• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal Já ji ještě nikde neviděla, je to moc pěkny motiv,škoda že už mám nakoupeno :slight_smile:
27. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
@eeelishka to je škoda,ale třeba časem budeš chtít něco dalšího,tak aspoň máš vybráno :wink:
27. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás po delší době. Koukám, že je vše v pořádku a miminečka vás okopávají jak jen se dá, co:slight_smile: Ale to je dobře, aspoň víme, že je máme a že se mají k světu. To naše je teda někdy živé až až, řekla bych, že Martínek byl klidnější, no uvidíme, co se z toho vyloupne. Jsem též zvědavá, kdo odstartuje příchod děťátek na svět.:slight_smile: My zřejmě ne, počítám s přenášením jako u Martínka, ale přála bych si přirozený průběh i porod, snad se zadaří. Ten pocit musí být nezapomenutelný. Koukám, že tady se to hemží chlapečkama, co?:slight_smile: a jak se cítíte? Netrápí vás nic, ani tvrdnutí pupíku? Už se nám to krátí, co?:slight_smile:
27. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
@alenka83 ahoj!Koukám,že jako první tu jsi s rozením na řadě ty :slight_smile: Mě naštěstí břicho netvrdne a jinak je vše nejspíš taky v pořádku,uvidím ve středu a ve čtvrtek :slight_smile: A jak jsi na tom ty?
27. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz
@alenka83 Ahojky, jojo mají se čile k světu a poměr kluků a holčiček se nám už pomalinku vyrovnává :slight_smile: Možná ty to odstartuješ, jsi z nás nejdál :slight_smile: já se cítím moc dobře :slight_smile: ...akorát před chvílí mě zrovna začalo bolet břicho,jakoby níž, je to trochu podobné bolestem při menstruaci,jen ne tak silné, nevíš čím by to mohlo být? Už mě to jednou tak zabolelo minulý týden a pak zas nic...Může to být tím že děloha roste?
27. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
@eeelishka tak to netuším, ale asi by bříško nemělo bolet jako při ms. Myslím, že když se roztahuje děloha, tak většinou bolí ta kost dole, ale ne jako při ms. A při těch bolestech netvrdne ti bříško? To je divný. Kdy jdeš k dr, že by ses poradila?

@vegal to jsem s termínem první, jo? No, ale při mém rození budem přenášet, takže se dostanu na tvůj termín. Myslím, že si zase počkám, ale uvidíme, třeba ne. No nevím:slight_smile: Na jaký jdeš kontroly ve středu a ve čtvrtek? Nejdeš na 3D? My jdeme zítra, už se těším, až mimíska uvidíme. Pak dám fotku do alba:slight_smile: Jde se mnou i tchýně, neví, kam jdeme, je to překvapení:slight_smile: Jsem zvědavá, co bude říkat... Nemáme nějak krásný vztah, ale respektujeme se. Tak uvidíme:slight_smile:

Holky, už máte vše připravené pro dětičky? Nebo vám ještě něco chybí? Kdy tak nějak plánujete, že byste začali prát věcičky?
27. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz
@alenka83 Rychle mě to přešlo, už je to zas dobré tak nevím, ve středu jdu taky na 3D tak se zeptám určitě...vím že na začátku mě to břicho tak bolívalo často a doktor říkal, že je to normální, ale teď už nevím...sem tam mi bříško ztvrdne, ale to je prý taky normální říkal..Já na to 3D beru přítele a mamku ( ta se těší jak malá :grinning: ) , sice setřička říkala ať sebou vemu klidně 10 lidí,ale já nějak nejsem ráda středem pozornosti tak si nedokážu představit jak mi víc lidi civí na můj holý pupek..a doktor asi taky bude radši jak nás tam bude co nejmíň..
Výbavičku jsem začala nakupovat hned po velkém UTZ, mám už objednáno ze 4 stránek, čekám až mi dají postupně vědět, že je to připraveno k odeslání, i nějaké věcičky jsem už koupila a kamarádka mi taky něco pošle, tak pak to dám do kupy a ještě doplním zbytek..Prát budu až to budu mít všechno, jsou to malé věci tak to vleze najednou do pračky :slight_smile: No a ještě k těm nákupům, asi podniknu velký útok na plenky, má se na nich zvedat DPH tak to poroste nahoru a už tak je to drahé,tak asi nakoupím do zásoby..
27. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
ahojte holky tak jsem se hezky vyvenčila venku je fakt krásně konečně jaro...S těma plenkama to je pravda taky už nakupujeme do zásoby at aspon něco máme..a to bříško jíš magnesium?to je dobré na tvrdnutí a i tlaky atd...
27. únor 2011 v 16:18  • Odpověz
@jezulicka No jedno jsem si vzala kdyz me to bolelo, poptam se doktora a uvidim...venku je fakt moc hezky, uz aby i ty teploty vylezly nahoru..ted koukam na zavinovacky do autosedacky a na ty zabalovaci na spinkani :slight_smile:
27. únor 2011 v 16:31  • Odpověz
tak jsem zase zpět. Venku je nádherně. Teď jsem přišla. Trochu jsem ještě uklidila. Hned je lepší nálada. :slight_smile: Malá se už v bříšku trochu probudila.......super.......je tam.
27. únor 2011 v 17:09  • Odpověz
Jinak taky beru magnesko. Vidíte, dnes jsem ještě neměla. Už jdu na to.
27. únor 2011 v 17:09  • Odpověz
@lucik32 To víš že tam je :slight_smile: Mě už taky hodinku šťouchá, vybíráme spolu ty zavinovačky :grinning:
27. únor 2011 v 17:15  • Odpověz
@alenka83 ve středu jdu ke své doktorce na gyn. a ve čtvrtek jdu do rizikové gyn. poradny(mam trošku těhu cukrovku) v Plzni a pak hned na diabetologii a dietologii..to zas budu utahaná :unamused: Ale snad bude všechno dobré :slight_smile:
Na velký UTZ bych měla jít ve 30.tt,tak snad mi už teď napíše doktorka žádanku a budu se moct objednat.
Jinak pro malého už něco koupené mam,ale ještě chybí matrace,kočárek,komoda s přebalovákem...a až bude komoda,tak začnu prát,abych měla ty věcičky kam dávat.
Já teda nevím,ale ani mě nějak nenapadlo zvát na UTZ moji či manželovu mamku...raděj tam jdu sama nebo s manželem.
27. únor 2011 v 17:22  • Odpověz
:slight_smile: tak to holky vybírejte. Já už ji mám doma. Koupila jsem celý set do postýlky. A byla tam i zavinovačka. Hodím fotečku do albumu ať se můžeš mrknout. Ve výprodeji na mamitati.cz mají ještě jeden růžový pošlu ti odkaz
27. únor 2011 v 17:22  • Odpověz
@eeelishka já si myslím,že to bolení není nic strašného...taky mě ještě teď občas břicho pobolívá jako při ms,ale je to jen chvilka a odezní to.Ale doktora se raděj přeptej.
Tak jen holky vyberte nějakou pěknou zavinovačku :slight_smile:
27. únor 2011 v 17:24  • Odpověz
@vegal v kolikátém týdnu se vyšetřuje ta cukrovka?
27. únor 2011 v 17:26  • Odpověz
@lucik32 Myslím,že mezi 24. a 28. týdnem...já byla ve 25.tt
27. únor 2011 v 17:30  • Odpověz
aha. Díky. Prý je to hnusné. Pije se nějaká hnusná sladká voda na lačno :frowning2:
27. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
Já zrovna koukám na lehátka. Známá ho má a prý malej je v tom hrozně rád. Protože na všechny vidí :slight_smile:
27. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
@lucik32 já jdu na cukr ve 24tt. už se taky těším..
27. únor 2011 v 17:38  • Odpověz
27. únor 2011 v 17:39  • Odpověz
@lucik32 ono se to dá vypít,neboj...není to sice nic moc,ale přežiješ to :wink:
27. únor 2011 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky, doufam ze neva, ze jsem mezi vas tak vtrhla, ale mate moc hezkou debatu, tak bych se rada obcas mezi vas i pridala:slight_smile: Jsem tehu 25tt, taky jdu na testy na tehotenskou cuckrovku, tak uz mam taky celkem obavy, kamaradka mi rikala, ze to je des, ale tak prezily to vsechny :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:04  • Odpověz
@katula82 ahojky. No mě to právě vykládala moje sousedka. Ta porodila před 4,5 měsíce. Prý docela hnus. Ale tak taky to přežila. :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:13  • Odpověz
Tak zavinovačka víceméně vybraná,jak do autosedačky tak ta zabalovací na spaní :slight_smile: mám to z mimibazaru, do autosedačky použitou a zavinovací novou..A byla tu moje mamka a donesla mi pár nových oblečků pro tu naši princeznu :slight_smile: Jdu to pofotit :slight_smile:
@lucik32 Vem si tam čajík,ať ti to dají do toho, lépe se to snáší :slight_smile: Mě řekli ať prostě příjdu až budu v tom období kdy se na to chodí, ani mě neobjednávali tak si tam pak skočím někdy ve 25.týdnu..
A lehátko je super věc, to využijete hodně, už mám taky objednané, mrkni do mého alba :slight_smile: Ten set do kočárku máš mooc pěkný :slight_smile: Líbí se mi to jak je to všechno v jedné barvě, já bych zvolila třeba jinou, moc na růžovou nejsem..kolik budete brát holky sad povlečení? já zatím dvě, to prozatím asi stačí, i když už jsem dneska zahlídla další motivy co se mi líbily :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:16  • Odpověz
@katula82 Ahojky, vítej mezi námi a testu se neboj, zvládneme to všechny :wink: A za odměnu si pak třeba každá něco kupte :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:17  • Odpověz
Zavinovačku do autosedačky? To slyším poprvé.
Povlečení asi dvoje nebo troje. Zatím mám jedno. To druhé jsem si říkala, že si ušiju. Možná z krepu bílé. A pak něco z flanelu na zimu. :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:34  • Odpověz
@lucik32 no je to vzadu s otvorama pro pasy a byva tam i moznost takovych nohavicek, a treba i kapuce je toho hodne druhu http://www.zbozi.cz/items?q=zavinovacka%20do%20autosedacky&r=zbozi1&thru=&itemType=new&sId=QO2gzEEUwNGWlM2Au-Oa
27. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
@lucik32 no z flanelu si asi taky na zimu neco poridim, zatim mam povleceni jedno a druhe objednane,oboji z bavlny...
27. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.