• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal tak to je sranda...já už musím taky začít už bude březen tak jedu na to,...a ty osušky budeš mít dvě?nebo ještě vůbec nevíš?
28. únor 2011 v 15:39  • Odpověz
osušky určitě aspoň dvě,ale ještě počkám,protože mi bude teta dávat věci po dětech,tak abych je nekupovala třeba zbytečně.A jestli myslíš zavinovačky,tak bych řekla,že jedna ta rychlo stačí ,ale je to na tobě...snad ti s tímhle poradí už zkušené maminy
28. únor 2011 v 15:41  • Odpověz
autor
@vegal to máš naprostou pravdu.. taky už se těším.. :wink: že pořídím něco na sebe .... chci tak 2 kojící podprsenky a kojící košilku do porodnice :slight_smile:. Já jsem zvědavá, jak se budu pohybovat za měsíc.. už teď si připadám jaksi neohrabaná...
28. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
@lucietka77 No musí to být náročné, ale aspoň ti to utíká, mě se ty dny někdy tak táhnou..Taky mám ráda všechno nachystané, pak už budu jenom vegetit s nožkama nahoře a nic nebudu chystat nebo shánět :slight_smile: Už aby i ta svatba byla za námi :sunglasses: Jo vidíš, je tu řeč o zavinovačkách, sehnala si tu zabalovací, protože já včera brouzdala na mmb a tam jich je plno tak mrkni...dokonce jsem taky sehnala :slight_smile:
@jezulicka zavinovačku mám zatím jednu, tu na suchý zip, včera jsem objednala zavinovačku do autosedačky a tu zabalovací na spinkání a kamarádka mi pošle ještě dvě takové ty krásné s krajkou, to budeme mít na slavnostní příležitosti :slight_smile: No a myslím že nám to bude stačit až až...pak na zimu ještě pořídíme teplejší do autosedačky..
28. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
@eeelishka ty jo to musí být nějaká do autosedačky jiná?já vůbec nevím...takže asi je více druhů?
28. únor 2011 v 15:45  • Odpověz
@jezulicka osušky jsou taky dvě na cestě a to myslím stačí, dudlík zatím žádný nemám a lahvičky mám zatím dvě, jednu plastovou od Nuku a druhou skleněnou, myslím, že i něco dostanu v porodnici v tom balíku pro maminky...budu chtít i tu kolikovou..a monitor dechu chci buď půjčit od švagrovky nebo koupit z netu,ale z bazárku,jinak to je moc drahé..
28. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
@lucietka77 jsem na košile koukala u větnamců a tam teda výběr těch rozepínacích nic moc,ale nechtěj se mi kupovat v normálnim krámu,protože tam se můžou zničit od krve a já doma v noč.košili stejnak nespím,tak za ně nechci moc utrácet.Podprsenky asi raděj koupím v normálním krámu,aby seděly a kalhotky a vložky v lékárně.Pantofle a župan doma najdu,tak to je asi všechno.Břicho mi ještě moc nepřekáží,teda pokud se nechci předklonit,to už je to pak se mnou horší :grinning:
28. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
@jezulicka 2 osusky lahvicek mam vic 4 a chuvicku a monitor mam taky :slight_smile: dudlik jsem koupili jen jeden protoze prej neni doby aby ho male mel
28. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
@jezulicka no ty do autosedaček mají na zádech otvory pro pásy, tak to jimi můžeš provlíknout,pak tam dát to mrně a zabalit a jak ho budeš vyndávat tak ho jenom rozbalíš a zavinovačka ti tam zůstane připravená, my ji nebudeme z té autosedačky ani vyndávat, až pak dycky na vyprání...
28. únor 2011 v 15:50  • Odpověz
@vegal No právě já uvažuju v čem půjdu k porodu, asi si koupím nějakou tu obyčejnou od vietnamců na rozepínání, ta se hned zašpiní a pak už asi nějakou tu kojící pěknou, na převlečení po porodu, chtěla jsem původně klasické pyžamo, ale u nás v porodnici je strašný pařák, celý špitál stojí na kopci a celý den na sluníčku, tak bych se tam asi upekla..
28. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
@jezulicka jo a chůvičku nepořizuju, máme byt 2+1 a tady jde slyšet i to být slyšet nemá :grinning:
28. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
@eeelishka k porodu by mohlo stačit i nějaké staré delší triko...to je zase zbytečné ničit košili.
Sice máme taky 2+1,ale chůvičku jsem koupila(už použitou) kdybych šla pověsit prádlo,protože máme balkon na chodbě a bytovku u hlavní silnice,tak abych kdyžtak slyšela
28. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
@eeelishka jo a kupuješ si vaničku na koupání nebo ten kyblík?
28. únor 2011 v 16:01  • Odpověz
autor
@vegal no s předkláněním .. to mi ani nemluv :grinning:
autor
@eeelishka @vegal ... košilku měla jsem vybranou na BonPrix, ale možná, že skončím taky s vietnamskou :grinning:
autor
Holky, pádím domů :slight_smile: \Třeba se tu ještě potkáme.. dneska tu byl hukot, tak sorry, ale nestíhala jsem :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: aspoň nejsem sama kolikrát u vyndavání věcí z pračky funim...ale nikdo to za mě neudělá,že :frowning2:
28. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
kojici kosile budu vybirat asi tady http://www.muzzy.cz/eshop.asp?page=1&s=0&kat=145&trid=zbozi.nazev&vyrobce=&svar=
maji i pyzama http://www.muzzy.cz/Tehotenska-a-kojici-pyzama/ ale to do porodnice nedoporucuju, sestry tam jedne mamince vynadaly, ze mela pyzamo, ze to nedycha atd... ale neco na tom asi bude
pak se mi libi tato http://www.bonprix.cz/prodejna/nocni_kosilka_kojici.htm ta bude na leto sikovna, ale do porodnice bych si ji urcite nebrala, protoze se to tam zaspini :frowning2:

k tem zavinovackam - ja mam jen ty klasicke krajkove po nas a u male se mi ze zacatku osvedcily, pak uz jsem ji nebalila... a mam jednu rychlozavinovacku, ale myslim, ze ji ted nevyuziju, protoze na leto to je strasne teple... moc bych jich neporizovala, protoze jestli budou vedra, neuzije se to, ale to je muj nazor :wink:
28. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
@vegal to je taky pravda, akorát si budu muset taky koupit protože přítel je jen o 4 cm větší než já tak nemůžu ani vzít jeho :slight_smile: Tak prádlo já věším v ložnici na rozkládací věšák...
@jezulicka Kupuju vaničku,nějak si to v tom kyblíku neumím představit...
@lucietka77 tak zatím pa :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:10  • Odpověz
@eeelishka no já právě taky v tom kyblíku si to nedovedu představit proto se ptám že hodně holek ten kyblík chválí ale taky asi vaničku koupíme... :wink:
28. únor 2011 v 16:13  • Odpověz
@annca Ty košile Muzzy jsou moc pěkné...když nenajdu nic u větnamců,tak e koupím asi tady.Děkuju!!!
28. únor 2011 v 16:16  • Odpověz
mame vanicku nak se mi ty kybliky nezdaj hlavne pro to nejmensi miminko sama budu vyklepana ve vanicce natoz v nakym kybliku .... holky kdo kupoval u veitnamcu ? kolik stali ty kosile prosim?? a kolik si jich vezmete sebou ???
28. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
@annca Moc pěkné košilky, i ta z bonprixu...možná taky od nich něco vemu :slight_smile: díky za tip :wink:
28. únor 2011 v 16:20  • Odpověz
@pepsilight já zatím nekupovala žádnou košilku, ale u těch vietnamcu se to bude pohybovat tak kolem 150-200 kc...do porodnice si vemu asi dvě košilky, uvidím, člověk nikdy neví kdy se to zašpiní a k tomu porodu asi fakt nějaké to dlouhé triko
28. únor 2011 v 16:27  • Odpověz
@eeelishka myslis ze te v tom tricku pustej na sal ??
28. únor 2011 v 16:31  • Odpověz
Tak jsem neodolala a beru útokem jahody se zmrzlinou,šlehačkou a Granko topingem :sunglasses:
28. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@pepsilight joo,určitě, tam nejsou dané pravidla v čem máš jít na sál,je to tvůj den tak jdi v tom v čem se budeš cítit příjemně, tak kalhoty je jasný že mít nemůžes, ale tričko naopak všude doporučují...a jak říká vegal, je škoda zašpinit košilku první den, byť jen od vietnamců...
28. únor 2011 v 16:36  • Odpověz
@eeelishka to je fakt ani jsem takhle neuvazovala kouknu se jaky mam trixko doma ale jedno tady je a je tak dlouhy ze ho mam az pod kolena tak si asi vezmu
28. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
@pepsilight no vidíš,to je ideální :wink:
28. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
@eeelishka dekuju za tip :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.