• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@daisynka ja mononukleosu jako dite prechodila, zjistili to az pozdeji z krve, presto mi nasadili dietu (nesmi se tucne, cokolady, smazene, vic uz si nevzpominam co se ma vynechat), stejnou zkusenost mel bracha a i dalsi deti z rodiny, bohuzel jsme pak vsichni skoncili na imunologii s EB viry a pry to s tim nejak souvisi. Na EB viry jsem dostavala injekce (Isoprinosin) a brala nejake prasky, celkove radili delat vse pro posileni imunity, zdrava strava a vitaminy. Ale myslim, ze pokud to zachyti ve stadiu, kdy ji akutne prodelava, melo by to byt ok! Tak at je vse u vas v poradku! :wink:

Uz nevim kdo jste zminoval tvrdnuti bricha - ja to mela nekdy od 30. tydne, brala jsem magnesium, ale prislo mi, ze mi to stejne moc nepomahalo, tvrdlo mi dost i tak. Pak se musi nejakych par tydnu pred terminem vysadit, totiz ty stahy a tvrdnuti je jakysi trenink delohy pred porodem (nesmi to byt moc brzy, proto nasazuji magnesium) a ke konci uz to nechavaji, aby si deloha zvykla. Kdyby se to bralo dal, byl by pry nesnadny porod, tak mi to tehdy vysvetlili v nemocnici...
28. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
@eeelishka jee uz mas matraci tak to je fajn :slight_smile:) co ti jeste zbyva ? :slight_smile: postylku bych vyfotila ale neni slozena a takze byste nic nevideli a pred tim stehovanim to ani nejde i kdyz jsem vcera po to m lakovani pritele prosila jesti bysme treba NADODOU :grinning: :grinning: :grinning: ji neslozili a ne ze je to zbytecny tak skoda vyfotim v novym byte vsude budu z briskem a kouknete se na novej bytecek :slight_smile: :slight_smile:
@vegal moc dekuju jsem z toho fakticky moc stastna konecne moje
28. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@pepsilight to ti věřím :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@vegal @pepsilight No jestě nám chybí prostěradlo a chránič na matraci, jo a kolotoč...jinak už je postýlka kompletní, jedno povlečení už tu vlastně mám, zbytek je na cestě :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:23  • Odpověz
ahojte holky tak jsem doma dneska od rána lítačka venku je super sice fouká, ale dobré..Tak srdíčko máme zdravé vše je v úplném pořádku,vše je normální a mám si užívat klidné mateřství :grinning: tak to jsem ráda, ted ještě přežít v pohodě ten cukr a budu happy... :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
@eeelishka tak to mas dobry holky myslite ze 2 povleceni staci pro malyho ???
28. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
@eeelishka to je bezva!!!tak už to aspoň nějak vypadá.Já mam jen postýlku bez ničeho,tak to pro zatím nemá ani cenu skládat :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
@eeelishka ty jo si čtu už máš postýlku, povlečení já ještě nemám nic..a to si ji už dáváš na to místo kde bude stát s mimi,?já mám pořád nějak čas..ty jo už bych měla taky začít..Postýlka prý trvá tak měsíc než dojde tak pomalu a jistě... :grinning:
@jezulicka je tak to blahopreju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a preji klidne materstvi :slight_smile: na cukr se netesim podle toho co tady ctu vezmu si hromadu caje :grinning:
@jezulicka gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:26  • Odpověz
:sunglasses: @pepsilight já myslím že ano a někde píšou troje,ale myslím , že dvoje stačí...
28. únor 2011 v 15:26  • Odpověz
a už máte holky i kočárek?
28. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
@pepsilight prozatím ti dvě budou stačit a když ne,tak časem dokoupíš :wink:
28. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @pepsilight já taky do termosky a citronku sebou :grinning: nějak to zvládneme..
28. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
@pepsilight a kdy máš jít na ten cukr?
28. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
autor
@eeelishka já jsem tadýýýý .. ale je tu fofr.. tak se omlouvám...

@vegal jojo pořád, pořád.... za měsíc a půl už budu doma.. :wink:
28. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
@lucietka77 a nejsi unavená hodně z té práce?zvládáš to v poho?
@lucietka77 to bude fajn...až si odpočneš a budeš prát věci na prcka :grinning:
autor
@pepsilight bud mít taky 2 povlečení.. myslím, že to stačí.. jedno vypereš a dáš mu druhý čistý ... zkrátka aby bylo na výměnu :wink:
28. únor 2011 v 15:30  • Odpověz
jeste mi to nerekli mi to tajej ale co nejdriv :slight_smile: :slight_smile: tak dvoje to bude dobry :wink: kocarek uz mame mam radost ze to mam za sebou uz jen nakupovat blbosti :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:31  • Odpověz
autor
@vegal Mám to v plánu na začátku až do pol. dubna :slight_smile: docela se těším... :slight_smile: mám ráda všechno pěkně nachystané, jinak jsem nervózní ... :slight_smile:
@lucietka77 taky si myslim :slight_smile: :slight_smile: dekuju
autor
@jezulicka Děkuju... ale jo.. jde to, ale unavená začínám být čím dál víc, hlavně, když přijdu domů .. někdy sebou seknu na sedačku a spím :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:32  • Odpověz
holky a kolik si kupujete zavinovaček 1nebo 2?
28. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
@jezulicka ahojky, gratuluji s dobrým výsledkům, tak pěkně poslechni pana doktora a užívej si mateřství :slight_smile: A jinak postýlku už mám na místě kde bude pak stát, mám ji rozloženou proto abych do ní zatím mohla dávat postupně věci co dojdou, jinak by se mi to tady všude válelo, tak to aspoň bude držet na jednom místě :slight_smile: Kočárek už mám, ten byl jako první, taky náhodný kup, jako ta postýlka, vzali jsme ty nákupy od konce :grinning: mám ho v albu :slight_smile:
@pepsilight Budu mít zatím dvě a na zimu si pořídím asi ještě jedno flanelové,jsou příjemné na omak a budou teplejší :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@lucietka77 já s tím chci začít,jak bude doma komoda,tak snad se jí v březnu dočkám...ono pak bude těžké,se sklánět k pračce a věšet to prádýlko na šňůru :grinning:
Už se těším až mi vrátí daně a půjdu si koupit nějakou noč.košili do porodnice,podprsenky a prostě to co potřebuju já.A sbalit to do tašky,protože to pak může přijít kdykoliv
28. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
a osušek, dudlíku a láhviček?a pořizujete si monitor dechu a chůvičku?
28. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
@jezulicka já mam jednu do autosedačky,pak bych chtěla jednu rychlozavinovačku a budu mít několik těch klasických,ve kterých odchovali nás
28. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
@jezulicka osušky ještě nemám,chůvičku mam a monitor dechu budem kupovat.Dudlík jsem koupila jeden a několik mi jich dala kamarádka a lahvičku mam jednu malou,ale nějak mi k ní nepasuje dudlík,je moc malej,tak propadává :grinning:
28. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
@vegal a myslíš že mi budou stačit 2?
28. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.