• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal mě to nejdřív taky nenapadlo, ale u synka byla se mnou na srdíčku moje teta (něco jako mamka, vlastní už nemám) a teď bych chtěla vzít tchýni. Chtěla bych jí udělat radost, tak jí tam vezmu, manžel je v práci, tak vezmu jí.:slight_smile: Je to pro ně zážitek si myslím, ale je jasný, že nejvíc se to prožívá s manželem, tím nejbližším:slight_smile:

@eeelishka taky nejsem moc na pozornost a i pro dr je to asi lehčí:slight_smile: Jinak my máme tu zavinovačku do autosedačky po synkovi a byla naprosto parádní, fakt super, měli jsme jí i do kočárku více méně místo deky, jen se zavinula a bylo. Jinak my měli 3 sady povlečení a celkem to stačilo. i když já teda prala pořád a vlastně peru doteď, když mám trošku víc prádla. Nemám to ráda nějaký kupy:slight_smile: Ale v jednu chvíli jsem měla už krizi, když byl větší a třeba zvracel, tak to nestačilo, ale v prvních měsících spal stejně malý s námi pořád v posteli:slight_smile: Takže to bylo čisté:slight_smile: Jo a na zimu jsou super takový ty spacáčky, dítko se neodkope a není mu zima.:slight_smile: Ty jsme používali i v létě místo deky:slight_smile:

@katula82 též tě vítám. I když já jsem tu taky jen občas, ale holky mají opravdu hezkou diskuzi:slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz
@alenka83 Jo na spačáček se taky chystám :slight_smile: na začátku mám tu zabalovací zavinovačku a pak už bude spací pytlík :slight_smile: tak objednáno,uvidíme kdy se mi ozvou :slight_smile: no přítel se asi nebude stačit divit až to všechno začne chodit :grinning: a poštáci taky :grinning:
27. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz
@eeelishka :grinning: :grinning: no to teda. A jako komodu jste si koupili? My měli u Martínka takovou suprovou, ale bohužel jsme se přestěhovali a nemáme jí kam dát, tak zůstala ve starém bytě nájemníkům, mají taky miminko. Měla jsem jen skříňku a na tu jsem si nechala od truhláře dělat přebalovací podložku:slight_smile: No, teď si budem muset vystačit s pračkou:slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
@alenka83 Jo holka, komodu bych ráda,ale nemám ji kde dát :frowning2: takže jsem uvolnila dva šuplíky zatím v komodě co máme v obýváku,ale na přebalování budu mít přebalovací podložku která je součásí cestovní postýlky, je sundavací, a jinak přebalíme všude kde to půjde, na posteli a tak :slight_smile: Naši nám možná dají komodu co maji doma,je menší tak uvidím či ji tu vměstnám :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz
Holky taky tak zapomínáte? Píšou, že v těhu to je normální, ja když jsem to na začátku četla tak jsem si říkala že je to nějaka blbost,ale normalně začínám zapomínat na některé věci, naši už mi během víkendu několikrát říkali že by chtěli půjčit jedno dvd a nakonec až dnes jsem na popáté zareagovala, zapomenu něco sotva mi to někdo řekne...zapomněla jsem i na to že přítel mi dneska říkal že dnes příjde o půlhodiny později z práce, teď mi to připomněl a já koukám jak puk :grinning:
27. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz
ahojte holky přeji pěkný den, dnes jdu na to sono srdíčka malé tak držte pěstí at je vše v pořádku...mějte se páá :wink:
28. únor 2011 v 07:36  • Odpověz
@eeelishka Tak to máme stejně vymyšlené. Budeme mít též jen ten přebalovák u cestovní postýlky a pak kde se dá, budeme přebalovat:slight_smile: Hold u prvního to bylo něco jiného, ale teď už jsme v novém bytě (kupodivu větším), ale nevejde se nám to nikam:slight_smile: A myslím, že to zvládnem tak i tak, viď:slight_smile:

@jezulicka držím palce, ať je vše v pořádku a ať se miminko hezky ukáže:slight_smile:

My jdeme na 10 na to 4D, tak jsem zvědavá:slight_smile:
28. únor 2011 v 07:53  • Odpověz
@alenka83 tak to budeš mít taky zážitek tak si to hezky užij... :slight_smile: a děkuji..
28. únor 2011 v 07:55  • Odpověz
@jezulicka Držím pěsti,ať je vše v pořádku!!! :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:01  • Odpověz
Všem krásný den!
Tady vykukuje sluníčko a vypadá to,že ani moc nemrzlo :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:02  • Odpověz
ahojky všem
28. únor 2011 v 08:59  • Odpověz
@eeelishka my komodu máme z Ikei, takovou tu šuplíkovou a na to přítel nechal udělat přebalovací podložku u truhláře. Takže tak nějak podobně jako alenka83. Máme 3+1 tak se to do pokojíčku vleze. Zrovna začínám hledat mustry na dětský pokojíček.
28. únor 2011 v 09:01  • Odpověz
¨Tak jsem se konečně dočkala dvou balíčků s věcma na malého.Jeden jsem objednávala na mimibazaru a druhý mi poslala paní co se zbavovala věcí po dětech.Tak mam už 2 zavinovačky do autosedačky...jednu na léto,tu jsem kupovala a druhá mi přišla nečekaně a je na zimu...jinak jsou úplně stejné.A taky mam pro prcka rifle :grinning:
28. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
@lucik32 já budu kupovat komodu Safari a pak budu doufat,že se o ni nebudeme přerážet :grinning: ale snad to tu nějak poskládáme.Ať má ten náš prcek svou skříňku :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
@vegal jéééé, my budeme kupovat postýlku Safari. Jsem do ní zamilovaná
Mě zrovna došlo objednané krásné zeléné těhu tričko s nápisem na bříšku "za to bříško může táta" a vyšité nožičky. úžasné. Ale je mi obrovské. Jak přes prsa, tak ramena. Ach jo. Nechcete ho některá? Hodím pak foto, jak nabiju baterky
28. únor 2011 v 10:47  • Odpověz
Já nakoupila v pátek od známé. Má taky holčičku a zbavuje se věcí, tak jsem to u ní přebrala. Ta a už na oblečení nepotřebuju zatím nic. Teď už jen ty velké věci. Jako postýlka, kočárek, ten přebalovák. Asi i ta zavinovačka do autosedačky.
28. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@lucik32 tak tu už máme pod postelí v krabici,jen čekám,až se manžel pustí do malování ložnice a pak ji sestavíme...už se moc těším.
Můžu se zeptat jakou velikost toho trika máš?Já teda krom těhu kalhot nemám žádné jiné těhotenské oblečení
28. únor 2011 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko, sluníčko nám zase svítí, hned je člověk veselejší :slight_smile:
@jezulicka Hodně štěstí na UTZ :wink:
@alenka83 To víš že top zvládnem, dyť to mimi se dá fakt přebalovat všude :slight_smile:
@lucik32 3+1 by byl úplně pro nás ideální, mohla bych se vyřádit v zařízení do pokojíčku, tak nemůžu nic, je to naše ložnoce...ale ten koutek kde bude postýlka asi nějak vyzdobím :slight_smile:
@vegal to jsou správňácké riflíky a ta čepička k tomu, super :slight_smile: No já zrovna dneska zaplatila taky dvě zavinovačky tak uvidím kdy mi příjdou, k jedné mi příjdou i holčičí maskáče a ještě dvoje věcičky :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
@eeelishka jééé...tak to bude kočka!Do pátku by ti to přijít mohlo...nejhorší je čekat až ta platba dojde :unamused:
28. únor 2011 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky, jaky jste meli vikend???
ja tu do soboty mela kamosku, v pat jsme byli i s manzou v cajovne, bylo super, pak jsme si s Luckou predavaly kulinarke tipy a vcera jsme s manzou jeli na zermanice-prehrada a k svagrovcum.
Na prehrade je jeste silny led, tak tam lidi chodili a bruslili, manza zkousel chuzi, ja stala na sousi, nerada bych sebou svihla, pri mem stesti..
Ted jsem na zapakatel.cz objevila nabidku do recke taverny v ostrave, tak silne uvazuji, ze bych si s manzou udelala nekdy recky vecer :slight_smile:

jinak jsem si zamilovala kocarek, mam ho v albu, jeste se budu muset presvedcit osobne, zda mi vyhovuje..libi se mi designove ai cenove a ma velka kolecka..maji v nabidce i jednobarevne nebo dvoubarevne:slight_smile:
28. únor 2011 v 10:58  • Odpověz
@kami1984 tak to jste si víkend pěkně užili.Já byla doma,vlastně jsem vůbec nikam nešla.
Tak tenhle kočárek mam taky v plánu,jen v jiné barvě a teď už jen doufám,že ho nekde v Plzni objevím a budu moct vyzkoušet.Ještě se mi líbí dorjan danny sport prestige,protože se dá prodloužit lůžko,ale už je zase skoro o 2 tis.dražší a nemá takové pěkné barvy jako u té 3
28. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
@vegal ja potrebuji velkou korbicku, byla jsem velky dite, manzel ma 2metry, ja 184cm a nemyslim si, ze mimi by bylo malicke:slight_smile:) libi se mi i peg perego,a le to co chci, vychazi na 23tisic a na to ja skutecne nemam..
uvidime, jak pujdem v pulce brezna do sam baby na ocumovacku.))
28. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@kami1984 Jasný..já ho taky vybrala proto,že by měl mít jednu z větších korbiček...tak ať ho pak pěkně vyzkoušíte :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
a manza rika,ze musi pasovat i jemu, ze chce vozit:slight_smile:) hihi
28. únor 2011 v 11:21  • Odpověz
@vegal vel. L. Má to 104cm přes prsa
28. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@kami1984 tak to je jasné,aby se mohl chlubit potomkem :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:29  • Odpověz
@lucik32 tak to mě by bylo malé...jsem krapet větší :grinning:
Děkuju!
28. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
Danny sport prestige je zase můj favorit :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@vegal ale trochu se to natáhne. Je to bavlněné tričko.
28. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
@kami1984 Ahojky, víkend byl odpočinkový :slight_smile: Byla jsem doma, sice tady máme krásně,ale venku je pořádná inverze takže procházky zatím moc neprovozuju, možná dneska odpoledne jestli se to rozestoupí tak se s přítelem projdeme :slight_smile: Otevřeli nám tady taky řeckou restauraci tak tam musíme někdy zajít :slight_smile: ..Máš krásné věcičky nakoupené :slight_smile: Kočárek je taky bezva, původně taky můj záměr než nám přišel do cesty ten džínový :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.