• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@darkwitch věřím, že u tebe ano, je to pořádnej bojovník, když se udržel při silné mrše!!!!! neboj :wink:
26. říj 2010 v 10:33  • Odpověz
@sedmitecka dekuju, ja ti jeste ty palce drzet budu :wink:
26. říj 2010 v 10:34  • Odpověz
@darkwitch děkuju moc :wink:
26. říj 2010 v 10:37  • Odpověz
Sedmi to je mi moc líto, ale třeba to ještě dopadne dobře.. Já jsem taky slyšela, že větší úspěšnost bývá při druhém IVF než při prvním.. myslím, že to bylo v 13té komnatě Míši Maurerové.. Taky jim to poprvné nevyšlo a byla z toho v háji a na podruhé krásné dvojčátka :wink:
Dark - já vím, že // ještě neznamenají, že se vše povede až do konce.. Taky jsem se furt upínala k 12tt, pak k testům na vady, pak k té době, kdy už prcek teoreticky přežije.. ten strach už asi nikdy nepřejde, protože jak se ty naše zlatíčka narodí, tak se o ně budem bát už celý život. :wink:
26. říj 2010 v 11:13  • Odpověz
Sedmi, to je mi moc líto, ale ještě to může být dobré, nezkoušela jsi testnout? špinění může značit uhnízďování a bolesti na ms být můžou... držím palce, ať to ještě vyjde!!! :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:09  • Odpověz
@sedmitecka ahoj sedmi, jak jsi na tom? Držím všechny palce, co mám...
28. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz
tak vracim se mezi snazilky, rok 2010 pro me neni ten nejstastnejsi...
29. říj 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj kočky, tak se konečně hlásím zase do party....je to teda divočina :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ve středu večer dorazila regulerní moje silná a bolestivá mrcha, takže jsem celý včerejšek probulela, strašný den!!!!....no a dneska ráno v mrákotách s opuchlýma očima si jdu jen tak pro jistotu udělat test, abych věděla, že můžu vysadit utroš a prednison a večer se pěkně zlinkovat vínkem a čučím jsko blázen - vykouly na mě dvě krásné čárky, ta druhá ještě hezčí než ve středu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takže máme asi v břiše fakt bojovníka, teď jen doufám a modlím se ,aby se udržel i dál, ale krvácení už slábne, tak snad to dá prďolka, ale nervy teda šílený.....já prostě nemůžu mít nic jednoduchý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2010 v 16:49  • Odpověz
@darkwitch jak pak to, co se stalo????? mimi se pustilo????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2010 v 16:50  • Odpověz
@sedmitecka je tak potichoucku gratuluju a snad bude prcek bojovat... no prestal se vyvijet...
ja jsem ti rikala, at nehazes flintu do zita ze ms nic neznamena...
29. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
@sedmitecka potchoučku gratuluji jen se drž a odpočívej a v pondělí val k DR i když ja bych valila už ted hned po testu na pohotovost.Aby mi to krvacení zastavili na nic bych nečekala zbalila tašku vzala test a vyjela bych tak nečekej a val!!!! :wink: a držím palečky at vše dopadne jak má :wink:
29. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
@darkwitch tak to je mi líto ja myslela že je to už trošku jisté neboj vše špatné se v dobré obratí :wink: tedy doufám aspon u nas :wink:
29. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz
@darkwitch ach jooo, to je mi moc líto, jak je to možný? myslíš, že za to může to krvácení? začala jsi menstruovat????
no já pořád nevím, s tou menstruací, večerní test sice taky pěkný, ale krvácela jsem fakt dost, i cucky, křeče jako blázen,......to by musel být cirkusák, aby se tam udržel :confused: :confused: :confused: :confused: nechápu :frowning2:
29. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
Juu sedmi, tak snad se bobek drží! a volala jsi do CARu?? třeba by přidali něco na udržení... já nevím, co dává, čela jsem ascorutin.. ale to je asi blbost, když bereš utroš, ten je na udržení... já nevím :slight_smile: ale zdá se mi dobré znamení, že na testu // pořád jsou :slight_smile:

darky :pensive: psala jsem ti ip...
29. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@sedmitecka klidne se moh udrzet me se taky uderzel, ale potom se prestal vyvijet a ja jsem krvacela znovu i potom co z ms bylo jen spineni... a nektere holky ms maji, tak treba jsi ten pripad...

ter promin, jsem ti jeste neodpovedela...
29. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
@ter23 utrogestan jsem si sama zvýšila z 2x2 denně na 3x2 denně :slight_smile: víc než věřit a doufat dělat nemůžu, udržuju tedy hodně klidový režim......snad vydrží , uvidíme......
29. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
@darkwitch aha tak myslíš, že přes menses se udržel a teprbe pak to vzdal??? a přišlo se na to až při ultrazvuku nebo jak???, to je mi tak líto :frowning2:
29. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz
@nektarine děkuju ti moc, koukni kousek výš, píšu jak jsem na tom, doufám stále :wink:
29. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz
@sedmitecka jo ms prezil, protoze kdyby ms neprezil tak na utz neni ani bublinka, ale hcg rostlo i po ms... ale pak jsem zacla znovu krvacet a to uz asi vzdal... odpocivej, papej utros a ver mu, to zvladne...
29. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz
@darkwitch snad ano, díky, a myslím na tebe !
29. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz
@sedmitecka ty ted mysli hlavne na sebe, at se nerozrusujes mym neuspechem u vas to urcite dobre dopadne :wink:
29. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz
Darky to je mi tak líto :cry: Ani nevím co nasat, protože je mi jasné, že nějaká slova stejně nepomůžou od toho zklamání a bolesti :pensive: Drž se..

Sedmi držím palce, aby se bojovníček držel :wink:
30. říj 2010 v 10:15  • Odpověz
dark, tak já tě asi budu následovat, test i dnes sice pozitivní, ale čárka vůbec nesílí, a myslím, že na mamatestu s citlivostí 10 by už 15. den po ET měla být pořádná tlustice....a není, je pořád jen růžová, ne tmavě červená...no a na mamatestu s citlivostí 25 je jen růžový stíneček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2010 v 10:42  • Odpověz
sedmi jeste nehazej flintu do zita, prcek to zvladne zabojuje a vsechno bude vporadku...
30. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
@darkwitch to mě strašně mrzí :cry: Drž se...

@sedmitecka snad to bude ještě dobrý, držím pěsti...
30. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz
Sedmi já jsem slyšela, že HCG roste ob den - takže pokud si porovnávala se včerejším testem, tak by nemusela být tlustší.. Nejlíp když si necháš nabrat krev a taky aby se mrkli přes UTZ a budeš vědět na čem jsi..
30. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
@jaspina jj, nakonec jsem měl takové křeče, že jsme vyrazili do CAR a nabrali mi krev, výsledek bude v pondělí, ale mudr. se tvářil dost skepticky, když mám normální menses, s největší pravděpodobností to prý odchází..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@darkwitch už tomu fakt nevěřím.....je to smutný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@sedmitecka ja nevim u nas v CARu skepticka nebyla, kvuli ms... jeste nezoufej... na to je dost casu az budes mit vysledek...
30. říj 2010 v 18:51  • Odpověz
@darkwitch pokusim se :slight_smile: ale mrcha a dnešní křeče.....to není dobrý, bylo by to hezké překvápko, ale už nějak nemám sílu věřit :frowning2: :cry:
30. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.