• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi : TErezka se mitaky hrozně líbí!!!
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj kočky.
Spimy, pavlina, docela vám závidím to, že vám dělání dětí na povel přijde ujeté :grinning: . Takové názory jsem měla taky, to byl pořád volný průběh atd., ale po tom roce mě to teda přešlo :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Momentálně mám taky "pregnylové období", takže prostě se musíme od 9 do 16 dc snažit obden a hotovo :sweat_smile: . S tím, že ovu je cca 36 hodin po pregnylu. No minulý cyklus jsme se trefili a stejně nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Navíc už jsme s manžou nějaký ten rok, tak spolu už nespíme x krát do týdne :grinning: , takže to je v podstatě na povel :grinning: . Ale co bychom pro mimčo neudělali ne?
To samé s tím umělým, tak bych mímo ráda přirozeně, ale vím, že pokud to nepůjde, tak jdu do IUI, IVF atd. Je lepší to začít řešit hned, protože roky letí...
Co se týká jmen pro míma, tak my budeme mít Olivera a Viktorii (ještě se mi íbí Anastázie, ale to mi u manži neprojde :grinning: ).
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
misanda: tomu nerozumím - jak se to z těla vylučuje... to jako, jak je krvácení silné?
8. led 2010 v 11:41  • Odpověz
consti : tak hodně zdaru s pregnylem, já ho taky měla dvakrát :slight_smile:
8. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Betty, normálně se ti sliznice vylučuje ven s pipinky :grinning: jenomže třeba těm, co mají endošku, tak se vylučuje i do těla, kde se jakoby "hnízdí" a tím vzniká akce endometrioza, která způsobuje neplodnost :frowning2: a musí se odstranit. může ucpat vejcovody a dostat se i dál...prostě je to sviňa...ale ty se tím nezatěžuj, nic takovýho mít nebudeš!!!!
8. led 2010 v 11:44  • Odpověz
misa a ty jsi měla pregnyl jen dvakrát? Doktor mi ho chce píchnout 3 cykly, že se ten 3. cyklus často podaří :sweat_smile:.
8. led 2010 v 11:46  • Odpověz
consti, jj, dvakrát a pak jsme šli hned do dvou IUI...u nás to stejně nemělo smysl, nezadařilo by se ani na podesátý :slight_smile:
8. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Aha, no tak my to ty tři cykly zkusíme a manža půjde mezitím na to spermio, tak snad pak budeme zase moudřejší :wink: . Pak už rovnou CAR. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz
consti, určitě to vyzkoušejte, za to nic nedáte :wink:
8. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak to já měla Pregnyl 5 měsíců a stejně nic...
8. led 2010 v 11:52  • Odpověz
misanda: díky za názorné vysvětlení :grinning: . Já jen že používám menstruační kalíšek, tak abych si tím nějak neškodila...no, zeptám se dr., až budu mít výsledky z HP.
Jinak jména: já jsem chtěla pro kluka Bernardýn a pro holku Delfína, ale asi by to neprošlo vůbec nikde :grinning: , tak to vidím na nějaké české jméno jako třeba Maruška nebo Lucinka. Terezka se mi taky moc líbí. Pro kluka se mi líbí třeba Tobiáš, Matiáš nebo Nataniel (- ale ty myslím taky neprojdou).
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Betty, kalíšek jsem taky měla, ale pak jsem ho teda dala stranou, pač nějak nezvládal množství mojí sliznice :sweat_smile: :confused: a to jsem začala tušit, že asi něco ok neni...ale je teda mnoooooooooooohem lepší jak tampony!!!
8. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Maruška je nádherný!!!!

simtě, co to je, Delfína? :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:58  • Odpověz
consti: Tak Anastázie se líbí přítelovi :grinning: , ale mně se moc nelíbí ty zkrácené verze Stázička, Stázka.... Mně ten "přirozený přístup" možná taky přijde, až překročíme rok. Už teď mi to přijde moc dlouho :frowning2:
betty: Taky používáš kalíšek? Jak dlouho, jak jsi s ním spokojená? Já cca 5měsíců, docela dlouho jsem s ním bojovala, pořád mi protékal, ale i tak mi to přišlo lepší než tampony.
8. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Mis: Hihi, koukám, že jsi mě s kalíškem a tampony předběhla :grinning: . Přijde mi taky super.
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
spimy : já pak teda používala chvíli zase tampony, vydržely mi dýl jak kalich, ale musela jsem mít takový ty super extra dělobuchy :grinning: ale teď fakt jedu jenom na vložkách, ty jsou pro tělo nejlepší...nejhorší je, že když jsem to viděla na vložce, co se ze mě všechno dostane, tak jsem nevěřila...
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Mis: Ono to ale vidíš i v tom kalíšku... Myslíš, že jsou vložky lepší než kalíšek? Dost ho chválí, mně to přijde hygieničtější... než sedět v krvi. O ekologii nemluvě. Ale každému vyhovuje něco jiného samo :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
spimy...ale furt to není ono...prostě když to vytéká z těla samovolně, je to lepší než když je to uvnitř...zvlášť pro mě, postiženou :grinning:

ale mě taky vložky vadí...jenomže co mám dělat ? :frowning2: :frowning2:
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
jo, navíc mi tu sliznici ten kalich nepobral, když jsem měla svůj den :confounded:
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
spimy: kalíšek používám už přes rok...je tisíckrát lepší než tampóny a milionkrát než vložky :slight_smile: . Asi bych radši měla endometiózu než ho muset dát pryč :wink: , ne to si samozřejmě dělám legraci.
mis: Delfína je nějaký jméno z francouzštiny, přijde mi vtipný a rozhodně neotřelý :grinning: .
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
ty voe, měnim vložky za endometriozu...to jde? :grinning:
8. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
ty vado...nee..obráceně..endo za vložky :grinning:
8. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
mis: :grinning:
A dítě za mrchu každých 14 dní :grinning:
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Holky, vy tu z toho děláte blešák :grinning:
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
a coby ne?? co mám vyměnit za krásnou holčičku? :grinning:
8. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
A já chci rovnou dvojčata! :grinning: Co za to?
8. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Mis, a až se ti narodí kluk, budeš ho tady nabízet a měnit za holčičku :sunglasses:
8. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
a já budu mít dvojčátka, hééééč :grinning:
spimy, to je dobrej nápad s tím klukem :grinning: pinďoura vyměnim za buchtu, zn.rychle :grinning:
Mis já si taky říkám, že jestli skončíme na IVF, tak jim řeknu, ať mi rovnou umíchají 2 holčičky :grinning:
8. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.