: uz se mooooc tesim na mojeho Mrnouska :sweat_smile:
26. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
Tak jsem zrovna objednala další věci ze dvou eshopů,myslím že za dva týdny se tady už nehnem jak to všechno příjde :grinning:
26. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
autor
@eeelishka Já tě absolutně chápu.. já už mívám takový přiblblý úsměv skoro pořád.. rozplývám se nad věcičkama.. musí na nás těhule být asi docela srandovní pohled, co?? :grinning:
26. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
autor
@miruska_h Jéééé, to je krásný ....... jáchci takyyyyy...... už abych ho měla doma... :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@miruska_h to jsem ráda, já taky do ní budu dávat všechny ty věci,jinak bych to měla všude po koutech rozložené :grinning:
Kamarádka má rodit nějak během dvou týdnů,tak se těším až ji navštívím :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
Pěkné odpoledne!Tak jsem se pustila do toho kojícího polštáře a už je hotovej...fotka v galerce :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.