• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jas prex den to jeste jde to se dokazu presvedcit at neblbnu, ale vecer kdyz chci spat...
19. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
hele holky, je to blbost, ale tak mě to napadlo. Kdybych třeba byla těhotná tak 1-4dny a šla na zumbu, můžu to embrio ze sebe vytřepat? Protože když jsem byla těhotná vloni, tak mi doktor řekl, že okamžitě musím přestat cvičit a to jsem chodila na trampolíny. Omlouvám se za tek blbej dotaz...
19. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@nektarine pry se na zmbu muze i v tehotenstvi... ale ja brisni tance zatim radeji vynechavam...
19. říj 2010 v 09:53  • Odpověz
@darkwitch jo, takže vrtění by mělo být o.k., ale skákat raději míň, co :sweat_smile:
19. říj 2010 v 09:55  • Odpověz
@nektarine zumba je prí dobra v těhu jak říka dark ale optrně :slight_smile:

JInak holky ja se na vanoce těším ale vím že zase budu pod stromečkem na duši smutna hodně ale těším se na ten čas moc si ho užívám i když trochu smutně ale večeře a darečky to trochu rozveselí ale budu opět zavidět všem co dají svým dětem co jsi přejí cely rok od ježíška a ja si už spoustu let přeji jeden velky dárek ale opět se ho nedočkám tak uvidíme možna zase další vánoce :frowning2: mam ale strach že to budu čekat do 50 a pak teprve pochopím že asi se toho dárku nedočkám :frowning2: no uvidíme jsem pesimista jak blazem sorry holky ale leze mi to zase na bednu :frowning2:
19. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz
hele, já mám taky strach, kvůli tomu, že na to moc myslím. Nejlepší je nic nehlídat, na nic nemyslet( nebo teda ne na nic, ale ne na to mimčo) protože když mysl moc chce, tělo stávkuje. Jenže nejhorší je, že to nemůžu ovlivnit, stejně se k tomu pořád vracím... Takže co?

Já bych teda nerada, aby moje tělo začalo stávkovat....
19. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
@nektarine Až bys fakt věděla, že jsi těhotná, tak zvolni. Ale kdybys byla těhotná jak píšeš 4 dny, tak to by se spermie teprv zavrtávala. Tak to bych fakt neřešila. Já když si vezmu, jak jsem netušila, že jsem těhule a byla jsem tak 5tt a lítala jsem jak strhlá - gruntovala jsem tehdy celý dům i auto, chodila na masáže proti celulidě, které byly fakt maras na břicho.. no a vidíš, udrželo se to. Sice jsem špinila, ale dopadlo to dobře.. To asi moc neovlivníš - příroda si stejně udělá co chce.. tím ale nemyslím, že kdybys už věděla, že si těhule, že bys na sebe neměla být opatrnější :wink: Ale tělo si pak samo řekne..
19. říj 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky, jak se tady máte???

@jaspina
@darkwitch
tak jak těhulky, jak se vede ???? :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz
Sedmi já jsem dnes nějaká mrtvolka.. jen bych spala a jsem hrozně slabá - asi zas blbý tlak.. akorát že nemůžu hupnout do postýlky, protože mi kámoška přijde barvit hlavu..
20. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
@sedmitecka nic moc zacla jsem krvacet... tak uvidim jak dopadne krev popripade patecni utz, pokud krev dopadne dobre...
20. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
@darkwitch ale neeee, to snad neni mozny.....ale snad to nic neznamena,,,,,myslim na tebe!!!!!!

@jaspina to já prospinkala odpolko, vytuhla jsem na gauči u TV :wink: a teď jse mdorůžova a musím se pustit do nějakých pracovních povinností :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
uvidim v patek, jdu na utz
20. říj 2010 v 16:37  • Odpověz
Dark snad to nebude znamenat nic špatného..někdy se i přes to mimísek udrží. Musíme věřit, že je to bojovníček!
20. říj 2010 v 18:03  • Odpověz
jas ja mu verim, i kdyz dneska jsem trochu panikarila
20. říj 2010 v 18:05  • Odpověz
@darkwitch myslím na tebe a držím pěsti...
@jaspina :slight_smile: jo, jasny. Jinak zumba byla bezva :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@darkwitch Jak jsi na tom? Jak dopadl ultrazvuk?
23. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
na utz byla videt dutinka, ale ted uz by tam melo byt videt embryjko... tak uvidime pristi tyden jestli se vzpamatuje a zacne se vyvijet nebo jestli to vzda...
23. říj 2010 v 18:01  • Odpověz
@darkwitch Myslím na tebe a držím palce!!! Ještě krvácíš?
23. říj 2010 v 18:32  • Odpověz
@bettyna84 uz ne, ale porad trochu spinim
uvidime jak to dopadne...
23. říj 2010 v 18:35  • Odpověz
@darkwitch Budu na tebe myslet, aby na UTZ bylo už něco vidět :wink: Tohle období si pamatuju a bylo to o nervy :unamused: Taky jsem furt měla jen zvýčenou sliznici a pak zas byl vidět jen váček a ostatní psaly, že tou dobou už měly i srdíčko.. Beruška je asi lenivá po mě, tak si dala na čas :wink:
24. říj 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj kočky, tak u mě už je asi jasno, křeče ještě horší než včera a začala jsem špinit, mrcha se rozjíždí a já jsem totál v hajzlu :cry: :cry: :cry:
procč? proč? proč? jsme oba zdraví, embryjka byla ukázková, sliznici mám na jedničku a stejně prd z toho, už nemám sílu.........
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 09:44  • Odpověz
@sedmitecka ahoj neznáme se, já se na první IVF chystám, ale každý mě dopředu ujišťuje, že i když jsme taky oba zdraví, že to nemusí vyjít, je to prostě to pitomé očekávání co do toho vkládáš .. takže jestli to dopadne špatně, což nemusí, tak jak se z toho otřepeš, tak to druhé už určo vyjde :slight_smile: hlavu vzhůru, já bych byla taky v prdeli, ale fakt to vyjde nakonec všem, takže až to přebolí tak hlavu vzhůru do dalšího pokusu :wink:
26. říj 2010 v 09:49  • Odpověz
@sedmitecka to je mi lito, jdes na krev? urcite si na ni zajdi...

@pitrisek26 ahoj jak se vede?
26. říj 2010 v 09:56  • Odpověz
@darkwitch ahoj dark .. tak nějak asi dobře, jsme po konzultaci v CARu a čekám na imunologii a pak jdeme do IUI a pak IVF, jsme oba zdraví, doktor nám dává na IVF 60% šanci, ale že spíš mám počítat že vyjde druhé .. a těch 60% mě nějak uklidnilo, takže jsem docela v pohodě a věřím, že to klapne :slight_smile:
co ty? tě sleduju na vránách, ještě špiníš? jaký máš další postup? brali ti krev?
26. říj 2010 v 10:01  • Odpověz
@pitrisek26 uz nespinim, krev mi brali asi ctyrikrat :wink:, v patek jdu na utz a uvidim jestli prcek roste nebo to vzdal...
26. říj 2010 v 10:02  • Odpověz
@darkwitch určo už roste :slight_smile:
26. říj 2010 v 10:03  • Odpověz
@pitrisek26 děkuju, až se vybulím, snad to budu brát jinak...nám taky dávali šanci 60-70 %, oba zdraví a všechno ukázkové, a houby z toho.......ani mě nenapadlo, že by to nevyšlo, když nás tak přesvědčovali, že je vše jak má být.......a navíc v Pronatalu se prý IVF povede skoro vždy, no, my budem asi vyjímka :angry: :angry:

@darkwitch na krev nejdu, mám dělat oficiálně test 2.11. a pak se objednat na 9.11. na UTZ..no to už asi nebude potřeba.......a ty když jsi dostala po KET menses, měla jsi tu klasickou, krev a křeče, nebo jinou než jindy, slabší???
no, ale u mě takový zázrak nečekám, dneska mám regulérní termín menstruace, zase dojde jako hodinky, jako vždy
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
@sedmitecka ja mela uplne klasickou a jeste silnejsi nez normalne... pak jsem uz jen spinila a po tydnu od zacatku ms se zase pridalo krvaceni, nastesti jen na jeden den a za dva dny jsem prestala i spinit...
26. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
@darkwitch no to sis teda užila nervy, ach joooo.....no, večet testnu a uvidím, jak se má pravda :confounded: děkuju!
a můžu se ještě zeptat, kdy ti ta menses dorazila, jestli v termínu , kdy bys jí normálně měla? já jsme dnes 11. den od ET...
26. říj 2010 v 10:25  • Odpověz
me dorazila 12. den od KET a jestli v terminu, spis driv... protoze normalne prijde spis az po 30 dnech a ne po 28... ale vyhrano jeste nemam... nejak se zda, ze to ze najdu dve carky na testu jeste neznamena, ze to mimis dotahne do konce...
26. říj 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.