• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@kocina7 moc gattuluji super zprávička aspon někomu to tu vyšlo :wink:
5. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak mi zjistili na testu cukrovku a mám konec sladkých orgií :angry: Zakázali mi snad všecko a už teď mám absťák :cry:
5. lis 2010 v 15:07  • Odpověz
@jaspina :slight_smile: To bude dobrý. No, holt máš po čokoládě, ale to vydržíš...
5. lis 2010 v 15:08  • Odpověz
@jaspina tak se drz... ale to zvladnes a nebude to trvat dlouho... az se mimco narodi muzes si to vynahradit...
5. lis 2010 v 15:09  • Odpověz
Já jsem dnes ráno dělala 2 test. odhaduju to na 9DPO. Ve středu ještě nic, a dnes už tam něco mááličko bylo vidět! Ale špiním. Trošilinku ve středu odpolede, trošilinku včera v poledne a dneska ráno docela dost. Teď je to asi v klidu a nic. Tak jsem hned naběhla na gyn. A moje doktorka mi předepsala utrogestan, nebo jak se to jmenuje a klid.... Na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, vzali mi krev a v podnělí odpoledne si mám volat o výsledky. Tak na mě prosím myslete, ať tam je...

@kocina7 výborná zráva, věřím, že máš velikou radost. Tvůjdoktor je teda šikovnej, když ti dokázal hned dneska říct výsledky, já musím čekat až do podnělí odpoledne :angry:
5. lis 2010 v 15:14  • Odpověz
@nektarine budu držet palce jak jen to půjde! Třeba se zahnízďuje a proto špiníš - já jsem to taky tak měla a časově by to odpovídalo :wink:
5. lis 2010 v 16:35  • Odpověz
@jaspina taky mi to doktorka řkala, o tom zahnízďování, že to je normální. A jak jsem si vzala ten utrogestan, tak to přestalo. Nevím, jestli je to těma práškama, asi jo, ale už nešpiním. V neděli chci zkusit další test, tak snad tam bude :slight_smile: A děkuji.
6. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
Mě právě nechtěla dát Utroš, dokud nebude vidět váček a měla jsem brát ascorutin. Zezačátku byla vidět furt jen zvýšená sliznice, tak jsem byla v nervu, ale pak se tam už zabydlela :wink: Už se těším, jak nahlásíš // :dizzy_face:
6. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz
Kdy nejdřív jde poznat těhotenství na ultrazvuku? Mám strach, že mi v podnělí zavolají, že těhotná nejsem... Protože vlastně nic kromě té velice, velice slabounké čárky v pátek tomu zatím nenasvědčuje. Ach jo, to čekání je stašné... :angry:
6. lis 2010 v 17:43  • Odpověz
To je individuální - já jsem měla v 5tt vidět jen zvýšenou sliznici a váček byl vidět mezi 6tým a 7mým tt a prcek až myslím nějak v 8tt. Ale u někoho je to mnohem dřív. Ale vím, že tou dobou, kdy jsem špinila - to mohlo být tak 35DC tam nebylo nic moc vidět, ale test byl už silný a HCG přes 6000. Který DC jsi?
6. lis 2010 v 18:34  • Odpověz
@jaspina máš to v IP :wink:
6. lis 2010 v 18:58  • Odpověz
@nektarine Tak jak?
8. lis 2010 v 10:28  • Odpověz
Tak mám takovou nějakou divnou a spíš špatnou zprávu. Hodnoty hCG mám nízké (zaslechla jsem v telefonu sestru, že říká 4,6 - já nevím co a jak a čeho 4,6 nebo jaká to je hodnota...) Ale doktorka mi řekla, že se to blíží hraniční hodnotě. Za týden = v pátek mám přijít na kontrolní utz a kontrolní odběr krve(výsledky budou zase až v pondělí). Utrogestan mi doktorka řekla, že mám vysadit a s největší pravděpodobností těhotná nejsem. Tak jsem z toho taková nějaká...... Ráno jsem měla poslední utoš, takže předpokládám, že jestli mi zastavil MS, tak by se měla dostavit max.do 2dnů, ne?

No, závěr je, že těhotná nejsem, ale možná jo... Tak mě asi hrábne, fakt...... Ve čtvrek asi zkusím další test.
8. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz
@nektarine ach jo... to je mi lito...
8. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
@darkwitch no, to mě taky, ale nedá se nic dělat...
9. lis 2010 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky, tak bohužel, zřejmě konec mého krátkého těhu, hcg vůbec neroste, resp. minimálně, v pátek 480 a včera 549, takže průser :angry: :angry:, bojovník sice přežil menstruaci a krásně se začal vyvíjet, v neděli si to ale přece jen rozmyslel :frowning2: :frowning2: :frowning2: te´d jen doufám, že to odešlo samo v neděli tím krvácením an epošlou mě ještě na revizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...se na to už můžu vysr.... s prominutím, kdo na to má mít nervy :angry:
asi si v pronatalu vydupu imunologii a genetiku a ať si zkusí mi to neudělat......
9. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz
@nektarine broučku, pokud máš opravdu hcg 4,6 tak je to negativní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
@darkwitch ahoj kočko, prosim tě, u toho zamlklého těhu, musela jsi na revizi nebo to odešlo samo??? děsí mě to, co se pořád děje.......
9. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz
@sedmitecka promin ze mi tak dlouho trva nez odpovim, ale nejak na konika chodim ted mene.., jinak kdyz zjistili, ze je to skutecne zamlkle tak jsem vysadila utros a estrofem a cekala jsem az zacnu kravacet (trvalo to asi dva dny nez jsem zacla) po tydnu jsem byla na kontrole a jeste porad tam neco bylo, ale protoze jsem porad krvacela tak me na revizi naposlala a cekam jestli odkrvacim vsechno... v patek jdu na kontrolu, ale myslim, ze uz to bude v pohode, porad jeste krvacim, ted ted uz spis spinim... ale doktorka se na me chce stejne podivat, protoze ji porad desi, ze by to mohlo byt mimodelozni a dutinka jen pseudodutinka... ale mysli, ze to bude v pohode... tak si myslim, ze takhle ze zacatku te to nechaji odkravcet...
jak to zvladas?
9. lis 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky moje tak co tu čtu je děs jsme uplně sklamana ja myslela že tu máme dvě těhulky a vy to vzdavate holky nevzdavejte to a bojujte i s mimisky ještě jedna kontrola a uvidíte že bude vše jinak nebojte a pokud ne tak se držte a nebojte vše zlé se v dobré obratí :sweat_smile: doufám

JInak včera jsme měla rozhovor s tím kamaradem gynekologem dděla jen ultrazvuky v CARu kde chodím ale aspon se na mě podíval tedy na kartu a zjistil vše v pořadku jen ty moje vejcovody trochu hrůza jeden opravdu neprůchodny a druhy opravdu jak štakš ale naděje tam je čím to je?zanětama které jsme prodělala v minulosti ale nevím kdy bo před 4 lety na HSG bylo vše v pořadku a tekutina prošla a to jsme vidělal na vlasní oči ted jsem spala tak jsme neviděla nic:slight_smile:Tak ješt mi doporučil hematologii myslím kvůli sražlivosti krve že to může mít vliv na potraty a laparku říkal že podstupovat nemusím.
@sedmitecka vám nedělali genetiku nam hned na začatku na první schuzce,ale imulogie se děla jen v Praglu že?
9. lis 2010 v 18:47  • Odpověz
Ty jo holky, my to tady vedeme :pensive: , tak přece by aspoň někdo mohl mít pozitivní zprávy, no ne? Já teď začínám další cyklus s Clostilem, tak už to přece musí vyjít...
Ale jinak se mi zdávají nádherné sny, že mám miminko - posledně to byla holčička oblečená v nádheném růžovo-žlutém oblečení :dizzy_face: , jenže se po těch snech stejně probudím do reality :angry: .
9. lis 2010 v 19:36  • Odpověz
@petra123 genetiku nedělají automaticky hned, a imunoano, je v Praze,ale já tu žiju, takže daleko to mít nebudu :wink:
9. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
@darkwitch děkuju, tak to jsem na sebe zvědavá, já krvácela jen v neděli od čtyř odpoledne do druhého dne do rána, sice silně ale krátce, tak asi všechno neodešlo, to je v háji :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já nechci revizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska už jsem si taky vysadila utroš a prednison, tak třeba ještě začnu a odejde to samo, kéž by , ach joooo :frowning2: :frowning2:
9. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
@bettyna84 krásné sny, ty se musí vyplnit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@sedmitecka to odejde jak si vysadila utros tak jeste nejspis krvacet budes, ja mela nejdriv ms, pak jsem krvacela a byla tam dutinka, ale mimco se nevyvijelo, tak jsem vysadila leky a zacla zase krvacet... takze jsem bez tri dnu krvacela nebo spinila skoro mesic v kuse...
9. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz
@darkwitch tak to mám úplněstejně, menses za mnou, jednodenní krvácení taky a dutinka tam pořád byla, i přes to krvácení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a menses jsem dostala přesně na den, i přes to, že jsem brala utroš 2-2-2 :confused: :confused:
9. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@sedmitecka to je jak pres kopirak... me prijde ze jak beru utros tak dojde ms jeste driv...
9. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@darkwitch jojo, přesně...a pak že utroš mrchu brzdí, je to blbost!!!!
9. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz
@sedmitecka moji rozhodne ne :grinning: jak se citis?
9. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz
@darkwitch no mojí teda taky ne :slight_smile: už je to lepší než včera, aspoň nebrečím, ale nemůžu vidět těhuli, kočárek nebo reklamu na sunar apod. :frowning2: ...abych tak řekla, mám vztek na celej svět, ale to snad přejde za pár dní :wink:
9. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.