• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ahojky, napadlo mne založit nové téma... Myslím, že se najde určitě hodně nových snažilek které se připojí a společně to tady rozjedeme... Co říkáte???
5. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Tak třeba na úvod něco málo o mně :grinning:
O mimi už s manžou mluvíme od té doby co jsme se dali dohromady... A opravdu snažit jsme se začali v únoru 09... Zatím mimi nikde, tak jsme si pořídili alespoň kocourka... Nevzdáváme to a věříme že se zadaří letos... :sunglasses:
5. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj. Tak jsem taky toho názoru, že v roce 2010 to snad už vyjde. My tomu nechávali volný průběh od října 2008 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zatím se nezadařilo, tak už to pomalu řešíme přes doktory :sweat_smile: . Jo a taky jsme si pořídili zvířátko-pejska :grinning: .
5. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: taky se přidávám :slight_smile: My tomu necháváme zatím volný průběh, dneska jsem zase vyhrabala kontryhel :grinning:
přeji všem hodně optimismu a úspěchu při snažení :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahojík holky,taky doufám v rok 2010!!!!Ten minulý u mě za moc nestál a snad už jsem si tu smůlu vybrala a konečně se to mimi podaří... :wink:
5. led 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
Už se tady pomalu scházíme... :slight_smile: Jen tak dál...
Já jsem taky kdysi pila kontryhel, asi začnu znovu :slight_smile:) A pak jsem ještě závislá na bylinkových kapičkách... teda zatím jen měsíc, ale snad už účinkují :slight_smile:
5. led 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
consti, já zatím byla jen na hladinách hormonů a manža na spermiu... to zatím bylo celkem ok, tak asi na mimi hodně myslíme...
A co máte za hafíka???
5. led 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
Evikj, koukala jsem se do albíčka... Do třetice to už určitě vyjde!!! Moc držím pěstičky!
5. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Very,děkuju...Asi budu mít trochu strach,ale stejně do toho půjdu...Počkám dva měsíce,zregeneruju se a vesele do toho...
5. led 2010 v 19:12  • Odpověz
čuuky ženy přidám se bo se už musí povest snažíme se snad věčnost a už se nemůžu dočkat až to vyjde tak pokud mě příjmete ke mě tak budu ráda :wink:
5. led 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
Strach být musí, ale naděje umírá poslední... Dva měsíce utečou a pak šupky dupky mimískovat :slight_smile: A tady se musíme a budeme vzájemně podporovat... A až budeme postupně hlásit // bude ještě líp....
5. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Já už se taky nemůžu dočkat, ale letos to už fakt být musí...
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
jo a ani jsem nenapsala že vás všechny vítám.... to jsem asi měla hned, co ? :slight_smile:)
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky, i já doufám, že to letos KONEČNĚ vyjde..pro ty, se kterými se ještě neznám, tak u nás to bude v únoru 2 roky co se snažíme
5. led 2010 v 19:35  • Odpověz
vidím že se tu sejdem všechny staré snažilky :slight_smile:
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz
very8888:
A působil na Tebe ten kontryhel nějak, nebo proč jsi s ním přestala??
Já jsem totiž ani neměla pocit, že by po něm nastala nějaká změna :o mám dost slabou ms.. Ale jak říkám, dám mu ještě šanci :grinning:
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Já kontryhel ted nepila ale mě chutna ale raději mam drnek obecny super čajik :wink:

Javon ja taky v unoru dva roky snažení a MS zatím nikde ale + - tyden tak to neřeším jen test negativ tak těhu nejsem a už mě bolí kříže a někdy i podbřišek tak každym dnem doj´de a at dojde bo at ůžu začít brát clostylbegot a pak 10DC do CARu na UTZ a pak na IUI o par dní později tak doufám že už to vyjde :wink:
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
conccinell, myslím že měl něco do sebe.. Já mám šíleně nepravidelný mc, bez vyvolávačky ani ránu... Ale co jsem pila ten kontryhel, vydržela jsem čekat a ms přišla 54DC a pak 43DC, tak možná trošku zabral. A proč jsem přestala? V práci jsem si ho nestihla vařit, a doma se mi pak už nechtělo, koupila jsem si ten sypký čajík, ale teď si do práce koupím pytlíčky a začnu zase poctivě :slight_smile:
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Drnek? to neznám... k čemu je dobrý?
5. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Petro:my jsme trochu pozadu, s doktorama jsem vše začala řešit až ted před vánocema, jsem na sebe trochu naštvaná, že jsem to nechala tak dlouho být,ale ted už ne..v pátek jdu an ten hormonální profil a podle výsledků oslovíme SANUS a taktéž zkusíme IUI
držím palce at ti to ted v lednu vyjde
5. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky,známé tváře... :slight_smile:
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz
holky, já těm bylinkám moc nerozumím,pro mě je nejlepší čaj kafe:slight_smile:..ale chtěla bych je taky zkusit,znám spoustu holek, kterým bylinky pomohly. možná je to ode mě trapnej dotaz,ale když před menstruací sedm dní špinim...pomůže mi nějaká bylinka to zase srovnat? děkuji za radu, já jsem v tomhle fakt uplnej laik
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
Ahojky a ahojky, fičím za manžílkem, už hučí co tady zase dělám...
A zítra jdu po dlouhé době do práce, tak snad budu mít chvilku času nakouknout a alespoň pozdravit...
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
tak to javon nevím..
Holky v práci ale hodně vychvalují Gynex kapky, mrkni na net, ale prý to je uplně super na vše co jsem četla... Jsem si říkala že si je taky pořídím, ale mám ještě zbytek jiných co jsem dostala pod stromeček :slight_smile:
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz
very: díky za tip
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Nic holky loučím se jdu se nachystat na fičím na noční dělam ve fabrice tak hold směny jsou mým chlebem :frowning2: ale už si přeji být doma konečně na nemocenské a s mimisem v bříšku a pak na mateřské už pracuji dlouho :grinning:

Tak zítra pá stavím se :wink:
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Petra: tak at ti ta noční aspon rychle uteče
5. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
Tak dobrou děvčata, taky se zítra stavím, jen nevím kdy, jsem zdrav. sestra, tak uvidím jací budou mí pacienti a kolik bude času :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Javon:
ten kontryhel je právě na úpravu menstruace mimojiné - tady si o něm můžeš přečíst víc :slight_smile:
http://zdravi.centrum.cz/prirodni-medicina/2007/3/9/clanky/nejlepsi-pritel-vsech-zen-kontryhel/
5. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj,

můžu se přidat?

Koukám, že tu jsou některý snažilky, který znám z jiných témat :wink: :slight_smile:

Taky pořád doufám, že už se brzy zadaří a dočkám se fazolky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak kontryhel taky občas piju (když si vzpomenu :sweat_smile: ) a nemívám po něm tak bolestivej menzes. A Gynex kapky jsem už taky vyzkoušela, ale mají takovou divnou chuť a mě se po nich zvedal žaludek, takže jsem je po týdnu přestala brát a věnovala je kolegyni a ta už je doma těhu :rolling_eyes:
6. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Holky k tomu kontryhelu. Já ho taky začala pít, ale nedělal mi vůbec dobře, špinila jsem v prostřed cyklu atd. Doporučuji opravdu jen těm, co amjí s parvidelností cyklu problémy. Mě kontryhel naopak dost rozhodil,a le já mám jinak ms pravidelnou cca 26-28 dc, tak mi to asi nesedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale většině holek pomáhá :wink: . Jinak já beru jen centrum pro budoucí maminy a těhulky, ale docela nepravidelně, tak, jak si vzpomenu. :sweat_smile: Na vyšetření jsem zatím byla jen já, manža půjde asi teď někdy v lednu, musím si vzít u doktora žádanku. Já jdu tento měsíc na píchnutí Pregnylu (pro podporu ovulace, která teda u mě probíhá i normálně). Je to druhý cyklus s Pregnylem, první nevyšel...
very, máme jack russella teriera a je mu 9 měsíců :dizzy_face: :sunglasses: .
6. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.