• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@darkwitch mě tehdy jen doporučila doktorka brát ascorutin a až byl vytvořený váček,tak mi dala Utrogestan.
16. říj 2010 v 09:54  • Odpověz
@jaspina ja beru utrogestan uz od KET akorat mi zvysila davku a jeste beru estrofem uz od zacatku predchozi ms...
16. říj 2010 v 10:35  • Odpověz
@darkwitch teda kočko, konečně to tady čtu a skoro slzím, nádheraaaa!!!! :slight_smile: strašně moc ti gratuluju a koukej se šetřit ju :slight_smile: jůůů, to je prostě parádička, další těhulka :grinning:
16. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz
jinak holky, od včerejška mám v pupíku dva bobany, ta kdržte palce, ať zabojují :wink:
16. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz
@sedmitecka drzim palce at se drzi...
16. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz
Sedmi držím všecky palce co mám! :slight_smile:
16. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@darkwitch
@jaspina
holky dík, držte pevně, prosím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz
@sedmitecka já taky držim, neboooj :slight_smile:
16. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz
@misanda no o tobě broučku vůbec nepochybuju, samozřejmě ...a já nápodobně ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ju sedmi, tak držím palce ať se bobci pěkně zavrtávají :wink: :slight_smile:
17. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz
@sedmitecka přesně tak at máš štěstíčko jako dark a už víš pozotivní vysledek :slight_smile: moc ti to přeji.

JInak holky ja dneska hnusné sny a ve finale se přidala deprese jak blazen nic mě nebaví nic mě nechutna z ničeho nemam radost asi to vydím na menzes a to v pátek jedu do centra tak jen pokecat a dozvědět se přesnou častku na IVF kolik co stojí at to předám polovičce a uvidíme kdy na to vletíme ale vidím to na leden to by mohlo být dost penízků našetřeno at nepochybí ale jinak asi se musím nějak odreagovat asi se opít at na chvíli zapomenu :grinning: ale zase mi bude blbě tak nevím už dlouho jsme nikde nebyla a ani nikam se mi nechce venku hnusně a ja nesnaším zimu a to jsme narozena v listopadu :grinning:

Holky už se mi to krátí :grinning: 11.11 se blíží
17. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
Jo a aby toho nebylo málo v uterý jdu na mojžíšku tak doufám že už nebudu krhat bo ta nemoc mi ted dala zabrat
17. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak holkyx uvařila jsme si medunku na nervy a udělala jsme si těsto na palačinky a už se na něj těším s marmeladkou a po studenu holky ty ja miluji. :grinning:

kde jste dneska všechny koukate na Babicu?
17. říj 2010 v 17:37  • Odpověz
ja se zivim toustama, jsem prisla z prochazky...
17. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
@petra123 palačinky bych si taky dala :slight_smile: , deprese stranou, někdy přece musí dojít i na nás, no ne? :wink:
17. říj 2010 v 17:43  • Odpověz
@bettyna84 jj možna jednou ano ale pro tebe určitě dříve pro mě někdy jak možna nahoře někde jedno mimisko zbyde a bůh mi možna jedno pošle a příroda mi to dovolí :frowning2:

Dark tousty hmm taky můžu mam žŕavku MS se neuprosně blíží kříže bolí a apetit se zvyšuje
17. říj 2010 v 19:40  • Odpověz
holky ted mam na hlavě barvu od paletka dvojte espreso no jsme zvědava co stoho bude ale spíše do černa asi:slight_smile:)
17. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
peto tak dej pak fotku
17. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
JJ dám neboj:slight_smile:)

holky v diskuzi IVF podzim 2010 už jsou 3 těhule nebo víc a to jsme tu diskuzi zakladala ach jo ty holky se mají ja chci taky a nemůžu ach jo:frowning2:
17. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
už ji dám vypadam sice jako trotl nezlekněte se :confused: :grinning: za chvíůli to mám v albu sice mokré ale docela černé espreso :grinning:
17. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak co baby hrůza že? :grinning:
17. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
ženy kaj ste dívate se na čr má talent??
17. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
@petra123 super, slusi ti to :slight_smile:
ja jsem spinkala...
18. říj 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

peto sluší ti to, já tě měla zafixovanou s krátkými vlasy :slight_smile: a neboj, mimčo určitě bude... třeba je u vás fakt zakopaný pes právě v té mojžíšové a ta pomůže... a je tu ještě IVF, máte stále 3 pokusy.. ještě neházej flintu do žita :slight_smile:

já na čs má talent koukám... líbily se mi minule Makomako, asi půjdeme na jejich koncert, koncertují v listopadu v Praze :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj ter :slight_smile:
jak je?
18. říj 2010 v 11:12  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
Peti hnědou od Palette už si nekupuju - udělala jsem to jednou a byla jsem na černo :grinning: Ale tu do červena mají fajn - už ji mám koupenou a čekám na někoho ochotného, kdo mi ji napatlá na hlavu..
Jak jste tady psaly o depkách a o tom, že se snad miminka nedočkáte.. - úplně se mi vybavily ty pocity, jak jsem je měla já.. fakt jsem nevěřila, že by se mohlo někdy usmát tolik štěstí i na nás.. a vidíte. Jednou se i štěstěna musí unavit :wink: Ale je fakt, že třeba když v noci nemůžu spát a uvědomím si, že mám fakt v břiše miminko, tak tomu nemůžu věřit ještě teď. Je to zvláštní.. Nedávno jsem našla malé capáčky, co jsme koupili loni před vánocema v Brně a dali jsme si je pod stromeček, jako znamení pro miminko - že už k nám může.. a taky na vánočních trhách jsme cinkali na ten zvon, co má plnit přání.. a tak se mi to najednou vybavilo, že jsem si nad těma botičkama pobulela...
Letos si budu na Vánoce přád miminka do bříšek všech takových super bab, jako jste vy! :wink:
18. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
darky, pořád stejně u nás... :slight_smile: spíš co ty, těhulinko? :slight_smile:

jaspi, ty jsi zlatá :slight_smile: děkujeme za takovou podporu... letos budete mít krásně vánoce s bříškem, no a hlavně už se vám to blíží, že? :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:39  • Odpověz
Ter na vánoce se letos těším - ale ty předchozí dvoje nám pod tím stromečkem pořád něco (někdo) chyběl a akorát si člověk uvědomil, kolik uběhlo času - že zas další rok pryč.. :unamused: Ale teď už fakt věřím, že na každou z nás na obláčku to miminko někde čeká - jen ho ukecat, aby už fakt přišlo no :wink:
18. říj 2010 v 11:41  • Odpověz
ter citim se dobre... pokud nemyslim, na to ze jsem tehu pak dostanu strach, aby mimo spravne rostlo :grinning: ale to je normalni pristup :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz
Dark to je fakt normální :wink: Já jsem se bála i smrkat, i jít na WC..všecko. :slight_smile:
19. říj 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.