• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka rekla bych ti ze jsem to mela stejne, ale protoze to nevyslo tak by te to stejne ted neuklidnio... drz se kocko...
30. říj 2010 v 19:19  • Odpověz
@darkwitch děkuju, ty taky , snad bude nový rok šťastnější :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:38  • Odpověz
@sedmitecka urcite bude :slight_smile:
30. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
Holky já když je přímo MS a i křeče, tak to nevím - já jsem jen špinila a křeče jsem neměla..ale četla jsem kolikrát o případech, že MS probíhala normálně a prcek tak byl..
Sedmi každopádně v pondělí na tebe budu moc myslet!
31. říj 2010 v 09:56  • Odpověz
sedmi, taky na tebe budu zítra myslet... jak ti je? nelepší se to?
31. říj 2010 v 15:34  • Odpověz
Sedmi tak co? Pořád na vás s Dark musím myslet.. Tolik bych chtěla, aby jsme všechny měly krásné vánoce plné štěstí a naděje a ne smutku :pensive:
1. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
@jaspina neboj aspon ty je budeš mít štasné :wink: ja ne ale možna ty další vanoce ted už doufám, :frowning2:

Jinak holky už jen 10 dní a mam narozky a budu stará :frowning2: 30 na krku :frowning2: bez děcka :frowning2: ach jo :frowning2:

Sedmi držím palečky at tam je aspon jedno mimisko a máš taky krásné vánoce :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak jak? :confused:
Peti určitě jo! Mě bude tento měsíc 29.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 17:08  • Odpověz
@sedmitecka tak co? Myslím na tebe...

Tak zítra to bude 23 dnů. Vždycky před MS tak 2-3 dny špiním a teď nic. Tak buď je to dobrý znamení, nebo se mi cyklus prodlužuje. Ale břicho mě dneska odpoledne bolí. Pokud do pátku nic, tak dělám test....

1. lis 2010 v 18:31  • Odpověz
Jaké testy používáte? Já mám s nima špatnou zkušenost. Pochopila jsem, že nejlepší jsou ty, co mají citlivost 25mlU/ml. Víte některá, co to přesně je to mlU?
1. lis 2010 v 18:33  • Odpověz
@nektarine nejvíc se osvědčil mamatest 25, je súolehlivý a všechny holky ho moc chválí, mě ukazuje spolehlivě :frowning2:
já už mám jasno, hcg 40, takže prý nejspíš biochemické těhotenství :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak zase nic no...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 19:01  • Odpověz
@darkwitch tak tě věrně následuji kočko , hcg 40, takže průser, zamlklé těhu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. lis 2010 v 19:02  • Odpověz
@sedmitecka :frowning2: To mě moc mrzí, ale příště už to výjde. Určitě se dočkáš, uvidíš...
1. lis 2010 v 19:13  • Odpověz
@sedmitecka to je smůla...člověk už nemůže ničemu věřit, je mi to líto :pensive: .

@darkwitch a tak pěkně vypadaly ty týdny v tvém profilu...ach jo. Jak se cítíš?
1. lis 2010 v 19:22  • Odpověz
@sedmitecka to je i lito, do haje, ze aspon tobe to nemohlo vyjit... a kdy mas jit na dalsi krev? tohle jsem mela posledne 49 pak 22...
@bettyna84 celkem to jde, snasim to lepe nez to biochemicke tehu predtim, i kdyz vcera jsem byla na zabiti... ale to bylo tim, ze me zaclo bolet bricho jak dosla ms...
1. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz
sakra, holky, to je mi tak líto :pensive: moc mě to mrzí za vás... nechápu proč to tak musí být :frowning2:
1. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz
@sedmitecka zlatičko to je mi moc líto vidělal jsem to dobře ale neboj možna se ještě stane zazrak neboj pořad ti držím palečky
@jaspina jj mě to vykladej kdy máš narozky?ja 11.11. a včera v práci jsme u stroje dělala sama a holky měla jsme takovou depresi že jsme udělala svůj rekord a ve třičtvrtě na 9 jsme byla hotova to jsme ještě nikdy nebyla a musela jsme jit za holkama ke stroji a pokecat snima nebo by mě asi jeblo doslova :rolling_eyes: holky kdyby mi někdo četl myšlenky tak by se divil nad čím uvažuji a nic směšného to není.

Nic holky dneska jdu pokecat před odpo s kamoškou aspon příjdu na jiné myšlenky možna a zase do práce ještě že ji mam jinak by mě asi trefilo sice u stroje makam ale co aspon něco :slight_smile:

Holky držte se a opatrujte zítra se objevím :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:46  • Odpověz
@petra123 já jsem narozená 23.11. a taky jsem si vždycky říkala, že chci dítě do 3Oti, takže ti rozumím :unamused: Ale pořád se to ještě může podařit, že bys ho měla ve 30ti :wink: Rok má 12 měsíců a co ty víš :wink:

Holky moc mě mrzí, že ty IVFka nějak nedopadají :frowning2: Biochemické těhotenství je, že se embrio uchytí, ale neudrží se a nebo že se neuchytí, ale tělo reaguje jakoby bylo těhotně a vytváří HCG? Já se v tomto nevyznám..
2. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz
@jaspina ze se uchyti, ale neudrzi
2. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky!, :slight_smile: Jsem tu nová a chtěla bych se zeptat. Menstruaci mám od porodu před třemi roky a potratu před půl rokem nepravidelnou. Poslední půl rok přichází s přesností+/- týden. Takže vůbec netuším, kdy mám ovulaci a kdy mi dorazí další menstruace. Poslední byla před 3 týdny, takže pokud bych ji měla pravidelnou, měla by dorazit zítra. Pokoušíme se s manželem o druhé mimi asi měsíc a půl. Zajímalo by mne: posledních deset dní je mi divně. Jsem unavená, bolí mne často hlava, bolí v mne v kříži a občas mi to vystřeluje do pravé kyčle, bolí mne v podbřišku jako před ms, jsem náladová a přecitlivělá, ěhem dne je mi každou chvíli špatně od žaludku, motá se mi hlava, mám pocit těžkých nohou, návaly horka a trpím plynatostí. Přitom chuť na jídlo mám. Slepák to není, zánět močového měchýře také ne, gynekologické prolémy také asi ne-žádné výtoky ani svědění neo pálení nemám. Před týdnem jsem byla po angíně na kontrole krve CRP a vše v normě, takže žádná bakteriální infekce to asi být nemůže. Dělala jsem si několik různých těh.testů, ale vyšly negativní-možná náznak nějaké druhé čárky, ale hodně nepatrný. Myslíte si, že to může být těhotenství, neo jsem cvok? :slight_smile: Netestuju příliš brzy?
2. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz
@evulisek zkus jeste vydrzet a testovat znovu za par dni...
2. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahoj holky, v úterý měla dorazit MS, ale nic a vypadá to, že se ani nechystá. Tak jsem dneska dělala test na nic. Tak čekám, co bude, ale doufám, že MS nedorazí.........
3. lis 2010 v 08:06  • Odpověz
@evulisek možná testuješ brzo, tak jako já. tak to zkus za pár dní znovu.... Já to taky ještě zkusím :wink:
3. lis 2010 v 08:07  • Odpověz
čauky Ženy.

tak včera jsme holky dostala takovou depresi že jsme to přisuzovala k utoku na Stalingrad totalně to se mnou seklo holky takové hnusné období mě dostava na dno,male proč je to krasné známym se včera o půl jedné odpoledne narodil syn jsme toho nadšena a byla jsme štatna ale pak holky padlo to na mě a bylo po srandě holky mě v práci uklidnovali a objímaly jsou super uplně to se mnou seklo a víte kdy to přestalo až cestou domů v autě bo jsem přijela na kruhač co měl být už hotovy na konci léta a myslíte že je hotvy ne a stojí se tam na světlach no holky žasnu jaky je ti bordel.Tak to nakonec přešlo a domů jsme dojela už v relativně v pohodě:slight_smile:)

tak holky depkam zdar bo mi to asi už leze na hlavu fakt jsem asi hodně citliva a ještě k tomu nemam rada zimu i když je venku ještě dobře ale mam ráda zelenou barvu listů a květy a jak všechno pučí a ted nic tak to zase bude zima:slight_smile:)

holky valím do práce a díky za přečtení pač mi to pomoha že to tu napíšu aspon si ulevím tak pokud to někkoho obtěžuje tak se omlouvám :sweat_smile:
3. lis 2010 v 11:59  • Odpověz
@petra123 jen to napis, lepsi nez kdyz to budes dusit v sobe...
3. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
Peti posílám sílu a pofoukání na dušičku. A všem ostatním, co to potřebují taky! :wink:
3. lis 2010 v 15:48  • Odpověz
holkyyyy, co to tady čtu za zprávy? :frowning2: přišla jsem pro něco pozitivního a ono totok? :frowning2:
4. lis 2010 v 08:26  • Odpověz
mis priste budou zase pozitivni zpravy, to negativni jsme si jiz vybraly :wink:
4. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
čauky Holky,

včera jsem byla na mojžíšce a masirorovala mi kříže holky dneska je mam nateklé ani ležet na zádech nemůžu musím to rozhybat ale nemůžu ležet na zadech tak dneska musím vynechat cviky na ležení na zádech :slight_smile:
@misanda miško jak říka Dark za chvíli budou lepší :slight_smile:

5. lis 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky tak dnes mi doktor z krve zjistil že jsem těhotná že čekáme mimíska je to užasný pocit a přeju ho všem.Jsem moc štastná.Přeju aby v tomto roce to vyšlo všem kdo sem chodí moc to všem přeju tak se holky držte :slight_smile:
5. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.