• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@pepsilight V Ikei určitě dobře pořídíš. To jsem si jistá. Hodně věcí mají opravdu vyrobené s ohledem na jejich duševní vývoj a to se mi strašně líbí... :wink:
26. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
autor
@vegal Ty jseš šikulka!!!!!!
26. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@eeelishka teeeda Ty ses s tem nakupama pekne rozjela :grinning:
@lucietka77 no to mas naprostou pravu.ja jsem byla s pritelem ve ct v Brne v Tescu pro barvy a jak jsem stala u regalu, malej me kopal tak, ze jsem mela uplne zachvat smichu a pritel na me hledel, jestli jsem normalni :grinning: a o usmevu nad vsim ani nemluvim, krenim se porad :grinning:
26. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
autor
@miruska_h To si dokážu živě představit.. :grinning: Já mám taky při kždým větším kopanci rozzářený oči a hned mu to všechno sděluju :grinning:
26. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@lucietka77 No mi povídej,přítel mi sice nic neřekne ale myslet si musí svoje :grinning:

@vegal ten polštář nemá chybu, je perfektní, fakt šikulka, mohla bys to dělat i na zakázku :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:17  • Odpověz
@lucietka77 a to ty uz mas v sobe velkeho Mrnouse proti me :grinning:
26. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@eeelishka holky já nevím jak vy,ale pověrčivá nejsem.Postýlku mám složenou v ložnici a pořád na ní koukám. Kočárek ještě nemám,ale kdybych ho měla tak si ho dám klidně doprostřed obýváku :grinning: To že budu mít doma kočárek nebo postýlku nemůže mé miminko ohrozit :slight_smile: Vím,že jste tu některá psala,že je hrozně pověrčivá. Vůbec nevím,jak se stím dá žít.Zrcátka rozbíjím docela pravidelně,černá kočka u nás v ulici mi neustále běhá přes cestu a na kanály taky šlapu.Jo a v Dejvicích potkávám i dost samotných jeptišek :slight_smile: Moje babička vždy říkala,že když potkám jednu jeptišku,tak se mám otočit a jít rovnou domů,že ten den se vše pokazí,ale když potkám jeptišky dvě,tak je to v pořádku. To bych se musela zbláznit
26. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
@miruska_h No rozjela, já to říkala, že po velkém UTZ budu k nezastavení :grinning:

No nic holky, já fičím k našim, hrát karty o prašule, přeložili to na dnešek kvůli mě, zítra jdu pryč a já tam ještě nedošla :grinning: Tak večer paa
26. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
@lucietka77
@eeelishka Děkuju! Na zakázku raděj ne,asi by měl mít rrochu jinej tvar...tak pro příště budu chytřejší :grinning:
26. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
autor
@miruska_h Jo, to teda jo .... :slight_smile: už by měl mít tak 35 - 37 cm...
26. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
@lucietka77 jj prave me taky maj tam vsechno vesely tak se modlim at se nemeni nez tam prijdu :slight_smile:

26. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak je pěkně obehraj, ať máš apoň příspěvek na plínky :wink:
26. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
@vegal téda ty jsi ale šikulka a máš i hezky všitý zip :slight_smile: Jako náplň máš ty polystyrenové kuličky ? Já si ho chci také ušít sama,ale ještě jsem se nedostala nikam do galanterky s metráží. Ale furt si myslím,že mám ještě čas :grinning:
26. únor 2011 v 15:23  • Odpověz
@lucietka77 taky jsem si to rikala :slight_smile:
@eeelishka no ja bych za ni jela hned, ale rodila v Prostejove, je to sice od nas kousek,ale pockam az bude doma :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
Holky já si dala vanu a jak jsem tam tak ležela a napouštěla se voda,tak malej začal neuvěřitelně silně kopat a mě normálně nadskakovalo břicho.To jsem ještě neviděla a ani nezažila,normálně jsem na to břicho čučela a nevěřila vlastním očím.Čekala jsem,kdy ze mě vyleze vetřelec :grinning:
26. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
@eeelishka Cauky, tak hodne stesti :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
autor
@vonkacka No vida!! Že je to neskutečný?? :slight_smile: Chápu jak se cítíš.. neskutečný, že?? :wink:
26. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
@lucietka77 no tak to uz je dost.V tomhle obdobi ti prdusove nejvic rostou.Uz se tesim,az uz bude vetsi a budu ho vic citit :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
@vonkacka Děkuju...no kdybys na to koukala z blízka,viděla bys chyby(zrovna u toho zipu) :slight_smile: Já tu naštěstí látky měla,tak jsem se do toho mohla pustit.Mam tam polyesterové kuličky
26. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
@lucietka77 úplně mi bylo líto,že není doma Petr,že to neviděl,chtělo se mi na někoho zavolat,aby viděl to co já. No myslím,že bude mít ještě příležitost :slight_smile: Jo jinak u mě byla kamarádka,která je v 34tt a nabrala do teď 6kg ,tak jsem jí skoro vynadala a ať mi jde raději z očí :grinning: Bohužel má těhu cukrovku a píchá si inzulin,takže není co závidět. Já jdu na cukr teď ve středu,tak se snad začnu modlit,aby to dobře dopadlo.Neumím si představit si teď nasadit dietu,já teď mám furt hlad a chuť na všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2011 v 15:32  • Odpověz
autor
@pepsilight určitě to budou mít :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@vegal kuličky už mám koupené,jen tu látku musím sehnat.Když já ve všední den jsem v práci do 19hod a o víkendu mají otevřené jen ty velké nákupní centra a tam metráž nemají :frowning2: Budu si muset vzít dovolenou kvůli látce :grinning:
26. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@vonkacka tak to si uplne jak ja.A ja uz ma 10kg nahore a jaksi se s tim porad smiruju :unamused:
26. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
autor
@vonkacka tak to není kamarádce co závidět :frowning2: ...... já se vážila naposledy před 14 ti dny, jak jsem byla v té poradně a to jsem měla 12 kilo nahoře... podle mě mám minimílně zase kilčo nahoře od té doby.. dost se mi za tu dobu zvětšilo bříško bych řekla...
No a když jsem vyděla tu pohybující se bouli na bříšku, tak jsem taky hned vykřikla a přítel se otočil od compu .. a "co je??" ale pak se malej uklidnil ... asi se jen protahoval a tomu tvýmu se asi nelíbil hukot té vody, jak se napouští do vany... :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
@miruska_h já mám nahoře taky 10kg možná už 11kg,5dní jsem se nevážila. Budu takové obrovské Kindervajíčko :grinning:
26. únor 2011 v 15:39  • Odpověz
@lucietka77 tak to se ti ta váha teď docela drží,ze začátku jsi šla nahoru rychleji. Ty se nějak usměrňuješ v jídle? Pamatuji se,že jsi psala nějak ve 22tt že už máš 10kg a teď po 6týdnech jen 2-3kg,to je super.
26. únor 2011 v 15:43  • Odpověz
autor
@vonkacka Jo to je pravda... no já jím pořád stejně bych řekla.. ale zdá se mi, že se mi asi zvyšuje energetický výdej tím jak prcek roste a hýbe se. Jinak si to neumím představit... je fakt, že jsem měla špek i zezadu na žebrech a teď tam není.. :slight_smile: Ze začátku jsem z toho byla úplně nešťastná, že se jakoby nafukuju do všech stran.
26. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
@vonkacka jo tak to je ten super vyraz :grinning: treba u me kazdy rika, ze to na me neni videt,ale ja to vidim :frowning2: porad se jaksi nemuzu s tim smirit i kdyz si denne rikam, ze ve me roste miminko a tak dal a taky ze to pak hned shodim, snad.Ale pak si chci neco voblikonout a zjistim, ze je mi to male a chmury jsou zas zpatky :frowning2: mozna to bude aj tim, ze mam pomalu vsechno velikosti S a doted mi to stacilo a ted mam pocit, ze mi roste bricho snad ze dne na den.
26. únor 2011 v 15:53  • Odpověz
@vonkacka Uplne me ten vas pribeh dojal... to je nadherny, ze se to nakonec povedlo prirozene, taky verim na zazraky, uz jsem se v zivote parkrat presvedcila, ze se deji :slight_smile:

@vonkacka @lucietka77 mrzi me, ze se tehotenska prukazka odevzdava v porodnici a clovek ji uz pak nikdy nevidi. Ja si nikam jinam nepoznamenala ve kterem tydnu jsem kolik pribrala... ted me to mrzi, mohla bych to porovnat s minulym tehotenstvim :unamused: stejne tak nikde nemam zaznamenane rozmeny mrnouska :frowning2:

ja mam nahore 4-5 (ve 20.tydnu) minule to bylo myslim uz vic... ale pujde to ted u me myslim rychle nahoru, strasne jsem ted zacala vyvaret, bavi me to jako nikdy predtim :wink: a pecu, manzel to ma rad a mala taky, takze ty moje idealy o zdrave vyzive posledni dobou berou za sve :grinning:

@vegal Ty jsi sikovna! ja bych to nezvladla, klobouk dolu

@eeelishka to jste meli stesi s tim vyprodejem obchodu! krasny veci a za ty ceny :wink: akorat skoda do budoucna, ze tam nebudes mit sikovny kramek
26. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
No nic holky, zatim se loucim, jdu se divat na film v televizce a trochu pomoct Milackovi s uklidem az to dodela, tak se zatim mejte :slight_smile:
26. únor 2011 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.