• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@miruska_h Měj se :slight_smile:
26. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
@vonkacka nebo najdi něco na netu...tam máš výběr největší
@annca Děkuju,ale u mě to není takový zázrak,jsem vyučená dámská krejčová,tak bych se musela stydět,kdybych to nezvládla :grinning:
26. únor 2011 v 16:05  • Odpověz
@eeelishka Gratuluji k holčičce! Ani se ti nedivím, že ti vyhrkly slzy! A máš moc krásné věcičky.
@vonkacka Ta příroda to má s náma dobře vymyšlené:grinning: Taky ti moc gratuluji, že se vám to povedlo. Musel to být úplně šok, že? :slight_smile:
@lucietka77 gratuluji ke krásným viditelným pohybům!
A ještě vítám novou paní! Jsem taky z MRVSLZ kraje. Přesněji Karviná.
Tak holky! Už mi po vás bylo smutno, tak jsem nakoukla a 10 stránek musela dočíst:grinning: Máme teď doma moc práce. Tchánovci si dělají úplně novou koupelnu, takže jsem musela tchýni pomoct. Ten prach je šílený. Hrozně moc se to víří. A do toho se ještě oslavovali tchýniné narozky. Takže práce habakuk:grinning:
Od toho posledního velkého kopance se stalo moooc věcí! Miminko kope jak blázen, mám pocit, že skoro nespí! :grinning: A od středy cítí kopanečky i manžílek:grinning: Pak jsme byli na utz srdíčka a máme krásné tabulkové zdravé miminko. Pan doktor byl překvapen, jak dobře bylo přes mé špeky vidět:grinning: Sice mi to tak neřekl, ale bylo to podobné:grinning::grinning: Pohlaví nehledal, jelikož hned našel srdíčko a bylo krásné to srdíčko poslouchat!:slight_smile: Takže si musíme počkat až do středy.
Jo a @vegal polštářek je krásný! Taky by se mi takový líbil.
26. únor 2011 v 16:28  • Odpověz
@cinky no tak to blahopreju k ukazkovemu zdravemu miminku a neboj nebudes v tom sama me to taky ceka ne teda rekonstrukce ale to blby stehovani takze pak budu docitat a docitat :slight_smile: :slight_smile: s poslouchanim srdicka je to fakt krasne ja kdyz jsem ho slysela poprvy tak jsem pak z ordinace odchazela ze slzama na krajicku a strasne stastna :slight_smile:
26. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
ahoj holky... jen vas doctu..
http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Photography-Michaela-Bernat%C3%ADkov%C3%A1/152029749444
hrajeme o oceni, pokud nas chcete podporit, stante se fanousky dane stranky, najdete nasi cernobilou fotku a dejte k ni Libi se mi)) moc s Pavlikem a mimiskem dekujeme)
26. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
@kami1984 tak to tam mas :slight_smile: :slight_smile: doufam ze jsem pomohla
26. únor 2011 v 19:06  • Odpověz
@pepsilight dekujeme moc, urcite ano:slight_smile:)
26. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
@kami1984 neni za co ... :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:07  • Odpověz
@pepsilight to se tam nepripsalo:((
26. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
@kami1984 jj mam tam jinou fotku ale jsem tam libi se to 1.559 lidem
26. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
nee:slight_smile:)musis jit na zed a tam je ta nase fotka...s jmenem kamila podgorna a pavel podgotrny:slight_smile:)
26. únor 2011 v 19:15  • Odpověz
26. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
@kami1984 jj mam pomaly mysleni nak mi to nedoslo nevim to jsou ty hormony mas to tam a promin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:17  • Odpověz
@pepsilight v klidecku:slight_smile:)hihui..dekujeme...
26. únor 2011 v 19:17  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás konečně dočetla. Tchýně má taky špatnou plotýnku, ale je zvláštní, že jí řekli, že ji operovat nebudou, že je to strašný risk. Ona má teda ještě odvápnění, tak jestli je to kvůli tomu.
@vegal super kojící polštář :wink:
@eeelishka krásné věci, to jsi parádně nakoupila a měla štěstí, že jste do toho obchodu zašli, co? :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:18  • Odpověz
@kami1984 taky připsáno :wink:
26. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
26. únor 2011 v 19:28  • Odpověz
@kami1984 to je divné, připsalo se mi to, ale když jsem to chtěla zkontrolovat teď tak se mi to tam nezobrazilo, že jsem dala Líbí se mi to, to jsem z toho jelen :unamused:
26. únor 2011 v 19:37  • Odpověz
@kami1984 dala jsem :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:39  • Odpověz
@berule motzna blbne face, je to tato fotka
@miruska_h dekuji :wink:
26. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
@kami1984 jo přesně, tam jsem dala líbí se mi, ale když tam najedu, tak mi neukazuje, kolika lidem se to líbí.
26. únor 2011 v 19:42  • Odpověz
Tak holky už jsem zpátky, stihli jsme se s Kačkou i vykoupat :slight_smile: V kartách jsem prohrála přesto že se na začátku dařilo, ale jen 34 kč tak to je dobré :sunglasses:
@cinky @berule @ annca děkuji holky :slight_smile: Jo jsem ráda že jsem tam zašla, ale je fakt škoda že už ten krámek tady nebude, nic podobného tady nemáme,už jen obchody se samými novými věcmi a to je drahé...
K tomu přibírání, já mám zatím nahoře tak 5-6 kg, břicho mi nevadí že roste, na to se těším, ale štve mě že mi kyne zadek a nohy, i tak to bylo dycky těžké to udržet nějak v normě a teď se to nějak nezadržitelně zvětšuje :fearful: než jsem otěhotněla tak jsem to dostala během 2 měsíců pracně do nějaké fajn podoby a teď je všechno pryč...ale marné, nezbývá než spoléhat na to, že to při kojení a té práci kolem mimíska půjde samo dolů...No a prsou se ani nezmiňuju, ty bych nejradši zakopala 100 metrů pod zem :grinning:
@kami1984 tak taky jsem tam dala, že se mi to líbí, máte moc pěknou fotečku :slight_smile: A face blbne v poslední době pořád, někdy mi to vůbec nenačte fotky, ostatním se zobrazují ale já je třeba nemám ani v albu, nebo mi načítají bílé stránky bez ničeho...jo asi to mají už zahlcené, já se ani nedivím...
26. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
autor
@kami1984 ode mně máš taky palec nahoru :wink:
26. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz
autor
@eeelishka Eli já mám nohy obalené tukem a ten zadek, škoda mluvit..... a ta celulitida... :confounded:
26. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
autor
Holky na tom FB musíte dát prvně, že se vám líbí ta stránka a teprve pak kliknout pod tou fotkou, jinak nemůžete hlasovat :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@lucietka77 No ta celulitida, to je mazec, a já byla tak ráda když jsem se ji celkem zbavila a už na mě není znát ta nejmenší známka po cvičení...marne, pak bude aspoň motivace abych nemusela kupovat větší kalhoty tak budu hubnout do těch svých..Dokonce jsem dva týdny před tím co jsem zjistila že jsem těhotná byla na nákupech v Takku a koupila si tam menší riflíky v S celá nadšená, no měla jsem je jednou na sobě :grinning:
26. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@kami1984 máš tam i ode mě :slight_smile:
26. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz
autor
Holky, asi za chvilku (no ne dneska.. :grinning:) založím téma na 3. trimestr, jen chci počkat, až nás bude více :wink:
26. únor 2011 ve 23:21  • Odpověz
autor
@eeelishka No, já jsem na tom podobně, koupila jsem si úžasný turecký kalhoty v H&M. Nejsou to takový ty tzv."nasrávačky" s rozkrokem u kolen, ale na stáhnutí u kotníků z bezva splývavého materiálu a v létě jsem si koupila dvoje krásný pohodlný pláťáky s úpletovým nižším pasem... Úžasně příjemně se nosí všechny ...tak taky budu mít motivaci... snad je ještě někdy oblíknu... :confused: Miluju letní oblečení.. jen pláťáky, tílko a žabky na nohy.. to je moje :wink:. Nemám ráda zimu, když se člověk navlíká jak cibule.. plno vrstev... bleee ...
26. únor 2011 ve 23:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.