• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka me by v rodine dzinove veci neprosly:slight_smile:)
no, uvidime, me se vzdy neco zalibi a pak zase neco jineho, no uvidime...
to je pravda, venku je smog, ale snad tam, kde jsme byli zase az tak ne.. bohuzel Ostravsko a okoli:((
@vegal pysny tatinek:slight_smile:)
28. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
@vegal tak tričko už je v albu. Mrkni
28. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@lucik32 tak jsem se změřila a mam přes prsa 111 cm :unamused:
28. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@vegal to má nakonec 106cm. Přiložila jsem tam i metr. A to jen leží. Když se to obleče, tak se to natáhne.
28. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
Tak jsme doma zpátky, miminko si rvalo ručičku před obličejík, takže jsme nic neviděli a příští týden jdeme znova:frowning2: Sakra:frowning2: No, ale co se dá dělat, bylo prostě tvrdohlavé.

Já těhu oblečení skoro žádné nemám, krom dvou kalhot, který ještě nenosím, ty jedny jsou větší a ty druhý už začínám pomalu oblíkat, ale necítím se v nich:frowning2: Takže nosím normálně svoje.

28. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
@lucik32 jee to tričko mám taky,akorát tam mám nožičky a ručičky, mám ho ale v S velikosti, zatím v pohodě,uvidím či do něj nacpu pak břuch, je tam ještě velká rezerva :slight_smile: Ten nápis je ale skvěly :grinning:
@alenka83 teeda to je lumpík, to je škoda, tak snad přístí týden bude šikovnější :slight_smile: uvidíme jak dopadneme my ve středu...
28. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
Ahojky, dnes jsem musela zase jet neplánovaně k zubaři a za to, že mě to bolelo, tak jsem zašla něco koupit prckovi. Dokonce jsem se stavila v Albertu a koupila i první plínky do zásoby :slight_smile: Asi bych to měla nafotit,ať se můžu pochlubit :grinning:
28. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
Tak už tam mám fotečku :wink:
28. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
Tak mi volali z obchodu,že si můžu dneska dojet pro matraci :slight_smile: A o chvilku později mi pošťák doručil hračky Lamaze a těhu kalhoty a tepláky, vše z mimibazaru :slight_smile:
@berule No na plínky tento týden taky hodím očko a možná už nějaké vemu :slight_smile: tak nafoť co sis koupila(teda prckovi) za odměnu :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@eeelishka no teda, ty nakupujes:slight_smile:))
28. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz
@eeelishka zatím se mi to vlezlo na jednu fotku, tak už to mám v galerii. Já jsem koupila plínky Huggies newborn....byly za 199kč, tak jsem je vzala ať mám :slight_smile: Už jsem přemýšlela, že bych měla vyklidit skříň a manža by měl nařezat police do ní, ať už se něco děje. Jak bude tepleji, tak ho vyšlu na půdu pro malé věci, ať můžu postupně prát, žehlit a skládat, na to se strašně těším :grinning:
28. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz
@kami1984 jj, jsem k nezastavení :grinning: Lamazí kamarádi už jsou v albu :slight_smile:
@berule Mě se to tam neukázalo u tebe :frowning2: No já budu prát, až to budu mít všechno pohromadě, ještě mi má přijít plno oblečků od kamarádky kterou jsem potkala taky na mk :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@eeelishka jak to? Mě se to zeptá, že mám účet na mk.sk tak jestli chci pokračovat na sk a pak se mi to normálně ukáže. Tak to nevím, kde soudruzi v NDR udělali chybu :unamused:
28. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@berule aa už jsem to nasla, vy mate vzhled tech stranek trochu jiny...tak jdu koukat :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
@eeelishka co přesně ty Lamaze hračky dělají?
28. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
ahoj kočičky čtu vás, nakukuju, ale jsem v letu. Ondrášek má od čtvrtka teplotu a zvracel. V pátek jsem s ním vyrazila k MUDr. prý hnisavá angína, celý víkend horečky pře 39 tak jsem tam dnes zašla znovu, že se mi zdá, že ty antibiotika nezabírají ráno měl 39,2 nechala nás čekat 2hodiny v čekárně a závěr je takový, že ho nabrala a má podezření na mononukleozu. Teď já do toho s pupkem, zítra mě čeká genetická poradna, páč už jsem prý stará:slight_smile: tak uvidíme jak to všechno dopadne, zítra budou i výsledky Ondráška. Nemáte někdo s mononukleozou zkušenosti?
28. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz
@berule Musela jsem se přihlásit, ale už jsem ti to zkoukla, krásně si nakoupila :slight_smile: Lamaze hračky stimulují smysly prcka, třeba v každé nožičce je něco jiného,jedna šustí,další tam má kuličku, nebo rolničku, některé pískají, nebo štěkají, jiné se dají zatahat třeba za ocas a vrní,jsou na nich připevněné kousátka a každá se dá někam zavěsit,mají na zádech plastovou úchytku a jsou celkem velké...nové stojí celkem dost,ale já to koupila na mimibazaru použité a jsou jako nové, za poloviční cenu.... však mrkni :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
28. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@berule aha tak ten odkaz se neukazal presne na ten vyber co jsem tam dala, ale mimibazar asi znas ne? staci tam zuzit ten vyber v tech kolonkach
28. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
@daisynka Tak to je mi líto, že máš dítko nemocné..s mononukleózou žádné zkušenosti nemám,ale na netu je toho spoustu.. třeba tady je pár slov http://mononukleoza.ordinace.biz/lecba.php hodně štěstí u genetické poradny a hlavně ať se Ondrášek brzo uzdraví :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
tak já pádim pro tu matraci :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz
@eeelishka aha, ještě jsem o nich neslyšela, až tady od vás, ale mrknu, taky na mmb nakupuju :wink:
Konečně jsem si vložila i nějaké fotky holek, pořád jsem měla v galerii prázdno :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz
@daisynka Ahoj, přeju ať se malý brzo uzdraví. S mononukleozou zkušenosti mám, ale měl ji manžel, takže držel dietu a bral nějaké vitamíny a chodil na odběry, jestli se mu to lepší. No dietu musel držet půl roku. Ale myslím, že děti to líp snáší a prý jich to hodně prodělá a ani o tom neví. Držím pěsti ať má dobré výsledky a tobě v poradně taky :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
ahojky holky tak jak se mate jakej byl vikend ? u nas to bylo trosku hekticky ale dalo se to museli jsme jet podepsat smlouvu na byt a stehujeme se o neco driv uz 11.3 se nam predavaji klice mam takovou radost takze zacinam s balenim a zjistuju ze to neni tak hrozny jak jsem si predstavovala no a pak sme museli k rodicum na obidek byl vynikajici no a konecne po celym dnu domu tam na nas nebo spis na myho pritele cekala postylka s poslednim naterem krasne zelene je to fakt krasne nalakovany asi to uz neprodame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vypada to fakt domacky ale ne tak hrozny hlavne je to nalakovany z lasky to je dulezity venku je tak krasne asi se pujdu vyvetrat
28. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky. Hlásím se z práce.. vy teda jedete.. při pracovním tempu nestííííííhááááám ... :-O
28. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
autor
@alenka83 Ali, bříško mi tvrdne docela pravidelně.. Je to dost nepříjemné.. :frowning2: Dr. mi předepsala magnesium, ale já si ho ještě nevyzvedla.. ale když popíjím vodu Magnesii, tak mám docela klid... :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz
Jsem přemýšlela,co udělat se zbytkem látky s žirafkama a udělala jsem z nich hračky.Prozatím budou pověšené na postýlce a později si s nima bude moct prcek hrát :slight_smile: Fotka ve fotoblogu :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
@lucietka77 jej...ještě pořád v práci?Tak ať ti to brzo uteče
28. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
Tak už jsme doma i s matrací :slight_smile:
@berule Holčičky máš krásné, a další krasavice na cestě :slight_smile:
@pepsilight Ahojky, tak to gratuluju k brzkému stěhování, to máte už za dveřmi :slight_smile: Tak ať ti jde balení pěkně od ruky :wink: Ale nepřetěžuj se...Vyfoť nám tu postýlku, určitě je moc pěkná :slight_smile:
@lucietka77 Ahojky, myslela jsem na tebe kdepak tě máme :slight_smile: Nebo si zkus sehnat magnosolv,je to prášek do vody a s citronovou příchutí, taky dobré :slight_smile: Ale je to dobré ve větším množství vody, třeba do litru nebo sedmičky..
@vegal Hračky jsou perfektní :wink:
28. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
@pepsilight to je fajn,že dostanete klíče dřív a budete se stěhovat...moc ti to přeju!
28. únor 2011 v 15:05  • Odpověz
@eeelishka takže postýlku už máte kompletní?
28. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.